EMPIK FULFILMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o EMPIK FULFILMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Xxx

A ja się nie zgodzę nie raz odsyłana byłam na PTM i nie spotkałam się ze złośliwością wręcz przeciwnie życzliwością lider wymagający owszem ale widać że to co robi robi z serca i kocha pracę z ludźmi potrafi wyegzekwować co trzeba ale szacunek do człowieka i empatia to coś wspaniałego.

Człowiek
@Xxx

Te wymagania bardziej dotyczą obowiązków czy czegoś ponad normę? Pytam, bo teraz szukają pracownika magazynu na Sochaczew i chciałbym wiedzieć czy wystarczy sumiennie wykonywać swoje zadania. To może oprócz samej atmosfery opowiecie coś o pensji? Na ich stronie jest wpisana między innymi premia, więc chociaż przedział kwot byłby spoko.

Xxx

Ciężko jest,trzeba się napracowac a ludzie złośliwi. Nikt normalny i uczciwy nie wytrzyma tutaj. Atmosfera jest kiepska i te humory

Iza
@Xxx

A kto tworzy ta atmosferę jak nie my? Może najwyższa pora by to zmienić? Zastanówcie się nad własnym postępowaniem, to jest wina pracownikow, jak sobie scielesz tak się wyśpisz, pozdro narzekacze

Ktoś

Niestety, nie zawsze jest tak różowo. Jesteśmy odsyłani na inne działy odgórnie, a tam patrzą na nas jakbyśmy sobie z własnej woli do nich przychodzili. Każdy na swoim dziale czuje się panem i traktuje nas jak intruza.

Ona

Dokładnie... Dziś byłam w robocie,nosz (usunięte przez administratora) Nikomu nic nie pasuje, czepiają się. Z facetami idzie się jeszcze dogadać,ale baby są okropne.Jak można być zlosliwym ,non stop dogadywać. Nie musimy się lubić,w w pracy spedzamy większość czasui,ale kaZdy chce mieć spokój. Ja wychodzac czuje ulgę . Nie wiem jak długo wytrzymam

Dawid

Do DC Menedżer proszę nam wyjaśnić dlaczego małżeństwa i pary pracują na jedynej zmianie i jeszcze na stanowiskach że są bezpośrednio przełożonymi przykład na zmianie A . Trochę to jest nie w porządku wobec innych osób i te traktowanie a firma zapewniala że nie będzie innego traktowania wybrańców.

Don pedro
@Dawid

Dokładnie przecież to jest zależność służbowa nie powinno tak być układy układziki same.

Elżbieta
@Dawid

@Dawid traktowanie w tej firmie jest odgórne jak nie polubi cię kierownik działu to już masz przerąbane, wiem sama po sobie zgłaszałam złe zachowanie wobec mnie przez dwie pracownice, to myślisz że coś zrobili? NIC wyszło że to ja jestem winna i mnie trzeba się pozbyć a to ja robiłam największą normę, a tamte się wkurzały że tyle robię i zaczęły się gadania na mnie ubliżanie odgadywanie itd, nikt nie pomógł nawet jak zgłosiłam wyżej, więc poprostu się zwolniłam w (usunięte przez administratora) mam taką pracę, do pracy przychodzisz aby pracować a nie żeby się (usunięte przez administratora)I słuchać jak ktoś (usunięte przez administratora) ci opierdl......

@Dawid

Też mi się to nie podoba. Widać gołym okiem jak rodzina jest faworyzowana.

PaniM

Wie ktoś czy będzie jakaś kasa na Święta Wielkanocne????

Boguśka

Czyli na wielkanoc były jakieś premie, tak? Super, a napiszecie także, jaka to była kasa i czy były też dodatki rzeczowe np. paczki. Mnie to interesuje, bo myślą nad pracą jako pracownik magazynu, bo jest rekrutacja w necie.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie EMPIK FULFILMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Piotrek

Konieczność trzymania butów w szafkach ubraniowych to jakiś absurd. Jak wyobrażacie sobie trzymanie butów po całym dniu pracy razem z roboczymi ubraniami w zamkniętej szafce?? Mamy zabierac je codziennie do domu? Powodzenia z zapachem w autobusie, już wystarczy że ludzie nie potrafią się przebrać i wracają w zapoconych ubraniach roboczych :)

Dorota

Da. Jakieś zaskórniaki i to w zależności od liczby domowników. Liderzy dawali pisma o funduszu socjalnym Z tego co wiem to około 300 zł jedna osoba w gospodarstwie domowym,a kilkuosobowa rodzina dostanie 500 zł. Nie wiem czy będzie odprowadzany podatek.

