Opinie o Barbara Jaksa w Piątkowisko

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Barbara Jaksa. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Barbara Jaksa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Barbara Jaksa w Piątkowisko

Czym w Barbara Jaksa zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

pracownik Nowy wpis

Możliwość zdobycia uprawnień do spawania, obsługi maszyn i dźwigów. Pojawiają się premie. Mamy też Multisporta.

Ile osób pracuje na produkcji? Jest to duża firma? Czy raczej malutka? Nie widzę oferty orientuje się która czy nabierają mimo braku ofert? W jakim systemie pracujecie ?

Były Pracownik Nowy wpis

Mało osób pracuje...ciągle szukają nowych pracowników lecz żadko który zdaje egzamin spawalniczy z nie wiadomego powodu. Brak próby zachęcania ludzi do pracy i Brak szukania innych fachowców po za spawaczem który i tak musi być super by się utrzymać chociaż 3 miesiące. Spawalnika zmienić należy!

Czy stanowisko kierownika produkcji jest w firmie bardzo rotacyjne? Jak atmosfera w zakłądzie?

@Nowy

Jak nie będzie Pani dyrektor Małgorzaty to polecam. A tak pisanie sprawozdań i tłumaczenie się naburmuszonej Pani z pawim piórkiem w (usunięte przez administratora)

I dlatego co trochę pojawia się ogłoszenie na kierownika produkcji.

Sławomir
@Nowy

Myślisz że to z powodu słabej atmosfery i braku porozumienia z dyrektorką? Jest aż tak wymagająca dla podwładnych? Który to już kierownik produkcji się zmienia?

@Sławomir

Osoba toksyczna nigdy się nie zmieni. To mistrzyni manipulacji. O wszystko obwinia innych tylko nie siebie. Taka Pani Dyrektor.

Marecki
@Sławomir

(usunięte przez administratora) nie polecam. Nie maja szacunku do pracownikow. Przymuszaja do robienia dodatkowych godzin a pozniej czesto wysylaja na przymusowe urlopy. Latem ludzie sa calkiem splukani z urlopu i kasy. Wszystko wyplacaja pod stołem i zwalniaja z dnia na dzien bez powodu przez pania malgorzate. Nie mozna nawet na chwile stanac i sie wyprostowac taka robota na akord. Wstyd ze takie miejsca jeszcze istnieja. Pupilki sie tylko licza. Nikt normalny na takie warunki sie nie zgadza.

Zuzanna
@Marecki

Ojej, skoro wszystko pod stołem, to tam pracownik dostaje jakaś umowę, czy pracuje na czarno? no i skoro jesteśmy już przy pensji, to powiesz ile płacą? No jednak zależy mi na jakiejś stabilizacji :< powiesz konkretnie, w których miesiącach istnieje ryzyko, że byłabym na przymusowym urlopie?

Pop
@Nowy

Stanowisko bardzo rotacyjne- chyba średnio tak co 3 miesiące jest poszukiwany nowy kandydat. Właśnie wystawiono ogłoszenie po raz kolejny... żaden się nie sprawdza...i tak już od roku.

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Barbara Jaksa dla potencjalnych kandydatów? Na Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Serwisant.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Barbara Jaksa na stanowisko Serwisant działu elektrotechnicznego? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.

Dobry wieczór, nawiązując do wcześniejszych komentarzy chciałabym zupełnie subiektywnie dodać coś od siebie. Pani dyrektor Małgorzata, jej współpracownicy z biura, pracownicy na hali, wszyscy pracujący w jednej drużynie. Tak pracujący rzetelnie, tak żeby projekty były wykonane na sto procent. To jest cel Dyrektor Małgorzaty. Mam pewność że doceni każdą osobę która się do tego przyczyni. Pozdrawiam.

@pracownik

Ewidentna samoobrona. Nikt nie pochwalił więc trzeba było samemu napisać opinię lub zlecić to komuś innemu. Po pierwsze jesteś w team Gosiaczek jak jesteś jej ucholem a gdy tylko masz odmienne zdanie idzie na skargę i próbuje każdego sposobu by usunąć cię z drogi. Po drugie pani dyrektor będzie mogła doceniać pracowników jak tylko założy własną firmę, a tu jest na równi ze spawaczami oraz innymi pracownikami hali. Po trzecie pozdrawiam serdecznie :) i po czwarte pisanie tego komentarza nigdy mi się nie znudzi i nie warto już go usuwać :)

@@pracownik

Dobry wieczór, w odpowiedzi : To nie jest wpis samemu po pierwsze, Po drugie nikt ustawiony, Po trzecie żaden uchol. Wypraszam to sobie. Jestem rzetelnym pracownikiem tej firmy i nie pozwolę na takie komentarze a zwłaszcza na obrażanie ludzi którzy ciężko pracują, zarówno na produkcji jak i w biurze. Firma jest w porządku i ludzie w niej pracujący też. Tylko raz na jakiś czas trafi się taka (usunięte przez administratora) co nie umie pracować, no i potem mamy takie komentarze, wszystko be, fe, ten zły, ten nie dobry. Jak to mówi się złej baletnicy rąbek u spódnicy.

@byłypracownik

Po pierwsze Twoja odpowiedz to masło maślane. Po drugie nikt nie obrażał pracowników firmy. Po trzecie komentarz były na temat pani dyrektor. Po czwarte wyprzedzając twoją pochwałę co do pani dyrektor jeszcze się na niej przejedziesz jak inni pracownicy.

W mieście Piątkowisko były ciekawe oferty pracy na Monter. Co powiecie o zarobkach w firmie Barbara Jaksa?

Magdalena Bińkowska

To moje koryto. Nikt mi nie zagrozi to ja jestem Kierownikiem produkcji.

Pani od polskiego
@Magdalena Bińkowska

Jak juz sie za kogos podszywasz to chociaz pisz poprawnie nazwisko ????????????

Olga

To raczej wygląda na celowy zabieg co by o "pomówienia" nie posądzić, bo przecież nazwisko "inne"... Ktokolwiek z firmy miałby podstawy, żeby takie żarty sobie stroić? :/

@Olga

Pewnie Małgorzata. Ona nie lubi jak ktoś wychodzi przed szereg :)

@Mądry

To nie można takich spraw załatwić w zakładzie, tylko na forum? Ciekawe, jak reszta ludzi w firmie. Dogadujecie się ogółem tam w zespole czy kiepsko raczej z tym?

@Karolina

Gdyby nie Pani Dyrektor Małgorzata mieszająca się we wszystko co może, praca w firmie byłaby ok. Jej wizję i opinia o nieomylności przekracza wszelkie normy.

@Mądry

Wszystko się zgadza. Miałeś odmienne zdanie od Małgorzaty to albo szukała na siłę Twoich błędów albo szła na skargę z rzeczami wyssanym z palca. Takie jej standardy.

Janek

Zarzadzanie słabe ludzi zwalniają po 5 dniach pracy, W pierwszy dzień pracy zostawiny samemu sobie. Żadnych szkoleń żadnego wprowadzenia do pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Barbara Jaksa - Piątkowisko

• Jak się pracuje w Barbara Jaksa?

Zobacz opinie na temat firmy Barbara Jaksa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Barbara Jaksa?

Barbara Jaksa