Opinie o LPP S.A. w Machnacz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LPP S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie LPP S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LPP S.A. w Machnacz

Geniusz

Widzę że nadal kolanko z Dyrektorem kasują komentarze co prawda w oczy kole.Lepiek skasować komentarze nie rozwiązać problemu tylko zamiatamy pod dywan i problemu nie ma Lpp lepiej poszukaj pracy.Kiedy policję zawołają na osoby co prawdę piszą super firma tylko umieją straszyć ludzi zwolnieniami praca na akord i wbrew bhp brawo dla was

Koszalin

Gdzie zasady bhp w firmie tylko podnoszenie norm jazda wózkiem wbrew bhp i dawanie używanych ubran i butów pracownikom żałosne

Rambo

Kierownik na sorterze I kuzynkę ma co jest brygadzistą.Jak się jest brygadzistą to musisz mieć minimalna wiedzę na temat logistyki i magazynów i łańcucha dostaw.Nie umie rozmawiać z ludźmi obraża ich wyśmiewa robi zdjęcia żyje gumę jak z nimi rozmawia i mieć chociaż trochę doświadczenia.A mie jego pierwsza praca na przyjęciu się nie nadawał na kompletacji go wyrzucili za nic nie robienie poszedł na kontrolę jakości co pożyczył pomysł od Sebastiana poszedł z pomysłem do dyrektora kraczola i dostal posadę brygadzistą beż żadnego konkursu ani ogłoszenia na temat pracy.Bo ma rodzinę i jego motto zna się na tabelkach i jak (usunięte przez administratora) ludzi że za wolno pracują komu uciąć premie i kogo zwolnić bo za mało robisz lub na niego doniosłeś do kierownika.Kiedys powiedział że on jest od kontrolowania o (usunięte przez administratora)ludzi bo na wózkach się nie zna a udt nie bd robił bo on nie umie jeździć wózkiem

Karmazynowy Trzmiel
@Rambo

Najbardziej(usunięte przez administratora)jest to, że największe podwyżki dostali najbardziej niekompetentni brygadziści a normalni i niegnojący podwładnych dostali dużo nisze. To fajnie pokazuje że firma premiuje gnojenie ludzi i brak szacunku dla pracowników ...

Patryksorter

Masz rację oni nic nie potrafią tylko obgadywać i wymyślać jak tu ludzi upodlic.A inni pracownicy dostali jakąś podwyżkę czy tylko tłuste koty dyrektora.A jeszcze lepsze są brygadzistka i kierowniczka z wysyłki towarów Kasia była sprzedawca w mięsnym a została kierowniczka.Trzymanie rak w kieszeni poganianie ludzi machanie palcem ze nic nie robią oraz oglądanie filmików na komputerze.Ludzie ciężko pracują a one mają ich za nic zero szacunku i mówienie że tu się nie rozmawia tylko pracuje na premie dla kierowników słabe strasznie

Ziemniak

Masz rację oni nic nie robią ciekawa jestem jakim cudem zona krystianka z sortera została dyzopzytorka bez ogłoszenia konkursu na to stanowisko widzę że rodzinna.pl jak nie trzymasz z kolankiem i świta to nic nie masz

Pracownik wysylki
@Ziemniak

Swojego czasu rudy dal polecenie kierownikom sortera i wysylki by zapytali sie osob, czy ktos chce pomagac w biurze dyspozytorom. Nie bylo zbyt chetnych wiec sami wytypowali te osoby. Czesc sie nie nadawala, czesc zwolnila a reszta zostala juz na tym stanowisku. Z tego co wiem to zaden rarytas bo i umowy sie im nie zmienily i wynagrodzenia maja wciaz te najnizsze - jak wyzysk to pelna geba.

Pracownik magazynu

Nie napisalem czy sie nadaje czy nie tylko odpisalem na zapytanie skad wyszedl pomysl o przekierunkowaniu kilku osob do biura. Ale jak sie czyta te Wasze wypociny to sie az zal robi, ze takie kompleksy macie. Ten sie nie nadaje, tamten sie nie nadaje, to kto gdzie sie nadaje? Rozumiem, ze excela oraz wmsa w jednym paluszku masz i sie Ty nawet na dyrektora nadajesz ;) ? Dostaliscie podwyzki w styczniu i lipcu a bryg i kier nic a mimo to zolc sie Wam przewraca w zoladkach. Nie pasuje? To sie zwolnic i isc pracowac tam gdzie bedzie lepiej. Proste?

