Topdek Roof System Katarzyna Bąk

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Topdek Roof System Katarzyna Bąk

ANGELIKA_NOWAKOWSKA Nowy wpis

MIAŁAM REKLAMCJĘ ROZERWANYCH WORKÓW EKOGROSZKU - REKLAMACJA ZAŁATWIONA BŁYSKAWICZNIE I POMYŚLNIE DZIĘKUJĘ ;-)

SEBATAIANSTACHOWICZ Nowy wpis

POLECAM DOBRY STOSUNEK CENY DO JAKOŚCI

Weronika84 Nowy wpis

i znowu kupiłam eko groszek przez Allegro , błyskawiczna obsługa ;-)

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA ODNA Nowy wpis

BARDZO DOBRY KONTAKT Z FIRMĄ, PROFESJONALNA OBNSŁUGA NA KAŻDYM ETAPIE ZAMÓWIENIA I DOSTAWY

Brałeś udział w rekrutacji do Topdek Roof System Katarzyna Bąk. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
tomaszjakubczak

ekogroszek kazach, trochę wilgotny ale taka teraz pogoda, cena bardzo dobra z dostawą , pali się przyzwoicie , bardzo dobry kontakt z firmą, szybka dostawa, faktura wystawiona, na kurtkę w promocji zbieram więc da się przeżyć :-)

kubańczyk76

od roku u państwa zamawiam ekogroszek kazach przyzwoita jakość , kurtkę z promocji też już odebrałem :-) :-) i zbieram na kolejną kurtkę ;-) ;-)

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Topdek Roof System Katarzyna Bąk?

KUBAJAKUB76

DOSTAŁEM KURTKĘ W RAMACH PROMOCJI NA EKOGROSZEK KAZACH SAM EKOGROSZEK JEST JAK NA SWOJĄ CENE TO PRZYZWOITY NATOMIAST KURTKA BARDZO DOBRA JAKOŚĆ , ŻADNA CHIŃSZCZYZNA ;-)

Ralfi0505
@KUBAJAKUB76

Ja też już odebrałem kurtkę w ramach promocji na ekogroszek - porządna kurtka

WITEK67

Ekogroszek kazach pali się, piec trzyma temperaturę, szybka dostawa, fakturę przed dostawą wysyłają na maila generalnie polecam

Ekogroszek Kazach. Kupiony przez olx. Szybka i bezproblemowa dostawa, płatność u kuriera. Sam węgiel jest średniej jakości. Spala się do końca, tworzy jednak spieki i bardzo dużo popiołu. Węgiel po przyjrzeniu się jest matowy i ma brązowy odcień. Na próbę kupiłem kilka worków lokalnie od innego sprzedającego. Węgiel był droższy ale czarny, szklisty i było po nim mało popiołu. Pozdrawiam

KKasperczak76

KAZACH SZYBKA DOSTAWA W MIARĘ SUCHY OK

'TOMI' MECHANIKA SAMOCHODOWA

KAZACH POLECAM

MARLENAWRZOSOWICZ

polecam ekogroszek Kazach , szybka dostawa bardzo dobry kontakt z dostawcą

WALDEK WALKIEWICZ

ekogroszek kazach jest przyzwoity polecam

Jakie godziny pracy obowiązują w Topdek Roof System Katarzyna Bąk?

SIMONIKA

polecam ekogroszek kazach

TOPDEK.PL

Witam Proszę wysłać zgłoszenie reklamacyjne na biuro@topdek.pl , zamieszczając zdjęcia i opis reklamacji a my w ciągu 24 h przeanalizujemy sprawę i damy odpowiedź Każdą sprawę traktujemy indywidualnie i chcemy zawsze jak najszybciej wyjaśnić dla dobra obu stron Pozdrawiam Rafał Bąk 519 105 590 www.topdek.pl

Ralfi0505

na spokojnie ekogroszek był tylko lekko wilgotny, nie ma tragedii ;-) ale i tak dziękuję za szybką gotowość do rozwiązywania ewentualnych problemów procentuje to na przyszłość co do Waszej wiarygodności i kompetencji dzięki

WaldiWaldek

dojechał ekogroszek ale były uszkodzone worki , Topdek od razu udzielił nam rabatu i niepotrzebnie nie przedłużał całej reklamacji. załatwili wszystko od ręki dzięki

AGROTURYSTYKA "HELENKA"

JESTEŚMY Z WAMI JUŻ 3 ROK - EKOGROSZEK KAZACH NIEZMIENNA JAKOŚĆ DZIĘKUJEMY ;-)

WERONIKAWIKI84

faktycznie Kazach jest przesiany, nie jest mieszany z słabszymi węglami i faktycznie spala się do końca dzięki ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o Topdek Roof System Katarzyna Bąk - Opole

• Jak się pracuje w Topdek Roof System Katarzyna Bąk?

Zobacz opinie na temat firmy Topdek Roof System Katarzyna Bąk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Topdek Roof System Katarzyna Bąk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Topdek Roof System Katarzyna Bąk