NEXUS-GROUP Sp. z o.o.

Opinie o NEXUS-GROUP Sp. z o.o.

Producent

Mialem styczność współpracować w zakresie ustalenia informacji internetowych w sprawie ochrony praw autorskich i marki. Bardzo dobrze sprawdzili się i w bardzo szybkim tempie ustaliliśmy wszystkie naruszenia włącznie z osobą odpowiedzialną za zdarzenie.

Bożena Mostowska

Bardzo szanuje za podejście do mojej sprawy, mimo że została umorzona to walczyli dalej i udało im się wywalczyć dla mnie dodatkowe pieniądze od firmy, która mnie (usunięte przez administratora) Dzięki dobremu pismu prokurator pozytywnie rozpatrzył jednak moją sprawę. Bardzo Państwu dziękuje

Mirek
@Elwis

Ja zlecałem w tym tygodniu

Adam Z

Korzystałem z usług Kancelarii Nexus w celu przeprowadzenia działań detektywistycznych i byłem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i skuteczności, jaką wykazali w trakcie całego procesu. Współpraca z ich zespołem detektywów była bardzo satysfakcjonująca. Szybko zrozumieli moje potrzeby i zadbali o to, aby cała operacja była prowadzona z zachowaniem najwyższych standardów etyki i legalności. Byłem pod wrażeniem ich zaangażowania w proces oraz umiejętności analitycznych, które pomogły w rozwiązaniu trudnych zagadnień. Najważniejsze jest to, że Kancelaria Nexus osiągnęła pozytywne rezultaty w mojej sprawie. Dzięki ich starannym badaniom i działań detektywistycznym, udało się rozwiązać pewne kwestie, które były dla mnie istotne. Ich raporty były rzetelne i przejrzyste, co bardzo mi pomogło w podejmowaniu dalszych decyzji. Chciałbym serdecznie podziękować Kancelarii Nexus za ich profesjonalizm, skuteczność i rzetelność. Jeśli kiedykolwiek będę potrzebował usług detektywistycznych, na pewno będę wracać do nich z ufnością. Polecam Kancelarię Nexus wszystkim, którzy poszukują profesjonalnych usług detektywistycznych wykonywanych przez zespół specjalistów.

Zamyśl
@Adam Z

Mi podpowiedział kolega żeby im zlecić sprawę bo mu odzyskali kasę, ale zobaczymy trzeba być dobrej myśli

Moge polecić za niewiarygodnie szybkie efekty. Zostaliśmy (usunięte przez administratora) na bardzo duże dla nas pieniądze przez brokera giełdowego a nie cała połowa kwoty po tygodniu została zwrócona a reklamacja na nasze utracone pieniądze przyjęta. Teraz tylko czekamy na reszte. Bardzo dziękuje i polecam każdemu oszukanemu na inwestycje!

Rafik Nowy wpis

Znalazłem na stronie firmy ofertę dla młodszego konsultanta ds logistyki IT. Wśród zadań, oprócz przygotowywania ofert, wymienione są między innymi wyjazdy do klientów. Ktoś wie, jak procentowo układają się proporcje między praca w biurze a terenową?

Magdalena

Straciłam pieniądze w wyniku oszustwa i poczułam się bezradna Wtedy znalazłam Nexus Ich profesjonalizm i zaangażowanie sprawiły że udało mi się odzyskać stracone środki Teraz czuję ulgę i wdzięczność za ich pomoc

Ena Nowy wpis
@Magdalena

Ile czasu to trwało?

Maciek

Straciłem znaczną sumę pieniędzy w wyniku (usunięte przez administratora) co sprawiło, że poczułem się zdezorientowany i sfrustrowany. Wtedy odkryłem Nexus i z ich pomocą udało mi się podjąć skuteczne działania w celu odzyskania straconych środków. Ich profesjonalizm i zaangażowanie dały mi nową nadzieję i pewność, że nie jestem sam w walce z oszustami. Teraz, dzięki nim, mogę patrzeć w przyszłość z większym optymizmem i ufnością.

