Opinie o Yver B.V. w Bladel

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Yver B.V.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Yver B.V. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Yver B.V. w Bladel

Piotr33

Nie polecam . (usunięte przez administratora) Pobierają eksterytorialne a za mieszkanie i tak trzeba płacić około 300 eu co miesiąc. Żaden Salaris nie jest zgodny z Twoją wyplata, masz większą stawkę netto niż brutto także jak jedziesz na urlop to (usunięte przez administratora), brak możliwości zamykania pokoi na klucz w domach zimno, (usunięte przez administratora). .Pracowałem w tej agencji ponad rok zmieniłem na inną i żałuję że tak długo u nich pracowałem i dalem się (usunięte przez administratora) . Za tą samą pracę w innej agencji za 40 godzin tygodniowo mam tyle co w Yver za 55 godzin. (usunięte przez administratora)

Jak najbardziej polecam. Pracuje jako Operator CNC. Wszystko przejrzyste. Nie mam z agencją żadnych problemów ????

@Kristof

Pytałem i kasa wypłacana co miesiąc, tak mi mówili.

bajt

Współpraca od początku układa się dobrze, po rozpoczęciu pracy nie są nachalni, ale z drugiej strony możesz liczyć na to, że odbiorą telefon. Jak na Holandię porządna marka, docelowa firma okazała się spoko.

daiki
@Kimura

wszystko na czas i kasa jest jak na umowie jest

paela

Jedna z bardziej profesjonalnych firm z Holandii z którą przyszło mi współpracować. Uczciwe podejście oparte na wzajemnym zaufaniu, przynajmniej w moim przypadku pracy dla nich. Generalnie mogę polecić.

@Rotmistrz

Takie są moje dotychczasowe wrażenia tj. pierwsze płatności, które miałem dostać, normalnie mi wpłynęły na czas i kwota też się zgadzała.

Pro8lem

w tym roku jest jeszcze sens się zgłaszać?? Jak z projektami??

NoGi Nowy wpis
@Pro8lem

Nie no praca jest cały czas . Oni ciągle aktywnie działają na rynku .

banan

na jak długo +/- moge liczyć u nich na projekty??>

NoGi Nowy wpis
@banan

Powiedzą przed startem projektu . Zasady nie ma co i jak . A tak z ciekawości szukasz na długo czy na chwile ?

Dew

Ile doświadczenia musze mieć w danym zawodzie, żeby zacząć u nich robotę?

riko Nowy wpis
@Dew

nie mniej niż 2 lata na ogół

Romero

Jakie na połowe lutego aktualne rekrutacje? Powie ktoś chociaż na co ostatnio aplikował

Miśko
@Romero

Na pewno frezer CNC, dopytwałem o tą ofertę i wiem, że nadal jest aktualna

Gorol
@Miśko

a wiesz do kiedy, ja jeszcze na wypowiedzeniu. a o firmie słyszałem dobre opinie od znajomych, ktoś tam przez nich robił jakiś czas temu i sobie chwalił.

Robocop
@Gorol

Nie wiem czy już mają czy nie, dopytaj się najlepiej u źródła. Ale na CNC coś jest praktycznie cały czas więc coś powinno się zawsze znaleźć. Jak mają to warto!

Ikarus Nowy wpis

Projekty są cały czas takie jak tutaj pisali poprzednicy.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Yver B.V.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
auto

W ich przypadku do każdej ofertyh koniecznie wymagane jest własne auto?

Woodys
@auto

Prawko praktycznie zawsze. Auto też bardzo często wymagane

SanFran
@bajt

Jestes jeszcze tutaj? Możesz napisać jak to wygląda po kilku miechach?

mug
@SanFran

Podbijam, bo też jestem ciekawy. Polecacie ich? Można już się zgłaszać w nowym roku?

Legit
@mug

pisałem wyżej jak coś opinie 5 miesięcy współpracy z małą przerwą i dalej tak jak na początku było, bez zmiany

Kimura
@Legit

Płacone na czas i się zgadza?

daiki
@Kimura

wszystko na czas i kasa jest jak na umowie jest

Legit

wszystko legit - kasa na koncie wg. ustalonych zasad i dat, umowa na holenderskich warunkah. Współpraca od 5 miesięcy z krótką przerwą.

