Media Lab Sp. z o.o.

Opinie o Media Lab Sp. z o.o.

Petronex

Z pełnym przekonaniem mogę polecić Media Lab jako dobrego, rzetelnego i co najważniejsze merytorycznie przygotowanego Partnera do współpracy. Już na etapie zbierania ofert firma mocno wyróżniała się podejściem do opracowania propozycji, wchodząc na większy poziom szczegółowości w zakresie wytłumaczenia poszczególnych etapów prac. Komunikacja sprawna i terminowa. Klarowny harmonogram prac. I przejrzystość w otrzymywanej dokumentacji.

Igor

Szybka i sprawna pomoc. Oferta jaką przedstawiła mi firma była na tyle konkurencyjna, że postanowiłem im zaufać. Nie żałuję żadnej złotówki za co bardzo dziękuje i z pełną świadomością polecam.

@Igor

Dziękujemy Panie Igorze i zawsze pozostajemy do Pana dyspozycji :)

Kamil

Korzystam z usług tej firmy i jestem bardzo zadowolony ze współpracy! Firma pomagła mi pozyskać wielu nowych klientów. Serdecznie polecam i dziekuję :)

Damian Stodolski

Nasza branża wymaga kreatywnego myślenia i szybkiego reagowania, w czym firma Media Lab świetnie się odnalazła. Przeprowadziła dla nas liczne i skuteczne kampanie w sieci oraz doradzali w kwestiach związanych z efektywnym dotarciem do klienta. Firma wykazała się dużą elastycznością i szeroką znajomością branży.

Paulina Bilej Nowy wpis

Polecam, bardzo rzeczowa, konkretna firma. Dobra komunikacja i duża elastyczność - to na pewno warto podkreślić. Warto im zaufać i współpracować.

Wojtek

Podpisałem umowę, zapłaciłem za fv Ii dostałem stertę obietnic bez pokrycia. Nigdy nie wywiązali się z realizacji zlecenia. Sami sobie wypisują pozytywne opinie żeby ludzie się nabierali na ich usługi

Nowy wpis

@Wojtek

Nie komentujemy wpisu gdyż taka sytuacja nigdy nie miała miejsca. Jak widać konkurencja nie śpi :)

Petronex Nowy wpis

Magdalena Pieniek Nowy wpis

Rewelacyjny kontakt i sposób rozwiązywania nieoczekiwanych sytuacji ze strony tej firmy daje wiarę w ludzi!! Szeroka gama świadczonych usług spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów P*O*L*E*C*A*M

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Media Lab Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Morales

Świetna, otwarta i profesjonalna obsługa.. ciepły serdeczny kontakt. Zlecenie wykonane na 6+. Polecam

Igor

@Igor

Dziękujemy Panie Igorze i zawsze pozostajemy do Pana dyspozycji :)

Kamil

Łukasz Brzychcy

Bardzo rzeczowy i rzetelny kontrahent. Interesy z nim, to czysta przyjemność. Polecam

Marta Zielińska

Profesjonalna obsługa, terminowo i kreatywnie! Szczerze polecam - na pewno każdy będzie zadowolony :)

@Marta Zielińska

Dziękujemy Pani za miły komentarz i polecamy się na przyszłość.

Damian Stodolski

Andżelika Bielik

Media Lab Sp. z o.o. to niezastąpiona firma, która pomogła naszej firmie rozwinąć skrzydła na rynku. Ich doradztwo i usługi są bezcenne.

Kinga M.

MediaLab to solidny i rzetelny partner biznesowy oraz godny polecenia współpracownik. Miła i konkretna opieka merytoryczna, cenne sugestie i naprawdę kreatywne rozwiązania sprawiają, że bez wahania polecam ich usługi.

Janicki Marcin

Gorąco polecam współprace z tą firmą - pełen profesjonalizm od pierwszego kontaktu aż po zakoczenie zlecenia. Ludzie z Media Lab nie tylko potrafili nakierować mnie na to czego dokładnie szukam, ale również przeprowadzili wszystko bardzo szybko i sprawnie.

Zamówienie wykonane w mega tempie, i na najwyższym poziomie! Od momentu złożenia zamówienia do momentu realizacji minęło dosłownie tylko 48h! Będę polecać i korzystać na pewno jeszcze nie raz.

Aneta

Korzystam regularnie z usług Media Lab i jestem bardzo zadowolona! Za każdym razem dostaje mnóstwo cierpliwości i wsparcia nawet jeżeli zlecenie jest ciężkie do realizacji. Dziekuje!

Maciej ASD

Polecam, ponieważ współpraca stanowiła czystą przyjemność. Zlecone zadanie wykonane w 100% zgodnie z moimi oczekiwaniami, z zachowaniem ustalonego wcześniej terminu.

Z czystym sumieniem mogę polecić usługi tej firmy. Zlecenie wykonane w terminie i bez jakichkolwiek problemów. Bardzo dobry i miły kontakt. Polecam

WSIiZ w Warszawie

MediaLab to profesjonalna firma oferująca nie tylko wysokiej jakości usługi marketingu internetowego, ale również miłą obsługę, profesjonalizm i szybkość reakcji. Zawsze można liczyć na ich pomoc i doradztwo :) z pełną odpowiedzialnością polecamy!

Aga

MediaLab to zgrany zespół z niewyczerpalną kreatywnością oraz pomysłami, nie zawiedziecie się

Szymon72

Profesjonalna obsługa. Polecam w 100%.

Zostaw merytoryczną opinię o Media Lab Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Media Lab Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Media Lab Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Media Lab Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 77 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Media Lab Sp. z o.o.