Aurelia Nowy wpis
@Maciek

Niestety ja też jestem oszukana.wspolpracuje z Nexus od października..mam nadzieję że wszystko się zakończy pozytywnie

Marian Nowy wpis

Gdy straciłem pieniądze w wyniku podstępnego (usunięte przez administratora) czułem się kompletnie bezradny. Wtedy odkryłem Nexus i z ich pomocą udało mi się zająć tym problemem. Ich profesjonalne podejście i skuteczne działania pomogły mi odzyskać część straconych środków. Teraz, mogę spokojnie spać, wiedząc, że mam za sobą solidne wsparcie w razie potrzeby.

Handlowiec

Rozmowa o niczym, główne pytania dotyczące tego ile chce zarabiać. Klientów trzeba poszukiwać we własnym zakresie, nie jest istotne czy dłużnik zapłaci, chodzi o sam fakt, aby podpisać umowę. Nie mam doświadczenia w sprzedaży, wolałbym obsługę klienta, (usunięte przez administratora)

Rozmowa o niczym, główne pytania dotyczące tego ile chce zarabiać. Klientów trzeba poszukiwać we własnym zakresie, nie jest istotne czy dłużnik zapłaci, chodzi o sam fakt, aby podpisać umowę. Nie mam doświadczenia w sprzedaży, wolałbym obsługę klienta, niż wciskanie ludziom kitu.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Jan

Kiedy znalazłem się w sytuacji, gdzie moje oszczędności zostały niesłusznie przejęte przez nieuczciwą firmę, poczułem ogromną frustrację i bezsilność. Odkrycie Nexus było jak promień nadziei. Ich skoncentrowane działania i niezłomne wsparcie pomogły mi nie tylko odzyskać zgubione fundusze, ale również odbudować poczucie bezpieczeństwa finansowego. Ta doświadczenie nauczyło mnie wartości prawdziwego profesjonalizmu i empatii w biznesie.

Kamil

Byłem zrozpaczony, gdy straciłem pieniądze w wyniku oszustwa. Szukałem pomocy i trafiłem na Nexus. Ich profesjonalne podejście i skuteczne działania pozwoliły mi odzyskać stracone środki. Teraz czuję się pewniejszy siebie i wdzięczny za ich wsparcie w trudnym czasie.

Aneta

Podczas gdy szukałam mieszkania do wynajęcia natknęłam się na wiele trudności i niepewności Wtedy ktoś polecił mi Nexus twierdząc że pomogą mi znaleźć idealne miejsce Nie zawiodłam się Ich zespół był nie tylko profesjonalny ale także wyjątkowo empatyczny i gotowy do wysłuchania moich potrzeb Dzięki ich pomocy udało mi się znaleźć wymarzone mieszkanie które spełniało wszystkie moje oczekiwania Teraz kiedy jestem już w nowym miejscu chciałabym podziękować Nexusowi również dziękuję

Asia

Kiedy mój biznes znalazł się w poważnych tarapatach finansowych szukałam pomocy która mogłaby mi pomóc wyjść z tego kryzysu Trafiłam na Nexus i od razu poczułam się zrozumiana i wsparcie Dzięki ich ekspertyzie i zaangażowaniu udało mi się podjąć skuteczne działania naprawcze które ostatecznie doprowadziły do odbudowy mojej firmy Teraz kiedy patrzę wstecz widzę jak wiele zawdzięczam Nexusowi za to że pomogli mi przejść przez ten trudny okres i odzyskać stabilność finansową

Kamil

Byłem ofiarą skomplikowanego oszustwa internetowego moje zaufanie do bezpieczeństwa online zostało poważnie zachwiane a finanse znalazły się w niebezpieczeństwie. Wtedy zwróciłem się o pomoc do Nexus. Ich podejście do sprawy było wyjątkowo profesjonalne i skoncentrowane na moich potrzebach. Nie tylko udzieli mi niezbędnych porad jak zabezpieczyć moją tożsamość i finanse w przyszłości ale także aktywnie współpracowali ze mną aby odzyskać utracone środki. Dzięki ich wiedzy i zaangażowaniu odzyskałem nie tylko moje pieniądze ale również poczucie bezpieczeństwa. Nexus pokazał że nawet w cyfrowym świecie pełnym zagrożeń można znaleźć solidne wsparcie.