Dziadek
@Pracownik magazynu

Dostali podwyżki ludzie z piesków hihi a operatorzy wysokiego składu jak zawsze nic niedługo nie bd miał kto tu robić na wysokim składzie haha bo w RTE na wózek widłowy dają juz 5300 plus premia trzeba uciekac (usunięte przez administratora)

Jarosław Kaczyński

Choc się zamiemy jak masz zrobic normę łamiesz zasady bhp bo musisz robić normy wbrew zasada bhp żeby wyrobić premie musisz ignorować bhp bhapowiec udaje że nie widzi kierownik z brygadzistą wymuszają na Tobie większe tempo 25 palet na godzinę.Mozemy się zamienić (usunięte przez administratora)będziesz miał odpowiedzialność jak coś uszkodzisz odpowiadasz majątkiem i nagana wpis do akt i brak premii na 6mc.A jak uderzysz w kogoś lub go zabijesz wychodzisz w srebrnych obrączkach to co zamienimy się wysoki skład ma doświadczenie po 15 lat na wysokim składzie I na magazynie to nie gadaj mi że nic nie robią ty jak byłeś w przedszkolu i zjadales własne(usunięte przez administratora) juz pakowali palety na regały (usunięte przez administratora)

Ex worker

Moja subiektywna opinia tego miejsca będąc na trzech działach i słysząc różne rzeczy: Odrazu napiszę , że jeżeli traficie na przyjęcie zmieniajcie odrazu stanowisko lub szukajcie nową pracę, praca polega na dźwiganiu nieraz 30kg kartonów tj. rozładunek całej ciężarówki. może się wydawać, że to tylko 30kg, przecież to nie dużo - w ciężarówce takich kartonów może być z 300? kręgosłup do wymiany jeżeli nie zachowasz zdrowej pozycji, lecz robiąc tą ''dziwną'' zdrową pozycje "koledzy" zaczną z ciebie drwić, śmiać się i pospieszać bo normy nie wyrobią!!!. Drugą opcją jest zbieranie kartonów i układanie je na przypisaną paletę, zrobisz niechcący błąd - złość "kolegów". strechowanie - kręcisz się dookoła palety 8 godzin. Nie ma ciężarówek do rozładunku? Nie przejmuj się! brygadzista znajdzie ci zajęcie idąc na regały sprzątać (usunięte przez administratora) po wózkowych. W skrócie nie polecam. Paletyzacja - nie jest to złe stanowisko przekładanie kartonów na przypisane palety, o brygadziście z paletyzacji już wiele opinii więc nie musze pisać :). Wysyłka - Odwrotne do przyjęcia, ale mniej się nadźwigasz, brygadziści do wymiany. Wózkowi - współpracownicy naprawdę super, czegoś nie wiesz, prosisz o pomoc chętnie pomogą! Każdy tam pracuję na siebie więc nie ma żadnej nagonki. Brygadziści i kierownik chodzą po regałach i cykają fotki, jeżeli na chwilę zatrzymałeś się na picie lub krótką rozmowę z współpracownikiem licz się z poważną rozmową. Sorter - jesteś kobietą - układasz pojedyncze ubranie na szyny i tak przez 8h, jesteś facetem - wysypujesz kartony przez cały czas, znam stamtąd ludzi bo byłem na wózkach i wyglądają na zmarnowanych. Podsumowując praca w lpp polega na robieniu tej samej rzeczy przez 8h dziennie pięć razy w tygodniu. Jest dużo rzeczy do których mógłbym się przyczepić ale też są rzeczy, za które trzeba ich chwalić: minusy: nie można nigdzie siadać, brygadziści tylko siedzą patrzą i nic nie robią, pracujesz ze świniami - (usunięte przez administratora) w toalecie nie z winy pań od sprzątania, musisz lizać (usunięte przez administratora) brygadziście i kierownikowi bo masz przesrane, dojazd w busie ze wszystkimi przepoconymi świniami, pracownik tymczaowy, umowa na mieisąc i wiele wiele innych. plusy: bony na ubrania, parking, obiady za 1zl, kawomat, wolne weekendy w razie pytan prosze pisac chetnie odpowiem :)

