EMPIK FULFILMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o EMPIK FULFILMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Mila

Pomagam rozejrzeć się mężowi na rynku pracy jako magazynier. Znaleźliśmy ogłoszenie firmy. Jak jest z tymi dojazdami o których jest napisane, że firma zapewnia transport? Jeździ jakiś bus pracowniczy? Premie to dodatek miesięczny? Realnie wyrabia się je co msc? Wynagrodzenie na start to jakie kwoty?

Ooo

Jakim cudem osoba która nie potrafi obsługiwać komputera jest (usunięte przez administratora). Zdjęcie Check-in’u to dla niej wyzwanie porównywalne do operacji na otwartym sercu… (3kliknięcia w PSI) Nie potrafi zarządzić ludźmi, zmieniaj stanowiska co 8minut bo jej się tak podoba. Robi więcej zamieszania niż faktycznej pracy. Kierownik o tym wie ale nic nie robi by zdjąć ją ze stanowiska. Na jej połówce brakuje ludzi bo nikt nie chce z nią pracować. @pracodawca Zmiana C

Chodze na ten dział i nie zauważyłam by któraś z KO z o4o bo tam są dwie była taka jaką opisujecie jeśli komuś się coś nie podoba to do Lidera i Kierownika zgłosić lub powiedzieć w oczy a nie opisywać bzdury i oczerniać.

Stokrotki

Ludziska co wy piszecie. Ko i lider na 040 to są w porządku. Wam to już się w (usunięte przez administratora) poprzewracalo my też tam chodzimy i są one Oki. Jak mocie coś do nich to podejc i powiedz. Człowiek też się pomyli . Może czas najwyższy zająć się sobą..Nato wygląda że macie mało pracy i chyba władzy wam się chce. Ogarnąć to chyba wy musicie, nie one

@Stokrotki

Wszyscy się domyślają kto opisuje bzdury na KO z O4O myśli że jak obczerni to wskoczy na KO ale za wysokie progi, wprowadza nerwową atmosfere na dziale, myśli że jest lepsza od wszystkich a sama popełnia błędy .

Zuzi.

Dlaczego jest takie słabe ogrzewanie magazynu? Włączycie 2-3 razy nagrzewnice i myślicie że wystarczy.

Mobilki mobilki

Czy są jakieś autobusy pracownicze wożące ze stacji PKP Sochaczew do miejsca pracy? Albo jakieś połączenie z Warszawy pod magazyn? Zapewnia coś takiego pracodawca? Wkrótce prawdopodobnie podejmę pracę w waszym magazynie. Niestety trochę przeraża mnie odległość miejsca pracy od komunikacji miejskiej.

Zuzi.
@Mobilki mobilki

Niestety w Sochaczewie praktycznie nie istnieje komunikacją miejską.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie EMPIK FULFILMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Czy ktos w koncu zrobi porzadek na R3 z Pania (usunięte przez administratora). Wybiera sobie towar, robi co chce , sprawdzi w kopie u lidera i leci robic. My mamy dosc. Czy to przez te (usunięte przez administratora)ktire robi waznym Pania ma taki luz ??

Co za firma żeby agencja miała większe prawa niż my pracownicy Empiku !!! Empikowcy zchodzą na inne działy a stawia sie samą agencje to poniżające oni powinni nas uzupełniać na działach a nie całkowicie zastępować. Po co wyszkoleni pracownicy lepiej agencji narobić i niech oni wszystkie działy ogarniają ,błędý robią i zamieszanie , a wyjaśniać będą Empikowcy. Pracodawco zastanów się co robicie krzywdzicie swoich pracowników.

Loml

Dokładnie . To jest nie do pomyślenia agencja powinna być wsparciem nie na odwrót . Jesteśmy rzucani po działach a agencja zajmuje nasze miejsce . Kiedy to się tak zmieniło .

@Nie narzekaj !)