Jan

Znalazłem się w sytuacji gdzie potrzebowałem ekspertów do negocjacji z moim ubezpieczycielem po tym jak mój dom ucierpiał w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Nexus okazał się niezastąpionym partnerem w tym procesie. Ich doświadczenie i determinacja w prowadzeniu negocjacji przyniosły rezultaty znacznie przekraczające moje oczekiwania. Dzięki Nexusowi otrzymałem należne mi odszkodowanie co umożliwiło mi szybki powrót do normalności i odbudowę mojego domu. Ich wsparcie i profesjonalizm sprawiły, że w trudnych chwilach nie czułem się sam.

Dominik

Gdy postanowiłem urozmaicić swoje hobby i zainwestować w nowy rower oczekiwałem że będzie to przyjemność. Ale już po krótkim czasie użytkowania okazało się że jedno z kół miało wadę fabryczną i uniemożliwiało bezpieczną jazdę. Byłem rozczarowany bo liczyłem na problem bezproblemowy sprzęt. Z pomocą Nexus Group udało mi się złożyć skuteczną reklamację i otrzymać zwrot pieniędzy za wadliwy produkt oraz rekompensatę za niedogodności. Teraz mogę znów cieszyć się jazdą na rowerze mając pewność, że mam sprawny sprzęt.

Zenek

Postanowiłem wymienić stare oświetlenie w moim domu na nowoczesne lampy LED oczekiwałem że będą one energooszczędne i długo będą służyć. Niestety po zainstalowaniu lamp okazało się że jedna z nich nie działała poprawnie i mignęła tylko raz przy włączeniu. Byłem zaniepokojony i zdezorientowany ponieważ zakupiłem produkt nowy a mimo to miał wady. Postanowiłem skontaktować się z Nexus Group, aby uzyskać wsparcie w rozwiązaniu tego problemu. Dzięki ich zaangażowaniu udało mi się złożyć skuteczną reklamację i wymienić wadliwą lampę na nową sprawującą się bez zarzutu. Jestem wdzięczny za profesjonalizm i skuteczność działania Nexus Group która pomogła mi uporać się z tym nieprzyjemnym incydentem.

Konrad

Kancelaria zapewniła mi kompleksową i skuteczną pomoc w mojej sprawie prawnej. Profesjonalizm i zaangażowanie całego zespołu zrobiły na mnie ogromne wrażenie.

Leszek

W restauracji upadłem na śliskiej posadzce doznając kontuzji postanowiłem zgłosić ten incydent Nexus Group. Dzięki ich pomocy udało mi się uzyskać rekompensatę za leczenie oraz pokrycie kosztów związanych z moją rehabilitacją.

Heniek

Gdy podczas zakupów w sklepie spożywczym złapałem ręką na ostry krawędziach uszkodzonej półki doznałem głębokiego nacięcia. Brak odpowiednich zabezpieczeń na półce sprawił że zgłosiłem sprawę do Nexus Group, które pomogło mi w uzyskaniu odszkodowania za poniesione obrażenia.

Bogus

Przeprowadziłem się do nowego wynajętego mieszkania okazało się że pralka w mojej łazience działała niewłaściwie i niszczyła moje ubrania. Mimo wielokrotnych próśb o naprawę właściciel mieszkania bagatelizował problem. Postanowiłem skontaktować się z Nexus Group aby uzyskać poradę prawna. Dzięki nim udało mi się wymusić naprawę pralki i uzyskać zwrot kosztów za zniszczone ubrania.

