Climate for Life Foundation

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Climate for Life Foundation

Ankieter Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Nie płacą. Nie zgłaszają nawet pracowników do ZUS. Unikać

Jacek Nowy wpis

Kolejny dzień za mną i mogę powiedzieć, że to był dobry wybór! Ostatnio byliśmy na wyjeździe integracyjnym Szkolenia na wysokim poziomie. Codziennie nowe informacje. Polecam

Paweł Nowy wpis

Właśnie jestem po zakończonym procesie rekrutacyjnym. Moja ocena to super podejście. W Piątek byłem pierwszy raz w terenie i nawet zrealizowałem 5 Ankiet. Jestem mega zadowolony, że mogę pracować z klientem i ciekawy proces szkoleniowy.

Kandydatka Nowy wpis

Spokojnie, najprawdopodobniej rzeczywiście nie napisałeś niczego niedopuszczalnego! Fundacja po prostu usuwa nieprzychylne komentarze i tyle. Nie jesteś żadnym leniem! Trzymaj się!

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Climate for Life Foundation? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Janek

A ja podzielę się swoimi odczuciami jakie miałem związane z Fundacją. Dodam, że jestem już byłym pracownikiem. Pracowałem 6 miesięcy, ale musiałem zrezygnować, bo z rodziną zmieniałem miejsce zamieszkania ( województwo ), żałuję, że nie mogę tutaj działać, ale fundacja nie prowadzi działań w tym województwie. Kasę zawsze miałem na czas, trochę osób się przewinęło, ale głównie odchodzili/ zwalniali tak zwanych "leni " którzy nawet nie potrafili rozmawiać fundacja dawała im szanse a odchodzili z "bólem (usunięte przez administratora) " i robiąc jakies dziwnę akcje. Jak ktos jest zaangażowany i działa tak jak należy to zawsze wyjdzie na swoje i to nie małe pieniądze.

Iza

nie wiem co poszło nie tak u osób piszących te negatywne komentarze, ale mogę zapewnić, że jeśli jest sie zaangażowanym w pracę to można sobie fajnie zarobić. osoby tu pracujące zawsze służą pomocą, często mamy szkolenia lub spotkania żeby omówić nasze wyniki.

Kacper

spoko praca dla osób lubiących kontaktkt z ludźmi. Pracuje tutaj od roku i bardzo sobie chwalę.

pracowałam w fundacji w okresie wakacyjnym i bardzo miło to wspominam. Jeśli ktoś się stara to może naprawdę fajnie zarobić. Na pewno w te wakacje również dołączę do zespołu!

nie rozumiem skąd te negatywne komentarze. U mnie zawsze wypłata na czas.

Zosia

Pracuje w fundacji od 4 miesięcy i nie mogę narzekać. Mam super kontakt z osobami z zespołu, na początku każdy służył wsparciem i chętnie pomagał. Teraz działam już samodzielnie i udaje mi się robić super wyniki. Wiadomo na początku szło trochę gorzej, bo była to moja pierwsza praca tego typu, ale zostałam odpowiednio przeszkolona i aktualnie jestem brdzo zadowolona.

Sylwia

Praca jak najbardziej okej, proces rekrutacyjny przebiegł bez problemu. Polecam

Kandydatka

Fundacja, jak się zapewne zorientowaliscie, (usunięte przez administratora). Zachęcam do udzielenia wywiadu -(usunięte przez administratora). Poniżej możecie przeczytać moje wrażenia z rekrutacji.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Climate for Life Foundation odbywa się również w języku angielskim?

