Klient iBroker - Polatis Ltd sp z.o.o

Nawojowa Góra

Opinie o Klient iBroker - Polatis Ltd sp z.o.o

vlad_8011 2016-07-09 16:03:33
Praca w dobrym zespole, płaca nie najgorsza, choć jak na pracę na produkcji nie powala. Odnośnie kierownictwa - w porządku, nikt nie krzyczy, nie pogania, panuje bardzo dobra atmosfera, jednak gdy dojdzie do błędu, kierownictwo stawia stronę Dyrekcji, a z tą.... co tu dużo pisać - ZYSK, ZYSK, ZYSK. Od Lipca zmieniają się zasady i coraz więcej się zabiera, wg postanowień Dyrektora obcięto przerwy, zwiększa się dyscyplinę (nie chce pisac w jaki sposób), wg postanowień Hubner + Suhner (które przejęło Polatis) podwojenie zysków (produkcji) i zatrudnienie sporej liczby pracowników. Problem w tym że zanim się ich wyszkoli to minie przynajmniej miesiąc, a tu już premie się zabiera za niewyrobienie się w czasie. Jak za tem załoga ma się wyrobić, skoro liczba pracowników przeszkolonych jest taka sama, a zamówień coraz więcej? Możesz się przekonać składając CV. Przyjmują od ręki, wystarczy mieć zdolności manualne ,"giętkie ręce", i cierpliwość. Gdyby nie ten Czerwiec (miesiąc gruntownych zmian), poleciłbym na 100%, ale że się stało jak się stało polecam na parę miesięcy spróbować, na 50% zostaniecie na dłużej.
PS. Nie mam pojęcia, czemu ten sam zakład występuje tutaj 2 razy, więc dodaje opinie powtórnie. Zakład znajduje się w Nawojowej Górze (TYLKO!)
Zostaw swoją opinię o Klient iBroker - Polatis Ltd sp z.o.o - Nawojowa Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Klient iBroker - Polatis Ltd sp z.o.o