Zachtrans Piotr Zachariasz

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Zachtrans Piotr Zachariasz

Ziomek Nowy wpis

Polecam. Jako jedyni w okolicy dobrze płacą, wypłata na czas

Pracownik od 4 miesiacy Nowy wpis

Polecam, Dniówka 450 zł , nawet jak zaczynasz w niedzielę o 20, to liczą jako czy dzień. Wypłata wszystko na konto.

Kierowca Nowy wpis

Polecam, Praca w różnych systemach. Każda dniówka rozpoczata 450zl. Jeden minus to że naczepy są w tragicznym stanie. Jazda głównie na przepinkach naczep pod spedycją DUV.

@pracodawca

Polecam jak najbardziej współpracę z firmą Zachtrans Piotr Zachariasz, super ludzie, bardzo miła atmosfera. Wypłata zawsze na czas, szefostwo bardzo wyrozumiałe i zgodne. Polecam z czystym sumieniem.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Zachtrans Piotr Zachariasz się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Pracownik Nowy wpis

Gorąco polecam, wypłata 450 zł za każdy dzień. W systemie 2/1. Wypłata od 7-14 dni po zjeździe. Płacą za każdy dzień , nawet jak rozpoczniesz 2 godz przed 24, to i tak masz dniowke zapłaconą, osobiście gorąco polecam współpracę.

Magda

Praca z firmą Zachtrans Piotr Zachariasz to czysta przyjemność. Luźna atmosfera, (usunięte przez administratora) praca!

Łysy

Polecam, kasa zawsze na czas nawet przed terminem, samochody juz trochę wyjeżdżone, ale wszystko sprawne. Więc osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń, A pracujemy juz 7 miesięcy, jeżdżę w podwójnej z zoną

Czy w Zachtrans Piotr Zachariasz poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

......

Na czym polega praca w Zach trans ? po jakich krajach się jeździ ?

XXX
@......

Holandia, Niemcy to główne kierunki

Robert
@XXX

Polecasz firmę jako pracodawcę ?

Artur B.

Pracuje w tej firmie około 2lat. Super firma, mili ludzie, pieniądze zawsze na czas. Jestem jednym z pierwszych kierowców tej firmy i nigdy nie borykałem się z takimi problemami co niektóre te opinie pseudokierowców!! Dodam iż dojeżdżam do pracy aż z OPOCZNA!!! Polecam współpracę bo warto!

Karol

Polecam firmę, jeżdżę ponad rok i wszystko zgodnie z ustaleniami. Wypłata 450 zł za każdy dzień, nawet jak pracujesz 4 godz. To masz wypłacone za całą dniowe, wszystko na konto. Jedynie składki od najniższej. Dużo osób narzeka, ale nikomu się nie chce jeździć, ale najważniejsze że wszystko według tacho. Jak do tej pory żadnych obciążeń nie było. Ale jak kierowca coś uszkodzi, to jic dziwnego że szef się denerwuje i straszy. Mi osobiście odpowiada.

Jak długo trwa proces awansu w Zachtrans Piotr Zachariasz?

marceljrrr

Tak długo jak potrzeba względem Twoich umiejętności

Czy Zachtrans Piotr Zachariasz organizuje staże dla studentów?

Anonimowy

Polecam firmę, wypłata na czas, stały kontakt ze spedytorem, karty flotowe. Wszystko załatwione zawsze od ręki, serwis na bierząco. Polecam, mam nadzieje, ze współpraca potrwa jak najdłużej

Drwal

Gorąco polecam firmę, pracuje 8 miesięcy i nigdy nie ma problemów z kasiorką. Ja jezdze w systemie 2/1, kazda dniówka płatna 450 zł. wypłata max 2-3 dni po zjezdzie, wszytko na konto, rozliczane z pakietu mobilności

Tomasz

Dzień dobry, czy macie może kontakt do firmy?

0rest

Czytam opinie i jestem w szoku..praktycznie od poczontku firmy pracuje tutaj.nigdy nie było problemów z wypłatą co za głupoty piszecie...kasa zawsze 10-go na konto..z biurem tak samo kontakt jest..z wolnym tak samo niema problemu tylko potrzeba powiedzieć do przodu..tacy ludzie co piszą negatywne opinie niech powiedzą może to pracownika wina w czymś była że firma tak się zachowała z nimi..zawsze pałka ma 2 końca proszę pamiętać...FIRME POLECAM

Orest

Rotacja jest bo wszistkiem nie wgodzisz, większość chcą nic nie robic a tylko dostawać kasę,robota nie jest lekka taka prawda ale rotacja nie jest przez to że firma robię pod górę pracownikowi.No i druga zecz że naprawdę dobierają auta

Dubas71

Spoko firma, kasa na czas, pracuję ponad rok i wszystko jest w porządku.

Kierowca88

Polecam, kasa na czas, premie, staly kontakt ze spedycją i biurem,

Łukasz

Super firma, sporo kilometrów wychodzi, ale kazdy przychodzi by pracować. Wypłata w terminie

Zostaw merytoryczną opinię o Zachtrans Piotr Zachariasz - Januszowice

• Jak się pracuje w Zachtrans Piotr Zachariasz?

Zobacz opinie na temat firmy Zachtrans Piotr Zachariasz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zachtrans Piotr Zachariasz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 16 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zachtrans Piotr Zachariasz