Avantor Performance Materials Poland SA

Opinie o Avantor Performance Materials Poland SA

Aktualność
Rozpoczynamy wrzesień z nowymi ofertami pracy dla: Operatorów Produkcji oraz dla osób posiadających uprawnienia UDT na wózki na stanowisko Wózkowy przy produkcji. Praca wymaga obsługi wózka podnośnikowego ręcznego. Koniecznie zajrzyj do naszych ofert pracy! Zapraszamy do aplikowania! Może znasz kogoś kto byłby zainteresowany pracą w Avantor? Przekaż informację o wakatach.
Wieloletni pracownik

Witam, pracuję już prawie 15 lat, atmosfera jest bardzo dobra, ludzie pomocni, zarobki też ok (dodatkowo bonusy świąteczne, dofinansowanie do wczasów). Jest możliwość rozwoju (np. zmiany stanowiska wewnątrz firmy). Szczerze polecam, firma doskonale łączy zalety pracy w dużej korporacji z plusami jakie dają firmy działającymi lokalnie.

Pogo
@Wieloletni pracownik

Czytam i widzę, że zapiekło:-). Strona dobra dla frustratów i wątpliwej inteligencji ludzi myślących, że Internet jest dla wszystkich to można w nim komentować. Jak Ci źle to zmień coś.

Marcin Nowy wpis

Kojarzycie premię kwartalną, ile płacą? Sugerując się ogłoszeniem dla Specjalisty ds. Logistyki ma to być do 10% wynagrodzenia. Sęk w tym, że zapomnieli wymienić kwoty pensji zasadniczej.

Gojj Nowy wpis
@Marcin

Przy pełnej premii licz, że dostaniesz 1000 zł plus-minus 100 zł

Powiedzcie mi, czy na stanowisko Specjalisty ds. Zapewnienia Jakości oprócz podstawowych benefitów oferują jakieś dodatki pieniężne typu premie, nagrody roczne? Trochę negatywnie się wypowiadacie na temat finansów, co trochę daje mi do myślenia:/

Justyna

Widzę po komentarzach, że wiele zależy od zespołu i przełożonego, jak nie ma podejścia to nie ma ludzi, z tego co piszecie. No dobra a jak jest na stanowisku Technik Utrzymania Ruchu, atmosfera do przeżycia? Bo to mnie interesuje a nie widziałam konkretnie o tym dziale nic zbytnio.

@Justyna

Pracowałem jako pracownik ur i nie polecam , stawka niska i mimo że niska to na dodatek z czasem nie podnoszona , to korpo i widełki są sztywne . Podczas podwyżek kombinacje, jeden dostaje zaś drugi nie I brak powodu pominięcia w podwyżce poprostu czeski film , w żadnej innej firmie w swoim życiu nie spotkałem się z takim czymś dlatego rozumie innych opisujących ta firmę że na układy niema rady . Moja opinia to szkoda czasu .

Hat
@Były

Zeczywiscie twoja opinia to strata czasu. Zero konkretów tylko same frustrata. Daj sobie spokój bo dużo się zmieniło na lepsze i to bez ciebie

@Hat

Tyle się zmieniło że od ponad 2 lat nadal szukają technika ur więc mój komentarz tutaj jest zbędny.

Oj, ale jak już zacząłeś, to dokończ. On przynajmniej wymienił, co jego zdaniem jako pracownik utrzymania ruchu jest nie teges. To może, skoro tak walczysz, że nieprawda, to napisz, co zmieniło się na lepsze? Nie łapię za słówka, jako kandydat bym sobie porównał. Bo z samych przepychanek to się niewiele dowiem.

Były Nowy wpis

Mieli 3 młodych , zdrowych techników ur którzy już znali obiekt , pracę, - nie dbali o pracowników pod kątem finansowym i podejścia do pracownika więc i technicy się pozwalniali proste.