Teresa

Podczas zakupów w hurtowni mięsa nabyłam dużą ilość produktów jednak po przywiezieniu ich do domu zauważyłam że waga była źle skalibrowana a zakupione mięso było o wiele lżejsze niż było to wskazane na paragonie. Postanowiłam złożyć reklamację ale personel sklepu odmówił jej przyjęcia twierdząc że to ja ubrałam. Poczułam się niesprawiedliwie potraktowana i zaniepokojona utratą pieniędzy. Zdecydowałam się skontaktować z Nexus Dzięki ich pomocy i wsparciu udało mi się zrozumieć moje prawa i podjąć odpowiednie kroki prawne w celu obrony moich interesów. Przy ich pomocy udało mi się udowodnić że nie było mojej winy iż mięso było źle odważone co skłoniło sklep do zaakceptowania reklamacji i zwrócenia mi pieniędzy Dzięki temu i ich pracy w mojej sprawie poczułam się pewnie w walce o swoje prawa jako konsument i odzyskałam utracone pieniądze co przyczyniło się do zwiększenia mojego zaufania do rynku konsumenckiego.

Dorota

Spacerując ulicami miasta niespodziewanie zostałam potrącona przez rowerzystę który nie zatrzymał się na czerwonym świetle upadłam na chodnik czując silny ból w nodze mimo moich próśb o pomoc i wyjaśnień rowerzysta kontynuował jazdę pozostawiając mnie z urazem i szokiem po wizycie w szpitalu i uzyskaniu diagnozy postanowiłam skontaktować się z Nexus Group specjalistami od spraw związanych z wypadkami drogowymi ich wsparcie i profesjonalizm pozwoliły mi zrozumieć moje prawa i podjąć odpowiednie kroki prawne w celu otrzymania odszkodowania za poniesione obrażenia dzięki pomocy Nexus Group udało mi się uzyskać sprawiedliwość i zrekompensować straty wynikłe z potrącenia ich zaangażowanie sprawiło że mogłam skupić się na rekonwalescencji i powrocie do zdrowia mając pewność że moje sprawy są w kompetentnych rękach

Cyprian

Pewnego dnia postanowiłem odwiedzić nowego dentystę doktora Marka zalecanego przez znajomego. Zgodziłem się na wykonanie protezy zębowej mając nadzieję na poprawę mojego uzębienia i komfortu podczas jedzenia. Niestety po kilku wizytach okazało się że proteza była źle dopasowana i sprawiała mi silny ból oraz dyskomfort. Mimo próśb o naprawę sytuacja się nie poprawiała a ja czułem się coraz bardziej sfrustrowany i niepewny siebie. W końcu zdecydowałem się skontaktować z Nexus Group którzy specjalizują się w sprawach związanych z odszkodowaniami Ich profesjonalny zespół przeanalizował moją sytuację i podjął działania w moim imieniu. Dzięki ich pomocy udało mi się uzyskać odszkodowanie za złej jakości usługę dentystyczną co pomogło mi w pokryciu kosztów leczenia u innego specjalisty oraz nowej protezy. Dzięki Nexus Group odzyskałem nie tylko zdrowie jamy ustnej ale także pewność siebie i wiarę w profesjonalizm branży medycznej. Ich zaangażowanie i determinacja sprawiły że mimo trudności udało mi się otrzymać sprawiedliwość i zrekompensować poniesione straty. Teraz mogę śmiało uśmiechać się wiedząc że mam wsparcie profesjonalistów którzy zawsze stoją po mojej stronie.

Eugeniusz

Pełne zaangażowanie Nexus Group w prowadzoną sprawę. Zawsze mogłem liczyć na pomoc choćby telefonicznie świetny kontakt i bardzo pomocne porady. Ogromna wiedza i doświadczenie sprawiły że znowu mogę spać spokojnie. Polecam z całego serca usługi Nexus Group.

Zostaw merytoryczną opinię o NEXUS-GROUP Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w NEXUS-GROUP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NEXUS-GROUP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEXUS-GROUP Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 9 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NEXUS-GROUP Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NEXUS-GROUP Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NEXUS-GROUP Sp. z o.o.