ALKAZ Plastics

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ALKAZ Plastics

Julita

@alkazek Czy mógłbyś napisać czym jest "tajemnicza kopertka" o której wspomniałeś w swoim wpisie? Czy taką kopertę dostaje każdy pracownik firmy ALKAZ Plastics? @Fifek Twój wpis jest zrozumiały wyłącznie dla pracowników firmy ALKAZ Plastics, natomiast dla osób z zewnątrz trudno będzie zrozumieć jego sens. Z Twojego opisu wynika, że masz zastrzeżenia do atmosfery w firmie. To oznacza, że jesteś zadowolony z innych aspektów pracy w tej firmie? Dobrze zrozumiałam? Czy mógłbyś napisać coś więcej o atmosferze w firmie?

Bartek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Dziewczyna

Człowieku, to co tu wypisujesz świadczy przede wszystkim o Twoim chamstwie i prostactwie. Jak sobie nie radzisz to się zwolnij ale nie obrażaj ludzi, którzy pracują i chcą pracować. Za kogo Ty się uważasz? Jak już coś piszesz to zachowaj jakiś poziom swojej opinii, bo nic konkretnego nie wynika z tej plątaniny słów.

Tymon

@Gemini Niepokojące są informacje o których piszesz. Może kwestia wentylacji a raczej jej braku to chwilowa awaria? Czasami zdarzają się sytuacje nie do przewidzenia, nie sądzę aby przy takiej produkcji nie było zabezpieczeń dla pracowników, zbyt duże ryzyko!!

@Tymon

tam taki chwilowych awarii jest więcej, większość, spraw jest organizowana na potrzebę jednej chwili a potem szarość dnia, tam nie ma ciepłej wody w kranie by szklankę umyć. wiele jest rzeczy bardzo prowizorycznie zrobionych

Specjalista ds. HR

Rozmowa miała się odbyć o 17. Jakaś Pani poprosiła o chwilę cierpliwości, która zamieniła się w godzinę!!! Cóż. Czekałem cierpliwie. W końcu nadszedł mój czas. Rozmowa trwała kolejną godzinę a na jej koniec dostałem zadanie domowe. Przygotować prezentację w PowerPoincie: Jak widzę swoje zadania, co miałbym robić w pracy, co wprowadzę nowego po miesiącu, po 3 po pół roku, roku... Ucieszyłem się i zapałem zasiadłem przed komputer. I wiecie co? ... Nikt sie nie odezwał. Nie polecam!!!

o historię zatrudnienia

Urokliwy

Myślę, że ALKAZ Plastics to dobry pracodawca i ludziom pracuje się tu dobrze. Gdyby było inaczej to byłyby wpisy negatywne. Ale przecież to jest dobra firma, wielokrotnie nagradzana m.in. jako Rzetelna Firma. Szkoda, że nie mają ofert pracy bo warto tu pracować.

zaciekawiny
@Urokliwy

kto i ile Ci zapłacił za taki pozytywy wpis ?

nick

Mi zapropnowali zatrudnienie przez staż + reszta do ręki.. nie wiem jak do tego podejść.

@nick

alkazek

Xxx

Dużo tu różnych skrajnych opinii. Moim zdaniem praca w Alkaz jest ciekawa i bardzo można się tu rozwinąć. Jest bardzo wiele obowiązków z różnych dziedzin dzięki temu nie odczuwa się nudy. Wszystko jednak zależy od zajmowanego stanowiska i podejścia do pracy. Jeżeli ktoś szuka pracy gdzie myśli tylko o zgarnięciu wypłaty a pracować mu się nie chce to nie polecam. Z drugiej zaś strony jeżeli ktoś jest ambitny i pokaże ze stać go na więcej- będzie pracy coraz więcej aż w końcu ilość obowiązków przerośnie fizyczne możliwości ich wykonania. Szefowie są bardzo wymagający względem pracowników jednak sami tez w pełni poświęcają się firmie. Jeżeli chodzi o wynadgodzenie - można się dogadać . Pieniądze zawsze na czas . Podsumowując plusy i minusy moim zdaniem warto tu pracować ale trzeba się nastawić na ciężka prace.

Xxx
@Xxx

Dodam jeszcze, ze największym plusem pracy w Alkaz są niesamowici ludzie!