@były-prawda z tymi układami i znajomościami, robiłem to wiem co się działo romanse i nepotyzm. Fikcyjne stanowiska za profity. Góra o wszystkim wiedziała bo sama była umoczona w tym (usunięte przez administratora) Ale lepiej zamieść sprawy pod dywan udawać że się nic nie widzi.

Laborant

Po aplikacji na olx, dzwoniła pani z laboratorium, umówiła rozmowę, w której brały udział dwie pracownice laboratorium. Kierownika nie było, ani nikogo z HR. Pierwszy raz spotykam się z czymś takim. Pytania o doświadczenie zawodowe i obietnica informacji zwrotnej. Informacji nigdy nie uzyskałam, a oferta na to stanowisko pojawia się na olx i znika.

Doświadczenie, zarobki

Robota spoko Kasa odpowiednia do zarobków,jako starszy operator nie narzekam. Bo różnica między nowymi którzy robią to samo jest ogromna i tak powinno być w normalnej firmie. Mondrali albo mądrzejszych pozwalniali więc można się fajnie ustawić. Ludzie normalni Praca prawie już jak strefa ale jeszcze nie strefa , jeśli chodzi o pracę i komfort to z roku na rok co raz gorzej ma się sprawa podejścia kordynatorow,jeśli za ludzi odpowiadają przełożeni po 8 klasach podstawówki to nie ma co się dziwić, napewno zadkoscia jest aby liderem został ktoś z potencjałem raczej jakiś protegowany albo .. ktoś kto jeśli zostanie liderem nie będzie w stanie zagrozić nikomu. Liderzy większość czasu na l4 , i po co firma trzyma takich ludzi a już po co na pozycji liderów, ile w roku można chorować,zart Ale każdy koordynator właśnie trzyma takich ludzi bo wie że taki człowiek nie może mu nic zaszkodzić, na hali 5 jest podobno lider który 3 bumele zrobił i co?sabina chyba tam jest dala mu urlop. A my którzy już tyle robimy jesteśmy tylko od roboty ,robię już parę lat ale szkoda ze nie ma czystek z koordynatorami albo przynajmniej weryfikacja ich zdolności do kierowania ludźmi , nie będę mówić z której jestem hali bo zaraz będę się tłumaczyć a jednak co miesiąc jest dobrze na koncie. Firmę polecam ale czasem ta robota mnie (usunięte przez administratora) nie które twarze

To powiesz, jakie są widełki na takim stanowisku? O co chodzi z tym zwalnianiem "mądrzejszych", bo nie bardzo rozumiem, widzę, że to ironia, ale możesz doprecyzować, co takiego te osoby robiły, że je zwolniono? Co do tych liderów, to jak awansować na to stanowisko, liczy się staż pracy?

xddd

za moich czasów jak pracowałem na 4 tygodnie lider potrafił być 3 na l4, po czym wyrabiał nadgodziny na pustej hali przychodząc godzine przed rozpoczęciem pracy, smiech na sali. A o koordynatorach nie wspomnę, to był cud nad wisłą że udało ci sie z nimi pogadać. Nie wiem jak na innych halach ale pod Sabiną była porażka (zawsze brakowało ludzi).

Nigdy więcej

Największy kabaret jest na wzorcowym dziale pozującym przy audytach wszyscy skaczą jak małpy w cyrku na gumie i skończcie z tą pozerką instrukcje uzupełnione wszyscy tańczą jak roboty sztuczne uśmiechy a na koniec profity i tak zgarnie góra i jej przypupasy

@Ppp
@Nigdy więcej

Dobre wyniki w audytach i pozytywne wizytacje klientów to tylko plus dla całego zakładu. Nowe zamówienia, nowe projekty PRACA DLA WSZYTSKICH !