Karton
@Ex worker

Na przyjeciu to zalezy na jakiego brygadziste trafisz , nie u kazdego sie tak narobisz ten gruby szczerbaty to oglada jakies glupoy caly dzien na kompie albo gada przez telefon i obrzera sie a ci co tam pracuja z nim to sie cale dnie nabijaja z niego ze nic nie potrafi, u reszty fakt nie postoisz za bradzo bo ci zajecie napewno znajda

@Karton

Pracowalem tutaj pul roku temu na przyjęciu na zmianie brygadzisty (usunięte przez administratora) straszenie zabraniem premi (usunięte przez administratora) nie wolno było nawet wnosic swojego napoju a jak ktoś miał to odrazu notatka albo rozmowa z kierasem a sam se wnosil ten tez nic niepotrafi oprucz zastraszania

Rozladunek

Ja sie z nim caly czas mecze, z reszta nie tylko ja i z tym nic nie robia a wszyscy wiedza jaki on jest

@Ex worker

Napiszesz kiedy miałeś te kartony 30 kilo? Bo przypominam sobie sytuację może 2 razy jak robiłem na przyjęciu gdzie kilka kartonów było powyżej zgodnej z wytycznymi.

Janek
@Ex worker

Wiesz jak wygląda sytuacja z pracą na stanowisku ochroniarza?

Wozkowy

Konrad

Super firma brygadziści dostali 1000 zł podwyżki a zwykły pracownik czy starszy operator nic super firma.Tak dalej trzymać.Tylko wyśrubowane normy I zwalnianie porządnych pracowników żeby w ich miejsce dać kogoś z rodziny co nie ma pojęcia żeby być brygadzistą

Dziadek

1000zl To nie dostali premii miesięcznej tylko 1000 zł podstawy do pensji plus premia.

Banderas

Czy to prawda, że brygadziści dostali 800-1000 zł podwyżki a zwykli pracownicy, którzy pracują lata na niższych stanowiskach kolejny rok bez podwyżek ???????

łokietko
@Banderas

niektórzy dostali po 2000 i nawet 3000zł ;)

Banderas
@łokietko

Nie wiem czy aż 3000, ale wiem, że niektórzy dostali np 800 zł i to Ci którzy nigdy nie nadawali się nawet na brygadzistów. Masakra co się dzieje w tej firmie ...

@Banderas

300-600zl dostali

zadowolony

Ja polecam. Pracuję od kilku miesięcy a wczoraj dostałem 2 tys. podwyżki!

Andrzeju

Super firma wprowadza nocki na 4 tygodnie a potem pewnie bd zwalniać ludzi

Mikołaj
@Andrzeju

Podobno maja na koniec listopada znowu zwalniać, teraz chca podgonić bo mają zaległości a później ma nie być roboty kilka miesiecy

ExPracownik

Witam. Jako były pracownik z perspektywy czasu powiem tak. Pieniądze, w porządku. Jak była premia 10% za frekwencję to można było spoko pieniądze wyciągnąć. Ale zarobki zarobkami. Ten zakład pracy niszczy ludzi. Osoby na niektórych stanowiskach zarządzających (mam na myśli brygadzistów) niekompetentni. Nie powinni być „niebieskimi” i „czerwonymi” w tym zakładzie ani żadnym innym. Równi i równiejsi. Co do papierosów. Płuca i potrzeby zapalenia papierosa mieliśmy te same. Zwykły pracownik nie mógł wyjść, Ci wyżej usytuowani mogli. W pewnym momencie kadra kierownicza i brygadziści stracili całkowicie pomysł na swoje brygady i ludzi ze zmiany. Sorter, słynne pieski kontener, brak pomysłu. Spoko było to, że można było brać urlopy itp. gdy nie było pracy. Nie wiem jak jest teraz. Poza tym, agencje mogły by się ogarnąć trochę. Zostawić ludzi, którzy na prawdę, starali się i nie kombinowali za mocno z L4 itp a jednak zostali zwolnieni.

morda
@ExPracownik

to nie agencje decydują kogo zwolnić czy zostawić tylko zakład pracy w ktorym wykonujesz swoją pracę.decyduje ten kto jest twoim przelożonym

Adam Dyrektor
@morda

To nie przełożony ani brygadzistą ani zakład decyduje.Tylko decyduje tu Pan Zalewski i Dyrektor Adam u nich musisz mieć dobre normy i tabelki na zielono zero l4 zero krwi zero uz zero sily wyższej jak masz inaczej to i tak cie zwolnia nawet jak bd z rodziny to i tak Cię zwolnią a jak brygadzistą stanie po twojej stronie że dobrze robisz to i on tez będzie zwolniony

Operator
@Adam Dyrektor

oczywiscie ze brygadzisci i kierownicy zwalniaja ludzi , skad niby zaleski miałby wiedziec jak ty pracujesz. Brygadzista zgłasza do kierwnika a kierownik pisze do agencji zeby ci umowy nie przedłuzyli tak to dziala. Specem z sprawdzaniem tabelek jest KOLANKO i leci do kierownika i umowa nie przedłuzona

Liberi

Czy są teraz przyjęcia? Jak wygląda sytuacja w firmie: czy warto starać się o przyjęcie czy raczej odpuścić.

