logo Jeronimo Martins Biedronka

Jeronimo Martins Biedronka

Wojnicz

Opinie o Jeronimo Martins Biedronka

ktos 2012-11-29 15:49:00
Witam. Mam pytanko na jakie wynagrodzenie może liczyć kierownik marketu. Z góry dziękuję za odpowiedz
gtr 2013-03-09 23:08:32
a jak Biedronka skomentuje nowy polski film Dzień Kobiet?
saydy 2013-06-07 18:47:44
wynagrodzenie to jak wyciągniesz 800 zł brutto to jesteś ustawiony, czasem jak codziennie robiłem po 12 godzin to mi się udalo 960brutto na miesiąc zarobić.
4 zł/h brutto, ale praca na 130%, mocna psychika, 0 blędów i całkowita odporność na stres.
to prawda!! 2013-06-22 14:20:46
a ja wam napiszę jakie są szanse przyjęcia się do pracy do biedronki!!
Jeżeli znasz dobrze któregoś kierownika już pracujesz! Jeżeli jesteś dziewczyną kobietą którgegoś z nadzoru ,masz duże szanse! jeżeli twój mąż,lub żona pracuje w Biedronce też są spore szanse!! ogólnie!! przypadkowych pracowników nie ma!! swój swojego pcha!! i nikt krzywdy nikomu nie zrobi!! A jak się już dostaniesz do tej pracy i będziesz się umizgiwać to i awans będzie!!
bela 2013-07-17 11:24:51
Zgadzam sie!!!
Karina 2013-07-29 11:45:00
I tak powinno być, a nie (usunięte przez moderatora) z ulicy przyjmować. Każdy rozsądny pracodawca zatrudnia sprawdzone osoby, takie które zna i wie, że wałów żadnych nie będą robić. Ręka rękę myje - stare, dobre prawo.
Kajman 2013-08-08 18:38:22
Dno dna pracowałem tam jakis czas i to był duzy bład.Pozdro dla wszystkich "kolegów" którzy rozmawiaja, smieja sie razem z toba a kiedy Cie nie ma to (usunięte przez moderatora) jak ty nie nadajesz sie do tej roboty.Boja sie o wlasna (usunięte przez moderatora) stare dziadki z okolicznych wiosek.Obiecuja gruszki na wierzbie a na koncu i tak kierownik zbiera cala pule a procownicy maja nedzne grosze.ŻALLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
RYCHU 2013-08-08 18:44:48
Racja KIEROWNIKU masz rację.
Biedroń 2014-05-10 00:28:43
Biedronka to wspaniały pracodawca. Każdy pracownik hali ma wolne wszystkie weekendy i święta. Za pracę w godzinach innych niż od 7 do 15 dostaje się podwójną stawkę. Praca wymaga niewiele wysiłku, jest dużo czasu na życie osobiste, grafik 3 miesięczny od razu dają, który się nie zmienia. Zawsze wiesz kiedy masz wolne a kiedy pracujesz. Nigdy nie ma nadgodzin a jeśli raz na rok się trafi to masz płatne podwójnie. Polecam wszystkim tę firmę zwłaszcza rencistom i emerytom.
Biedroń 2014-05-13 15:34:05
Nie wiem jak jest teraz, parę latek mnie tam już nie ma. Ale 2-3 lata temu często pracowało się po 10-11 godzin nocami. Wypłata owszem jak na Wojnicz była niezła, tyle że ludzie i tak narzekali bo nie mieli kiedy się wyspać.
Karol 2014-06-08 19:46:45
Wynajmę pokój w Wojniczu lipiec-sierpień-wrzesień. 516 522 988 Student
macmi 2014-08-23 21:50:51
W Krakowie pracuje,robota jak robota.Troche ciezka,nadzwigac sie trza.takze raczrej dla młodych na jakis czas.1800 netto.Atmosfera spoko.