Jak pan albo pani myśle co agencja ma większe prawa niż my pracownicy Empiku to po co tam nie pracujesz .... chciałem by zobaczyć jak ty będziesz pracować 6 dni w tygodni po 12 godzin bez grafiku bez urlopów i jak za dzień po pracujesz na wszystkich procesach i jęczę bendum wymagać norm !!!

pan mądrala

ludzka technologia : potrafię określić skład chemiczny planety oddalonej o tysiące lat świeltnych magazyn Empik : nie umiem ustawić jednakowej godziny na zegarkach ludzie zróbcie coś mamy XXI a na wszystkich zegarach inna godzina na skanerowni za 3 idziesz do wyścia za 5 więc albo właśnie cofnąłem się w czasie i należy mi się Nobel w dziedzinie fizyki albo coś tu jest nie tak z zegarkami z których jakby nie patrzeć jesteśmy rozliczani nawet co do sekund

K

Czy wiadomo ktorego września będą przelewy za grusze?

F

liderzy zajmują swoje stanowiska przez długi czas i wybierają towary dla swoich faworytów nawet jeśli pracujesz dużo i ciężko, twoja umowa może nie zostać przedłużona bez żadnego wyjaśnienia jeśli starasz się o lepsze stanowisko lub przeniesienie do lepszego działu, pracowałam tam ponad dwa lata i nie wiem jak to zrobić, wiele razy próbowałam realna wypłata - do 26 roku życia dostajesz 3200-3800, kiedyś miałem 2800 kiedy nie dostałam premii jak przyszedł empic, jest coraz gorzej, bardzo duże napięcie nerwowe, magazyn jest brudny i zakurzony

Jarek
@F

Powinni wymieszać Liderów i kierowników bo już są takie kliki porobione że zwykły człowiek nie ma siły przebicia bo tylko Psiapsie się liczą nic więcej , najgorsze NYGUSY ,mają najlepiej mogą nawywijać nic nie robić i tak są najlepsi dla swoich pseudo Kierowniczkow , a pracownik nie ma nic do powiedzenia chyba że pójdzie na górę i zgłosi to może ktoś się zainteresuje takim kierownikiem wybranym też po znajomości niestety ????

@Jarek

Podaj przykłady zmiany, działu, gdzie dzieją się takie rzeczy. Osobiście nie wyobrażam sobie faworyzowania kogokolwiek bo z góry pozostałe osoby są na gorszej pozycji, a premia Lidera, Kierownika, uzależniona jest od wyniku całego zespołu. To właśnie Lider jest od tego, zeby sprawiedliwie rozdysponować towar, żeby każdy mial szanse mieć jak najwyższy wynik. Oczywiście są jednostki, które wybiją się nad pozostałych, i to tylko dzięki swojej sumiennej pracy.

@F

Odnośnie zmiany stanowiska: Co jakiś czas, ostatnio co raz częściej, są rekrutacje wewnętrzne (do dz. technicznego, na Lidera, Kierownika, do administracji, do FLOW), wystarczy złożyć CV, na pewno będzie odzew i rozmowa kwalifikacyjna. O wyniku decyduje jak wypadniesz, czy masz predyspozycje. Trzeba tylko chcieć i dać coś od siebie bo,tak jak w każdej innej firmie, samo nic nie przyjdzie. Większość stawia tylko wymagania, a to niestety lub stety, działa w dwie strony.

ooo
@XYZ

A czy jest jakaś przerwa między jedną pracą a drugą? Np. jak w wyniku rekrutacji wewnętrznej dostanie się lepszą posadę, to jest przerwa tygodniowa, jakiś urlop, czy z dnia na dzień jest nowe stanowisko?

@ooo

Jaka przerwa? Pracujesz wg. grafiku. Zależy na jakie stanowisko aplikujesz. Są szkolenia zewnętrzne, potem na dziale, na którym będziesz z kimś doświadczonym. I jedziesz dalej. Żadnej pauzy między poszczególnymi stanowiskami nie ma, chyba, że weźmiesz sobie urlop.