@Liberi

Chcą wprowadzić 3 zmianę, a w ogłoszeniu o pracę piszą że 2.

Liberi

A czy warto się starać o pracę tam ? Jakieś doświadczenia z manpower ? Bliska osoba ma szansę tam pracować i nie wiem czy ją namówić do rezygnacji ze starań

Poldek
@Liberi

Omg tylko nie manpower, brakuje im kompetentnych ludzi

Operator@

zgłosila sie garstka operatorów. Jak zostało powiedziane o dodatku pieniężnym to dopiero ludzie sie zgłosili na nocki. Kolejki stały na zapisy. Wiec przestań (usunięte przez administratora) jak sie nie podoba zawsze mozesz zmienic prace nikt na sile nie trzyma Weź sie za robote a nie stoisz po 20 minut w regałach i bajera z kolegami i S.C. A co do normy spokojnie da sie ją zrobic tylko trzeba chcieć

Machnacz

Polecam firmę od najbliżej niedzieli są wprowadzone nocki miały być dla chętnych ludzie się zapisali ale wyszło jak zawsze brygadziści wybrali swoich pupilków. Co robią po 250 palet na zmianę lub wcale nic nie robią a co pracują uczciwie i ciężko zostali pominięci.Pracodawca daje 250 zł brutto extra za to ze caly tydzień robisz nocek.I tu jest ale te 250 zł to już jest premia z dodatkiem nocnym po drugie nie możesz w rozliczeniu miesięcznym wziąść urlopu na żądanie siły wyższej opiekuńczego puść na krew urlopu i l4.Oraz dziennie musisz robić 130%normy to dostaniesz premie odliczając wszystkie potrącenia podatki składki to na czysto z 600 zł będzie za cały mc nocek nawet w swieto brak słów wolę robić dwie zmiany niż nocki i tak roboty brak i jeden sorter non stop nie działa

Czy dostałeś w końcu wypłatę?

żenua

Nie musisz mieć rowera, żeby czekała cię w LPP kariera. Wystarczy, że jesteś rodziną dyrektora. Tak jak ten brygadzista z sortera. Ludzie pracowali tutaj ponad rok czasu a on bez zadnej rekrutacji dostal robote, a teraz opowiada dziewczynon ze niedlugo odchodzi bo zostanie kierownikiem. Piekne sa kariery w lpp.

Lol
@żenua

Lpp to zakład żenada. Wszystko jest nie tak. Brygadziści, część pracowników, atmosfera . Nie polecam.

Szczerze, praca sama w sobie na działach, na których dane mi było pracować jest naprawdę w porządku. Pracując wcześniej w Kongsbergu mogę się cieszyć, że już tam nie pracuję, a w LPP. Natomiast przełożeni faworyzują nierobów, brygadzistami zostają ludzie, którzy nic nie wiedzą, nie mają doświadczenia, mają jedynie znajomości. Na dodatek to zwykłe lenie... przez to ty zapieprzasz za tych, którzy się śmieją, piją kawusie i tylko ploty sieją... Gdyby kadra przełożonych była lepsza, zdecydowanie firma zasłużyła by tylko na pozytywne opinie.

Zgadzam się z tobą że praca ogolnie nie jest zła w tej firmie, tragiczni sa brygadziści którzy obgaduja innych całe dnie jak Pan Michałek wylegarnia plot

Pracownik magazynowy

Jeśli faktycznie osoby wykonujące cały czas tą samą pracę (czy to pakowacza czy pracownika magazynowego) dostały umowy niezgodne ze stanem faktycznym, przez co wyższe wynagrodzenia to mam nadzieję, że zapowiadana kontrola to wykryje. Chyba to niezgodne z kodeksem pracy a i być może przestępstwo gdyż za tę samą pracę należy się takie samo wynagrodzenie a mamy ewidentnie pewną grupę osób "uprzewilejowanych". Prośba do zgłaszającego o opublikowanie wyniku zapowiadanej kontroli, najlepiej przekazanie mediom by się centrala odniosła i wyciągnęła konsekwencje od odpowiedzialnych za ten stan rzeczy osób.

