Opinie o Smart Point Maciej Szilder w Wieprz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Smart Point Maciej Szilder. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Smart Point Maciej Szilder na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smart Point Maciej Szilder w Wieprz

Kasia i Tomek z Bulowic Nowy wpis

Serdecznie polecamy firmę Smart Point! Pan Maciej jest wielce kontaktową osobą, cenimy fachowe doradztwo na każdym etapie budowy, uzyskaliśmy konkretną i zadowalającą nas odpowiedź na każde błahe pytanie. Prognozowany koszt budowy pokrył się z rzeczywistością. Szybka realizacja - dom parterowy do SSO powstał w 4 miesiące. Plac budowy na każdym etapie był posprzątany. W trakcie realizacji projektu domu nanosiliśmy zmiany, które nie były dla ekipy żadnym problemem. Na bieżąco otrzymywaliśmy faktury za zakupione materiały oraz robociznę na danym etapie. Byliśmy na bieżąco informowani o postępach i kolejności prac, dzięki temu budowa była dla nas bezstresowa. Bardzo polecamy Pana Macieja i całą ekipę Smart Point! :)

Patrycja Nowy wpis

Doświadczenia z Firmą Smart Dom od samego początku są pozytywne i przejrzyste. Dotrzymane ustalone terminy, trzymanie się harmonogramu prac, wszystko związane z budową wykonane na najwyższym poziomie. Dobry kontakt z szefem firmy jak i z pozostałą częścią załogi pozwala optymalnie dobrać materiały wraz z dalszym planem działania odnośnie budowy domu. Polecamy.

Klaudia i Daniel z Rzyk Nowy wpis

Świetna firma. Wymarzony domek powstał w mgieniu oka ( nie spodziewaliśmy się takiego tępa 4 mce sso z dachem). Nie musieliśmy się o nic martwić, Pan Maciej dobrze doradzał,ogarniał wszystkie materiały, od razu przedstawiał faktury oraz czytelne rozliczenia. Co do ekipy murarzy to super chłopaki ( zwłaszcza Pan Bogdan:)mili, pogadani ( Pan Maciej Szilder oczywiście też) i przede wszystkim porządni nie zostawili bałaganu. Zarówno Pan Maciej jak i jego ekipa odpowiadali nam jasno na wszystkie pytania i byli zawsze dostępni. Polecam każdemu komu zależy na szybkiej, porządnej budowie w bardzo dobrej atmosferze i przystępnej cenie. Nawet po zakończeniu budowy jest dostępny w razie pytań .Klaudia i Daniel z Rzyk.

Agnieszka Karkoszka Nowy wpis

Budowa domu do stanu SSO przebiegła szybko i sprawnie i bez zbędnego stresu ????. Ekipa solida, rzetelna i dokładna, było widać że wiedzą co robią. Porządek na placu budowy, a dom wykonany zgodnie z projektem. Pan Maciej bardzo profesjonalny i pomocny również przy zakupie materiałów, zawsze służący radą. W zasadzie o nic nie trzeba się martwić ???? polecam.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Smart Point Maciej Szilder na stanowisko OPERATOR MINIKOPARKI, KOPARKO-ŁADOWARKI? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Rafał Zinkowski

Serdecznie polecam usługi budowlane firmy Smart Dom. Pełen profesjonalizm Pana Maćka oraz pracowników firmy. Można liczyć na doradztwo na każdym etapie budowy, szczególnie zasługuje na bardzo wysoką ocenę jakość świadczonych usług i wykwalifikowani pracownicy, którzy z niezwykłą dokładnością wykonuje zlecone prace i dbają o każdy szczegół.

Wojtek

Bardzo polecam Pana Macieja. Jest solidnym, życzliwym i bardzo fachowym człowiekiem. Zna się chyba na wszystkim w budowlance, potrafi doradzić, doskonale pilnuje wykonania wszystkich robót. Pomaga w załatwieniu materiałów w dobrych cenach, zawsze jest gotowy do pomocy. Jeżeli coś robi własnoręcznie, to jest to robota najwyższej jakości. Wykonywał dla nas większość prac przy budowie domu, ze wszystkich jesteśmy zadowoleni. Mamy jeszcze w planach dalszą współpracę, bo trochę jeszcze zostało do zrobienia. Wydaje nam się, że nikogo solidniejszego nie znajdziemy, po co tracić czas na szukanie.