Winston

Odpowiedź do @x chłopie to co się działo za mojej kadencji to nadaje się do kabaretu. Ale teraz widzę że nie jest lepiej nic się nie zmieniło możesz mieć wiedze, chęci, zaangażowanie, ale jak nie masz znajomości to nic nie znaczysz nawet jak masz 2 lewe ręce i ściemniasz po kątach to i tak jesteś nietykalny. Wtajemniczeni wiedzą o czym piszę jeden wielki układ rodzinny

W internecie pojawiła się oferta pracy na stanowisko inżyniera utrzymania ruchu. Chciałbym tutaj zaaplikować, ale zastanawiam się, czy moja znajomość języka angielskiego będzie wystarczająca. Na jakim poziomie jest on wymagany? :) Dajcie znać. Poza tym, jeśli chodzi o wykształcenie techniczne, to musi być ono jakoś ściśle ukierunkowane? Jak to jest? :)

TH

Kolego nie strasz nie strasz... I pamiętaj, rzucasz pomówienia a to już jest karalne, internet nie jest anonimowy, a jak masz dowody na działania przestępcze to je zgłoś na policje

Czy ktoś mi pomoze rozszyfrować godziny pracy inżyniera utrzymania ruchu? 6:00-14:00, 7:00-15:00, 8:00-16:00 Tak aż do dziesiątej. To znalazłem w ogłoszeniu. I nie bardzo wiem jak wyglada system pracy. Co do dofinansowania kursów i szkoleń- maja swoją pule z której można skorzystać czy jeżeli wyjdę z własną propozycją to zgodzą się na taki kurs?

Poszukują inżyniera utrzymania ruchu i mam pare pytan zanim złoże cv. Nie podali widełek na stanowisko. Czy ktoś się orientuje ile można na start wynegocjować? W soboty zdarzają się nadgodziny czy nie ma na co liczyć ?zalezy mi na tym żeby wyrobić chociaż dwa dodatkowe dni w miesiącu.. jak tak to nadgodziny macie dodatkowo płacone ?

NN

Nadgodziny są sporadycznie. Co do reszty, złóż CV, przyjdź na spotkanie i dowiesz się wszystkiego :)

@NN

To jak już się zdarzają, to ile macie za nie płatne? Możesz napisać? I w przeciągu miesiąca to ile takich nadgodzin jest się w stanie uzbierać? Myślę nad zatrudnieniem w to miejsce z dlatego proszę o informacje...

Jjh

Masz płatne wg kodeksu, w niedzielę 100 procent, soboty i w tygodniu 50. Teraz nie ma nadgodzin i nie zapowiada się by się zaczęły

Rekru

Od roku już szukają i nie można znaleźć więc sam odpowiedź sobie jakie są zarobki ;)

@Rekru

Najniższa krajowa? Czy może jednak na coś więcej można liczyć, jak to jest? I to na pewno przez zarobki nikt nie chce tu zaaplikować?

Bkkh

Nie ma najniższej krajowej nawet na początku jako młodszy aparatowy. Kasa jes jest słaba na początek, ale wiesz ile zarobisz. Jest wiele więcej firm na strefie gdzie zarobisz więcej, ale coś za coś.

@NN

Zdradzisz chociaż, jak wypada wynagrodzenie na tym stanowisku? Przegląda forum i chyba najczęściej pojawiają się tu negatywy o bardzo słabych zarobkach :/ Chcę aplikować, ale przede wszystkim zależy mi na wynagrodzeniu adekwatnym do wykonywanych obowiązków, wiec sam już nie wiem

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Avantor Performance Materials Poland SA? Chętnie zatrudniają?

@Fa. A zgłaszasz takie sytuacje? Pewnie nie bo łatwiej jest chować głowę w piasek i wytykać brak reakcji na rzeczy o których ludzie wiedzą i nie zgłaszają. Wobec was również powinny być wyciągane konsekwencje przez zakład... Żenada..

Lobmm

Przecież zostały wyciągnięte konsekwencje. Po co piszesz takie bzdety? Ci którzy tu marudzą to najczęściej Łebie z leymi obiema rękami. Tacy co etykiety nie umieją nakleić czy papierów wypełnić

Janek

Coraz mniej zamówień...robi się nieciekawie. Ciekawe co przyniesie następny rok.

