Opinie o Katarzyna Kamińska Antix Social Media w Dęblin - puławy

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Katarzyna Kamińska Antix Social Media. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Katarzyna Kamińska Antix Social Media o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Katarzyna Kamińska Antix Social Media w Dęblin - puławy

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Katarzyna Kamińska Antix Social Media?

Dominik Nowy wpis

Zdecydowanie nie polecam. Wynagrodzenie za najniższą krajową, śmieszne "premie" czy obowiązki nieadekwatne do wypłaty to tylko czubek góry lodowej. Pracując tutaj nie możesz mieć swojego zdania. Jeśli mówisz wprost, co Ci się nie podoba, stajesz się niewygodny dla pracodawcy i możesz się spodziewać szybkiego pożegnania z posadą. Nawet jeśli jesteś jednym z najlepszych pracowników! Jeśli natomiast nie zależy Ci na własnej godności, gorąco polecam zawsze zgadzanie się z managerem i pracę poza godzinami - oczywiście bezpłatnie :) Jakby tego było mało, pracodawca wymaga od Ciebie lojalności i szczerości, jednocześnie podsłuchując Cię w kamerach i śledząc każdy Twój ruch. Praca marzeń <3

Eliza Nowy wpis

Dużo można o tej firmie mówić, ale niestety, nic pozytywnego. Praca za najniższą krajową, dokładanie obowiązków i podsłuchiwanie pracowników jest na porządku dziennym. Polecam się pilnować, bo w kamerach jest podsłuch. Pracodawca zachowuje się gorzej niż dziecko i ucieka od odpowiedzialności, zostawiając wszystko na barkach menadżera. Co więcej, ukrytym hobby szefostwa jest stalkowanie swoich pracowników - będą wiedzieć o Tobie wszystko. W firmie ciężko jest doprosić się nawet o wodę. O docenieniu pracownika, integracji itp nie ma tu mowy - jedyne na co możesz liczyć podczas wigilii to połamanie się opłatkiem w 5 minut. Na fajny zespół też już nie ma co liczyć - wszyscy już odeszli. Podsumowując, jeśli chcesz pracować po nocach za najniższą krajową bez pewnego stanowiska - jest to praca dla Ciebie. Jeżeli jednak chcesz się rozwijać i szukasz czegoś więcej - nawet w gastro będzie Ci lepiej.

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda praca w firmie Katarzyna Kamińska Antix Social Media w miejscowości Dęblin - puławy? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne wpisy od pracujących na temat Katarzyna Kamińska Antix Social Media. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Katarzyna Kamińska Antix Social Media - Dęblin - puławy

• Jak się pracuje w Katarzyna Kamińska Antix Social Media?

Zobacz opinie na temat firmy Katarzyna Kamińska Antix Social Media tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Katarzyna Kamińska Antix Social Media?

Katarzyna Kamińska Antix Social Media