Daro

Kiedy są spotkania Empik dialog? I czy te osoby w ogóle coś robią czy chodzą tam tak po prostu?

Wiecie ile procent premi jest za sierpien???

Zmiana A

Ciężko to się pracuje z (usunięte przez administratora)Caly dzień przesiedzi przy komputerze a potem obrabia wszystkim cztery litery

Czy jest sens zatrudniania młodzieży + 20 która ledwo co ukończyła szkołę na magazyn? Bardzo ciężko się pracuje z takimi ludźmi.

Młody ambitny
@Karolina

Tak najlepiej was zatrudniać 60+ osoby które ledwo są w stanie się poruszać do pracy fizycznej i oglądacie się właśnie na nas młodych aby wam pomagać i was wyręczać... A gdzie mamy zdobyć doświadczenie?

Wiksa

Wiecie czy piknik (taki jak wczoraj) bedzie cykliczny czy toctylko raz? Trochę słońce dało czadu, ale ogólnie wporzo było. Dobry Dj i niezle zarcie. Szkoda ze atrakcje stały w pełnym słońcu i też za wcześniej skończyliśmy bo ludzie dopiero zaczynałi się rozkręcać. Ale jak to w Empiku nic nie moze byc idealnie... No i te książki na nagrody Panie kochany! dostał ktoś coś innego?

n
@Wiksa

widziałam że ktoś dostał ręcznik, zegar ścienny , album na zdjęcia więc tylko książki nie były

Tyi
@Wiksa

Chyba cyklicznie, było super zaskoczyli mnie bynajmniej na plus

@Wiksa

Wow, a co to za impreza? To była jakaś integracja dla pracowników, tak? I czy to było spotkanie tylko dla pracowników, czy też dla ich rodzin?? I czy to było w czasie pracy, czy jakoś po godzinach?

Jacek

W jakim trybie jest praca? po 12h czy po 8? dwie zmiany, czy jedna?

REMA
@Jacek

Praca w systemie trzy zmianowym po 8h. 6-14, 14-22, 22-6

nick
@Jacek

8h, trzy zmiany, od niedzieli do piątku. w sezonie [październik-styczeń] od niedzieli do soboty.

@nick

A nie ma żadnych zmian 8-16?

Halooo panie DC manager gdzie odpowiedzi na zadawane pytania ? Minął już miesiąc od spotkania z panem .

Izabela

Męża zachęciła oferta pracy na którą zamierza aplikować konkretnie chodzi o magazyniera. Z tego co jest napisane w ogłoszeniu w skład zatrudnienia wchodzi sporo dodatków. Premie, dodatek frekwencyjny, umowa o pracę, brzmi naprawdę dobrze. Jest wzmianka o bezpłatnym transporcie do pracy, chodzi tu o busy pracownicze, na czym to polega? Oraz co najważniejsze ile można zarobić na takim magazynie?

Buła
@Izabela

Wszystko zależy od tego czy komuś się chce czy nie chce robić. Podstawa jest bliska minimalnej. jeśli nie pójdzie na zwolnienie to może dostać 4 premie frekwencyjna +400. do tego do chodzi premia za wyniki średnio +20%. Więc 5 brutto można zgadnąć. Co do transportu to są po prostu które jeżdżą przez dane miasta i zgarniają pracowników. Powrót też jest. Ostatnio dużo się zmienia na + więc warto spróbować.

Beata

Cześć, widziałam że firma szuka "technicznych". Aktualnie jestem na urlopie, więc nie mam kogo się zapytać. Jakie są zarobki technicznych, i jakie wymagania trzeba spełnić? Miłego dnia. Pozdrawiam, Beata zmiana B.

Klipa
@Beata

A propos urlopu, kiedy zaczniecie wypłacać w tym roku wczasy pod gruszą? #HR?