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Kandydatka

27.10.2023 05:10

Kandydatkaikona wywiad

Chciałabym opowiedzieć o procesie rekrutacji w tej firmie. Uczestniczyłam w szkoleniu on-line. Byłam także na szkoleniach w siedzibie firmy, w moim mieście. W ramach nauki (między innymi) chodziłam po terenie z pracownikami. Po tym odnoszę wrażenie, że praca w rzeczywistości będzie polegała na pozyskiwaniu klientów dla firmy CUWEIC. Wszystkie materiały szkoleniowe, które dostałam, mają logo tejże firmy. Infolinia, na którą mieszkańcy mogą dzwonić po więcej informacji, należy do CUWEIC-u, eksperci przychodzący do domów zainteresowanych osób są z CUWEIC-u, a nie z fundacji. Ulotki, które mamy rozdawać np. w przypadku, gdy właścicieli budynku nie ma w domu, a otworzy nam osoba niedecyzyjna, dotyczą również tej firmy. Poza tym na szkoleniach organizacja Climate for Life jest przedstawiana jako fundacja rządowa (w związku z tym osoby, do których przychodzimy, mogą myśleć, że reprezentujemy organy rządowe, czyli w domyśle jesteśmy wiarygodni). Tymczasem rola rządu w fundacji sprowadza się jedynie do tego, że Ministerstwo Środowiska i Klimatu sprawuje formalny nadzór nad Climate fir Life, podobnie, jak nad wieloma fundacjami proekologicznymi w całej Polsce. Najbardziej niepokoi mnie jednak fakt, że dziewczyna (notabene pracująca zaledwie miesiąc), z którą wczoraj pracowałam na dniu próbnym (20.10), nie dostała jeszcze wypłaty, która miała przyjść 15.10. Gdy poskarżyła się lokalnej szefowej, ta ją zbyła.

Na jakie stanowisko aplikowałeś/aś i dlaczego?

Kandydatkaikona wywiad

Aplikowałam na stanowisko "terenowy weryfikator danych" - szczerze mówiąc, jestem bez pracy około dwóch miesięcy i po prostu wysyłałam oferty, gdzie popadnie. W ogłoszeniu o pracę nie było zbyt dużo informacji, więc nie wiedziałam do końca czego się spodziewać.

Jak przebiega/przebiegała rekrutacja – kto Cię rekrutował (HR czy bezpośredni przełożony)?

Kandydatkaikona wywiad

Pierwszy etap rekrutacji był rozmową on-line z osobą z Krakowa, Nie wiem, kim ona była, nie wiem jakie stanowisko zajmowała. W każdym razie nie była moją potencjalną bezpośrednią przełożoną (ja mieszkam w Lublinie — tu pracują zupełnie inne osoby).

Ile etapów obejmowała rekrutacja?

Kandydatkaikona wywiad

Pierwszym etapem rekrutacji była rozmowa z osobą z Krakowa. Później uczestniczyłam w szkoleniu on-line (było ono bardzo krótkie, trwało około godziny i przekazywane były podstawowe informacje). Po szkoleniu rozwiązywałam test, który został udostępniony na mój adres e-mail. Następnie przeszłam przez dwa dni szkolenia w siedzibie firmy oraz nauki w terenie. Końcowym etapem był pisemny test w siedzibie firmy. Teraz czekam na decyzję dotyczącą zatrudnienia.

Czy rekrutowano Cię zdalnie czy stacjonarnie?

Zdalnie.

Czy proces obejmował jakieś zadania rekrutacyjne – jakie? W jaki sposób przekazano Ci ocenę zadania?

Kandydatkaikona wywiad

Tylko test — osoba sprawdzająca go zadzwoniła do mnie z informacją, że zaliczyłam.

Jak oceniasz atmosferę podczas rekrutacji? Jak myślisz, z czego to wynika?

Kandydatkaikona wywiad

W moim odczuciu osoby rekrutujące nie mówią kandydatowi wszystkiego. Na początku poinformowano mnie, że mam przeprowadzać ankiety. Potem okazało się, że ankiety służą umówieniu klienta na spotkanie z ekspertem od wymiany pieców/pomp ciepła/instalacji fotowoltaicznych itp. Na pierwszym szkoleniu on-line mówiono, że niczego nie będziemy sprzedawać i że nie jesteśmy przedstawicielami handlowymi, co potem okazuje się nieprawdą. Na pierwszym szkoleniu mówiono o produktach firmy CUWEIC, co od razu, według mnie budzi zrozumiałe wątpliwości.

Czy komunikacja z rekruterem była/jest sprawna? Co jest/ było dobre a co złe w tej komunikacji?

