EduGO P.S.A.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o EduGO P.S.A.

Monia Nowy wpis

Ja pracuję 2 lata i jestem bardzo zadowolona, premia jest praktycznie co m-c, raz większa, raz mniejsza ale jest. Praca z domu, samodzielna, święty spokój i świetni przełożeni. Pracujesz to masz, ściemniasz w domu, że pracujesz, a raczej nie bo Cię nikt nie widzi to Twój problem i brak premii - nie ma nic za darmo.

Brałam udział w rekrutacji, zostałam zaproszona do dwóch etapów i przyznaje, że sama rozmowa przebiegła w miłej atmosferze. Pod koniec zostałam poinformowana, że na pewno się ze mną skontaktują w przeciągu tygodnia, niezależnie czy będą na tak czy na nie. Minął miesiąc i nie było żadnego kontaktu z Ich strony. Uważam, że to bardzo nieprofesjonalne i pokazuje brak szacunku do Osób biorących udział w procesie rekrutacji.

Anonim Nowy wpis
@Kandydat

Podobna sytuacja. Na pierwszym etapie Pani poinformowała, że z przyjemnością podaje moją kandydaturę do kolejnego etapu i mam czekać na maila do trzech dni roboczych. W mailu dostałam odpowiedź, że nie przechodzę. Żart i zmarnowany czas.

Pracownik.

Szkolenia wymagające, mnóstwo materiałów no nauki najlepiej na pamięć, trzeba iść jak po sznurku bo jak tylko wyjdziesz poza ramy to jest awantura, wprowadzanie w błąd, niezdane egzaminy o byle błahostke, mówią że liczy się kontakt z rodzicem a nie wyniki tak naprawdę jest zupełnie inaczej, jak tylko zaproponujesz mniej zajęć wylatujesz bez żadnego dziękuję czy chociażby do widzenia... System (usunięte przez administratora) na godzinach, robisz 8 a tak naprawdę wychodzi mniej, wynagrodzenie najniższa krajowa, zero obiecanych premii czy dodatków o których tak zapewniają, pracujące soboty o których dowiadujesz się w trakcie pracy. Lekcje prowadzone przez ,,wykwalifikowanych nauczycieli,, prowadzone są na szybko bez ładu i składu.

Magda
@Pracownik.

Nie wiem u któego tl byłeś / byłaś...i kto prowadził szkolenie. Ale edugo daje na prawdę dobre warunki pracy. Premie jak najbardziej są. Ja np za luty dostałam 400 zł premii plus 100 zł za każdy tydzień gdzie przepracowałam 35 godzin. Więc samych dodatkó jest 800 zł. I to logiczne ,że firma nie będzie utrzymywać pracownika , któy nie robi wyników. Można mieć gorszy dzień , dwa...Ale nie dzień w dzień po 3 -4 zapisy ( gdy inni mają min. 25-30 zapisów ). Nie każdy nadaje się do pracy na infolinii .

Pracownik.
@Magda

@Magda To bardzo dziwne że nie tylko ja tutaj piszę o braku premi... Co do pracy, nie mam sobie nic do zarzucenia, miałem dobre wyniki, ale dla niektórych najwyraźniej było wciąż mało.

Pracownik. Nowy wpis

Masz rację pracowałem na żarty, tak jak wspomniałem nie mam sobie nic do zarzucenia, byłem uczciwy, sumienny i szanuję każdego pracodawcę, ale tak jak sama wspomniałaś musi to iść w obie strony... Skoro domyślasz się kim jestem to ja domyślam się że Ty nie jesteś zwykłym pracownikiem tylko na wyższym stanowisku i wiadomo że nie napiszesz nic złego a same superlatywy pomijając fakt czy będzie to prawda czy nie. Ja napisałem swoje odczucia i jakie były realia, są tutaj również pozytywne opinie więc potencjalny przyszły pracownik czytając to wszystko sam zdecyduje czy chce podjąć pracę z Wami czy nie. Ja na szczęście mam już nową pracę gdzie mnie naprawdę doceniają. Pozdrawiam.

Sylwia T pracownik Nowy wpis
@Pracownik.

Pracuje na chyba najniższym stanowisku, ale to moja pierwsza praca w której czuje się naprawdę ok. To nie prawda, że musisz iść schematem - jeśli Twoja rozmowa spełnia jakościowo etapy rozmowy to nikt absolutnie się nie przyczepi. Nie zauwazyłam aby jakiś pracownik z przeciętnym wynikiem był źle traktowany. Premie są, i ja za kilka dni pracy w moim miesiącu byłam pozytywnie zaskoczona. Nikt nie będzie Cię trzymał jeśli nie jesteś rentowny dla firmy- to logiczne. Szkolenia są świetne, na TML nie mogę narzekać, bardzo pomocna. Dziwne że masz taką opinię, albo zwyczajnie się nie przykładałes albo nie zależało ci na wyniku. W takiej pracy dobzi są Ci którzy liczą na własne wyniki.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z EduGO P.S.A.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Abda

wielu przechodzi na inne kampanie...inni awansują...a inni po prostu nie odnajdują się w takiej pracy . call center nie jest dla kazdego

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w EduGO P.S.A. na stanowisko Specjalista /Specjalistka zdalnej sprzedaży usług edukacyjnych? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.

@Pracodawca Czy jest możliwość pracy poniżej 18 roku życia (w moim przypadku 16 lat) jeśli spełniam wszystkie wymagania?

kandydat

@Pracodawca Po jakim czasie od rozmowy rekrutacyjnej dostaje się odpowiedz?

magda
@kandydat

Ja dostałam już na drugi dzień .

