QualitySite

Opinie o QualitySite

Magda

Badanie proste, aplikowałam również na inne oferty :D

@Magda

Cześć możesz mi podać do siebie kontakt bo mam wątpliwości jak wykonać jeden punkt czynności. Może mi pomożesz?

@Olga

W firmie miałam osobę, z którą byłam w kontakcie, a której też za to płacą, także najlepiej z nią się skontaktuj :)

@MAGDA

Szkoda bo lubię wymieniać doświadczenia z innymi osobami. To ile łącznie zarobiłaś? Wykonujesz już kolejne zlecenia?

@Olga

póki co wykonałam 2 badania za łącznie 760 zł.

@MAGDA

Możesz coś więcej napisać o tym drugim badaniu? Można wykonywać kilka badań równocześnie? Konta udało Ci się zamknąć? Faktycznie są to konta darmowe i dedykowane do badań tajemniczego klienta? Długo czekałaś na wynagrodzenie?

@Olga

Oba moje badania dotyczyły bycia tajemniczym klientem w banku. Z tym, ze jedno z nich wykonywałam na swoją działalność gospodarczą. Konta były darmowe. Część z nich zamknęła, a na części wykonuje dodatkowe aktywności, bo na tym też można coś jeszcze zarobić. W obu przypadkach wypłatę dostałam 23.

Malwina Nowy wpis
@MAGDA

Czyli faktycznie za założenie jednego konta dostaje się te 260zł? W ogłoszeniu jest napisane, że można mięc ok 20 zleceń w miesiącu, jak to wygląda realnie?

Boję sie podpisywac umowę że jak nie wykonam to będę miała problemy... ktoś już miał taką sytaucje?

Kiki Nowy wpis
@666

ja rezygnowałem w lutym po podpisaniu umowy i po wysłaniu 1 wniosku, bo miałem pilny wyjazd.Wysłałem do mojego rekrutera odstąpienie i dogadaliśmy się na to, że rozpocznę na nowo koncem kwietnia. Także moje II podejscie dzisiaj.

Gdyeg Nowy wpis
@666

Trrgvdg

Cześć Jak się zakłada konta w banku żeby nie płacić potem za ich prowadzenie? Chodzi mi o bank Valeo oraz pekao- mala czcionka jest dodane że brak opłat za prowadzenie konta jest w przypadku wpłat min. 500 zl.

Roro
@Anonim

z tego co wiem to nie ma to znaczenia, bo jeśli otwiera się konta zgodnie z instrukcją to dzięki temu firma jest w stanie zagwarantować, że nie poniesie się żadnej opłaty

@Roro

Z instrukcją to znaczy jak? Może ktoś pokierować krok po kroku, plis?;) A czy można potem badania powtarzać i w jakiej perspektywie, czy jest to raczej jednorazowe ?

Roro
@Anonim

nie dostałeś/as instrukcji na maila? konta zakładasz na stronie banku. Też tam przy jakimś banku czytałem, ale po 2 miesiącach żadne opłaty mi sie nie naliczyły i tak powinno byc... ;)

Kaśka Nowy wpis
@Anonim

Jeśli zaaplikujesz na ofertę pracy, otrzymasz maila z instrukcją co po kolei należy wykonać. Konta które zakładasz są testowe i nie wymagają żadnego twojego wkładu pieniędzy żeby móc wykonać badanie. Gwarantuje to umowa podpisywana przez ciebie i przez firmę. Tym samym firma ZOBOWIAZUJE się do umożliwienia ci wykonania badania, a ty nie musisz się obawiać, że zostajesz zmuszony do włożenia w to własnych pieniędzy ;)

Pol

Czy na samym początku za założenie 4 kont bankowych dostanie się 260 zł ?

ooo
@Pol

Tak

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Qualitysite.pl? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
SZUBIdubi

Co jeśli zrezygnuje się przed wypełnieniem tych 4 ankiet?

SZUBIdubi
@SZUBIdubi

I czy nie kradną danych czy coś?

Worker
@SZUBIdubi

u mnie w umowie nie ma żadnych opłat za rezygnację. Jak mają kraść dane jak podaje się je dobrowolnie na umowie? Natomaist jeśli masz na myśli te dane co w banku podajesz to nikt ci ich nie ukradnie, bo podajesz je na stronie banku, wiec są bezpieczne

Moinia

Można zrezygnować bez konsekwencji

A.
@Moinia

W jaki sposób można zrezygnować? Czy trzeba wysyłać jakieś wypowiedzenie umowy?

Dlaczego chcesz zrezygnować?

Tiko
@A.

Tak, standardowo wysylasz wypowiedzenie i nie musisz nawet żadnego powodu podawac

hit
@A.

tak, wypwoeidzenie się wysyła. Zawsze masz 14 dni jak zawierasz umowy na odległość. Natomiast mi powiedzieli podczas rozmowy rekrutacyjnej, ze nawet po upływie tych 14 dni mozna umowę wypowiedzieć w przypadku każdego badania, jeśli współpraca sie nie spodoba.

Mp

Hej, Czy za zakładanie tylu kont w banku w przyszłości mogą być jakieś problemy? Czy jest to bezpieczne ?

Jania
@Mp

U mnie było wszystko w porządku. Jak nikomu nie zaczniesz rozdawać swoich haseł to nic się nie stanie

Czy certyfikat otrzymuje się po każdym badaniu?

Monia
@Kandydat

Ja otrzymałam już po pierwszym, a później nie miałam żadnych dodatkowych, więc raczej tylko po 1.

Jacek
@Monia

ja tak samo, jeden certyfikat po pierwszym badaniu

Git

Ok, współpraca git. Nawet jak na pierwszy raz dałem sobie rade.

