,,Jeronimo Martins Dystrybucja

Wojnicz

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 6 ocen.

,,Jeronimo Martins Dystrybucja
4 6 6 1

Opinie o ,,Jeronimo Martins Dystrybucja

Administrator

Czy ktoś z pracowników chciałby napisać na wątku o ,,Jeronimo Martins Dystrybucja w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

hero

Zależy na jakim się jest stanowisku @on, bo wadomo, że stawka jest inna odnośnie tego co się robi u nich. Ogólnie Jeronimo Martins to są Biedronki, więc to dystrybucja na tą sieć sklepów. Źle nie jest tym bardziej, że zapewniają umowę o pracę i dobry socjal.

anonim

Pracownicy Fitness przed pracą ćwiczą. Ciekawe dlaczego ?

anonim

firma rozwojowa nastawiona na wyniki a nie na ludzi:D rozwoj kariery to albo bardzo dobre plecy albo indeks tylko z 5:)kasa nie jest zla i zawsze jest na czas albo wczesniej, nigdy nie by??o op????nien:] bardzo bogaty system socjalny i ciekawe premie:D

anonim

Słowa kojarzące się z ,,Jeronimo Martins Dystrybucja: uczciwa i wymagająca. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam słabo . Atmosfera i ludzie tam pracujący są mili i uprzejmi . Najbardziej podobało mi się w ,,Jeronimo Martins Dystrybucja: rzetelne i uczciwe ustalanie godzin pracy oraz wynagrodzenie na czas.

Zostaw opinię o ,,Jeronimo Martins Dystrybucja - Wojnicz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ,,Jeronimo Martins Dystrybucja