Opinie o Consign Zeitarbeit GmbH w Harsewinkel

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Consign Zeitarbeit GmbH. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Consign Zeitarbeit GmbH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Consign Zeitarbeit GmbH w Harsewinkel

Kkk

Omijać z daleka!!!Firma robi sobie żarty z ludzi.Do pracy dojeżdża się 50km oczywiście jeżeli się ją dostanie po dwóch tygodniach siedzenia w domu...A przepraszam...W szopie bo to nie dom.Pijaństwo,ćpanie i muzyka do białego rana.Brak podstawowych środków czystości.Wszedzie syf,na tarasie sterta worów ze śmieciami w których żerują szczury.W drzwiach do pokoi poodbijane pięści.Brak Internetu i tv człowiek odcięty od świata.Materace osrane i osikane nie dostanie nikt wyposażenie na miejscu,zapomnijcie o kołdrze i poduszce.Zbiegowisko ćpunów i patologi.Po pracy czekasz dwie godziny aż ktoś łaskawie Cię odbierze po czym jedziesz na inną firmę po ludzi i przy dobrych wiatrach po 3 godzinach wracasz do szopy w której nie licz na jakikolwiek odpoczynek bo (usunięte przez administratora) napewno Ci na niego nie pozwoli.Brak zaliczek i wypłaty.Ogolnie nikt nic nie wie.A (usunięte przez administratora) z czarnego mercedesa niby wielki koordynator pawełek nie odbiera telefonu od nikogo,ogólnie ma wysrane po całości na wszystko.Gdybys umierał to nie pomoże Ci nikt.Nawija makaron na uszy i próbuje zrobić z ludzi idiotów.Nie zgadza się nic w tej agencji począwszy od warunków mieszkalnych po pracę.Jestes rekrutowany przez akando A na miejscu okazuje się consign.Speluna,kibel i (usunięte przez administratora) w jednym.Niech Was Bóg chroni przed tym miejscem.

Nie ważne
@Marek z hülshorst

Dziś syn dotarł na miejsce właśnie przez niby tą firmę pucuj dziada,dojechał.o 5 rano,koordynator nie odbierał telefonów,za podróż pieniądze nie zostały oczywiście zwrócone,warunki mieszkalne godne pożałowania,zero zainteresowania pracownikiem,żadnej pomocy,wsparcia. Człowiek zostawiony samemu sobie. Wstyd,następna firma która próbuje się dorobić na rodakach!!! Wysyła ludzi w nieznane,bez gwarancji zatrudnienia,w warunki godne pożałowania,powinien się ktoś tym zająć. Ja na pewno nie zostanę na to obojętna! Dlatego też ostrzegam równiez!

Wolfgang

Pracowałem w firmie Consign. Produkowałem artykuły spożywcze dla sklepów Lidl. Niestety nie dostałem wynagrodzenia za pracę i dlatego obecnie rozdaje ulotki o nielegalnej działalności Paula Kipek przed sklepami Lidl

@Iwonka

No cóż , firma istnieje od kilku dobrych lat i nigdy nie było chętnych.. Polak bogaty, nie walczy o swoją kasę.

Yogi&Mr.Bubu Nowy wpis

Cała firma to jedno wielkie nieporozumienie i dno totalne.Nikt nie odbiera telefonu wszyscy mają wszystko w (usunięte przez administratora) za przeproszeniem.W polowie drogi zmieniają adres przybycia,potem 2h oczekiwania aż ktoś na przyjmie gdzie następnie wywożą na poczekanie na 1,5h na domek niewiadomo gdzie bo właściwy muszą ogarnąć.Na zakwaterowanie na późny wieczór gdzie wyglądało wszystko jakby tam tajfun przeszedł...Melina w kuchni wszystko rozwalone,drzwi beż klucza albo beż całego zamka....Materace zajechane na amen...Obiecują że najpóźniej przyjadą we wtorek po weekendzie zabrać na szkolenie,gdzie pojawiają się całkiem inni ludzie niewiadomo skąd i każą się wyprowadzać do piątku maksymalnie...Osobiście nie polecam i przestrzegam resztę przed tą złodziejska firma,która ściąga ludzi do pracy a w rzeczywistości ich przegania....UWAZAJCIE!!!!!

Kkk

Marek z hülshorst
@Kkk

W 100% potwierdzam .

Nie ważne
@Marek z hülshorst

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Consign Zeitarbeit GmbH?

