Maciej Stefanowski Atrophy

Opinie o Maciej Stefanowski Atrophy

Martyna S

bardzo dobra jakość bluz. mam dwie i w tym tygodniu zamówiłam kolejną :D mega sztos. materiał jest tak milutki i cieplutki ze jakby się dało to bym chodziła w tych bluzach non stop bez przerwy. po prostu jednym słowem rewelacja!!!!!!!!!!

Berenika

sklep godny polecenia. Jeśli chodzi o bluzy to tutaj mają najlepsze. Jakość pierwsza klasa, bluzy bardzo wygodne

Oliwka

najlepsze bluzy, najlepszy sklep

M7508985

Szczerze polecam. Dobra jakość, proporcjonalna do ceny

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Maciej Stefanowski Atrophy? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Olunia23

serdecznie wszystkim polecam, z całego serca <3

Monika Pyrek

jest ok, polecam zdecydowanie

Seba@

ja akurat jestem bardzo zadowolony.. bluza bardzo wysokiej jakości. polecam

Kwaśna cytrynka :)

jakość bluz nie do przebicia, polecam

Magda Stefańczyk

wszystko idealnie. koleżanka mi poleciła ten sklep i do tej pory jej mówię że jeszcze nigdy wcześniej nie miałam tak dobrych bluz jak właśnie z atrophy. Co prawda bluzy może i nie są najtańsze ale dla mnie ważniejsza jest jakość niż cena bo wcześniej kupowałam dużo tańsze bluzy i wcale lepiej na tym nie wyszłam bo bluzy już po kilku praniach zrobiły się wyblakłe a materiał się rozciągnął. Tutaj te bluzy są po prostu nie do zdarcia. rewelacyjna jakość, super wzory, trwałe, intensywne kolory, polecam

Wiki

serdecznie polecam. świetna jakość

Rozalia S.

Długo się zastanawiałam czy kupować u nich bluzę czy nie bo jakby nie było nie są najtańsze, no ale ostatecznie jednak zaryzykowałam i dopóki nie dostałam paczki to się obawiałam ???? ale jak tylko przymierzyłam te bluzę to już wiedziałam ze to był strzał w 10!! Bluza jest rewelacyjna. Polecam serdecznie

Niki

bardzo dobra jakosc, polecam serdecznie

Kiwi

nie narzekam, co prawda musiałam dokonać zwrotu bluzy bo okazała się być za mała ale pieniądze miałam na koncie w ciągu 3 dni od momentu kiedy otrzymali mój zwrot. zamówiłam kolejną bluzę i ta już okazała się być idealna także jak najbardziej jestem bardzo zadowolona. Polecam serdecznie

Jula

blyskawiczna dostawa, jeszcze nigdy nie miałam tak dobrej bluzy jak z atrophy. rewelacyjna jakosć

Klient

Nie czytają maili to zamowienia przez co wysylka jest realizowana do blednych paczkomatow. Nie polecam, slaba obsługa.

Becia

Bluzy z atrophy nie mają sobie równych :) uwielbiam je :)

J. Mazur

miła obsługa i bardzo dobry kontakt mailowy ze sklepem, polecam

Julia

Rozmiar okazał się za duży, więc musiałam oddać. Pieniądze miałam w ciągu kilku dni. Bez zarzutu.

Janek

dobry kontakt ze sklepem, bluza rzeczywiście bardzo wygodna

Evee

bardzo jestem zadowolona. Dwa dni temu odebrałam paczuszkę z bluzą. bluza cudna, od razu spodobał mi się materiał, widać że rewelacyjna jakość. ja akurat kupiłam sobie różową bluzę z ich najnowszej kolekcji walentynkowej i wzór super, mega sztos. Także jak wahacie się czy kupić u nich bluzę to absolutnie nie musicie się niczego obawiać :)

Zostaw merytoryczną opinię o Maciej Stefanowski Atrophy - Rudawa

• Jak się pracuje w Maciej Stefanowski Atrophy?

Zobacz opinie na temat firmy Maciej Stefanowski Atrophy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maciej Stefanowski Atrophy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 26 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Maciej Stefanowski Atrophy