Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J.

Opinie o Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J.

Kamil

Moim zdaniem warto pracowac. Nie jest latwo, ale praca na budowie nigdy nie jest lekka. Za to wynagrodzenie jest dobre plus kasa za nadgodziny itd.

Agnieszka

@wetor, pytałeś o aplikowanie do pracy w Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM. Zdecydowałeś się starać o przyjęcie do pracy w tej firmie? @Sławek, dziękuję za podzielenie się swoją opinią. Jeśli chodzi o pytanie o widełki, zadawane podczas rozmowy rekrutacyjnej - moim zdaniem nie jest to takie złe, ponieważ w razie rozbieżności oczekiwań z jednej i drugiej strony, może to zaoszczędzić czas zarówno potencjalnemu pracownikowi, jak i pracodawcy. @Były pracownik, czy możesz powiedzieć coś więcej? W tym momencie Twoja opinia jest bardzo ogólna.

Agnieszka

@sławek, zdecydowałeś się aplikować do pracy w Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J.? A może już pracujesz w tym miejscu? Jeśli tak, to jak oceniasz tego pracodawcę? @czarnuszka, a Ty brałaś udział w procesie rekrutacyjnym? Możesz napisać coś o jego przebiegu? Widziałam, że w firmie jest sporo wolnych wakatów - wszystkie aktualne oferty pracy znajdziecie tutaj: http://www.budirem.pl/jobs/

czarnuszka
@Agnieszka

tak brałam, niestety nie dostałam żadnej informacji zwrotnej ;)

Sławek

Dziękuję. Nie skorzystam.

Xo

Jeżeli jest taka miła atmosfera to nikt nie ukrywałby związku w firmie.

Inżynier
@Xo

Aż tak z tym źle?

Murarz

Pani zadzwonila z kadr później spotkanie i dostałem prace i pracuje

Gdzie pracowales, co potrafisz zrobić i takie tam

Dobre pytanie?

T.J
@Michał

Już nie pracuje a co było przyczyną? Ciekawe? Ale musiała być niezła skoro teraz na jej miejsce są dwa przyjęcia.

Clio

A gdzie kadrowa?

Clio

Z działu HR

Nifareska

Interesuje mnie praca w firmie BUDIREM na stanowisku pracownik w kadrach, rekrutują teraz. Czy ktoś wie na temat warunków, tj. płacy i godzin pracy???

czarnuszka
@Nifareska

nic nie wiadomo, była Pani na rozmowie ?

lopek

Widziałem oferty pracy na kierownika i inżyniera budowy. To jakieś nowe stanowisko, czy wypełnienie dziury po kimś, kto odszedł lub został zwolniony? Może ktoś wie i będzie pomocny, jak wygląda sprawa dojazdów na budowy (samochód służbowy?), jaką umowę oferują?

Picki
@lopek

Oczywiście samochód służby jest. Jak by miało nie być samochodu w tak porządnej firmie. Tylko z poprzedniej epoki. A telefon służbowy oczywiście ,(usunięte przez administratora)Tylko bateria nie trzyma zbyt długo.

Sławek
@lopek

Interesują mnie warunki pracy na stanowisku kierownika budowy/robót w tej firmie. Czy mógłby wypowiedzieć się ktoś, kto pracuje/pracował na powyższych stanowiskach w tej firmie? Będę wdzięczny za szczegółowe komentarze.

Tomasz

Możecie podpowiedzieć czy warto aplikować? Mam trochę małe doświadczenie ale może chęci do pracy na początek wystarczą?

@Tomasz

Nie aplikuj ! Szkoda czasu i nerwów. Wszystko co tutaj jest napisane to prawda. Rozumiem tylko wypowiedzi Agnieszki :)

Konrad

Witam! Jestem tutaj nowy mam takie pytanie jak wygląda praca jako spawacz w budirem? Czy jest szansa zatrudnienia z malym doswiadczeniem? Słyszałem że spoko ta firma i jest możliwość rozwoju dla tych którzy chcą pracować i dają coś z siebie.

Agnieszka

@1 Kwietnia czy takie same warunki Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM proponuje dla kierowców? Pojawiły się aktualne oferty pracy na to stanowisko i na pewno zainteresowane osoby byłyby wdzięczne za informacje dotyczące warunków zatrudnienia.

Agnieszka

@Rock czy naprawdę nie zauważyłeś w pracy w Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J. żadnych pozytywów? W jakim dziale byłeś zatrudniony? Pamiętajmy, że ogólne warunki pracy czy atmosfera różnią się w zależności od obejmowanego stanowiska. Jakie zmiany w takim razie wprowadziłbyś w firmie?

Agnieszka

@Andrzej Wolny, a jakie plusy znalazłeś pracując w Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J.?

Rock
@Agnieszka

Żadnych plusów.(usunięte przez administratora)

Agnieszka

@Gienek, to bardzo dobrze! A co powiesz o samej pracy w tym miejscu? Jesteś zadowolony?

Gienek

Kasa zawsze na czas nawet za nadgodziny polecam

Agnieszka

A teraz można znaleźć ogłoszenia na stanowiska Inżyniera budowy, cieśli zbrojarzy, operatorów sprzętu budowlanego, pracowników ogólnobudowl. :) Znajdziecie je na portalach ogłoszeniowych.

Ja.

A jak z pracą jako operator kop-ład pracował ktoś jakie stawki itd. Z Góry dzięki za info. :)

Aaa

Pracowałem trochę ponad dwa miesiące w tej firmie, było wporzadku, jak w każdej pracy są osoby lepiej i gorzej nastawione społecznie do współpracowników, do tych gorzej nastawionych można z czasem wypracować sobie nawyk nie zbliżania się. Warunki zatrudnienia są godne, płaca jest regularna, trzeba kochać budownictwo by nie zostać zwolnionym.

nick
@Aaa

a świstak zawija to w sreberko

zml

ile firma daje zarobic operatorowi sprzetu ? na teleskopie albo koparce ?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J.