Person Nowy wpis

Wszystko, się zgadzam jak wyżej opisane, omijajcie wielkimi łukiem,syf, kiła, mogiła, tydzień bez pracy siedziałem(usunięte przez administratora)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Consign Zeitarbeit GmbH, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Consign-Oszuści Witam grupę, Wraz z partnerem przyjechaliśmy do Warendorf do biura Consign zwerbowani przez Acando polską agencję,na miejscu byliśmy przed południem.Wypakowalismy z busa swoje rzeczy pod owym biurem.Na miejscu osoba,która nie miała pojęcia o tym że przyjedziemy.Oczywiscie zero kontaktu z podanymi nr telefonu do Pawła i reszty,tak czekaliśmy do godziny 16:30 łaskawie kobieta zwana Heidi zabrała nas i część naszych rzeczy autem osobowym(resztę walizek i dwa rowery zostały pod biurem)na lokację oddaloną 20 km od biura .Lokacja dramat, pokój jak po bitwie na noże,syf kiła i mogiła. Niestety musieliśmy wrócić pod biuro po resztę rzeczy i rowerami zapierd...z tymi bagażami ponad 20km... Teraz kilka słów o pracy Mieliśmy mieć zatrudnienie w firmie bezpośrednio u pracodawcy, niestety okazało się na miejscu,że rekrutacja tam została wstrzymana,oboje siedzieliśmy 3 dni ja lokacji bez pracy.Po czym po trzech dniach partner dostał pracę w innej firmie,jednak ja w dalszym ciągu byłam bez zatrudnienia.Tak trwało to prawie miesiąc,obiecywanie o pracy dla nas wspólnie ,bo z takim założeniem wyjechaliśmy za granicę.Bańka pękła,kiedy mój partner za 10 dni pracy otrzymał NA KARTCE INFORMACJĘ, ŻE ZAROBIŁ 318€ ,bo agencja nie zgłosiła meldunku i partner został wpisany na 6 grupę podatkową . Niestety do dnia dzisiejszego nie zobaczył tych pieniędzy na koncie,Tą cała Seda,Heidi i reszta nie odbiera telefonu.My pojechaliśmy stamtąd. Może i te 318€ nie jest dużo,ale dla zasady chcemy znaleźć pomoc i dołożyć się do pozwu zbiorowego przeciwko tym (usunięte przez administratora)

Iwonka
@Wolfgang

Brawo! Ja staram się poruszyć telewizję, żeby nagłośnić sprawę. Tylko coś brak chętnych :(

@Iwonka

Wkrótce wybieram się do Hamburga. W centrum miasta jest redakcja Bilda to może tam zrobić należy reklamę Kipkowi ?

zybi123
@Iwonka

Siedzę tu już tydzień i kuźnia nie mam nawet obietnicy pracy . Centralnie czeski film ,nikt nic nie wie

@zybi123

Nie Ty pierwszy i nie ostatni .. Przykro mi, że ludzie nadal wpadają w sidła tej firmy. Można byłoby coś zmienić, ale nie ma na to chętnych.. Firma zarejestrowana jest w Niemczech i tu nie ma pozwów zbiorowych .. Kazdy musiałby indywidualnie wysłać ponaglenie do zapłaty, potem kolejne a potem złozyć wniosek do Sądu w DE .. Jakby ludzie to robili, firma już byłaby zamknięta .

Radass

Ta firma to katastrofa nie płacą meldują na lewo brak organizacji .miesiąc czekałem na zaliczkę i jej nie dostałem .a dodzwonić się do biura nie możliwe miesiąc czekałem na umowę i jej nie dostałem .Proponuje złożyć pozew zbiorowy i odzyskać nasze pieniądze

@Radass

Nie płacą a wysłałeś ponaglenie do zapłaty ?

Czy można liczyć w Consign Zeitarbeit GmbH na prywatną opiekę medyczną?

Cambodia

Zacznijmy od początku przyjeżdżasz do chlewu (usunięte przez administratora)ma full wypas a płaci się ponad godności . Obiecują dojazd do pracy i powrót czeka się ponad 2 godziny.Firma zakłamana nie warta polecenia . Przenoszą z miejsca na miejsce w coraz bardziej zasyfione.Jednym słowem (usunięte przez administratora) taka firmę

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Consign Zeitarbeit GmbH?

Maciek P56

Osobiście NIE POLECAM... Problem z wypłatami, a Polski koordynator to totalna porażka, jak oni coś chcą to ma być na już, a jak ty coś chciałbyś się dowiedzieć to wiecznie problem bo nie odbierają

X

Uwaga! Praca zupełnie inna niż ma być specjalnie tak ściągają ludzi. Każą tankować za swoje, odciągają podwójnie. Dostaliśmy auto w środku niedopałki rozlane piwo śmietnik jedzenie... nie dowożą ludzi do pracy! A jak ktoś przyjedzie to krzyczą że człowiek nie gotowy 2 godziny przed pracą. Pani Heidi krzyczy do kierowcy aby brał ludzi po 5 na 3- osobowe auto, każe jeździć 2 razy! Brak pralki, lodówka w rozsypce, łóżko bez połowy desek w pokoju jednoosobowym dla pary. Za transport koszą sobie bardzo a po pracy trzeba czekać nawet kilka godzin a śmieją się z tego w twarz. Dają auto bez przeglądu kłamiąc że on był. Nie odbierają telefonu nie chcą podać numeru do kierowniczki a każą do niej dzwonić. Odsyłają jedno do drugiego i bawią się ludźmi! A w dodatku często jedzie się na kolanach lub ściśnięci bo nie ma miejsca

Mmm

(usunięte przez administratora) i nie odbierają telefonu

Czy w Consign Zeitarbeit GmbH pracuje się na open space?