Magda

Pracuje już kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolona:)

ABC

Wszystko wydaje się w porządku, tylko cały wysiłek, który trzeba włożyć w szkolenia obowiązkowe niestety nie jest płatny.

Abda
@ABC

szkolenie jest płatne po 120 godzinach pracy

Abdal

Teraz w w większości firm tak jest. Wynagrodzenie za szkolenie dostaniesz dopiero po odpowiednim czasie przepracowania. A tu praca wcale nie jest trudna, wystarczy trochę chęci i zaangażowania

Jagoda Sz.

Pracowałam 10 miesięcy i bardzo sobie chwalę. Pracowałam jako nauczyciel i wszystko było na plus. Oczywiście, że było stawianie na wyniki, ale to jasne, że firma musi zarabiać, jednak szacunek do pracownika był. Kadra zarządzająca spoko :), metodycy to anioły -przynajmniej na rysunku! W czym tylko mogli, pomagali. Nie było rzeczy niemożliwych. Wystarczył jeden telefon i większość rzeczy była załatwiona. Wypłaty przy tak małej ilości godzin (bo pracowałam 4 godziny bez sobót) także super, dodatkowo fajne premie! :) polecam to miejsce! Praca w naprawdę miłym i pomocnym zespole!

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w EduGO P.S.A.? Chętnie zatrudniają?

xyz

kadra w większości jest złożona ze studentów

pytajnik

Czy Edugo zapewnia pracownikom sprzęt do prowadzenia lekcji? Np laptop, mikrofon, czy pracownicy muszą korzystać ze swoich prywatnych?

odpowiadajnik
@pytajnik

Nie zapewnia.

Eliza

Szczerze muszę przyznać, że jestem na drugim etapie rekrutacji i fakt, że nie znalazłam negatywnych opinii na temat współpracy z tą firmą sprawia pozytywne wrażenie. Jutro drugi etap rekrutacji na stanowisko Specjalistka zdalnej sprzedaży usług edukacyjnych. Rozmowa jutro a ja mam sporo pytań także szykuję ściągę by o niczym nie zapomnieć ????

Iwona
@Eliza

Witam również przeszłam do drugiego etapu rekrutacji,mogła by Pani napisać coś więcej na temat co się daje zadziało?

A.A

Pracowałam w EduGo 8 miesięcy i bardzo sobie chwalę. Jest miła atmosfera, każdy jest bardzo pomocny, można się dużo nauczyć( na początku było rewelacyjne szkolenie). Oczywiście jak w każdej firmie ważne są również wyniki, ale dla mnie to jest logiczne. Zrezygnowałam ze względu na pracę w zawodzie, ale porównując nowe miejsce pracy z EduGo po kilku miesiącach wróciłam. Pracowałam w kilku firmach, ale EduGo jest całkowicie inną firmą. Zero stresu, rewelacyjny przełożony i duży szacunek do pracownika oraz każdy jest bardzo pomocny. Jeśli CHCESZ PRACOWAĆ , to polecam.

Konrad
@A.A

Ja się spotykam z coraz to gorszymi nauczycielami jestem klientem chodzę tam już 2 dniu już wiem że nie będę chodził pierwsza lekcja Grafika poniedziałek bardzo miła lekcja 6/10 Drugi angielski wtorek pani nie słyszy nic i prowadziliśmy to na czacie 4/10 Ostatnia lekcja matematyka wtorek wieczór Pan tez głuchy mogłem tylko patrzeć ocena 0/10 Suma 10/30 wnioski wyciągacie sami

@Konrad

Dzień dobry. Dziękujemy za opinie. Bardzo prosimy o wiadomość na kontakt@edugo.pl. Chętnie sprawdzimy co zadziało się na tych lekcjach :)

Czy w EduGO P.S.A. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Korepetytor?

Magdalena

Bardzo miła atmosfera. Zespół młodych ludzi którzy są bardzo pomocni i motywują do działania. Wypłata jest na czas , wynagrodzenie w porządku. Edugo to naprawdę dobre miejsce do pracy;) Magdalena

Super miejsce pracy. Młody zespół, ciekawy projekt oraz uczciwe wynagrodzenie.

A.K

Jeżeli ktoś się zastanawia, czy warto - warto. Bardzo miła atmosfera, każdy jest chętny do pomocy. Szkolenie bardzo ciekawie prowadzone i dobrze przygotowane - nie zaczynamy pracy nie wiedząc, co robić. A jeżeli coś z głowy wypadnie, zawsze jest ktoś, żeby podpowiedzieć co i jak. Pracuję w EduGO już ponad pół roku i jak widać - chwalę sobie ;)

Sam

Cześć, rekrutacja oraz szkolenie odbywa się w cudownej atmosferze, z godzinami idą na rękę, wsparcie kierowniczki przynajmniej mojej było bardzo taktowne. Ale....baza klientów jest bazą totalnie randomową. Jeśli masz doświadczenie w połączeniach wychodzących i dar do sprzedaży i przytrzymanie przy sobie klienta to praca dla Ciebie. Ja sprzedawca nie jestem do czego doszłam sama:) ale praca mijając klientów no bo wiadomo ludzie są różni jest fajna. Gdyby umiała sprzedawać być może nadal bym pracowała. Ps.nikt mnie nie zwolnił zrobiłam to sama. Pozdrawiam super grupę i moją kiero ☺️

Takiej pracy szukałam! W EduGo spełniam się zawodowo, szefowie są otwarci na moje pomysły, jest super atmosfera i do tego pracuję zdalnie. Bardzo polecam pracę w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o EduGO P.S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w EduGO P.S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy EduGO P.S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EduGO P.S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 9 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EduGO P.S.A.