W sieci natrafiłem na możliwość (usunięte przez administratora) na magazynie, a konkretnej na stronie firmy. Co prawda żadnych konkretnych ofert nie ma, jedynie formularz do wypełnienia. Może ktoś wie czy trzeba mieć uprawnienia na wózki widłowe jakbym chciał złożyć cv właśnie na magazyn? Firma oprócz podstawy oferuje jeszcze premie, proszę niech ktoś napisze ile tej premii miesięcznie wychodzi.

Dlaczego nikt nie wiedział o naborze na instruktorów osoby zostały wyznaczone przez liderów. To się nazywa rozwój firmy wszystko tylko po znajomości ta firma schodzi na ...

Xxx

System typowy 4 brygadowy to najrozsądniejszy system jaki ta firma może wprowadzić ludzie będą mniej zmęczeni a co za tym idzie mniej sfrustrowani i wierzcie dużo bardziej wydajni człowiek który przychodzi na 5 noc ranek czy popołudnie nie myśli jak osiągnąć wynik ale jak przetrwać 8 h a to z kolei w znacznym stopniu przekłada się na pracę zespołu i osiągnięty wynik.

yyyy
@Xxx

chyba w normalnych firmach tak, ale tu pewnie dopierdzielą po dwa dni każdej zmiany , więc będziemy popierdzielać 6 dni w tygodniu, a po tym teoretyczne dwa dni wolnego, bo co to za wolny dzień po nocnej zmianie, więc będziemy jeszcze bardziej utyrani, bo na niczym chyba tak bardzo nie zależy tej firmie jak na zgnębieniu pracownika do tego stopnia żeby nie miał siły narzekać

PracownikPracownik
@Xxx

Pracowałeś kiedyś w takim systemie? Człowiek jest bardziej zmęczony bo cały czas pracuje inaczej. Finalnie pracujące masz również całe weekendy z racji systemu 6x2 :) Nie da się przyzwyczaić do jednej zmiany bo za chwile jest inna.

@yyyy

4brygadowka to właśnie po dwa dni każdej zmiany. Nie wiem czy to nie byłoby lepsze. Zawsze wiesz jaki masz grafik i nie masz weekendu gdzie w sobotę schodzisz z nocy, a w niedzielę już idziesz na popołudnie. To dopiero jest chore. Już wolę ta 4brygadowke bo człowiek byłby mniej zmęczony. Ale to akurat plotka i nie zamierzają jej wprowadzać. Tak samo jak ktoś puścił plotkę, że od maja ma być grafik jak w sezonie. Czyli, że soboty wracają pracujące. Mam nadzieję, że na tak głupi pomysł nie wpadną. Lepiej jakby ogarnęli grafik tak żeby po zejściu w sobotę rano nie iść do pracy w niedzielę bo to tak jakbyś wcale wolnego nie miał. Już lepiej jakby poprzedzający weekend 3dniowy skrócili i zaczynałby się znowu w niedzielę ale kończyło zejściem w piątek. W tedy by to miało jakiś sens bo byłaby szansa na jako taki odpoczynek po tygodniu nocek.

Xxx

Czy aktualnie z centrum Sochaczewa jest jakiś dojazd do magazynu?

@Xxx

Dojazd jest autobusem miejskim za free. Trzeba tylko pójść do hr po specjalna legitke.Autobus wjeżdża pod sam magazyn

Totalny brak reakcji osób którzy powinni być odpowiedzialni za nasze prywatne rzeczy.Ważne że towar na magazynie jest bezpieczny a reszta jest mało ważna.Najlepiej to tylko normę robić i o niczym więcej nie wiedzieć i nie pytać.

