Maciej Stefanowski Atrophy

Opinie o Maciej Stefanowski Atrophy

Renia

bluza troszkę kosztowała, ale opłaciło się super materiał

Domka

każda koleżanka pyta mi się skąd mam takie super bluzy :) polecam

Daria W

początkowo jak zobaczyłam sporą ilość negatywnych opinii to trochę zwątpiłam czy jest sens kupować cokolwiek w tym sklepie, ale jednak moja intuicja podpowiadała mi "kup, jak nie kupusz to się nie przekonasz" :D Także słuchając głosu mojej intuicji zamówiłam sobie jedną bluzę. I wiecie co? jednak kobieca intuicja nigdy nie zawodzi :) bluza jest bardzo ładna, super materiał, wszystko po prostu idealnie takze nie załuję :) Polecam

Julia <3

wszystko super, bluza pasuje idealnie

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Maciej Stefanowski Atrophy? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Marcin Stadler

Bluzy OK, szybka wysyłka. Nie mam zastrzeżeń. Polecam

Krystian098

jakość w 100% adekwatna do ceny. super jakość materiału, rozmiar zgodny, szybka wysyłka, polecam serdecznie

Kinia

polecam. jak szukacie dobrej bluzy która posłuży Wam na dłużej to tylko w Atrophy

Marek 391

Bluzy może i nie są najtańsze ale za to jaka jakość. Warta każdych pieniędzy jak dla mnie

KASIA

Sklep poleciła mi koleżanka z pracy bo wiedziała że od dawna kocham nosić bluzy. I faktycznie tutaj mają najlepszą jakość. Nie dość że szybka wysyłka to super jakość. Bluzy są bardzo wygodne, luźne, milutkie, naprawdę super ???? Dość często robię zakupy w tym sklepie ????

ania D

rewelacyjna jakość, najlepsza :)

Asia L.

Bluza jest taka milutka i tak cieplutka że mogłabym ją nosić cały czas :) Poleca serdecznie.

sebastianslominski

Super bluza, kupiłem szarą tydzień temu. Teraz zastanawiam się nad innym kolorem czy sobie jeszcze nie zamówić. Rewelacyjna jakość.

K. Opiła

gorąco gorąco polecam

Sylwek

szybka wysyłka, bluza w porządku, rozmiar zgodny z moim. Polecam

Natalia

bluza jest rewelacyjna, dzisiaj zamówiłam już kolejną

Sylwia Hajduk

super sklep, super bluzy :)

Kora

Tak naprawdę dopiero od jakiegoś miesiąca lub dwóch polubiłam bluzy, wcześniej jakoś nie kupował ich aż tyle, miałam może 3 bluzy tak naprawdę i to mi wystarczyło. Ale oczywiście później wszystko mi się odmieniło (jak to kobietom :D) i teraz mogę w bluzach chodzić non stop :) Kupiłam sobie już 4 bluzy w atrophy i jestem nimi zachwycona :) jeszcze nigdy nie miałam tak miłych i wygodnych bluz jak te :)

Wiktoria P

bardzo dobre bluzy, super się noszą

Piotr O.

gorąco polecam. od dawna mój ulubiony sklep z bluzami

Ewa :)

najlepsza, najwygodniejsza bluza <3 Kocham ją <3

Zostaw merytoryczną opinię o Maciej Stefanowski Atrophy - Rudawa

• Jak się pracuje w Maciej Stefanowski Atrophy?

Zobacz opinie na temat firmy Maciej Stefanowski Atrophy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maciej Stefanowski Atrophy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 26 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Maciej Stefanowski Atrophy