77777 2014-09-17 16:17:23
w mszanie dolnej w biedronce na ul starowiejskiej kierowniczka sklepu wulgarnie odnosi sie do pracownikow i poniza pracownikow przy klijentach

Kcin 2014-09-18 00:13:58
W Biedronce kierownicy podpisywali oświadczenia, że będą przestrzegać zasad szacunku do podwładnych i nic z tego... Jak Ktoś był prostakiem to i będzie przez całe życie. Kierownictwo jest tak proste jak kij od mopa. Lubią Dupolizów i donosicieli. 0zero kultury, tylko bluzki i nic więcej. Znam dyrektorów z Biedronki i tam też nie lepiej - proste chłopy, które jakiś czas temu wykładali domestosy na półki, i stąd zamiłowanie do szamba.
stonka 2014-09-24 12:47:11
co wy mówicie jaka przyzwoita praca w biedronce.to są nadal obozy pracy jak ktoś tam nie pracował to lepiej niech się zamknie bo nic nie wie.Gdzie jest inspekcja pracy śpią czy co czy też są opłacani.szkoda słów jedne wielkie BAGNO.MOŻE KTOŚ SIĘ ZAINTERESUJE TĄ FIRMA .sprawdzi co tam naprawdę się dzieje jakaś stacja TV.BYŁBY HIT O ŁAMANIU WSZELKICH ZASAD MORALNYCH LUDZKICH I BHP
miluś 2014-09-26 12:45:33
Kierownicy z biedronki - to lipa totalna. Mobing mobing i jeszcze raz mobing. Niech się za nich ktoś weżmnie.tylko swojej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] patrzą - a pracownik nie ma nic do powiedzenia. One mogą chodzić na przerwę a pracownicy nie. Idziesz do wc to taka kierowniczka idzie za tobą i podsłuchuje co ty tam naprawdę robisz- SZOK. bezmózgowcy jedne. Jeżeli zapierdziela się ponad siły- to jest dobrze.a jeżeli ktoś zachoruje - to ma po prostu przesrane [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] POZDROWIENIA Z SUW.......
końtrojański 2014-10-06 19:24:56
Sprawiedliwe traktowanie ludzi w CD Wojnicz jak masz rodzine np. w biurach to praca murowana nawet ślepego do pracy przywrócono a pamiętam jak innego wyj.... na zbity pysk.
tadek 2014-10-27 19:27:44
Czy w biedronce pracują osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności (niewielki, w pracy w ogóle nie przeszkadza ale papier jest) czy raczej unikają zatrudniania takich osób jako zbędny balast?
Gość 2014-11-08 02:25:05
DO pracy idzie się pracować, jak pracujesz po to żeby tylko odtrąbić te 8h to się nie dziwić że ktoś zgłosi to iż nie przestrzegasz procedur, pracujesz bez zaangażowania itd
Wroclove 2014-11-30 14:01:46
Pracowałam w jednej z Biedronek we Wrocławiu. Praca tam to porażka. Robisz wszystko-począwszy od pracy magazyniera po sprzątaczkę sprzątająca WC. Nie ma określonych zadań masz robić wszystko, jak siedzisz na 2 to oprócz kasy masz jeszcze rozładowanie towaru a jak przyjdzie więcej klientów to z językiem na brodzie lecisz na kasę. A ten socjal to fikcja za wszystko potrącają od pensji. Dostałam paczkę dla dzieci na Dzień Dziecka jakieś bibeloty worek na kapcie, jabłko, kolorowanka 5 karteczek, woda niegazowana może 100 ml, piłka i potracili mi z pensji 22 zł, za co? A koleżanki dostały do szkoły wyprawki dla I klas i potracili im jeszcze więcej. Ludzie tego nie widzą bo nie dostają tzw "pasków" gdzie piszę na co są utracenia. Kompletna porażka. A ludzi tratuje się jak w obozie pracy. Jedyna firma z jaką się spotkałam gdzie wszystkie produkty co nie długo kończy się data ważności wyrzuca się i oddaje do utylizacji zamiast przecenić, i sprzedać ludziom w niżej cenie.