Co? Jak to? A jak te szatnie wyglądają, czy to jest tak, że każdy pracownik ma swoją szafkę i tam zdarzają się takie sytuacje? A no i czy jak ktoś zgłasza to do HR czy do jakiegoś kierownika, to są podejmowane działania?

Hej, co myślicie o 4-brygadówce , która ma być od maja?

Do Remy

Jak szukają więcej ludzi to daj znać gdzie. Duża różnica? Kasa czy coś innego?

Kevin

Ma być 4-brygadowka od maja???? Ja mam umowę do końca kwietnia i ciekawe czy nie zwolnią mnie w trakcie? Słyszeliście o tym,żeby zwalniali w trakcie okresu próbnego?

Nilo

Nie bedzie 4 brygadowki robicie tylko zamieszanie

Trudzia

Czy jest możliwość dostania zaliczki na poczet pensji?

CzikiNagets

Pracujecie w systemie 4-brygadowym?

@CzikiNagets

Nie. Pracujemy tygodniami. Tydzień nocek, tydzień popołudniówek i tydzień ranków. Poza sezonem jest grafik nd-czw, 3 dni wolne. Pn-pt, 1 dzień wolny. W sezonie jest misz-masz.

@CzikiNagets

Nie, pracujemy na 3 zmiany po 5 dni.

@Miki

No to faktycznie taki mieszany system. A jak jest już sezon, to w tym czasie są jakieś lepsze premie czy dodatki? Czy wynagrodzenie takie same i nie ma nic dodatkowego? I czy w sezonie są wymagane, obowiązkowe nadgodziny, czy są tylko dobrowolne?

Miki

Nadgodziny są dla chętnych. Jeśli chodzi o wypłatę to jest podstawa, frekwencyjne i premia ( w zależności ile % wypracujemy). Ale żeby dostać premie musisz mieć przynajmniej 80% normy. Przy normie 125% jest dodatek w postaci dodatkowych 5% premii

Renata
@Miki

Hej, a czy w sezonie jest jakaś lepsza stawka? Czy jak jest więcej roboty i trudniejsze warunki pracy, to finansowo firma to rekompensuje? I czy jak jest sezon to nie ma problemu w tym czasie wziąć urlop na kilka dni?

Stoktotka
@Renata

Stawka ta sama, urlop wziąć ciężko

Bekowy
@Stoktotka

W tym roku, na sezon, zrobili bekowy dodatek że niby za ilość zamówień który niby miał nam uratować premie. Co uratował to nie wiem, zwłaszcza że nie ma jak sprawdzić czy to prawda czy nie.

Kristof

I co Wy na propozycje podwyżek? Szczerze nie spodziewałem się, że wsadzą 500 w podstawę beż zbierania frekwencji. Chyba pierwszy raz mnie ta firma pozytywnie zaskoczyła. Jak nigdy...

coś wymyślą
@Kristof

Podwyżka wymuszona przepisami, frekwencyjnej nie dadzą do podstawy, bo 1/3 wreszcie będzie mogła się zacząć leczyć, z nabytych tu chorób. BTW. Premię max 25% zauważyłeś? Nadal zaskoczony? Pozytywnie?

Kristof
@coś wymyślą

Patrzałem na to i nie musieli w zasadzie nic podnosić bo te 4250 to musi być ze wszystkich rzeczy które płacą. Masz frekwencyjne to już pod przepisy bymy się łapali. Ciekawe czy doplacaliby(usunięte przez administratora) co ani w robocie ani w premii. Wolę 3 stówy mieć niż nic... ale jak piszesz pójdzie na kręgosłup albo oczy od kodów i skanerów i co gorsza to mniej niż 10% Ale jakbymy na grubo wyrobili to prawie 5,6k mogli wyciągnąć chociaz przy tych wymogach to i tak się nie da. Tak niedobrze - tak(usunięte przez administratora)

@Kristof

Żaden dodatek w postaci premii takiej czy owakiej nie wlicza się do podstawy. Podstawa to kwota, którą masz na umowie.

