Opinie o ,,Jeronimo Martins Dystrybucja w Wojnicz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ,,Jeronimo Martins Dystrybucja. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ,,Jeronimo Martins Dystrybucja o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ,,Jeronimo Martins Dystrybucja w Wojnicz

ziom Nowy wpis

@Pracodawca jak to jest, że wymagacie określonych norm wydajności skoro premia jest uznaniowa? Dlaczego skoro mam premię od ilości opakowań na godzinę to na przysługującej mi przerwie czas dalej leci, a ja tracę? Od niedawna pracuje i chyba długo nie zostanę bo mi się to przestaje podobać. Ludzie to nie maszyny, nie da się ich podkręcić, a wy ciągle tylko normy podnosicie...

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w ,,Jeronimo Martins Dystrybucja?

Piotrek Nowy wpis

kierowcy traktowani poniżej poziomu ludzkości!!!!!!!!! awizacja na 12 kierowca podjezdza o 11,30 a wyjezdza o 17 po południu SKANDALLLLL!!!!!!!!! z naszych aut robią sobie magazyny NIE POLECAM PRZEWOZNICY Z DALEKA OD WOJNICZAAAAA

Buu buu Nowy wpis

W DC Wojnicz to tam pracują sami (usunięte przez administratora) , najwięksi (usunięte przez administratora)z planowania, ich (usunięte przez administratora)przewyższa wszystko, np sklep zamawia 8 palet a tee (usunięte przez administratora) wysyłają 20 , chyba kierownicy sklepu wiedzą co chcą i ile i ile mają miejsca na magazynie ale te (usunięte przez administratora) wysyłają na full żeby się słupki zgadzały i była premia za ilość wysłanych palet , następni (usunięte przez administratora)to te pokichane rejonowe które mają za nic dziewczyny co (usunięte przez administratora) jak motorki na biedronkach a jeszcze jedni to ci którzy odpowiadają za załadunek , zero kontroli jak to jest załadowane i wszystko co z tym związane , kazał bym im jechać i rozładować tak załadowane palety a ja sam koniec to ten jakiś menager główny to jakiś nieudacznik bo wogole nie ogarnia go się na Wojniczu dzieje , nie wspomnę o szefie ochrony , takim grubasem , ten też to kompletne (usunięte przez administratora)i jeszcze jeden, ten to już sam siebie przebija , specjalista BHP to jest dopiero(usunięte przez administratora) , omijajcie to centrum z daleka - pozdrawiam

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie ,,Jeronimo Martins Dystrybucja? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Jak w ,,Jeronimo Martins Dystrybucja wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Ukrainiec von Wojnicz

Co wy odwalacie Biedronka na magazynie w Wojniczu? Operatorzy wózków góra dół biorą 4,5 tys a A Ukraińcy (usunięte przez administratora) 6,5? Dlaczego im wypłacane są nadgodziny a nam Polakom nie ? Co to ma być?

Jaka umowa obowiązuje w ,,Jeronimo Martins Dystrybucja podczas okresu próbnego?

Nie polecam

Nowy pracownik jest zostawiony sam sobie. Zespół nie jest pomocny ani koleżeński. Wózki na których się pracuje, ich stan techniczny zagraża zdrowiu i życiu. Ochrona to banda wieśniaków o mentalności SS która z góry traktuje pracowników jak złodziei. Mocno upokarzające jest jak jakiś stary wieśniak w polarze Konsalnet cię obmacuje czy czegoś nie kradniesz. Zagląda nawet pod czapkę. Janusze odpowiadający za wymianę baterii w wózkach robią łaskę że wykonają czynność za którą biorą pieniądze, a to jest ich obowiązek. Parking który jest za ciasny, czasami trzeba parkować auto na łące. Jeżeli nie jesteś zdesperowany, masz szacunek do samego siebie, odrobinę inteligencji to odradzam pracę w tym (usunięte przez administratora). Nie wytrzymasz psychicznie z tymi burakami pastewnymi.

Driver

To jest skandaliczne jak ta firma traktuje kierowców, tak ja wiem że kierowca nie jest ich pracownikiem bo tylko zatrudniają przewoźnika i kierowcy to nie ich problem ale to biedronka układa trasy więc może by się ktoś zajął poprawą grafików praca po 12 godzin albo i wiecej do tego cała noc w pracy, pan bhpowiec sprawdza buty a może by sprawdził czy kierowca jest wypoczęty i zdolny do pracy zanim auta będą w rowach. Stworzyli sobie taryfikator mandatów dla kierowców i tylko szukają gdzie by tu za coś obciążyć i jeszcze te blokady kierowców że nie można przejść z jednej firmy do innej jak poprzedni pracodawca sie nie zgodzi takie żeczy są karalne Konstytucja! Konstytucja!