Stonka z Siedlec 2014-12-18 22:10:29
Same stare baby siedzą na kasie, a chłopów nie ma wcale może tylko 2 na 50 kobiet, Obsługa niemiła każdego klienta proszą o drobne pieniądze , bo nie maja resztę wydać.
Kierownik sklepu przyjdzie tylko wycofać produkt,
Przyjmują takich co palą papierosy i smród.
Produkty byle jakie.
stykr 2015-01-05 22:41:01
chyba zapomniałaś o podatku, za to potrącili a nie za prezent. Nam w firmie tez za bony socjalne podatek pobierają.
Aga 2015-02-04 17:03:50
Praca jest dosyć ciężka, bo trzeba wszystko robić,ganiają ciągle zeby szybciej i szybciej, ciągle kolejki i mało osób na zmianie, ale dziś rzadko się spotyka, żeby umowę o pracę na dzień dobry dostać,(właściwie to chyba wszędzie w tej branży są tylko umowy zlecenie)zarobki bez premii to ok 1560 zł netto,w zależności od załogi sklepu można nawet 300 zł premii wyciągnąć.Na święta dają paczki pracownikom i ich dzieciom oraz bony o wartości 300 zl, a co roku trzynasta pensja za przepracowany okrągły rok,tak więc coś za coś...
piter 2015-03-05 09:03:39
Kierownik na Cd Wyszków bez szacunku dla pracowników.8 godzin się widzimy w pracy,a gdy opuszczam prace dzwoni do mnie że jutro zamiast na rano mam na popoludniu
Martin 2015-03-06 07:54:00
Czy na prawdę jest taka tragedia? Właśnie zaczynam pracę we Wrocławiu i to co tutaj czytam mnie przeraziło. Poszedłem do biedronki bo z chęcią mnie przyjęli, a nie wybrzydzali jak w innych firmach jak Obi,LM,Tesco itd. Na rozmowie wstępnej kierowniczka wydawała się miła, dostałem gwarancje umowy o pracę. Wiem, że się nie siedzi cały dzień i nosi, wykłada towar, ale jak mam robić za sprzątaczkę kibli to dziękuję - nie na to się pisałem. Jeśli to co tu piszecie się potwierdzi to czuję, że szybko będę musiał szukać nowej pracy.
Emi 2015-03-19 08:27:46
Sorry Martin jak nie na to się pisałeś w podręczniku jest napisane: utrzymywanie czystość i porzadku na sali sprzedazy i na zapleczu zapier... maszyną myjącą oraz mopem a także otoczenia sklepu czyli zapier... z miotłą po parkingu
Emi 2015-03-19 08:48:32
Jeżeli chodzi o pracę w Bierdze to szczerze masakra. Praca cholernie ciężka jak dla kobiet i to zarówno fizycznie (którą mozna przeżyć) jak i psychicznie (to już katastrofa) opierd... za wszystko i wszyscy bo nie zrobione bo nie dokładnie ale kuźwa kiedy ??? jak zapierd.. na kasie masz wypiek owoce/warzywa, dowożenie pieczywa z piekarni, wyjeżdzanie calakani, kartonowanie sklepu, dokładanie towaru i promocja (tu fakt u mnie na sklepie jest panii od non foodu, która większość promocji zrobi ale Ty musisz znaleść jeszcze czas zeby jej cały towar wywieść na sklep i pomóc. Co do godzin przepracowanych to u mnie wszystko jest przestrzegane jak w zegarku nie ma żadnych nadgodzin bo na to nie wyraza zgody rejon, ale czasem to wolałabym zostać dłużej i wszystko zrobić a nie zjeby... dostawać. O grafiku to nie wspomne jakies 30 wersji na iesiac i nikt się Ciebie nie zapyta czy masz już może jakieś plany na ten dzień tylko przy skanowaniu się dowiadujesz ze masz zmienione i muszisz przyjść do tego ja chociaż juz rozmawiałam na ten temat z kierowniczką zapier... same popołudniówki (jakies 4-5 dni na rano w miesiacu 15 na popo) DLA MNIE TEN GRAFIK TO MASAKRA MAJĄ CIĘ GDZIEŚ TY MUSISZ PRZYJŚĆ I CH... a nie wspomniałam jeszcze ze jak Ci zmieniają grafik jak Cię nie ma w pracy a dotyczy to dnia następnego to łaskawie kierowniczka napisze smsa no bo po co dzwonić. Ekipa ogólnie na sklepie to ok gorzej kierownicy, którzy potrafią powiedzieć: a Ty kur.. jeszcze tego nie zrobiłeś, zapier... to dokończyć a dopiero od kasy udało się wstać. I jeszcze wiele innych rzeczy, że szkoda pisać. A fakt co do wypłaty zawsze jest na czas i bez zadnego problemu.
