Agat Group Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Agat Group Sp. z o.o.

Arek

Pracowałem w Agat Group. To naprawdę świetna firma, która stwarza niesamowite możliwości. Warunek jest tylko jeden, nie jest to miejsce dla leni. Bardzo jestem wdzięczny za to, że mogłem pracować w tak fantastycznym zespole. Prezes Marcin jest kapitalnym człowiekiem, bardzo dużo pomogą ludziom słabszym, potrzebującym, naprawdę normalny i super Gość. Bardzo tej firmie kibicuję i z podziwem obserwuję jej spektakularny rozwój... Musiałem zrezygnować niestety z przyczyn rodzinnych.

Haha Nowy wpis
@Arek

Nie ładnie tak podszywać się pod kogoś . Prawda jest zupełnie inna . Tak po za tym chyba macie kręta we firmie ????????????????

Mirek Nowy wpis
@Haha

Wszystkie negatywne opinie zlikwidowano i wykasowano. Ta firma to (usunięte przez administratora)

Polecam, bardzo miła atmosfera, wypłaty zawsze na czas, ludzie mili i wyrozumiali. Nigdy nie było problemu z grafikiem ani przełożonymi.

Nie polecam Nowy wpis
@Adam

Tak tak zawsze na czas 15 o 21 i nigdy się nie zgadza. Nie polecam

Marcin S. Nowy wpis

Nie polecam i odradzam pracę w tej firmie . Wszystkie powyższe komentarze pisane przez nich samych. A cała masa negatywnych komentarzy została usunięta nie wiadomo z jakich powodów , chyba wstydzą się opinią na swój temat. Ludzie masowo odchodzą z tej firmy . W Poznania w przeciągu dwóch miesięcy zwolnił się już drugi "kierownik" jeżeli tak można ich nazywać , bo na kierowników zatrudniają zupełnie randomowych ludzi nie mających pojęcia o zarządzaniu ludźmi. Dla nich najlepszy jest taki pracownik który się wogole nie odzywa , bo jak już się odezwie że mu coś nie pasuje natychmiast zostaje zwolniony. Nie polecam i uważajcie na tą firmę

Polecam!

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Agat Group Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Joanna

Współpracuję z firmą Agat już bardzo długo, profesjonaliści! gorąco polecam

Kuba

Bardzo rzetelna firma, profesjonaliści, kompleksowo podchodzą to tematu doczyszczania. Na pewno skorzystam jeszcze nie raz z ich usług. Gorąco polecam.

Katarzyna

Bardzo polecam tą firmę, świetnie wspominam czas w którym tam pracowałam, nigdy nie było problemu, by coś załatwić gdy o to prosiłam. Miła atmosfera i wspaniali ludzie.

A ja się nie zgadzam z powyższą opinią, pracuję w serwisie sprzątającym i jestem zadowolona z pracy. Godziny pracy mogłam spokojnie dogadać z Dyrektorem i pensję dostaję na czas. Pracę można fajnie poukładać, wystarczy chcieć. Polecam!

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Czy w Agat Group Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Bardzo dobry zakład pracy. Pracowałem na ochronie, pieniądze zawsze na czas, częste premie uznaniowe. Prezes firmy gość pierwsza klasa, dużo mi pomógł w życiu . Polecam

Dzien dobry, Chcę zaczerpnąć opinii na temat firmy Agat Group Sp. z o.o.. Czy odbywają się rekrutacje wewnętrzne? Dziękuje za podpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Agat Group Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Agat Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agat Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agat Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agat Group Sp. z o.o.