Mariola

Jestem jeszcze pracownikiem tego czegoś zwanego empikiem nie polecam pracy tam jedno wielkie (usunięte przez administratora) ch-a-m-s-t-w-o, to co się dzieje teraz na magazynie to przechodzi ludzkie pojęcie jest to tragedia to już nie jest ten sam magazyn.ktory był rok czy nawet parę miesięcy temu, ludzie się zwalniają chodzą na zwolnienia uciekają z tamtad, nic dziwnego jak człowiek niema tam normalnego życia pracy bo zawsze jest coś, odradzam tutaj i poza pracą będę odradzała pracę w pseudo magazynie.

Magdalena
@Mariola

Tylko czemu ludzie tak odchodzą z tego magazynu? Negatywnie oceniasz pracę tam ale w sumie nie wiadomo dlaczego. Chodzi o atmosferę na magazynie? Czy z zarobkami coś wam nie pasuje?

Jaskółeczka
@Magdalena

Ludzie odchodzą bo chcą być traktowani w pracy jak ludzie, a nie jak roboty i popychadła. Nie wolno ze sobą nawet chwilę porozmawiać, na kawę przystanąć nie możesz, jak nie wyrobisz norm to dostajesz notatki, zarobki najniższe w porównaniu do innych magazynów, grafiki ponad siły. Do tego kolesiostwo i donoszenie na osoby których pupilki nie lubią. I tak jest na każdym dziale na którym byłam. Bo niestety nie idziesz do pracy i nie robisz swojego. Każdego dnia możesz trafić gdzie indziej. A jak trafisz w miejsce gdzie jeszcze nie byłaś lub jesteś bardzo rzadko to są pretensje, że czegoś nie umiesz. A przecież jesteśmy tylko ludźmi i możemy czegoś nie wiedzieć lub mieć gorszy dzień. Niestety tego nie bierze się pod uwagę w tej firmie. Tu najważniejsze są normy, nie człowiek.

Bony
@Magdalena

Najlepsze jest to że ludzie narzekają na atmosferę, a zapominają że właśnie w 85% to od nich samych i ich nastawienia zależy jaka jest ta atmosfera w pracy... Życzę więcej uśmiechu na tych smutnych twarzach :)

Asss
@Jaskółeczka

To prawda. Ale jest też tak że przechodzą z innych działów i nie umieją się zachować niestety. Myślą że im wolno wszystko. Dla normy są w stanie zrobić wszystko. Bo im spadnie norma. A tym którzy pracują na tym dziale nie spadnie? Też spadnie ale niestety pewne zachowania wynosi się z domu i na to wpływu nie mamy

N
@Jaskółeczka

@Jaskółeczka dokładnie donoszenie na innych i co najlepsze człowiek niewinny staje się winny a pupilki się cieszą że dopna swego, dobrze że ja jestem na dobrej drodze odejścia z tego pseudo Magazynu bo dużo obiecują mało robią. Ludzi mają za maszyny roboty i nie wiadomo jeszcze za co ciągle źle źle źle mimo że norma ponad 100%

Mariola
@Magdalena

@Magdalena ludzie odchodzą dlatego że.maja szacunek do siebie a jeśli pracodawca go.niema dla pracownika no to wybacz, tam zostają tylko pieseczki kierowników liderów itd biegają na skargi na każdym kroku i za wszystko nawet za to że masz lepszy towar. Poprostu tragedia b-u-r-d-e-l nic więcej jak masz szacunek do siebie to sama wiesz co trzeba zrobić niedługa tylko Ukraina im zostaje bo mają większy szacunek do nich jak do nas

Jaskółeczka
@Asss

Zgadzam się z Tobą. Ale tych niewychowanych już się nie wychowa :/

@Bony

PATI
@Bony

Atmosfera jest kiepska bo jak patrzysz na to co się dzieje na działach każdy lider i KO ma swoich pupilków .Oni zawsze mają dobry towar i jeszcze im pomagają .Ludzie tym pupilkom w (usunięte przez administratora) włażą żeby tylko mieć lepiej .Liderzy i kluczowi powinni zostać wymieszani między zmianami to może wtedy będzie sprawiedliwie .