abc 2015-03-31 16:21:07
ODNOSNIE REJENU POMORSKIEGO.

Powiedzcie mi drodzy pracownicy do biedronki dostaja sie tylko znajomosci? Ogloszenie na ZASTEPCE KIEROWNIKA W POMORSKIM na indeed.com pokazuje sie co 5dni... wyslalam chyba 4-5razy do tej pory zero odpowiedzi.... ;/ no to cos tutaj nie rozumiem... doswiadczenie mam wiec nie maja powodu aby do mnie nie zadzwonic. A moze specjalnie ogloszenie wystawiaja a ludzi maja ... juz nie powiem jak na sprzedawce wyslalam bno chcialam zpobaczyc czy oddzwonia i cisza... ciagly nabor ale do kandydatow zero odpowiedzi.

Zatrudniajcie dalej takich ludzi jak do tej pory to powodzenia,
Pani na Oruni Dolnej w Gdansku zamiast obslugiwac klienta gada o jakis bzdurach do drugiej kasjerki o chlopakach i to tak glosno ze odechcialo mi sie zakupow jak powiedziala tylko kwote w biegu a brzmialo to tak : NO DOKLADNIE TO BYL , POPROSZE 208,87... MASAKRAAAAAAAAAAA !
Aga 2015-06-15 19:40:51
Nie lubię kupować w biedronce zero wyboru i chlew ogólnie.Pracowników zawsze za mało nie ma kogo o coś spytać.Widać że biedne panie na kasie są miłe z przymusu :-)
lejek 2015-07-03 17:25:55
Bo to wszystko wina klientów. Nie pracowałem nigdy w handlu a tym bardziej Biedronce, ale jak nieraz stoję w kolejce i widzę jaka trzoda chlewna się tam zbiera, to brakuje mi słów. Najlepsze jest jak stanie jakiś pijak śmierdzący jako 3 czy 4 w kolejce i drze mordę by ktoś kasę kolejną otworzył, bo jaśnie pan chce kupić piwo za 1,99zł. I co widzę? Jakiś dzwonek i nagle biegnie jakaś dziewczyna z językiem na brodzie co wcześniej wykładała towar przez cały sklep bo klient nasz pan... Szkoda mi takich ludzi i radziłbym klientom więcej wyrozumiałości dla pracowników sieciówek, bo z tego co słyszałem tyrają za marne grosze świątek, piątek i niedzielę. Szkoda, że jak stoję na poczcie, czy w urzędzie skarbowym i kolejka do jednego okienka liczy ok 25 petentów, to nikt nawet nie waży się odezwać!!!! I apel do biedronki - jak to jest, że w moich małych delikatesach pracuje na zmianie 5 osób, a w biedronce widzi się 2-3 no góra cztery osoby na zmianę z kierownikiem sklepu?
pracownik 2015-07-10 08:46:12
Widać że w wojsku nie byłeś i kibelków nie sprzątałeś skoro cie to przeraża!
