ALKAZ Plastics

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ALKAZ Plastics

kruk

Mrągowo i eooe chyba to nie posty do tej firmy (Alkaz)

Wrotka

Całkiem porządna firma. Pracuję , jestem zadowolona. Wcześniej długo szukałam pracy, tu się udało i trzymam się tego.

Majonez ogłoszenie było, a być może jest nadal. Złóż podanie w firmie, z tego co wiem przyjmują nadal pracowników.

Na produkcji jestem mniej więcej od 2 tygodni. Zadzwoniłem z ogłoszenia i dostałem pracę. Za krótko tu jestem żeby oceniać ale póki co robota i reszta wydaje się spoko. Zobaczymy jak dalej

Specjalista ds. HR

Rozmowa miała się odbyć o 17. Jakaś Pani poprosiła o chwilę cierpliwości, która zamieniła się w godzinę!!! Cóż. Czekałem cierpliwie. W końcu nadszedł mój czas. Rozmowa trwała kolejną godzinę a na jej koniec dostałem zadanie domowe. Przygotować prezentację w PowerPoincie: Jak widzę swoje zadania, co miałbym robić w pracy, co wprowadzę nowego po miesiącu, po 3 po pół roku, roku... Ucieszyłem się i zapałem zasiadłem przed komputer. I wiecie co? ... Nikt sie nie odezwał. Nie polecam!!!

o historię zatrudnienia

Pracująca

Pracuję w Alkaz od kilka lat. Jak to się mówi zawsze mogłoby być lepiej ale generalnie dla mnie nie jest źle. Pracy dużo i zwykle na wczoraj. Wynagrodzenie na pewno różne na różnych stanowiskach, więc niektórzy chwalą, a inni narzekają. Plusem jest to, że firma stabilna, a kasa zawsze na czas. Szefostwo ma swoje plusy i minusy ale zespół jest w porządku i to jest b. ważne. W końcu kawał dnia spędzamy tu razem.

Ludzie pracują na dwóch maszynach jednocześnie. Totalna dezorganizacja pracy.

była

Praca ok, szefostwo chamskie i bezczelne.szczególnie pan Paweł. Na szczęście mnie tam już nie ma.

p..rt

Hans, nie warto. Pracowałem tam kilka lat. To jest firma w której nigdy nie dostaniesz awansu.Brak możliwości rozwoju.

yyyy

Byłem pracownikiem w tej firmie. Mogę co nie co o niej powiedzieć. Zarobki - nie za wysokie, ale zawsze na czas. Zatrudnienie - najpierw na zlecenie , a może może potem umowa o pracę. Umowa zlecenie przedłużana co miesiąc. Ciekawe czy właściciel wie, że łamie prawo bo zastępuje umowę o pracę umową zleceniem (praca 8 godzin / 5 dni w tygodniu)Praca 3-zmianowa, nocki oczywiście nie płatne dodatkowo. Ogólnie robota nie jest ciężka.

j

to bardzo dobra firma, rzetelna, wynagrodzenie na czas, zadania są jasno określone.Duża wiedza techniczna i wsparcie szefa Alkaz Fasteners.

Ja pracuje w Alkaz od roku, dla mnie robota super!!

Upsss, ale opinie. Cóż ludzie są różni i sytuacje też. Mając porównanie i słuchając osób pracujących w innych firmach o warunkach, płacy i ogólnym podejściu przełożonych to twierdzę, że praca w ALKAZ Fasteners jest OK. Pozdrawiam. Były pracownik.

Tak to jest jak ktoś zostaje wyrzucony z pracy to musi popisać sobie to i owo. Szkoda że tylko anonimowo. Lepiej powiedzcie za co zostaliście zwolnieni.

Zostaw merytoryczną opinię o ALKAZ Plastics - Olsztyn

• Jak się pracuje w ALKAZ Plastics?

Zobacz opinie na temat firmy ALKAZ Plastics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALKAZ Plastics?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ALKAZ Plastics?

Kandydaci do pracy w ALKAZ Plastics napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ALKAZ Plastics