XXX

W tej firmie pracuje sie przede wszystkim za darmo, bez wynagrodzenia a jak już jest wynagrodzenie to mikroskopijne. Mieszka się na melinie z ćpunami i pijakami.

Ghs
@XXX

Prawda

Iza
@Ghs

Gdyby to była prawda to firma jeszcze by w ogóle istniała? skąd braliby wtedy ludzi do siebie? wiecie wobec tego ile osób na dzień dzisiejszy pod nimi pracuje?

XXX
@Iza

Weź wejdz na grupe na fb praca w niemczech i w pisz w lupke nazwę jednej z firm kipka. Obudź się !

@Iza

Zatrudnij się w tej firmie a potem wejdź na jakąkolwiek grupę np ..Pracodawcy (usunięte przez administratora)w Niemczech lub Stop Nieuczciwym Pracodawcom, opinie i komentarze i napisz swoją płaczliwą historię :)

Ktoś

Nie polecam najgorsza firma jaka istnieje. Wykorzystują ludzi nic więcej.

Damian xyz

Szymon 1 opinia 9 miesięcy temu Nic mi się nie podoba firma nie wypłaca pieniędzy warunki okropne mieszkanie zdemolowane brak podstawowych środków do uczy Ania higieny osobistej nie polecam zbieram 500 subów 3 opinie Nie polecam tej agencji pracy. Robią człowieka w balona. Mówią że praca jest od zaraz i żeby przyjechać a jak już przyjeżdżasz to siedzisz w domu bo nie ma pracy a za kwaterę trzeba płacić. Wyjaśniając sprawę z koordynatorem (Paulem) zero reakcji napisał żeby czekać a jak do niego dzwonisz to cię blokuję. Tak samo z Hubertem dzwoni się do niego kilkanaście razy nie odbierają w końcu odbiera i mówi że przyjedzie zaraz ty czekasz a on nie przyjezdza. Ta Agencja to pić na wodę odradzam każdemu. Tą pracę załatwiłem przez agencję pracy Edwork i rozmawiałem z panią Zanetą że praca jest a ona mnie okłamała. Wszystkim serdecznie nie polecam. Julia Julia 2 opinie Bardzo nie miła atmosfera.Gorzej trafić chyba nie można.. nie podpisujcie nic zanim nie zobaczycie warunków. Koordynator nawciskał bajek o dobrej pracy i mieszkaniu "po remoncie" śmiech. Gdy przyjechaliśmy do mieszkania okazało się, że brakuje dla nas jednego pokoju , pokoje dwuosobowe w którym nie da rady rozpakować sie nawet jedna osoba. Wszędzie brudno, zero wyposażenia. 2 łazienki na 20 osób. Podpisujesz umowę, na której są wygórowane ceny kaucji, za to co już jest tam zniszczone. Pracę zaczniecie może po 2 tygodniach siedzenia na mieszkaniu. Radzę omijać tych pośredników z daleka. Cieszymy się, że nie zostaliśmy tam dłużej niż 15min Marta Sz. Lokalny przewodnik · 3 opinie Witam . Byłam w tej pracy o wróciłam po dwóch dniach . Nie polecam nikomu. spałam z koleżanką na materacu i jednym łóżku .Praca również nie wypalam pojechałam na coś innego a tam na miejscu poszłam wgl do innej pracy . Jeśli ktoś się tam wybiera szczerze nie polecam !!!!!!.

Olka

Acando Personal sp. z o.o Porcelanowa 19, PL-40-246 Katowice ⬇️Paul Kipek⬆️ EDWORK SP. Z O.O. Lubelska 52, PL-22-100 Chełm Consign Zeitarbeit GmbH & Co. KG, Barentiner Str.16, 48231 Warendorf Consign Zeitarbeit GmbH (stara nazwa OHAU Arbeitnehmerüberlassungs GmbH) ⬆️Zamlut GmbH & Co. KG Zamlut Verwaltungs GmbH⬇️ Convest Immobilien GmbH dawniej Conwerk Service GmbH Barentiner Str. 16, 48231 Warendorf To jedna i ta sama firma. Promjob zamknięty Omijać nazwisko Paul Kipek i Sada Zamlut-Kücükgöde Sprawdzajcie opinię o innych jego firmach, sprawdzajcie grupy na portalach.

Zostaw merytoryczną opinię o Consign Zeitarbeit GmbH - Harsewinkel

• Jak się pracuje w Consign Zeitarbeit GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Consign Zeitarbeit GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Consign Zeitarbeit GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Consign Zeitarbeit GmbH

Consign Zeitarbeit GmbH