Waldek

Kompleksowe wykończenie nowego domu. Wszystko w porządku, umowa, faktura, terminy. Prace wykonane czysto starannie, bardzo duże zaangażowanie właściciela. Nie była to firma najtansza ale stawialem na czytelnosc zasad nauczony błędami przeszłości. Smart Don polecam bez najmniejszych watpliwosci jako rzetelnego wykonawce, ktory nie serwuje niespodzianek przy

Paweł B.

Super, super, pełna kultura zarówno szefa jak i pracowników, fachowość wykonania usługi, oraz solidność, pełne wytłumaczenie wszystkich aspektów które mnie interesowały. Można na nich liczyć w sytuacjach nagłych, krótkie terminy i punktualność to wielka zaleta. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

Emil S.

Już nigdy sam nie podejmę się malowania. Jak zobaczyłem tych Panów w działaniu to żałuję, że tyle lat sam się za to zabierałem. Mają super sprzęt i doświadczenie, więc cały dom obmalowali w mgnieniu oka. Farba położona starannie, bez zacieków czy prześwitów. Brawo.

Tomasz K

Remont przebiegł szybciej niż zakładałem. Z takim wykonawcą to nawet nie dziwi. Przyjechali na pomiary, wysłali wycenę a po jej akceptacji zabrali się do pracy. Jestem bardzo zadowolony z efektów, będę polecał.

Kamil M.

Super kontakt, szybko się dogadaliśmy, ustaliliśmy termin rozpoczęcia prac i planowy ich koniec, oraz cenę oczywiście. Wszystkiego dotrzymali, więc za to dodatkowy plus. Co do jakości wykonanych prac nie mam żadnych uwag.

Opinii pracowników to żadnych tu nie widzę, same polecenia od klientów. Pan prowadzi firmę sam czy ma kogoś do pomocy?

Panowie dokładają wszelkich starań, by zlecenie wykonać bardzo jakościowo i solidnie. Otwarci na sugestie oraz wymagania inwestora. Pomocni, doradzają w kwestiach wyboru materiałów oraz technologi wykonania, która będzie najlepsza dla inwestora. Bezinteresownie dzielą się swoją ekspercką wiedzą oraz co również ważne na budowie dbają o ład i porządek. Jestem zadowolony z wykonanego zlecenia i oprócz elewacji chcę kontynuować dalszą współpracę przy następnych etapach wykończeniowych. Polecam!

Mateusz Góral

Polecam z czystym sumieniem. Budowa zrealizowana rzetelnie, zgodnie z terminem. Świetny kontakt na każdym etapie prac. Sporo rad, dzięki którym udało się poprawić mankamenty projektu i uniknąć poprawek w przyszłości. Jeżeli pracujesz, nie masz czasu być codziennie na budowie, nie znasz się na tym, lub po prostu chcesz, by ktoś zrobił to dobrze od zakupu materiałów, przez budowę po posprzątanie placu po skończeniu prac, to naprawdę polecam!

Opinie 4.5 Gwiazdki opinii 8

Rzetelność, sumienność i odpowiedzialność. Polecam z czystym sumieniem, Pan (usunięte przez administratora) jest osobą bardzo kontaktową i służącą radą której warto słuchać. Ekipa niepijąca, bardzo miła. U mnie brygadzistą był Pan Łukasz- wzór do naśladowania wiedza podparta praktyką. Zawsze służy radą-brygada pod nim chodzi jak w zegarku, dokładność, sumienność, dzięki chłopaki.

Opinie 4.5 Gwiazdki opinii 8

Z czystym sumieniem polecam firmę Smart Dom Współpraca z Panem Maćkiem to czysta przyjemność o nic nie trzeba się martwić, dyspozycyjność, wszystko na czas, wykonane fachowo, dopracowane w każdym szczególe. Plus za bezcenne wskazówki, które zapobiegną w przyszłości niepotrzebnym zmianom. Ekipa zgrana, każdy znał swój zakres obowiązków, sympatyczni i naprawdę uczynni ludzie. Panie Maćku, dziękujemy, spełnił Pan nasze marzenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Smart Point Maciej Szilder - Wieprz

• Jak się pracuje w Smart Point Maciej Szilder?

Zobacz opinie na temat firmy Smart Point Maciej Szilder tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Smart Point Maciej Szilder?

Smart Point Maciej Szilder