@Pracownik magazynowy

Gdzieś to usłyszał? Robiłem na przyjęciu ponad rok i mam kilku znajomych którzy przeszli, mają to samo co wszyscy tylko różnicą jest taka że umowa to nie miesiąc ani trzy tylko na półtora albo pół roku. Do tego jakieś premie świąteczne, ale to już się nie koszy dla pracowników przez agencje.

Ten cały chomik to w konsbergu, castoramie i drumecie robil za posmiewisko, na magazynie robił za pomocnika. Przestawiał i streczował palety zamiatał i to go przerastało w każdej pracy sobie nie dawał rady jako zwykły pracownik więc co w tym dziwnego ze jako brygadzista sobie nie daje rady ale to tylko świadczy o firmie i kierownikach którzy go kryją i bronią. Nie polecam działu z tym brygadzistą

Patryk

Lpp w Machnaczu to najgorsza firma, w jakiej pracowałem w mojej prawie 20letniej karierze zawodowej. Już pierwszego dnia spotka was niemiła niespodzianka, gdy zatrudniając się w tej firmie odzieżowej, dostaniecie używane ciuchy i buty. Uwierzcie mi, trochę brudasów przez ten zakład się przewinęło, nie wiem, czy przepranie ciuchów wystarczy, żeby zabić wszystkie bakterie i grzyby. To dopiero początek absurdów. Rok temu w największe upały zakazali ludziom wnosić picie na teren magazynu, jednocześnie zakazując wychodzenia poza bramki. Można było napić się jedynie wody z dystrybutora, która smakuje jak zaczerpnięta z kałuży. Gdy pod naciskiem pracowników w końcu pozwolili na wnoszenie wody, zabrali jednorazowe kubeczki z dystrybutorów. Jak wspomniałem ty za bramkę nie wyjdziesz, choćby właśnie po butelkę wody, ale kierownicy na fajkę wychodzą mniej więcej co godzinę. Masz szansę wyjść po kawę jeżeli jesteś atrakcyjna i wpadniesz w oko kierownikowi sortera. Może zdarzyć się jeszcze awans. Awanse dostawali tutaj ludzie bez kompetencji, jakiegokolwiek obycia, rozumu i godności. Nie wiem czy to zrządzenie losu czy straszny nepotyzm. Wszystkich przebija brygadzista bez zęba na przedzie i bez skończonego gimnazjum Chomik. Nie wiem, jakie ma koneksje, ale wciąż nie mogę uwierzyć, że ktoś tak mało inteligentny został brygadzistą. Gość nie skończył nawet gimnazjum, potrafi wydać polecenie, które okazuje się błędne, po czym wypierać się go i zwalać winę na pracownika. Wielu bardzo solidnych chłopaków odeszło przez niego z LPP, a niektórym udało się uciec na inny dział. Trochę się teraz uspokoił, ale gdy dostał posadę brygadzisty, sodówa uderzyła mu do głowy konkretnie. Widać, że nigdy nie sprawował żadnego stanowiska wiążącego się z odpowiedzialnością. Potrafił biegać po regałach i robić ludziom zdjęcia, gdy przystanęli, żeby chwilę porozmawiać. Ma nad sobą dwóch kierowników, którym zupełnie nie przeszkadza, że jego praca to w 90% czasu przeglądanie OLX i rozmowy przez telefon. Kolejne najgorsze przypadki to brygadzista kompletacji, imiennik chomika znany jako pies regałowy. Człowiek, który będąc szeregowym pracownikiem spał w kartonach, migał się ciągle od pracy, przekręcał współpracowników na pieniądze dostaje awans. Można chyba powiedzieć, że go wybiegał. Nie widziałem gorszego lizusa. odprowadza każdego na wyższym stanowisku między wyjściem a biurem jak pies. Tak jak sam upadla się przed przełożonymi, tak podle traktuje podwładnych. Nie ma za grosz szacunku do pracowników. Analogicznie do poprzedniego, po awansie sodówa uderzyła do głowy na maksa. Sam kilka tygodni wcześniej leżał na kartonach, a po założeniu niebieskiej kamizelki zaczął urządzać polowania na najdrobniejsze uchybienia i grozić zabraniem premii. Pierwszego dnia na nowym stanowisku przyszedł do pracy godzinę wcześniej, żeby przejść się po całym magazynie i pokazać, że teraz jest kimś. Co za wyzuty z godności człowiek. Podobna historia z sorterem i słynnym DJem. Odzywa się tak do ludzi, aż ciężko uwierzyć, że nikt nie dał mu jeszcze w mordę. Może was tutaj spotkać wiele niespodzianek. Wchodząc do kibla nie wiesz czy trafisz na (usunięte przez administratora) w pisuarze czy na kopulującą parę. Tak samo w regałach. Sprzątając natkniesz się na kogoś mówiącego do siebie na głos, a to na żonę kierownika obściskującą się z wózkowym. Jeżeli uda ci się trafić na dobrego brygadzistę i praca okaże się nie taka zła, nie przejmuj się, masz jeszcze spore szanse wylecieć bez powodu przy kolejnej redukcji etatów. Każdy, kto poskarżył się na jakieś problemy Panu z HR też stracił pracę, więc pamiętaj buzia w kubeł ????

