Opinie o Apteka Różana Michał Mnich w Strzyżów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Apteka Różana Michał Mnich. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Apteka Różana Michał Mnich na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apteka Różana Michał Mnich w Strzyżów

Fanka Nowy wpis

Pan Michał Mnich jest najlepszym szefem na świecie, nigdy nie czułam się tak bezpiecznie finansowo jak w tej aptece, po ostatnich podwyżkach, stać mnie na to żeby kupić olej Kuj..... i wylać go do zlewu (taki żart, dla tych którym ciężko załapać), tak całkiem serio praca przyzwoita, nie wymagają cudówania od Ciebie, szanują prawo pracy, po urlopie macierzyńskim czekało na mniej miejsce w firmie, pracuje tutaj 3 lata i nigdzie nie było mi tak dobrze

Lidka Nowy wpis
@Fanka

Po co kłamać ? Michał to tylko tzw słup Pana Srebrnego. Nie ma żadnej władzy w sieci aptek, pisanie że jest super szefem jest tak samo prawdziwe jak to że politycy mówią prawdę.

WM Nowy wpis

Pracowałam tam kilka lat, złego słowa nie powiem. Gdyby nie przeprowadzka pracowała bym dalej!

Klaudia Nowy wpis

Praca ciężka, premie obcinane za wszystko, faworyzowanie członków rodziny, osobiście jak tylko znajdę inną opcję to z łatwością pożegnam się z tą firmą.

Izabela

U nas kierownik przyszedł sam do nas powiedział że otrzymała premie świąteczną, ale że jest jej wstyd za szefostwo które to zakupiło sobie nowe lambo i nie ma pieniędzy na premie świąteczne dla pracowników. Wyjęła pieniądze z koperty i podzieliła na cała aptekę po równo. Kochamy naszą kierowniczkę, jeśli odejdzie to pójdziemy za nią do każdej innej apteki.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Apteka Różana Michał Mnich, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Księgowy
Strzyżów
Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Zagroda Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS
Natalia G.

(usunięte przez administratora). Praca w jednej z aptek to dramat, fatalne podejście Iwony do ludzi, Iwona zostaje powoli zastępowana Bratem Pani Srebrny Mackiem, Maciek wydawał się miłym i pomocnym koordynatorem, niestety sytuacja już się zmieniła. Kierownictwo i właściciele oczekują tylko i wyłącznie efektów w sprzedaży dziadostwa które musimy wciskać bez względu na jakość. Bardzo kiepskie premie, obcinane za wszystko. Podstawy niższe niż w konkurencji. Bardzo się zawiodłam i nie polecam nikomu.

Grzechotnik

Pracuje tutaj od kilki lat i jestem bardzo zadowolony pod każdym względem. Pracowałem w innych aptekach i uważam, że nigdzie nie ma takiego poszanowania dla pracownika jak w tej sieci .W aptece jest porządek i wszyscy są zadowoleni. Jeżeli tylko ktoś potrzebował kiedykolwiek z ważnego powodu zwolnić się wcześniej czy w ogóle nie przyjść do pracy to zawsze było to rozpatrywany i tak praca organizowana, aby każdy był usatysfakcjonowany. Płaca na takim poziomie jak w innych sieciach, nie odbiega od standardów, ale za to zespół do jakiego trafiłem jest najlepszy z jakim kiedykolwiek pracowałem, tak miłej i sympatycznej atmosfery nie da się znaleźć nigdzie indziej.

Zostaw merytoryczną opinię o Apteka Różana Michał Mnich - Strzyżów

• Jak się pracuje w Apteka Różana Michał Mnich?

Zobacz opinie na temat firmy Apteka Różana Michał Mnich tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apteka Różana Michał Mnich?

Apteka Różana Michał Mnich