Kandydatkaikona wywiad

Komunikacja oceniam raczej dobrze, jeśli chodzi o informowanie o dalszych etapach rekrutacji.

W jaki sposób przekazano Ci informację zwrotną odnośnie rekrutacji?

Zadzwoniono do mnie.

Jakie informacje zwrotne otrzymałeś/-aś po zakończeniu rekrutacji?

Kandydatkaikona wywiad

W zasadzie jeszcze nie zakończyłam rekrutacji, czeka mnie ostatni test.

Czy polecił(a)byś rekrutację w tej firmie znajomym i dlaczego?

Kandydatkaikona wywiad

Nie wiem, na razie mam sporo wątpliwości.

Polecam pracę w fundacji. Fakt, praca w terenie nie dla każdego i trzeba to lubić, ale Ja pracuję już 4 miesiąc i jestem bardzo zadowolony:)

@Paweł

Cieszę się, że jesteś zadowolony z pracy w fundacji i że znajdujesz satysfakcję. Praca w terenie rzeczywiście wymaga specyficznych umiejętności i zaangażowania, ale dla wielu osób stanowi to doskonałą okazję do pomagania innym i wpływania na pozytywne zmiany w społeczeństwie. To właśnie te aspekty sprawiają, że praca w fundacji może być wyjątkowo satysfakcjonująca. Dziękujemy, że jesteś z nami :)

Alicja

Praca w tej organizacji to wyjątkowe i niezwykle wartościowe doświadczenie, które przekłada się na rzeczywiste i pozytywne zmiany dla naszej planety.

Aneta

Gorąco polecam Climate for Life Foundation jako organizację, która ma pozytywny wpływ na naszą planetę.

Sebastian

Fundacja Climate for Life Foundation ma moje pełne wsparcie za ich trwały wkład w badania nad klimatem oraz opracowywanie innowacyjnych rozwiązań ekologicznych. Ich długoterminowy cel, aby osiągnąć neutralność węglową i ochronić unikalne ekosystemy, stanowi nadzieję na lepsze jutro. Każda osoba i każda organizacja powinna brać przykład z ich zaangażowania i konsekwentnych działań na rzecz środowiska.

@Sebastian

Bardzo dziękujemy! Wsparcie i promowanie działań na rzecz ochrony środowiska to kluczowe kroki w kierunku budowania zrównoważonej przyszłości dla nas i kolejnych pokoleń. Wspólnymi siłami możemy stawić czoła wyzwaniom, jakie stoją przed naszą planetą i przyczynić się do stworzenia bardziej zrównoważonego i ekologicznego świata.

Artur

Fundacja Climate for Life Foundation jest niesamowitym przykładem organizacji, która rzeczywiście robi różnicę w walce z zmianami klimatycznymi. Ich programy i projekty skupiają się na konkretnych działaniach, takich jak zalesianie, odnawialne źródła energii i edukacja społeczeństwa na temat ekologii. Dzięki ich zaangażowaniu możemy mieć nadzieję na lepszą przyszłość dla naszej planety.

@Artur

Jesteśmy naprawdę wdzięczni za to, że dostrzegacie naszą pracę i działania na rzecz ochrony klimatu. Wasze słowa są dla nas motywacją do dalszego działania i rozszerzenia naszego wpływu. Mamy nadzieję, że zachęcimy jeszcze więcej osób do zaangażowania się w ekologiczne inicjatywy

Super że Fundacja Climate for Life Foundation wspiera takie inicjatywy. Polecam!!

@Marta

Dziękujemy za tak piękne słowa uznania! To nasza pasja i zaangażowanie w walkę z wyzwaniami klimatycznymi, które napędza nas każdego dnia. Wasze wsparcie i zaufanie są dla nas niezwykle cenne. Razem możemy osiągnąć naprawdę znaczące zmiany dla naszej planety.

Zostaw merytoryczną opinię o Climate for Life Foundation - Katowice

• Jak się pracuje w Climate for Life Foundation?

Zobacz opinie na temat firmy Climate for Life Foundation tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Climate for Life Foundation?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 11 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Climate for Life Foundation