Opinie o Klient iBroker - Polatis Ltd sp z.o.o w Nawojowa Góra

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Klient iBroker - Polatis Ltd sp z.o.o. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Klient iBroker - Polatis Ltd sp z.o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klient iBroker - Polatis Ltd sp z.o.o w Nawojowa Góra

vlad_8011

Praca w dobrym zespole, płaca nie najgorsza, choć jak na pracę na produkcji nie powala. Odnośnie kierownictwa - w porządku, nikt nie krzyczy, nie pogania, panuje bardzo dobra atmosfera, jednak gdy dojdzie do błędu, kierownictwo stawia stronę Dyrekcji, a z tą.... co tu dużo pisać - ZYSK, ZYSK, ZYSK. Od Lipca zmieniają się zasady i coraz więcej się zabiera, wg postanowień Dyrektora obcięto przerwy, zwiększa się dyscyplinę (nie chce pisac w jaki sposób), wg postanowień Hubner + Suhner (które przejęło Polatis) podwojenie zysków (produkcji) i zatrudnienie sporej liczby pracowników. Problem w tym że zanim się ich wyszkoli to minie przynajmniej miesiąc, a tu już premie się zabiera za niewyrobienie się w czasie. Jak za tem załoga ma się wyrobić, skoro liczba pracowników przeszkolonych jest taka sama, a zamówień coraz więcej? Możesz się przekonać składając CV. Przyjmują od ręki, wystarczy mieć zdolności manualne ,"giętkie ręce", i cierpliwość. Gdyby nie ten Czerwiec (miesiąc gruntownych zmian), poleciłbym na 100%, ale że się stało jak się stało polecam na parę miesięcy spróbować, na 50% zostaniecie na dłużej. PS. Nie mam pojęcia, czemu ten sam zakład występuje tutaj 2 razy, więc dodaje opinie powtórnie. Zakład znajduje się w Nawojowej Górze (TYLKO!)

Zostaw merytoryczną opinię o Klient iBroker - Polatis Ltd sp z.o.o - Nawojowa Góra

Klient iBroker - Polatis Ltd sp z.o.o