Opinie o Angelika Mutschke w Śrem

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Angelika Mutschke. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Angelika Mutschke na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Angelika Mutschke w Śrem

Skład opału wystartował w październiku, a tu już się zrobiło gęsto od opinii. Szkoda tylko, że żadna nie odnosi się do tematu warunków pracy. Ktoś w tej firmie przecież chyba pracuje, poza właścicielką? A jeśli tak, to co by szkodziło napisać, na jaką umowę się tu zatrudnia i ile aktualnie płaci? Żeby na przyszłość było wiadomo, jeśli nawet teraz, chwilowo nikogo do pracy nie potrzeba.

Angelika Nowy wpis
@Marek

Panie Marku, jeśli będziemy szukać kogoś do pracy na pewno będzie informacja o możliwości kandydowania jako taki pracownik. O rodzaju umowy, i stawkach godzinowych będzie informowany kandydat ktorego potencjalnie chcielibyśmy zatrudnić, a nie każda zainteresowana osoba. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu telefonicznego w przyszłości.

@Angelika

A czy można wysłać cv w ciemno i Państwo oddzwonicie do kandydata jak pojawi się jakiś wakat? Prowadzicie jakiś rejestr cv? Gdzie najczęściej wrzucacie oferty pracy? Macie jakąś tajemnice odnośnie wysokości pensji? Pracownicy podpisują lojalkę żeby nie mówić o wynagrodzeniu?

Wiesław

Najlepszy wegiel w okolicy, jak mówią tak jest. Bez ściem jak w innych składach

Rysiek Nowy wpis
@Wiesław

Tu pisano także, że sami dostarczają węgiel. Wiadomo Panu lub komuś z firmy, w jakiej odległości można z ich transportu korzystać? O to mnie się rozchodzi, jak dalekie miałbym trasy, gdybym tu robił, jako kierowca? I tak samo, czy starcza tu prawo jazdy kat. C z uprawnieniem na przewóz rzeczy, czy jakieś jeszcze aktualne kwity są potrzebne, by robić w firmie za kółkiem?

Angelika Nowy wpis
@Rysiek

Na tą chwilę nie szukamy pracowników. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny gdzie mogę dokładnie i rzeczowo odpowiedzieć na państwa pytania. Pozdrawiam.

Paulina

Świetny wegiel, duży wybór no i przede wszystkim szybka dostawa

Jakie narzędzia pracy zapewnia Angelika Mutschke? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Z panią angelika można kontaktować się od 8.00 Do 20.00 7 dni w tygodniu.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Angelika Mutschke? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
patrycja skrzypczak

bardzo dobry wegiel

arek1981

Dzień dobry. Chciałbym poinformować, że współpraca z panią Angeliką to czysta przyjemność. Młoda, ambitna kobieta. Co najważniejsze dobrze zorganizowana a wszystko zgodne z opisem. nie ma problemu z wystawieniem certyfikatów i faktur na czas. Towar dostępny od ręki na miejscu do tego niczym nie odbiega od jakości węgla na sąsiednich składach gdzie cena za tone różni się o 800 zł. Nie oszukujmy się.... Większość firm będących na rynku kilka, kilkanaście lat tak nie funkcjonuje. Pozdrawiam i polecam z ręką na sercu.

robert_krotoszyn wlkp
@arek1981

witam popieram pana opinie kupilem do swojego skladu ludzie zadowoleni

Zygmunt

Dzień dobry, jestem stałym klientem pani Andrzeliki i nie mogę powiedzieć złego słowa.

@Zygmunt

Hahah Pan to niech najpierw nauczy się dobrze Polskiego a później ocenia

(usunięte przez administratora) ludzi na wielka skale! Nie kupujcie od niej węgla do tej pory nie dostałam pieniędzy! Ani węgla!

@Karolina

Nie jest dla mnie zrozumiała opinia pani. Nie jest pani ani nie byla moja klientka. Dziwne dla mnie, że osoba " (usunięte przez administratora) " nie próbuje się skontaktować telefonicznie tylko piszę jakieś nie poparte niczym opinie. Zapraszam do kontaktu 533 142 404 aby wyjaśnić sprawę. Lub pod adres siedziby zawarty w umowie, jeżeli taka pani posiada... pozdrawiam.

@Karolina

Pani Karolino nadal Pani nie otrzymała węgla??

@Ania

Pani Aniu... Pani pseudo karolina nie jest moja klientka. Zapraszam do siebie na plac jak ma pani jakieś wątpliwości. I kupić od ręki. Lub kontaktowac sie pod 533 142 404 A nie bawic sie w nakrecanie falszywych opini Pozdrawiam.

@Ania

Niestety nie

Darek
@Angela

Pani angelika sprzedaje dobry wegiel w konkurencyjnej cenie. Sam brałem od tej pani 2 tony i jestem zadowolony. Wegiel przywieźli

Adrianna
@Darek

Zamawiałam wegiel od pani Angeliki i wszystko dostałam jak być powinno a przy tym niska cena w porównaniu do innych firm

@Adrianna

Ja nie dostałem zostałem bez pieniędzy i węgla

@Darek

Ja nie dostałem proszę nie (usunięte przez administratora) ludzi

Benia
@Jakub

Gabrielku,znowu piszesz sam o sobie!Długo jeszcze będziesz bawił się za nasze pieniądze?

Werka

Dlaczego ma Pani takie złe opinie na olx?

@Werka

Osoby które u mnie kupują nie bawią się w wystawianie opini i komentowanie. Przeważnie są to składy węgla które działają na rynku po 20/25 lat. A właścicielami są osoby starsze którym nie chce się tego poprostu robić. A złe opinie to zawiść konkurencji lub ludzi których boli cena węgla. Nie mam pojęcia skad to się bierze. Ja nikogo nie zmuszam do zakupu u mnie. Można iść kupić gdzie indziej. Pozdrawiam

Anka
@Werka

Bo sama(sam)je dodajesz w ramach zemsty,oto odpowiedź.Zadawalająca????

Jakub

Jak ma Pani widzieć skoro jestem zablokowany, ja nie będę jeździł po pieniądze policja to zrobi, jutro się wszystko wyjaśni

Zostaw merytoryczną opinię o Angelika Mutschke - Śrem

• Jak się pracuje w Angelika Mutschke?

Zobacz opinie na temat firmy Angelika Mutschke tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Angelika Mutschke?

Angelika Mutschke
  • Racławicka 7b