Pieseknaregałach
@Patryk

(usunięte przez administratora)Koleś nie ma zerowego pojęcia o zarządzaniu ludźmi. Znajomość WMS gdzie opiera się ten magazyny jest zerowa! (usunięte przez administratora)wielokrotnie naraził firmę na straty przez jego nie udolne decyzję i nie rozumie pewnych pojęć które by pomogły, a wielokrotnie ktoś z pracowników mu podawał, ale on uważał się za najmądrzejszego. Jeżeli firma pozwala sobie na straty może byśmy uderzali (usunięte przez administratora)że na funkcyjnym stanowisku zasiada człowiek gdzie generuje ujemny dochód dla firmy przez swoje działanie nie ma co do naszych kierowników uderzać .

Bumerang

Ja niewiem że jeszcze nikt nie zgłosił do sanepidu kuchnie w LPP czym oni ludzi karma oni myślą że ludzie to co świnie nieraz nie da się jeść coraz gorsze jedzenie dużo osób narzeka najchętniej bym zebrał podpisy żeby zmienić tych co gotują ale samemu strach bo wywala a rodzinę trzeba utrzymać

Do kucharek
@Bumerang

Zacznijcie nosić czepki, wielokrotnie w obiadach znajduje włosy. Rozumiem, że porcję jak na lekarstwo, ale dodawać włosy to już przesada.

Niepolecacz

Przestrzegam przed "firmą", z której każdy ucieka jak tylko ma okazję. Pracujesz wczoraj tam, dziś tu, jutro gdzie indziej. Nie oszczędzają w tym nawet kadry kierowniczej, która non stop rotowana jest. Ci z kierowników sekcji którzy się nie zwolnili, zostali kierownikami zmian bez pojęcia o procesach w innych obszarach, a Ci którzy je mieli w małym paluszku zostali pominięci. Dlaczego? (usunięte przez administratora)tu jasnej i sensownej ścieżki kariery nie bylo i długo nie będzie. Brygadziści? O nich już eseje można pisać... przypomnę tylko, że awansują Ci bez żadnej większej wiedzy i predyspozycji do zarządzania ludźmi: np. chomik z przyjęcia czy Monisia z sortera, na którą ciągle są skargi są za nieprzystojące odzywki i gesty w stosunku do pracowników. Pomachać palcem to sobie do psa może! Że też kierowniczek trzyma taką osobę i nic sobie nie robi z tego faktu. Za zasługi? Jakie? Może lepiej nie pytać ...

@Niepolecacz

a ja nie polecam działu przyjecie szczegolnie pracy z 2 brygadzistami na 1 wolaja chomik i sie nabijaja na bramach chlopaki wszystkie jak i z tego 2 co mysli ze jest mądrzejszy od chomika smiechu warte morzesz poł dnia sie za filarem chowac i cie nawet nie zauwaza bo sa zapatrzeni razem w komputer, czy ta praca brygadzisty jest taka trudna ze we 2 trzezba wszystko robic?

Zostaw merytoryczną opinię o LPP S.A. - Machnacz

• Jak się pracuje w LPP S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy LPP S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 102.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LPP S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 11 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 45 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LPP S.A.?

Kandydaci do pracy w LPP S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LPP S.A.