Opinie o Tonica Manufacturing Poland Sp. z o.o. w Lubieszyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tonica Manufacturing Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tonica Manufacturing Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tonica Manufacturing Poland Sp. z o.o. w Lubieszyn

Miska Ryżu Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Nie polecam pracy w tej firemce nikomu można tu zostać zwolniony w dnia na dzień pod jakimś głupim pretekstem praca w tej firmie ma wiele do życzenia choćby ze strony kierownictwa nie dziwię się że ludzie nie wiedzą jak mają pracować bo czują się zmieszani a potem są problemy i nie domówienia Od chwili otwarcia tej budy warunki pracy tutaj się nie poprawiły a pracownik powinien czuć się komfortowo a tutaj wgl nie ma żadnego komfortu cała hala wymaga remontu nie wspominając od najważniejszego czyli oświetlenie i narzędzia pracy i aktualnych instrukcji to że firma istnieje od 20lat to dla mnie nic nie znaczy nawet jak by istniała 40lat skoro instrukcje nie są zaktualizowane Jak ludzie mają pracować jak cały czas brakuje materiału do pracy ? A kierownictwo wymaga żeby dany produkt był wyprodukowany i przetestowany i zgodny z jakością Co do jakości tu żadnej jakości nie ma i nie będzie bo firma jest pozostawiona sama dla siebie bez wsparcia ze strony DK a pracownicy nie mają dość dostatecznej wiedzy i umiejętności żeby pracować dobrze skoro jakość nie jest określona konkretnie i nie ma nikogo z DK żeby dobrze pokierował pracownikami już nie wspominając o samodzielnym myśleniu jak firma ma stać dalej skoro brakuje tu osób zarządzających nie wyobrażam sobie osoby która ma status kierownika jakości i kierowała wszystkim i zajmowała się wszystkim do tego nie potrafi dobrze przekazać informacji która powinna być przekazana logicznie prosty sposób bez zbędnego gadania i owijania w bawełnę Najwyraźniej szefowi nie zależy która kierowniczka zamyka się w swoim pokoju na klucz wymigając się że ma dużo pracy ? jak pracownicy mają się komunikować jak coś jest do załatwienia ? Co do reszty część magazynowa jest połączona z produkcją a tam jest dużo kurzu i ludzie źle się czują każdego dnia to wystarczy żeby pokazać jak kierownico traktuje tu ludzi a oni mają wyremontowane pomieszczenia nie wspominając o klimatyzacji i ogrzewaniakp2 Pieniądz pieniądzem ale jak ludzie mają tu przychodzić dalej i pracować i być zadowoleni że tu przychodzą pracować przede wszystkim człowiek przychodzi żeby zarabiać pieniądze i jest nastawiony do współpracy a tutaj współpracy nie ma żadnej i nie będzie bo ludzie nadaj będą zmieszani także jak ktoś jest chętny do pracy w cyrku to zapraszam Już nie długo firma upadnie więc jest co świętować Po za tym firma potrafi se ubzdurać że w firmie jest odpowiedzialność zbiorowa

Dunśka kultura pracy Nowy wpis

Ogłoszenia są na Agencji pracy LSJ i pracuj.pl

@Pytanie Nowy wpis

Dzień dobry Słyszy się o firmie same dobre opinie. Chciałabym się dowiedzieć jak się do Was dostać do pracy i jakie są wolne aktualnie stanowiska.

Dzień dobry wszystkim, Chcę zapytać pod kątem zatrudnienia. Czy rozmowa rekrutacyjna odbywa się stacjonarnie? Czy dobrą decyzją jest pracować w tej firmie? Dziękuje za odpowiedź.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Tonica Manufacturing Poland Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Aplikant
Lubieszyn
Służba Cywilna

Zostaw merytoryczną opinię o Tonica Manufacturing Poland Sp. z o.o. - Lubieszyn

• Jak się pracuje w Tonica Manufacturing Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tonica Manufacturing Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Tonica Manufacturing Poland Sp. z o.o.