Opinie o Tradef Daniel Tolak w Tworóg

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tradef Daniel Tolak. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tradef Daniel Tolak o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tradef Daniel Tolak w Tworóg

akub

Niestety już po raz trzeci sobie mówię, żadnego samochodu od handlarza. Mam nadzieję, że ostatni. Przemiły Pan Daniel każdą uwagę w stronę stanu samochodu komentuje, że przecież ten samochód ma X lat, to nie jest nowy samochód. Na oczywiste wycie skrzyni biegów odpowiada, że on nic nie słyszy, przecież biegi wchodzą i nie wyskakują, samochód kupuję z myślą, że skrzynia będzie musiałabyć zregenerowana jednak stan skrzyni nie pozwala na regenerację ze względu na stopien jej zużycia, konieczne jest kupienie nowej skrzyni. Ubezpieczenie OC ważne jeszcze przez pół roku oczywiście jest ważne przez pół roku ale po tygodniu przychodzi pocztą informacja, że trzeba zapłacić. Po kupnie samochodu okazuje się, że to zwykłe OC komisowe o czym Pan Daniel skłamał. Pan Daniel jako osoba młoda próbuje mydlić oczy, że jest nowy na rynku i chce sobie pozykać klientów na dłużej a okazuje się, że to "zwykły" handlarz jak każdy inny, nie polecam.

mariusz Nowy wpis
@akub

Opinia prawdziwa w stu procentach. Co innego gdy sprzedający uczciwie powie: "do zrobienia jest to, to i to, dlatego opuszczam X zł" a co innego pójście w zaparte, że wszystko jest z samochodem ok. W moim przypadku także była taka sytuacja, na szczęście obyło się na regeneracji tylnej belki i hamulców z tyłu - 1500zł. nie pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Tradef Daniel Tolak - Tworóg

Tradef Daniel Tolak