Sprawdzam
@Git

A dostałaś już wynagrodzenie? Możesz potwierdzić, że wypłacają kasę?

GIT
@Sprawdzam

Tak, otrzymalem. Jak miałem umowę to tylko problemów narobiliby siebie jakby nie wypłacili :)

@Sprawdzam

Jak sami podpisują się pod umowa, a później nie wypłaciliby pieniedzy to mieliby tyle spraw w sądzie, że na prawnikow niestarczyloby im pieniędzy xD

Zofia

Jestem zadowolona z przebiegu współpracy. Szkoda, że wcześniej nie wiedziałam, że prowadzone są takie badania, bo bardzo fajnie się je wykonuje.

Moja opinia jest najbardziej pozytywna, ale po kolei... rozmowa rekrutacyjna jak najbardziej na plus. Po podpisaniu umowy dostajemy dokładne wytyczne jak mamy przystąpić do badania. W przypadku badania banków, należy założyć konto dedykowane do badania na swoje dane i w przypadku badania podstawowego nie bierzemy karty do konta i nic nie trzeba płacić. Logujemy się, i wypełniamy ankiety. W części rozszerzonej badania, należy otworzyć kolejne konta w innych bankach i poczekać, aż przyjdzie karta do konta. Na bieżąco miałam kontakt ze osobą, która mnie rekrutowała, dopytywałam o różne rzeczy, otrzymywałam odpowiedzi. Współpracę zaczęłam końcem listopada, sukcesywnie badanie zostało przeprowadzone, przez "problemy" z jednym z banków ostatecznie badanie zakończyłam na początku grudnia 2023. Rozliczenie badania powinno nastąpić do 27 stycznia 2024, a otrzymałem je wcześniej, bo 15 stycznia 2024 r. Na koniec otrzymałam instrukcję zamknięcia kont jak to zrobić krok po kroku. Współpracę mimo niewielkich turbulencji z jednym bankiem oceniam bardzo dobrze.

MAja
@Marta

Czy przychodziły fizyczne karty? Lub jakakolwiek poczta fizycznie?

Roni
@Marta

u mnie podobnie, natomiast za ostatnie badanie wypłacili mi 14.03., wiec tez nie tak źle, ale wiadoomo czym szybciej tym lepiej ;)

@MAja

Tak, przychodzily

@Marta

dla mnie również bardzo znaczące były wytyczne co należy zrobic krok po kroku :)

@MAja

Fizycznie przyszedł do mnie kurier z umową (gdyż takie rozwiązanie wybrałem) oraz karty do kont w bankach dodatkowych. Z banków podstawowych wszystko załatwiłem elektronicznie, bez kart i kurierów ;)

Gru

Troszkę miałem problem z jedynym badaniem, ale fajnie też, że mogłem liczyć na pomoc. Ogolnie wcześniej odmówiłem podpisania umowy, bo trochę obawiałem się, że sobie nie poradzę, ale zagwarantowano mi, że tam pomoc jest, więc potwierdzam.

Lilo

polecam - badania dość proste. Fajnie, że instrukcja wysyłana jest w punktach.

zastanawiam sie

Czy ktoś ma opinie na temat tej pracy? https://qualitysite.pl/oferty-pracy/aplikuj-tajemniczy-klient-na-platformach-internetowych-bankow/

York
@zastanawiam sie

wykonywałem i jest ok. Choć trzeba troche czekać, aż banki aktywują dostęp do konta, wiec nie da się go zrobić za 1 razem. Natomiast podsumowując cały poswięcony czas nie zajmuje jakoś długo.

Marcin S.
@York

Ja mam. Polega ona na zakładaniu kont ptzy pomocy specjalnych linków. Prowizję zgarnia osoba wystawiająca linka, ty MOŻE dostaniesz jej część. Ale raczej bym na to nie liczył.

@York

jak długo się uzupełnia mniej więcej 1 ankietę?

Kacper

ja jedną ankietę uzupełniałem około 10min

dziękuję za szybki telefon od rekrutera :)

Jan

Polecam tę pracę. Nie wymaga dużego nakładu czasu.

Ada

Praca okej, ani nie jest za trudna ani zbyt ambitna. W sama raz jako coś dorywczego

OK

OK - badanie dość płynnie sie wykonuje. W życiu wykonałem łącznie ponad 50 badań i to na pewno duzy plus za przejrzyjrzostość i pomoc w wykonywananym badaniu.

Sprawdzam

Czy ktoś może mi przesłać potwierdzenie otrzymania wypłaty przez firmę QualitySite - Wrocław za pracę tajemniczego klienta w banku? Boję się, że wykonam pracę a firma nie zapłaci. Umowa jest dla mnie trochę dziwna. Czy mam się czego obawiać?

Zadowolona
@Sprawdzam

Zobacz sobie odpowiedź użytkownika "GIT" powyżej. Ja dostałam i jak widać on też ;)

Ola

Praca wykonana szybko i sprawnie, nie mam zastrzeżeń.

Karooo

Badanie w miarę proste, ale trzeba przede wszystkim dokładnie zapoznać się z mailem. Troche miałam obaw, bo to moja taka pierwsza praca dlatego też chciałam wspomnieć o dobrym doświadczeniu. Przyznam, że czasami będę wracała do tych badań bo mi sie to spodobalo.

Zostaw merytoryczną opinię o QualitySite - Wrocław

• Jak się pracuje w QualitySite?

Zobacz opinie na temat firmy QualitySite tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 189.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w QualitySite?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 171, z czego 157 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy QualitySite?

Kandydaci do pracy w QualitySite napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

QualitySite