@Janek

Masz na myśli że coraz mniej pracy? Chyba nie jest tak źle jak mają nowe oferty zatrudnienia. Chciałem aplikować na inżyniera utrzymania ruchu. Myślisz że praca będzie stabilna bez niespodzianek? Dają sporo benefitów. W rzeczywistości każdy może z nich korzystać?

G.G.

W tej firmie nikogo nie obchodzi że masz inżyniera. Ważne że masz znajomości.

Dobrarada

A na jakie wynagrodzenia liczysz?

Top
@Janek

Jeden wielki układ sitwa i znajomości, jedni zapieprzali za pięciu a inni ściemniaj po kątach

@Top

No a czy ci co właśnie pracują ciężej mogą liczyć na premie uznaniowe, jakieś dodatkowe benefity pieniężne z tego tytułu? Miło jakby ktoś zauważył taki dodatkowy wysiłek chociaż. Skąd takie przeładowanie pracą, nie da się zagadać z szefostwem żeby jakoś lepiej ogarnąć organizację pracy?

Uwaga

Nie da się bo mają swoich pupilków i (usunięte przez administratora) możesz nic nie umieć nie znać się na niczym mieć 2 lewe ręce do roboty ale jak masz znajomości to masz wszystko niedzielę za 300 % premie 100% albo podwyżki za piękne oczy a jak się zaangażujesz postarasz wykażesz to masz coś exra korpo pukanie

@Uwaga

Oo, a jak się zostaje takim pupilkiem, co trzeba robić? :P Pytam pół żartem pół serio, nie przepadam za takim niesprawiedliwym podejściem. Co jak co, ale powinno się brać pod uwagę wyniki i ambicje, no ale cóż zrobić. To zwykły "szary pracownik" na co tu może liczyć pracując w firmie? Ile zarabia się na rękę? Podwyżka nie jest żadna możliwia?

Adamus

Siemka chciałbym napisać kilka zdań o firmie Avantor. Pracuje kilkanaście lat doszedłem do pozycji specjalisty i chyba jest mi z tym dobrze. Zarobki są w miarę ok ale atmosfera coraz gorsza. Odniósł się do ostatnich wydarzeń , była delikatna podwyżka już druga w tym roku to na plus, na minus chyba brak kompetencji dr.produkci brak dbania o sprzęt i urządzenia , brak kasy brak pracowników ale na nowe samochody dla dyrektorów była kasa. Ostatnio jest temat wypadku na hali 5 gość chciał coś naprawić aby pracować i chyba nadwyrężył plecy. Niestety w tak dużej firmie nie ma UR tylko firma zewnętrzna w średniej wieku 55+ na 2 i 3 zmianie nie ma nikogo, tragedia prowadzący zmianę muszą sami podejmować decyzje, a potem za to odpowiadać. To jest chora sytuacja no ale rządzi dyrektor który nad niczym już nie panuje. Chciałbym też powiedzieć że na zakładzie są związki zawodowe i od 3 lat do nich należę i widzę jak chłopaki się starają ale nie mają wsparcia ani wśród załogi ani kierowników. A myślę że bez nich związków było by by jeszcze gorzej. Ciekawe ile z tego wytnie admin. Pozdro dla hali 4 nie jest łatwo ale dajecie/my radę.

Marek Nowaczyk
@Adamus

Jeśli jest tak ja piszesz, to chętnie o tym porozmawiam. Zapraszam do siebie i gwarantuję anonimowość. Możemy porozmawiać o kompetencjach, możliwościach i możliwych zmianach. Jestem otwarty na rozmowy i zapraszam Marek Nowaczyk dyrektor produkcji

Kliklak
@Adamus

Wózek się zblokował, a nie zepsuł i tyle. UR tu nie potrzebny. UR jest, ale dopiero powstaję. Kasa jest taka sobie, ale tragedi też nie ma. No może nowych stawka nie zachęca, ale pracuję ponad 3 lata i nie ma źle. Jedynie co by się przydało to dodatek za warunki szkodliwe.