Niby szukają a większości osób tak odpisują : Dzień dobry raz jeszcze dziękujemy za wzięcie udziału w rekrutacji na stanowisko Magazynier Kompletacji. Zapoznaliśmy się z Twoją aplikacją i niestety na ten moment, nie możemy zaprosić Cię do kolejnego etapu. Do następnego etapu zaprosiliśmy osoby, których profil jest bardziej zbliżony do poszukiwanego. Dziękujemy za poświęcony czas. Pozdrawiamy i życzymy sukcesów w rozwoju kariery zawodowej, Zespół Rekrutacji Biedronka (Jeronimo Martins Polska S.A.) Widocznie praca tylko dla ukrainy

Magazynier Kompletacji

Składając CV nie liczcie ze ktoś się odezwie ,ja i kilkanaście osób składaliśmy wiele razy i brak odzewu mimo ze mamy doświadczenie na takich magazynach dystrybucji .Te oferty to jakaś FIKCJA !!!!! Chyba ze 30 -35 lat to za dużo

Kierownik Andżej Dziuba.
@Magazynier Kompletacji

Niestety jest tak jak mówisz.jmp stawia na młodych

Zainteresowana

Witam Czy może ktoś napisać jakie są tam godziny pracy? We wcześniejszym komentarzu z 2019r. ktoś napisał że od 10 do 18 i nocki. Czy takie godziny są dla wszystkich czy różnie to jest?

Wwo

Jak wygląda system zmianowy na stanowisku komisioner? I jak wychodzi to w weekendy? Z góry dzięki za informacje

Alicja
@Wwo

Pytasz o to ile zmian jest i czy pracuje się w weekendy tak?

Wwo
@Alicja

Tak dokładnie jak godzinowo wychodzą zmiany i jak weekend to wygląda też &

Witam . Chciał bym się zorientować jakie są zmiany i jak wygląda praca w weekendy i ile ich wychodzi w miesiącu?

stan

"Po raz kolejny kasjerka myli sie na moją niekorzyść. "Pomnaża" ilość sztuk towaru przez 2 - nie wiem czy celowo, czy przez nieuwagę, bo rozmawia z koleżanką.

Agata

Czy ktoś może napisać ,jaki jest wymiar pracy w firmie ?

nowy

Magazynier Kompletacji w Centrum Dystrybucji Wojnicz jakie zarobki,atmosfera, i godziny pracy, warto czy nie warto isc tam do pracy?

Czy można tutaj znaleźć stabilne zatrudnienie?

Jak się pracuje z ludźmi z ,,Jeronimo Martins Dystrybucja?

derek

Zdecydowanie zależy. Są ludzie pomocni których da się lubić i są tacy którzy mają napieprzone w głowie odnośnie targetów.. rozmawiali by tylko o targetach, ścigali by się między sobą na niektórych działach by mieć lepszy wynik i chwalili by się tym, że mają max wyniki wszędzie gdzie by nie poszli. Mentalność rodaków jest straszna. Wyrobisz max wynik i masz 3800 na rękę a oni wyrabiają jeszcze wyższe i nic za to nie dostaną. W większości pracują ludzie młodzi ale wiadomo jak jest z rodakami.. im mniej ich wokół Ciebie w pracy tym lepiej. Pracowałem tam jakiś czas i jednak muszę stwierdzić... jeśli chcesz ciężko pracować by zarobić 3800 na rękę i się szczycić takimi zarobkami i wyciąganiem max wyników miesięcznych to lepiej wyjechać do innego kraju i zarobić tam na czysto po odliczeniu wszystkich wydatków ponad 4k miesięcznie. Ale to już zależy od ambicji ludzi którzy chcą się schylać 8h interesować się targetami i wrócić do domu i znów to samo. Z tego co pamiętam przyjmowali sporo ludzi z Ukrainy bo prawda jest taka, że ludzie zwalniają się bo wyjeżdżają do innych miast czy innego kraju. Jeśli chcesz po prostu ciężko pracować i mieć wyj*bane i zabrać lekko poniżej 4k miesięcznie i nic więcej nie robić w życiu to śmiało. Praca dobra na jakiś czas jeśli np mieszkasz z rodziną ale jeśli jesteś młody to sam powinieneś wiedzieć co jest najlepsze dla Ciebie. Choć i tak jak ja i znajomi którzy się zwolnili uważali, iż podstawa w zarobkach powinna wynieść nie mniej niż 4200 ( przynajmniej niech będzie to 1000 euro w przeliczeniu) a za max wyniki niech płacą 5500. Ani nie musieli by zatrudniać kogoś z Ukrainy i mieli by stałych pracowników (jeśli komuś wytrzyma organizm - wiadomo jak jest przy pracy fizycznej). Godziny pracy zdecydowanie są chore: 10-18 niszczy Ci tak naprawdę tydzień życia, nocki są lepsze bo więcej skorzystasz z dnia po przebudzeniu. Ale każdy ma jakąś opinię. Poznałem ludzi którzy tak jak mówiłem, chcą tylko odj*bać swoje, ciężko pracując i tyle dlatego są tam po kilka lat chociaż często tak jak pisałem ludzie zwalniają się bo tak jak mówią można gdzieś więcej zarobić za taką pracę.

Jolka

Jak tam atmosfera w pracy? Miło się pracuje ?

Zostaw merytoryczną opinię o ,,Jeronimo Martins Dystrybucja - Wojnicz

• Jak się pracuje w ,,Jeronimo Martins Dystrybucja?

Zobacz opinie na temat firmy ,,Jeronimo Martins Dystrybucja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ,,Jeronimo Martins Dystrybucja?

,,Jeronimo Martins Dystrybucja