pracownica biedronki 2015-09-25 12:51:27
nie kumam tych nażekających też pracuję w biedronce i w przeciwieństwie do nich nie narzekam hmmm ciekawe dlaczego może dlatego że pracuję nie dlatego że muszę ale dlatego że chcę a w pracy panuje taka atmosfera że chodzę tam z przyjemnością a co do mobingu w biedronce występuje tylko jako definicja w podręczniku pracownika. A że sprzątać trzeba to nic nadzwyczajnego w każdej pracy trzeba a w biedronce przynajmniej są maszyny ułatwiające to sprzątanie więc nie kumam co wam w tym przeszkadza no chyba że w syfie wolicie pracować to już wasza decyzja na rozmowie przed podpisaniem umowy kierownik informuję dokładnie o tym co będzie należało do obowiązków jeśli dla was to za dużo i nie dajecie rady to poco podpisaliście umowę ja robię wszystko i jest git przynajmniej jest co robić a nie stanie i zastanawianie się "co by tu robić żeby się nie nudzić". Ludzie jak chcecie siedzieć i pić kawkę to zostańcie w domu. A ciężarów dźwigać nie trzeba nikt nie każe są przecież wózki a jak się nie ma uprawnień na elektryczny to są też ręczne w regulaminie nawet jest żeby nie dźwigać.
o przyjmowaniu po znajomości nie wiem jak to jest w innych sklepach ja się dosyć długo starałam żeby się dostać i nie żałuję że tam pracuję bo mi się ta praca podoba i nie narzekam
ele 2015-10-04 14:20:35
Ludzie łapiecie sie na kase,zastanowcie sie,nie warto to wyzyskiwacze,robia z was niewolnikow,bo maja dobry socjal,a gdzies z tym socjalem!!!to wyzyskiwacze,bo tak ich nauczyli przydupasy i kapusie,cierpia na tym inni ludzie.Przychodza takie do pracy bo chca pracowac choc nie musza smiechu warte,bo nigdzie indziej ich nie chca do pracy!Zastanowcie sie czy warto isc do takiej pracy i poswiecac sie?
nowa 2015-11-13 11:14:33
ja pracuje aktualnie w sekretariacie w szkole, ale jak tylko zadzwonią do mnie z Biedronki to pakuje się i zaczynam tam pracę. do tej pory pracowalam w delikatesach i tam jest zapierdziel i tez trzeba wszystko robi zaczynajac od siedzenia na kasie a konczac na sprzataniu wc. zadnego socjalu a tylko ciagle pretensje. w moim mieście w Biedronce nie narzekają ale dlatego też jest tam się tak ciężko dostać
konrad 2016-01-11 11:18:02
Dzisiaj byłem na rozmowie i zaproponowali mi 2000 zł brutto to prawie najniższa krajowa wiec nie wiem czym tak sie zachwycają niektórzy.
konrad 2016-01-12 19:08:37
na stanowisko kasjer-sprzedawca z tego co widzę to zarobki w biedronce stoją w miejscu już od dawna w hipemarketach dają 1900 brutto albo i więcej i też są paczki bony itp wiem bo pracowałem nie dawno,powinni coś zwiększyć bo juz na równo pensje mają z konkurencją.
konrad 2016-01-18 13:56:18
Jak na razie ciężko w 1 dzień szkolenie drugi na sklepie przy rozkładaniu mixów i w 3 już nocka ja z jednym pracownikiem w 7 godzin do rozłożenia około 10 palet gdzie nawet nie wiem gdzie co leży.I 3 nocki z rzędu całkiem innaczej jest opisane szkoolenie w tym podręczniku a co innego się robi.
Poddębice 2016-04-16 06:52:25
Praca jak praca ale kierownictwo straszne .Człowiek się nie liczy .Nic dziwnego że nowi pracownicy wytrzymują tam maksymalnie kilka miesięcy .Sklep w Poddębicach chyba już sobie wyrobił renomę gdyż mimo że od kilku miesięcy potrzebują pracowników to nie ma chętnych ,mimo iż w tym rejonie jest dużo bezrobotnych .