Jakoś
@Kliklak

Czytam to i się śmieję, chłopie ur w avantor powstaje już pare lat i zero rezultatów, byli jakiś czas temu normalni pracownicy ur młodsi i dawali radę ale poprzez traktowanie ich w sposób nie ludzki poprostu się pozwalniali i myślisz że ktoś na to uwagę zwrócił?? Poczytaj sobie ich opinie dodaną jakiś czas temu na forum , każdy konkretny zakład produkcyjny posiada DZIAŁ UR i zarobki na obecną chwilę w takim dziale wąchają się między 8-9 tys brutto w zależności od doświadczenia i uprawnień.

@Jakoś

Tak był UR nie wiem czy to mowa o mnie ale by pasowało. Zwolniłem się bo zarobki były słabe nie było premii które miały być. Przez pół roku prosiłem się o ubrania robocze. Nie było warsztatu i nie mówię tu o jakimś wielkim warsztacie. Tylko o miejscu gdzie można coś chwycić w imadło lub uciąć szlifierką kątową lub coś pospawać. Nie stety potrzebowałem gotówki i to szybko żeby załatwić parę spraw w moim życiu. Trochę nie przemysłem zatrudnienia za tak niskie zarobki jakie w tamtym czasie oferowała firma. Jeśli chodzi o współpracowników nikt mi nic złego nigdy nie zrobił ludzie w większości przypadków mili i sympatyczni zaangażowani w swoją pracę. Jedyne co było uciążliwe to praca samemu na zmianie gdzie czasem potrzeba pomocy drugiej osoby. Kolejna rzecz to biuro w budynku gdzie rozsypuje się toksyczne rzeczy i muchy umierają już po samym wlocie do pomieszczenia trochę to było przerażające bo nie wiadomo czy nie zaszkodzi to mi. Prysznic z zimną wodą bo ciepła leciała czasami i tak na przemian. Zgłaszane było to nie raz to tylko słyszałem śmiech że mam się hartować. Generalnie mam dobre wspomnienia związane z tą firmą tylko zarobki były za słabe. Wiadomo każda firma płaci tyle ile uważa. Nie stety nie było to wystarczające dla mnie. Zwłaszcza patrząc na inne firmy które płacą o kilka tysięcy więcej brutto. Człowiek zawsze pójdzie tam gdzie lepiej zarobi. Pozdrawiam wszystkich ludzi serdecznie których poznałem. Życzę powodzenia i wielu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

Ktoś mądry
@Marek Nowaczyk

Tak jako obserwator. Ludzie którzy piszą tu szukają atencji. Ale nie potrzebnie ktoś zwraca na to uwagę. To jak z małym dzieckiem płacze i szaleje tym bardziej nim ktoś zwraca uwagę. Więc nim więcej szumu w koło tym bardziej ludzie zwracają uwagę na to bo znaczy to że to przynosi efekty. Wiem że to niby opinia i ludzie to czytają i to niby jest problem dla firmy bo nie pracowników. Ale czy nie jest tak że i tak ktoś zawsze się znajdzie.Co do opinii to ludzie sami przekazują sobie informacje. Skoro moja mama mieszkająca w Bytomiu odradzała mi pracy w tej firmie bo chemia i małe zarobki. To znaczy że osoba nie mająca internetu i tak wie co jest grane. A już jest dawno na emeryturze. Jak by firma płaciła 10000 miesięcznie to by kolejki stały pod firmą z CV. Dlaczego w firmach IT gdzie zarabia się po 20-30 tysięcy nikt nie pisze takich opinii. Ponieważ każdy jest zadowolony bo zarabia gruby hajs. I dodatkowo nikt się nie chwali ile zarabia i nie mówi o tej firmie żeby czasem ktoś im posady nie zabrał. Taki jest świat a że teraz jest internet to ludzie mają miejsce do wywalania swoich żali. Powodzenia w zarządzaniu firmą bo nie jest to łatwa sprawa w tych czasach. Ważne że kasa się zgadza i Pan nie musi narzekać na nic .

