Matchmaker Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Matchmaker Sp. z o.o.

Konrad Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Pracował ktoś na projekcie w Frankfurcie nad Menem? Produkcja, pakowanie leków itd. Jak to wygląda?

xduu Nowy wpis

czy ktoś pracował w Nottertal-Heilinger Höhen przy produkcji cześci samochodowych chciałem sie dowidzieć jak tam jest z góry dzieki

Basia Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Hej, natknęłam się przypadkowo na ogloszenia pracy dla par, czy faktycznie jest tak kolorowo w tej agencji? Jak z wypłatami czy są opóźnienia? Liczę na Wasze odpowiedzi dziękuję ;)

Asia i Paweł

Hej, jestem z partnerem od nich w pracy. Zorganizowali nam fajne mieszkanie 1,5km do pracy. Jesteśmy naprawdę zadowoleni i my osobiście mozemy polecić. Pracujemy od maja 2023.

Gochs Nowy wpis
@Asia i Paweł

Witam chce się wybrać prze, ta agencje czy warto Opinie mają dobre.

Firma Matchmaker Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Pokojówka – Hotel 4*. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
karl

czy był ktoś może z tą agencją na Butelkach w Regensburg

I.W.
@karl

Właśnie czekamy z mężem na wyjazd na te butelki pet do Regensburga już 2 tygodnie. Mieliśmy być od 19 przełożyli wyjazd na 26 bez gwarancji że wypali w tym terminie. Jakaś maszyna sortująca nawaliła i czekaj.

Mark
@I.W.

@I.W. Udało sie wam wyjechać do tej pracy? Jeśli tak to możecie napisać swoja opinie, jak warunki mieszkaniowe i finansowe, sama praca i atmosfera? Będę wdzięczny za informacje.

I.W.
@Mark

Nie udało się wyjechać, był aneks do umowy z przesunięciem wyjazdu o tydzień i potem 3 dni przed wyjazdem odwołali nam telefonicznie. Podobno pracodawca zrezygnował, ale dziwne że 2 tygodnie później znowu rekrutowali na ten sam wyjazd i te same stanowiska. Teraz znowu próbujemy wyjechać przez tą agencję do innej pracy, umowa już podpisana i potwierdzone przyjęcie ale jutro dopiero dowiemy się szczegółów zakwaterowania , itd. Aż się boimy, bo to znowu jest 3 dzień przed wyjazdem i nie jesteśmy pewni czy wypali do końca czy odmówią z dziwnym tłumaczeniem.

Mar.cel

Zwykła agencja. Przynajmniej pieniądze są wmiarę o czasie.

Produkcja

pracowanie na produkcji przezagencje to wygodne rozwiązanie jak nie zna się języka. wszystko załatwione, łącznie z mieszkaniem które jest za darmo. Spoko

Całkiem

To nie wyjazd na wakacje, ale jest naprawdę całkiem nieźle. Mieszkanie mam blisko pracy, atmosfera jest zaskakująco znośna. Wypłaty się zgadzają, mimo kilkudniowych opóźnień.

Ok

Jak pracujesz to jest ok.

Kris

Pakowanie było spoko, nie ma co narzekać.

Sylwia
@Kris

Cześć. W jakim miejscu byłeś? Mi wskoczyło jakieś ogłoszenie do pakowania ziół

Maniek

Dostałem się na taki projekt, że praca była non-stop. No wiadomo, że trzeba było się napocić, ale dawało radę. Było w porządku.

Patrycja
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Sprzątanie to był spoko projekt, po kilku miesiącach wróciłam do Polski, z różnych powodów, ale pojechałabym znowu. Są jakieś oferty tego typu?

Asss

Hej mam pytanie był ktoś może lub jest na automotive jak mieszkanie i praca proszę o odpowiedź

Kulka

Hej, byłam już raz na wyjeździe z tą firmą i było w porządku. Planuję się wybrać znowu w marcu. Ktoś chce się zabrać razem z mazowieckiego? :)

A w jakie miejsce Pani jedzie?

I na kiedy wyjazd? Jaka tam jest umowa Pl czy Z Niemcem?

@Beata

Też mam propozycję do Hotelu Gorhen , Waham się ???? bo to pierwszy mój wyjazd do (usunięte przez administratora) za granicę po wielu latach , będę wdzięczna za info o tym miejscu .Rozumiem z wpisów , że sama agencja jest Ok . To już dużo.

AgaD.

Gosia, dla mnie też taka odległość jest trudna. Jeżdżę na miesiąc i wracam. W tej agencji jest okej.

Gosia

Całkiem dobrze mi się pracowało przez tą agencję. Zjechałam bo już tęskniłam za swoim miastem i rodziną. Praca za granicą dla mnie byłaby ciężka na dłuższą metę. Ale te 3 miesiące były naprawdę ok.

Sylwia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Cześć. Czy ktoś pracował na pakowaniu ziół, okolice Norymbergii? Wskoczyła mi taka oferta. Proszę o opinie

Lena2202
Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Witam.czy ktos pracowal w hotelu w Görhen? Czy mozna tam.spokojnie jechac i jakie maja warunki

Z polecenia

Kuzyn korzystał z tej agencji wielokrotnie i w tym roku zabrałem się razem z nim. Byłem sceptyczny ale rzeczywiście warto było wyjechać. Warunki są bardzo w porządku

Klara

Dla młodej osoby taki wyjazd to fajna możliwość zarobienia, chociaż otoczenie przynajmniej na tym projekcie co byłam było sporo starsze ode mnie. Za to z niektórymi osobami super się dogadywałam. Pozdrawiam panią Małgosię! Pieniądze dostałam, ostatnia wypłata spóźniła się odrobinę. Ale mam dobry kontakt z agencją.

Wojtas
@Klara

Cześć, mógłbym się skontaktować z Panią prywatnie? Mam po prostu kilka pytań dotyczących pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Matchmaker Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Matchmaker Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Matchmaker Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Matchmaker Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 37 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Matchmaker Sp. z o.o.