Kala 2016-07-01 23:15:38
Pracowałam w biedronce E Warszawie na ul Kamyk .NIE POLECAM nigdy więcej główna ."pani" kierowniczka wrzeszczy na pracownicę z byle powodu ta dziewczynka mogłaby być moja córka i uczyć się kultury. Wyzysk i nic więcej. Jedyne co to jedna pani zastępca kierownika pani Anetka jest super zawsze pomoże i wytłumaczy A reszta to dziewczynki bez doświadczenia w zarządzaniu ludźmi
kasia 2016-07-25 20:48:12
ile zarabia z-ca kierownika?
rey 2016-08-26 13:08:28
zależy od regionu, w łódzkim około 1800,00 zł netto + premie (czasami udało się otrzymać)
NieBiedrona 2016-08-31 00:05:09
Pracowalam tam rok, nigdy więcej tam nie wrócę. Kierownik rejonu, baba beszczelna, bez szacunku do pracownika, nigdy nie pracowała jako kasjer, ba nawet jako kierownik. Dostala od razu funkcje rejonowej i brutalnie traktuje wszystkich pracowników. Kierownik sklepu układając grafik nie liczy się z tz, "lista życzeń" mimo iz w książce pracowniczej jest o niej zapis. Urlop, zapomnij wysyłają cie jak im się okres rozliczeniowy konczy, nie możesz nawet zadecydować o tym kiedy chcesz go wykorzystać. Zarobki śmieszne, nie rekompensują wysiłki jak wkladasz w prace. Nie potracaja za różnice kasjerskie, ale kara to zmiany na 14 albo same nocki przez miesiąc. BHP to mit, szkolenia śmieszne i nawet nie masz papierka na takie szkolenie. Przerwy, dobre sobie po 11 godzin pracowalam i nie miałam kiedy pójść podpaski zmienić. Jak siedzisz na "jedynce"(kasa która jest zawsze otwarta) to masz ogarnąć alkohol, non food i posprzatac kasy, po wynosić towary zostawione ito jak tego Nie zrobisz opierdziel. Wypiek pieczywa, masakra..mogę tak pisać i pisac. Dno i metr kupy i tyle.
nuta 2016-10-15 23:09:19
Witam,pracowalam,.......chamstwo,przedmiotowe traktowanie pracownikow,jezeli ktos nie nadaza jest eliminowany,bez szans.Jezeli nie wchodzisz kierowniczce w d...... to masz przesrane,musisz donosic na slabsze kolezanki,chociaz charuja ponad sily ale zeby ciebie nie wywalili to musisz wskazac slabszego .....tak bylo w moim przypadku,nie wlazilam szefowej w tylek wiec mnie wywalili,bo nie umiem odstawiac fuszerki ,bo jestem dokladna a moze przez to wolniejsza i nie lubie chamstwa ale tu trzeba byc twardym,czyli chamstwo i wyzysk
Roman 2016-10-25 01:20:43
Witam jestem stałym klientem biedronki w Grodzisku Maz.na ul. Jana Matejki .Pracuje tam taka jedna nie miła Pani która ma na imię Pani Ania która kłóci się z klientami i jest nie miła dla klientów widziałem jak je w trakcie pracy na kasie i słyszałem jak się odzywa do koleżanek i to mi się nie podoba bo tak nie powinno być .