Ktoś
@Ktoś mądry

Teraz jest rynek pracownika i jeszcze będzie przez dłuższy czas ???? każdy idzie tam gdzie mu lepiej, w pełni popieram takie działania . A ludzie są sami winni swojego narzekacctwa , źle tobie to działaj i coś zmień....

@Adamus

Dlaczego na 2 i 3 zmianie nie ma nikogo? Brakuje pracowników? W takim razie, jak często przeprowadzane są rekrutacje? I czy w jakiś sposób zachęcają kandydatów, aby złożyli tutaj swoją aplikację? Bo z tego co czytam w komentarzach, to zarobki nie są rewelacyjne...

Były

To się nazywają tzw. oszczędności na zatrudnieniu i pracownikach , a później Zero bhp próba wykorzystania pracownika za dwóch bo po co zatrudnić dwóch jak może id io ta pracownik się trafi i będzie wszystko wykonywał sam nawet i to co do niego nie należało , , na rozdzielnie s//n wchodził sam , albo na drabinę bez osoby asekurujacej miałem okazję i nieprzyjemnosc pracować w avantorze to co tam widziałem to totalne absurdy i spychologia , bhp w dziale utrzymania ruchu to bylo tylko na papierze , bezczelne traktowanie odgórne, zaznaczam iż taka polityka podejścia do pracowników ur była z samej góry, wszystko było robione aby zrazić pracownika i odnoszę wrażenie że dział ur jest tam na siłę blokowany rozwojem, rozmowy że szczeblami kierowniczymi nic nie wnosiły, była nawet syt. Pominięcia mojej osoby przy podwyżce inflacyjnej jako powód usłyszałem za za dużo zarabiam . Jak ktoś się chce stać fabryką prywatnego kortyzolu i walczyć z wiatrakami to polecam mu tą pracę.

Były pracownik.

Niestety ale miałem przyjemność poznać panią M.M z hali 4. Ta pani jest bardzo chamska, fałszywa i dwulicowa. Najlepsze jest to, ze główna kierowniczka i kierownik hali 4 chyba się boją pani M.M. Wiele razy był stosowany u tej pani psychiczny (usunięte przez administratora) w pracy na pracownikach. Ta pani uważa się za osobę idealną, która myśli, ze jest najlepszą we wszystkim to co robi i nikt nie ma prawa jej zwrócić uwagi bo inaczej będzie tą osobę niszczyć psychicznie. Jest to bardzo przykre, że główna kierowniczka i kierownik hali nr 4 nie reagują.. Mam nadzieję, że kiedyś ta pani za to wszystko dostanie po uszach...

Pracownicy z hali 4
@Były pracownik.

Dzień dobry, Pracownicy działu PL, hala nr 4 chcieliby odnieść się do wpisu na temat pani M.M. Powyższy wpis jest nie prawdą i pomówieniem, takie sytuacje nigdy nie miały miejsca. Dodatkowo pani M.M przeciwnie do zarzucanych jej czynów jest życzliwa, uprzejma i pomocna dla każdego z nas. Jeżeli ktoś podważa wiarygodność tego wpisu zapraszamy na halę nr 4 w celu weryfikacji.

Też z hali 4
@Pracownicy z hali 4

Nie pisz w imieniu wszystkich bo nie wszyscy tak uważają. Zanim cokolwiek chcesz wypocisz to pogadaj ze wszystkimi

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Avantor Performance Materials Poland SA? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Inżynier Utrzymania Ruchu?

