Opinie o Solar Consult Jolanta Kowalska w Drawsko Pomorskie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Solar Consult Jolanta Kowalska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Solar Consult Jolanta Kowalska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solar Consult Jolanta Kowalska w Drawsko Pomorskie

Autydor Nowy wpis

Ekipa, hmmm Do nich nic nie mamy robią swoje jak ich nauczono i na tym co dostali. Właściciel, to już inna sprawa Chociaż ciężko go nazwać właścicielem, Pan J. który się za niego uważa, bo na pojazdach jedno w nazwie drugie. Pan J. jest niekompetentny, wiedza o tym co robi jest znikoma, a raczej powierzchowna. Wystarczy chwila rozmowy na temat instalacji i lekka świadomość elektryki i już wiadomo że Pan się oczytał "muratora". Opowieści niczym nauczone na pamięć wraz z mydleniem oczu, co nie zrobił i czego nie dokonał, tylko że to nie jego dokonania. Ogólnie nie polecam Wszystko dobrze dopóki on coś chce, po załatwionej sprawie często, źle załatwionej. Kontakt znikomy, pretensjonalny ze spychologia na innych. Brak rzetelność, prawdomównośći i brania odpowiedzialności. Nie na darmo w Drawsku się mówi Czego się nie chwyci tam kończy się biznes Nie pozdrawiam

S. C.

Wy bezczelni, (usunięte przez administratora) ludzie. Mam nadzieję, że życie odpłaci wam tym samym co wy robicie nam.

Prosba Nowy wpis
@S. C.

Proszę nam zwrócić pieniądze będziecie się naprawę dobrze czuli wewnętrznie i sami ze sobą ze uczciwie zwróciliście pieniądze za brak profesjonalnego wykonania instalacji .Czekam cały czas na ten gest z pana strony bo wie Pan co zrobil źle.Pozdrawiam .Czekamy na przelew kwotę Pan zna .

Do SC Nowy wpis
@S. C.

To przecież Pan na wszystkich donosi i straszy wszystkimi urzędami itd..To firma jest nie lojalna i żadnej wiedzy na ten temat i Pan mówi beszczelni?? Opinie wystawione adekwatnie do sytuacji i wykonania.Czytając opinie i nie rozwiązuje firma problemu ,pieniądze zapłacone ,firma znika kontakt zaden.

Konrad

Już mowię, przez tę firmę gdy instalacja ,montaż wykonany nieprawidłowo..Co się wtedy dzieje, gdy dzwonisz i prosisz o poprawki i dobrze wykonaną instalacje bądź tez zwrot kosztów za poniesione straty ,otóż słyszysz tylko wyzwiska ,obrażanie i straszenie Sądami oraz najróżniejszymi instytucjami, gwarancja jak widać nie istnieje gdy już zapłacisz za wszystko . Montują gotowe skrzynki bo elektryka z uprawnieniami tam nie ma Nie polecam Omijać !!!

Iwona
@Konrad

te gotowe skrzynki one sa bezpieczne? Skoro nie ma elektryka to kto za to odpowiada i sprawdza wszystko?

Odp Nowy wpis
@Konrad

Właśnie nie są bezpieczne i niebezpieczne podłączenie zrobili ,pieniędzy nie raczą do dziś oddać ani nie ma mowy o naprawieniu szkody i brak urządzeń a cenę zapłaciliśmy ogromną za byle jaką robotę i wykonanie .na żadne Prośby nie reagują tylko donosy to jest naprawa ze strony tej firmy zastraszanie . Ale ja jestem uczciwy wiec nie robie nic niezgodnego z prawem a myśleli ze sa nietykalni .Nie polecam .

D

Kto z państwa został oszukany przez te firmę i nie chcą zwrócić pieniędzy lub naprawić szkodę ,,proszę o kontakt ,rzeczoznawca od fotowoltaiki był oszacować szkody jakie wyrządziła nam ta firma dla Kancelarii adwokackiej aby wytoczyć sprawę przeciwko tej firmie ..okazuje sie ze wychodzą kolejne nieprawidłowości przy montażu szczególnie ,podłączenie w skrzynce jest wykonane źle i jest niebezpiecznie .i wiele innych ..Pomogę wraz z mecenas co należy zrobić w takiej sytuacji …Zostaliśmy oszukani i nie odpuścimy ze temu małżeństwu które wspólnie działają na szkodę klienta..

@D

Można prosić o więcej szczegółów na temat tych wspomnianych nieprawidłowości?

Krystyna
@Bożena

Jeśli Pani również została (usunięte przez administratora) lub źle została zamontowana instalacja albo nie dokończona proszę o kontakt i zostawić meila

@Bożena

Jeśli Pani również została Osz-u -k-n-a llub źle została zamontowana instalacja albo nie dokończona proszę o kontakt i zostawić meila

@Konrad

Witam. Państwo również macie z tym problem? Organizujecie jakiś pozew zbiorowy czy coś, skoro ludzi werbujecie?

@Bożena

Tak aby sie nie bali ze nie są sami z tym problemem ze zostali o-szu-kani przez te firmę ,dokładnie aby złożyć pozew z moja adwokat .

@Konrad

Aha czyli po miesiącu kompletnie nic nie ruszyło?

@Bożena

Ruszyło ale jeszcze więcej info się przyda a Pani jakie stanowisko tutaj zajmuje??Pokrzywdzonej?

@Bożena

Klienci po takim montażu tej firmy nie wchodzą na dach i nie sprawdzają czy wszystko zamontowane bo są w przekonaniu ze jeśli płacą taką cenę to jest wszystko zamontowane ale nie jest i tak działa ta firma ja wziąłem naprawdę fachowca w tej dziedzinie z wieloletnim doświadczeniem i dokumentami certyfikatami itp i zrobiłem ekspertyzę to złapał się za głowę jak to zobaczył co oni robią ludziom .podłączenie zagrażające budynkowi zapaleniu.. ????Żadnego pojęcia i jeszcze nie chcą zwrócić pieniędzy.Gdybym był na miejscu podczas montażu to bym widział jak robią i grosza by już nie dostali ale zaufałem i mam nauczkę .Szukają głu-pków.

@K

Podłączenie zagrażające budynkowi zapaleniu ..Wziąłem inna firmę która usunie te wady i zrobi jak należy ze wszystkimi wymogami których nie wykonali i nie zamontowali . Nie było by problemu gdyby wykonali to z dokładnością i wszystkimi wymogami ale po ekspertyzie się wkurzyłem …jak można tak osz-uki-wac ludzi i naciągać.Na reakcje co zrobili zero kontaktu tylko zastraszanie zamiast zwrócić koszty.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Solar Consult Jolanta Kowalska spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Terenowy-specjalista ds. obsługi klienta
Flotilo Sp. z o.o.
logo firmy Badanie i audyt banku
QualitySite
logo firmy SPAWACZ MAG HL045 - Jutlandia
ATN Service ApS
Dag

Porażka w Drawsku nie robi tego bo wszyscy go znają nikt go nie bierze tylko obcy dalismy sie wykręcić na 30 tys i nie skończył instalacji oraz brakuje urządzeń których nie zainstalował (usunięte przez administratora) ludzi ..

Olaf

Firma ok. Ekipa zgrana i ogarnięta. Pełna profeska. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Solar Consult Jolanta Kowalska - Drawsko Pomorskie

Solar Consult Jolanta Kowalska