Bubu 2016-11-02 18:23:52
Pracuję stosunkowo krótko, bo 4 miesiące. Z każdym kolejnym dniem utwierdzam się w przekonaniu, żeby spieprzać jak najszybciej. Nie jestem jakąś gówniarą, księżniczką, która boi się fizycznej pracy. Ta w biedronce, pod tym kątem nie jest lekka, ale bez przesady, nie jest też niewylonalna. Problem w tym, że panuje tu jeden wielki chaos. Świeży pracownik siedzi non stop na kasie, a gdy już wsadzi się go na sklep, to głupiejesz, niby wiesz, co teoretycznie masz robić, ale praktyka... No cóż. Szkolenie? Można napisać podręcznik, jak tego nie robić. To mnie tutaj najbardziej bawi. Dostajesz książeczkę, po czytasz i hura! Jesteś kasjerem - sprzedawcą! Masz zasuwać, zasuwać i jeszcze raz zasuwać. Okej, rozumiem, lubię dynamiczną pracę, ale uwierz mi, będzie Ci kapał pot z czoła usłyszysz: czemu to jeszcze nie jest zrobione. Generalnie do krytyki są pierwsi, nie licz na pochwałę. Bardzo to deprymujące, nikt nie widzi, że człowiek naprawdę się stara i chce. Ktoś tu napisał, że zarządzanie ludźmi kuleje. Podpisuję się pod tym, Jest poniżej dna. Tutaj nie liczysz się jako człowiek, jednostka, jesteś identyfikatorem. Klimat na sklepach fatalny, ludzie są zaszczuci. Faktycznie, kuszący socjal, to na plus. Ale nie jest wart czucia się, za przeproszeniem, jak g**wno. Nie za 1600 zł (licząc w tym 100 zl za 100% frekwencji) chciałam tam pracować, chciałam pracować z fajnymi, dynamicznymi ludźmi, fajny klimat, poczucie, że jesteś zespołem i Twoja praca cis dla kogoś znaczy jest dla mnie priorytetem. Tutaj tego nie znalazłam.
Mechalas 2016-11-11 00:59:16
Do wszystkich pracowników DC9 w zafajdznym Wojniczu!!!!!!! Poooooodziękujmy za podwyżki!!!!!!!!! i wyplaty oraz progi, cele i pozdroowienia na nadchodzące święta dla nowego dyrektoora, chama nad chamami!!!!! A może My sobie zrobimy wolne i ustalmy jemu próg na święta?? co wy na to..... poostawmy sobie cel 100% L4!!!!!!!! a próg od 20 grudnia do 5 stycznia!!! W Warszawie czy Krakowie nie odważyli się ruszyć!! a że w Wojniczu same tumany pracują to co im tam, i tak będą pracować!!! Ludzie ruszcie się bo nas będą gnoić i gnoić.......a kto pracuje już dłużej to wie że jest coraz gorzej ...........zastanówcie się czy warto a oni nas mają za nic i się z nas jawnie śmieją!!! pozdrawiam tych mądrych
daro 2016-11-11 01:24:36
Zgadzam się w 100% pokażmy im!!!!!! ale to nie sami! Ludziska do boju za nas samych!!!!!
zezłoszczona 2016-11-16 20:10:41
Kupiłam dzisiaj sok w biedronce, przyszłam do domu i chciałam spokojnie wypić sobie soczek ale co się okazało?! Że sok jest skiśnięty! Nie polecał bardzo kupować w biedronce soków!!
Zenek 2016-11-23 06:47:18
Dokładność i biedronka nie idzie w parze.
Tu panuje zasada zrób 10 życzy byle jak ale byle by było zrobione niż powiedzmy 5 ale dokładnie
Darek 2016-11-23 07:04:32
Słyszałem że na sklepach było jakieś badanie opini wśród pracowników po którym wyszło że najważniejszym czynnikiem dla pracownika sklepu nie jest kasa. Widocznie duża większość pracowników nie robi nadgodzin a w domu spędza czas z rodziną licząc pieniądze które zarobiono. Atmosfera na sklepie super nikt z batem nie stoi co chwila jakąś pochwała dobre słowo, obowiązków tyle co nic. Ogólnie ankiety są super jeszcze jak się je ma czas wypełnić
Zostaw swoją opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Wojnicz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka