Maciej Stefanowski Atrophy

Opinie o Maciej Stefanowski Atrophy

Kamil25

zwrot rozpatrzony szybko i bezproblemowo. polecam

Karina

materiał super, po wielokrotnym praniu nic się nie spiera, wzór jest jak nowy, materiał bardzo przyjemny w dotyku. polecam serdecznie

bluza spoko, bardzo szybko dotarła

Jola S

najcudowniejsza bluza, po prostu ją uwielbiam :) jest taka milutka że mogłabym jej w ogóle nie ściągać. Serio!!!! Jak ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości czy warto kupić tutaj bluzę to absolutnie tego nie rozumiem. Ja już się zastanawiam na kupnem kolejnej :) Polecam serdecznie

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Maciej Stefanowski Atrophy? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Krzysztof

no jestem w szoku że udało mi się trafić z prezentem dla żony na walentynki. kupiłem jej różową bluzę właśnie z ich kolekcji walentynkowej. żonie bardzo się spodobała bluza. Mówi ze to najlepszy prezent :) Na szczęście bluzę wysłali bardzo szybko więc spokojnie zdążyła przyjść przed 14 lutego

Z.Z.

do wszystkich pozytywnych opinii całkowicie i bez chwili zawahania się podpisuję. wahałam się czy kupować bluzę czy nie bo jednak trochę było mi szkoda dać tyle kasy ale naprawdę warto było. bluza jest przecudowna :) materiał jest taki milusi :) uwielbiam ją, warto dać nieco więcej pieniędzy i mieć naprawdę bluzę super jakości

Fifi

wszystko super, bluza leży idealnie

Madzia

moj ulubiony sklep <3

Basia

Kupiłam bluzę z kolekcji Basic. Super jest. Prosta wygodna, luźny krój. właśnie o taką bluzę mi chodziło

H. W.

pieniądze za zwrot bluzy wrócili na konto w ciągu 4 dni. bardzo szybko, polecam

Kaja56

bardzo fajny sklep, sprawdzony bo już kupiłam u nich w sumie 3 bluzy

Marina

co mogę powiedzieć? ogólnie w szafie mam mnóstwo bluz, z różnych sklepów oczywiście, ale pewne jest to, że najlepsze bluzy mam własnie z atrophy. mam ich niestety tylko dwie ale są naprawdę mega!!! Owszem może i nie są najtańsze ale w 100% warte swojej ceny, jakość jest po prostu rewelacyjna. Materiał jest taki przyjemny że szok :) polecam

Maja

piękna bluza. dziękuję za szybką dostawę

Igor

błyskawiczna dostawa, dzięki serdeczne. Bluza jest świetna

Piotr Okulski

wszystko ok, bluza zgodna z rozmiarem

kinga mucha

jestem mega zadowolona . bluza jest cudowna i taka milutka <3 no po prostu najlepsza na świecie. Mój numer jeden wśród wszystkich bluz. Serio!!!! Nie myślałam że bluza okaże się taka rewelacyjna. Polecam dziewczyny!!!!

karol rosada

Duży plus za brak problemu ze zwrotami. Pieniądze od razu na koncie (po kilku dniach). Polecam

Natalia Jankowska

solidne bluzy, naprawdę bardzo dobra jakość. kupiłam pierwszą bluzę miesiąc temu i tak mi się spodobała że od razu zamówiłam następną :) ceny może i nie najniższe ale zdecydowanie warto. Także ja naprawdę szczerze polecam

J.B.

Jeśli chodzi o zwroty to z przelewu nie ma problemu. Pieniądze po kilku dniach od wysyłki zwrotu. Polecam

Benek

bardzo dobry kontakt ze sklepem, polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Maciej Stefanowski Atrophy - Rudawa

• Jak się pracuje w Maciej Stefanowski Atrophy?

Zobacz opinie na temat firmy Maciej Stefanowski Atrophy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maciej Stefanowski Atrophy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 26 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Maciej Stefanowski Atrophy