@Kristof

Od 1 stycznia najniższa krajowa wynosi 4042 i tyle musi dać pracodawca podstawy . Premia frekwencyjna , nocki nie mają nic z tym wspólnego. A więc otrzymałeś 8 zł. podwyżki i straciłeś 10 procent premii. Naprawdę jest się z czego cieszyć.

@pracownik

Kwota podstawy to od stycznia 4250zl. Wiec chyba wiecej niz 8zl.

Ryjek
@pracownik

Od stycznia 2024 r wynosi 4242 zł i tyle musi dać pracodawca

@Kristof

Każdy dostał te 500 zł czy tylko wybrani? Czyli w styczniowej wypłacie będziecie mieli już więcej kasy czy w lutym? Którego dnia każdego miesiąca wypłacają kasę? Czy te wszystkie dodatki i premie płacone są tego samego dnia co podstawa?

BOSZU
@Kristof

@kristof A później się ludzie dziwią że wypłaty się nie zgadzają. Najniższa krajowa jak sama nazwa wskazuje określa twoją podstawę i nie może być niższa na umowie niż ustalona przez państwo. Dodatki typu premie itp nie są liczone jako podstawa wypłaty tylko jako "dodatek" jak sama nazwa wskazuje. Człowieku dokształć się lepiej a nie wciskasz kit ludziom tu i pewnie na magazynie..

Ala
@BOSZU

najniższa krajowa to .... i tu będzie ci smutno - nie jest podstawa a wynagrodzenie całkowite, czyli liczone z premiami, dodatkiem frekwencyjnym etc. Na umowie może być niższa, nie może być wypłacona sumarycznie ze wszystkimi dodatkami niższa.

Ciekawa
@Kristof

Czyli jaka jest w tej chwili podstawa w firmie? Jakie są dodatki do podstawy?

@Ciekawa

podstawa 4250 brutto, dodatek frekwencyjny 500 zl brutto, za nocki 160-200 brutto, i premia 500-800 brutto.

Nowa

Pracuje tam 3dni praca fajna i ludzie mili pomocni chce sie przychodzic

@Nowa

@Nowa 3dni hahaha dobra jesteś i ty już możesz powiedzieć jak tam się pracuje wiadomo na początku zawsze wszędzie jest miło, kolorowo idealnie, na jakim dziale jesteś

Witam jak oceniacie pracę jako specjalistę ds baz danych ?

@Andrzej

O co konkretnie pytasz? Jest takie stanowisko na naszym magazynie? Zadaj konkretne pytanie, a postaram(y) się dać sensowną odpowiedź.

...xxx

Jak z dojazdami? Sa czy tylko to burda?

@...xxx

Są dojazdy do pracy, niepłatne, to nie bzdura

....

O ktorej godziny z muszli? Jest opisany autobus?? Mozna sie dogadac z kierowca zeby np przystanek wczesniej sie zatrzymal?

Właśnie szukają do pracy pracownika magazynu. Na liście tego co firma oferuje, jest także premia frekwencyjna. Jakiej wysokości jest taka premia? I czy trzeba mieć 100% obecności, aby ją dostać? A jak ma sie np. jeden dzień urlopu w miesiącu, to jest ta premia mniejsza, czy od razu całą zabierają? Czy zabierają ja tylko jak się bierze L4?

jest dodatek za frekwencję - 500 zl, musisz być 100% w danym miesiącu tz nie być na chorobowym, nie mieć nieobecności nieusprawiedliwionej czy urlopu na żądanie. Jak masz normalny urlop to się nie liczy w to, wtedy dostajesz frekwencyjny

Sokolnik

@Pracodawca Jak tam Biuro po pracy w Piku? Ręce/nogi bolą? Ciekawe jakie wydajności. Wyrobili normy? Spoko że tyrali z nami ale może przemyślicie dzięki temu normy i w jakim kosmosie pracujemy...

Zostaw merytoryczną opinię o EMPIK FULFILMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Sochaczew

• Jak się pracuje w EMPIK FULFILMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy EMPIK FULFILMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 175.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EMPIK FULFILMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 163, z czego 27 to opinie pozytywne, 70 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EMPIK FULFILMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