Jestem zainteresowany stanowiskiem Inżyniera ds. systemów wspomagania produkcji, czytam co piszecie o atmosferze, organizacji i podwyżkach, ale czy ktoś miał styczność konkretnie z tym stanowiskiem i napisze o nim kilka konkretnych zdań? Byłym bardzo wdzięczny. Głównie chodzi mi o widełki płacowe, czy da się tu znaleźć stabilne zatrudnienie. Jak przebiega proces rekrutacji, czy jest w języku angielskim?

Na szczęście były

Sam jesteś frustratem i ściemniaczem bylo tiruriru? Dobrze wiesz o kim mówię krążyły o nim legendy o jego znajomościach i układach co to on nie potrafi ale cóż jak ciągną od niego profity i za fanty udają że nic nie widzą a kocyk na przeprosiny a groźby karalne a obmacywanie a naruszenie nietykalności cielesnej- nie no bo jak nie można święta krowa dno i metr mułu

Jukatan

Takie małe pytanie. Co to jest dział lm? Pytam serio

Ponawiane są ogłoszenia na stanowiska inżynierskie (utrzymania ruchu i systemów wspomagania produkcji). Jakieś wskazówki co do rzędu wynagrodzeń dla inżyniera? Jest tu ktoś z tego szczebla?

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w Avantor! W laboratorium oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie na start w wysokości 4200 zł brutto plus do 10% premii kwartalnej. Dostępne są również przejrzyste ścieżki rozwoju, co daje możliwość rozwijania swoich umiejętności wraz z naszą firmą. Obecnie laboratorium pracuje na jedną zmianę, ale w razie potrzeby trzeba być przygotowanym na pracę w systemie dwuzmianowym lub trzyzmianowym. W laboratorium wykonujemy pobory próbek monitoringowych z wydziałów produkcyjnych. Pobory te odbywają się niezależnie od pogody. Oprócz tego, oferujemy pracę w młodym i przyjaznym zespole oraz ciągły rozwój w firmie, której misją jest wspieranie rozwoju badań naukowych.

były kandydat
@Avantor Performance Materials Poland SA

(usunięte przez administratora) Nie było w nim nic obraźliwego, jedynie pytanie, dlaczego nikt nie daje odpowiedzi zwrotnej i dlaczego stale jest wakat na to samo stanowisko.

@były kandydat

Dzień dobry, dziękuję za uwagę - nie wiemy dlaczego pytanie, na które odpowiadaliśmy zniknęło z systemu - wklejam je poniżej wraz z odpowiedzią. "Jak to jest, że oferta na laboranta ciągle się pojawia w serwisie olx? A informacji zwrotnej po rozmowie brak mimo obietnic." Dział Kontroli Jakości to duży dział który stale się rozwija i w związku z tym pojawiają się nowe wakaty. Bardzo proszę o telefon w poniedziałek pod numer 32 23 92 203 w sprawie informacji zwrotnej. Przepraszamy, jeżeli nie została przekazana w terminie.

Teresa
@Avantor Performance Materials Poland SA

Dzień dobry, czy może aplikować do Was biotechnolog żywienia? Czy jest w ogóle u Was taki wakat w Dziale Kontroli Jakości? Jeżeli tak to jakie jest wynagrodzenie na tym stanowisku? Czy podobne jak w laboratorium?

@Avantor Performance Materials Poland SA

„Potrzeba” drugich zmian jest cały czas. Proszę o sprostowanie, ponieważ człowiek od zatrudnienia się w tym zakładzie musi być dostępny na drugie zmiany już po miesiącu. Pozdrawiam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Avantor Performance Materials Poland SA - Gliwice

• Jak się pracuje w Avantor Performance Materials Poland SA?

Zobacz opinie na temat firmy Avantor Performance Materials Poland SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 103.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Avantor Performance Materials Poland SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 13 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Avantor Performance Materials Poland SA?

Kandydaci do pracy w Avantor Performance Materials Poland SA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Avantor Performance Materials Poland SA