Olsztyn kocham, moją małą....

Dla mnie pracodawca super, pieniążki też nie najgorsze jak na Olsztyn. Jestem bardzo zadowolona.

Wandal

Rozumiem, że nie zgadzasz się z opinią innego forumowicza ale nie obrażaj ludzi!!!

Julita

@Urokliwy skoro nie pracujesz to skąd masz takie informacje? Aktualnie poszukują pracownika na stanowisko Kierownik Działu Kontroli Jakości. Z ich oferty wynika, że zapewniają stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o globalnym zasięgu działania. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Atrakcyjne wynagrodzenie. Dużą samodzielność pracy. Możliwa pomoc w relokacji/zakwaterowaniu. Czy zastanawiasz się nad aplikowaniem do ALKAZ Plastics?

Urokliwa

Jaka jest przyczyna tak długiego milczenia na forum? Chyba jest dobrze w firmie i nie chce sie pisać?

Julita

Czy coś na temat pracy dla koordynatora/Planisty w dziale produkcji?

Urobuś

W całości Cię popieram(krewetka) i dodam, że firma jest super. Zawsze uważam, że każdy może spróbować prowadzić swoja firmę i wówczas przekona się jak to jest płacić ludziom którzy nie pracują. Pozdrawiam

zaciekawiona

Witajcie Kochani mam pytanie bo idę na rozmowę o pracę do działu księgowości jakie tam są realne zarobki ?

krewetka

Kto co lubi, każdy będzie narzekał, ciekawe ilu z was, tych narzekających by płaciło dla swoich pracowników. Ja pracuję w Alkaz od 4 lat. Nie wyobrażam sobie innej pracy niż ta. Nie zawsze jest kolorowo, ale są dni, gdzie wychodzi się z roboty z uśmiechem. Mówicie, że P. Paweł wymagający i chamski?! Ludzie, każdy pracodawca czegoś wymaga od swojego pracownika, płaci za robotę, a nie za leżenie, każdy pilnuje swojego interesu, ma jakiś cel.

była pracownica

Ja pracowałam w tej firmie 3,5 miesiąca. Niestety z powodów osobistych musiałam odejść. śmieszą mnie ci którzy opisują bzdury i nic więcej. Jak dla mnie firma ok i bardzo dobrze mi się u nich pracowało. ale niestety siła wyższa. Pozdrawiam wszystkich a w szczególności Pana Kazimierza.

krzysiek

Ja to nie rozumiem naprawdę taką pensję 2000 na rękę uważacie za takie beznadziejne pieniądze @anonim? W większości firm jest najniższa krajowa a tutaj to chociaż masz kasę netto i do tego umowę o pracę. Naprawdę chyba większość niedługo bd na bezrobociu siedziała

@krzysiek

Kolego 2000,00 to bardzo mało. Jak za to utrzymać rodzinę. Z tego pewnie jeszcze część na "lewo", bo tak podobno tam płacą.

Urokliwy
@były pracownik

Kolego jak dla Ciebie może jest mało ale inni pracują i chwalą sobie to, że jest praca jest umowa. Fakty mówią same za siebie a Twoje oczernianie nic nie zmieni. Może jedynie Tobie poprawi sie nastrój. Jak nie masz pracy chodź do nas a pewnie zmienisz zdanie.

mało płacą, 2000 na rękę to bardzo mało. dlatego personel zamieniają na Ukraińców, bo polacy nie chcą tam pracować.

vvvv5

Tam zarabia się grosze.

Gawiry

Witam ,pracowałem w tej firmie i powiem wam tak , na start umowa zlecenie niby po 3 miesiącach umowa o prace ale to jest taka podszywka zatrzymania pracownika i tak w kółko , jeden zarabia 1900 a Ty np:1300 żadnych awansów ,nie widzę dla kogoś rozwoju w tej pracy , a jak wspomnisz o umowie o pracy to odpowiedzą Ci ze za kilka miesięcy będzie , pozdrawiam :)

Zostaw merytoryczną opinię o ALKAZ Plastics - Olsztyn

• Jak się pracuje w ALKAZ Plastics?

Zobacz opinie na temat firmy ALKAZ Plastics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALKAZ Plastics?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ALKAZ Plastics?

Kandydaci do pracy w ALKAZ Plastics napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ALKAZ Plastics