załamana
@PATI

dokładnie tak skoro od zwykłego pracownika wymaga się by znał procesy na całym magazynie za nędzne 3500 to czemu KO i Liderzy nie podniosą swoich kompetencji i zmienią działy ? otóż odpowiedź jest prosta nie pozwolą na osoby którym to pasuje i są tam takie układy że ludzie mają zwyczajnie dość góra powinna odgórnie zarządzić wymieszanie składem nie żadni Kierownicy bo nic się nie zmieni co najwyżej wymieni się dwie najmniej niechciane osoby potrzeba większych zmian każdy kto pracuje dłużej niż rok widzi co się dzieje, żeby nie było dobre dogadywanie się między K i L to podstawa ale jak zamiast tego siedzi się i gada się o paznokciach i obgadywaniu ludzi pracujących na jednej zmianie to krew człowieka zalewa że pracuje się na takich ludzi i jeszcze zwrócą ci uwagę że wodę pijesz :D

Podbudowany Lider KO
@załamana

"wymaga się by znał procesy na całym magazynie za nędzne 3500" - napisałaś to jakby te procesy były czymś skomplikowanym. Nie wspominam, że na różnych działach procesy wyglądają podobnie. Piszesz o kompetencjach.A droga do Lidera to nie zdobywanie kompetencji? Ciągłe zmiany prowadzone przez biuro, przyswajanie tych informacji itp. Moim zdaniem piszesz bzdury, byle skrytykować Empik. Leć szybciutko na mezalinę.

Dialog
@PATI

Przestań mieszać i weź się za pracę nierobie

K.o

Odchodza bo kasa slaba. Ostatnia Podwyżka rok temu i to nawet nie 5%

B

co racja to racja

Miki
@PATI

Przydałoby się niektórzy nigdy nie zmieniali działu. Wymieszanie przydałoby się nie tylko w obrębie departamentów ale i po za nimi. Wystarczy ruszyć np samych KO i już będą mieli problem

Jola
@Miki

Oj tak u mnie na dziale KO robi normę swojej psipsi .Wogóle to powinni pozamieniać zmianami ko .

Trelemorele
@Jaskółeczka

Pracowałam tam chwilę i w zupełności się zgadzam .Jedna osoba udźwignie presje psychiczna i będzie mieć wywalone druga będzie u granic wytrzymałości.Żadne pieniądze nie są tego warte.

Siemka, chciałem zmienić magazyny, bo w aktualnej pracy nie ma w ogóle kiedy odpocząć. Czy to co ogłaszają teraz na pracownika magazynowego to jakaś spoko oferta? Ile najwięcej pod rząd robicie dni?

Zdarza się, że 6 dni choć miało tego nie być. Często jest tak, że w sobotę schodzimy z nocki i w niedzielę idziemy na drugą zmianę.

Teresa

są chociaz jakieś dodatki za nocki albo za pracę w weekendy? Całym rokiem tak jest czy macie jakiś bardziej gorący sezon w którym po prostu zawsze pracy jest więcej?

REMA
@Teresa

Tak są - 20% za godziny nocne, a za pracę w weekendy masz normalną stawkę, no chyba, że grafik wypadnie tak, że będziesz miała 3 dni wolnego, to w piątek albo w niedzielę możesz przyjść na setki. ''czy macie jakiś bardziej gorący sezon w którym po prostu zawsze pracy jest więcej?'' Tak, od października do końca roku jest tzw ''pick sezon'', gdzie pracy jest naprawdę sporo.

Zostaw merytoryczną opinię o EMPIK FULFILMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Sochaczew

• Jak się pracuje w EMPIK FULFILMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy EMPIK FULFILMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 175.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EMPIK FULFILMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 163, z czego 27 to opinie pozytywne, 70 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EMPIK FULFILMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