Claremont

Szczecin

Opinie o Claremont

as 2011-03-29 16:23:17
witam, ktoś pracuje w tej firmie jako Przedstawiciel handlowy z własnym samochodem, opłaca sie?? Proszę o opinie
Maja 2011-04-10 15:02:07
Zarobek zależy od ilości punktów, które posiadasz. Przyzwoity dochód dopiero wtedy gdy masz min. 50 punktów. Zanim zaczniesz, dowiedz się ile punktów działa na Twoim obszarze, bo jeśli żaden, to musisz zacząć od pozyskiwania nowych.
Minusy- eksploatacja własnego auta, koszt paliwa odliczasz od prowizji. Umowa zlecenie, telefon służbowy.
Praca dla osób zdyscyplinowanych.
pracownik 2011-04-25 16:40:08
Jeśli jesteś studentem, to jeszcze jest ok,bo pracodawca nie musi płacić składek za Ciebie, jeśli nie jesteś studentem, to na umowie zleceniu otrzymasz grosze. To tylko na papierku, bo od tej śmiesznie niskiej kwoty odprowadzają składki, Ty tak naprawdę zarabiasz prowizyjnie. Nie sprzedasz, nie będziesz otwierał nowych punktów, nie będziesz zarabiał. Nikt tutaj nie motywuje, nie goni do pracy, nie rozlicza (raporty oczywiście tak ), wszystko w Twoich rękach. Wymagane miejsce na przechowywanie towaru, którego czasem jest całkiem sporo.
mario 2016-04-18 23:39:04
Co tu taka cisza na forum, może ktoś napisałby jak tu teraz z atmosfera pomiędzy pracownikami.
Zostaw swoją opinię o Claremont - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Claremont