Maciej Stefanowski Atrophy

Opinie o Maciej Stefanowski Atrophy

Róza D

jest ok, bardzo dobre bluzy, na szczęście rozmiar w porządku więc nie musiałam wracać

Joanna Nowak

polecam wszystkim niezdecydowanym, bluzy są po prostu sztos

Daria U.

sprawdzona jakość, najlepszy sklep, zawsze szybka wysyłka :) Polecam wszystkim

Andżela

super kolekcja walentynkowa :) razem z chłopakiem kupiliśmy sobie takie same bluzy. Są rewelacyjne :)

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Maciej Stefanowski Atrophy? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Moniaa

wszystkie koleżanki co chwilę pytają się mnie skąd mam takie mega bluzy. Jak to skąd? Od razu im mówię że bluzy to kupuję tylko w atrophy. Nie dość ze super materiał, ekstra wzory to jeszcze szybka wysyłka. Bluzy po prostu SZTOS :) Polecam wszystkim

Kama

ja tez jestem bardzo zadowolona W sumie to już minęło trochę czasu odkąd kupiłam bluzę w atrophy ale tak naprawdę dopiero teraz znalazłam chwilę czasu żeby podzielić się z Wami moją opinią. Otóż... bluza jest super, jakość naprawdę pierwsza klasa, materiał bardzo przyjemny, miły, ciepły. Także naprawdę warto. Jak ktoś chce dobrą bluzę to moim zdaniem atrophy to będzie dobry wybór

P.Cz.

Ja mogę jedynie polecić. Musiałem zwrócić ciuchy i nie sądziłem, że tak szybko będzie zwrot na koncie. Polecam

Serduszko

bardzo, bardzo bardzo gorąco polecam :) kupiłam dla siebie i dla córki dwie bluzy, każda jest po prostu wspaniała :) Każda bluza jest inna więc na spokojnie się możemy wymieniać bo mamy podobne rozmiary :D Polecam. Najlepszy sklep pod słońcem <3

KKK

POLECAM! BLUZY REWELACJA!!!

Kuleczka

sklep w 100% godny polecenia!!!!!

Kinga123

bluza jest piękna, wszystkie koleżanki mi jej zazdroszczą :)

Misa

świetne mają te bluzy, mam już łącznie 3 i są po prostu mega!!!! Super jakość, super wygodne, fajne wzory, no naprawdę rewelacja. Także sklep polecam w 100%. Jeszcze na pewno nie jedno zamówienie u Was złożę :D już w sumie sobie upatrzyłam koleją bluzę także myślę że za niedługo będzie moja :D :D

Kamiśka07

Polecam, bardzo sprawny system zwrotów. Ja kupiłam zły rozmiar, odesłałam i nie było problemu ze zwrotem. Szybko i bez problemu.

Pieter

Bluzy godne polecenia. Wysoka jakość. Pozdrawiam

w.s.

Cześć, serdecznie polecam bluzy Atrophy :) Super jakość!

Bardzo dobra jakość ciuchów , szybka wysyłka . Polecam

Blondi

bluzy totalny sztos. Polecam !!!!!!!!!!!!!!

Lena s

Bardzo milutka bluza. Uwielbiam ❤️

Polecam

dobrej jakości bluzy, polecam

TOMEK

Dobra jakość bluz, rozmiary się zgadzają. Polecam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Maciej Stefanowski Atrophy - Rudawa

• Jak się pracuje w Maciej Stefanowski Atrophy?

Zobacz opinie na temat firmy Maciej Stefanowski Atrophy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maciej Stefanowski Atrophy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 26 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Maciej Stefanowski Atrophy