Tiki
@Legit

Holenderskie warunki, czyli holenderska umowa? Tak do dookreślenia

mars
@Tiki

Si, o to właśnie chodzi, czyli nie pracujesz na jakiejś dziwnej polskiej umowie tylko normalnie masz ich umowę!!

Roti

Bardzo dobre doświadczenia jak na ten moment, płacą wszystko w terminie, praca jest taka jak była ustalana przed rozpoczęciem. Jestem zadowolony po pierwszych 3 miesiącach.

Osss

Czy rozmowa z firmą jest w języku angielskim? Na jakim poziomie trzeba znać?

Miśko
@Osss

Rozmowa na komunikatywnym poziomie, pytania o wcześniejsze roboty i kilka rzeczy z cv... nic ciezkiego jak juz byles a jak nie ale dogadujesz sie troche po angielsku, też przejdzie

Kristof
@Anonim

A wynagrodzenie w tygodniówkach czy co miesiąc? Bo w Niderlandach różnie z tym bywa……

@Kristof

Pytałem i kasa wypłacana co miesiąc, tak mi mówili.

mechanik

na mechanika ciężarowych coś się znajdzie?

@mechanik

Jest sprawdziłem i gadałem więc jest to i jeszcze jest na spawacza TIG. Mnie ta druga oferta bardziej interesuje. Chcesz coś jeszcze wiedzieć? Warunków na mechanika nie znam ale szczegóły ogólne moge ci napisać.

Wania

Witam pracowalem dla Yver pare miesiecy obiecali mi 15 netto a wyszlo 11 brutto umowy nie dostalem nigdy nie wyplacili ostatnich tygodni pracy ani urlopowych ani wakacyjnych firma (usunięte przez administratora) a mieszkanie to kosmos czasami brak wody a czasami brak pradu w zime bylo niesamowicie dogrzewalismy mieszkanie grillem bo za farelke byly kary masakra nie polecam firma (usunięte przez administratora)

Arsen

Jak wygląda kontakt z biurem? I czy mają więcej oddziałów czy tylko jeden??

pakol
@Arsen

to ja może podbije poprzednie pytanie i jeszcze dodam od siebie, czy jest opcja nadgodzin?

Kabuto
@pakol

Kontakt z biurem na naprawdę good poziomie przyrównując moje doświadczenie z innymi agencjami w różnych krajach nie tylko holenderskimi... Co do nadgodzin kwestia indywidualna pytaj przy projekcie.

milikao

Polecam szczególnie, że maja wiele fajnych akcji pracowniczych. Np. dla najmłodszych od pracowników były w tym roku paczki od mikołaja. Oprócz tego wiele różnych akcji dla pracowników w ciągu roku. Sama atmosfera też jest oks.

mobilny

w jakich miastach holandii mają robotę?

Barrao
@mobilny

Podbijam temat i czy jest coś dla spawaczy?

Paulus
@Barrao

Wiem, że było w okolicach Bredy, Eindhoven, Rotterdamu właśnie coś dla spawaczy.

Czy w firmie Yver B.V. są regularne szkolenia pracownicze?

ciekawski

Istnieje możliwość pracy bez j ang.?

Kimczi
@ciekawski

angielski we wszystkich ofertach raczej wymagany , z firmą też gadasz po angielsku , raczej bym aplikował z językiem

@Kimczi

Potwierdzam słowa kolegi, angielski musisz znać, ale najlepeij z nimi pogadać, żeby zobaczyć czy Twój poziom wystarczy, bo nie zawsze musi to być super fluent

Rotmistrz
@paela

kasa bezproblemowo na czas?

@Rotmistrz

Fikołek

Ogólnie agencja jest okej, wywiązali się ze wszystkiego co było umówione. Nie ma problemu z kontaktem. Nie ma problemu z hajsem, typu brakujące godziny. Chata, pokój jednoosobowy plus części wspólne. Chata nie jest pierwszej świeżości ale da się normalnie żyć. Kwestia na jakich ludzi się trafi ale to wszędzie loteria. Pracuję na maszynach niedaleko Eindhoven, praca od poniedziałku do piątku normalne godziny, jak jest więcej roboty to jest i sobota na kilka godzin, robota na start też spoko, a dalszy rozwój to kwestie indywidualne. Z tego co inni ludzie w firmie mówią o mieszkaniu to się pokrywa. Nie wiem jakie firmy jeszcze ogarniają i czy gdzieś dalej warunki się różnią ale ogólnie w mojej ocenie agencja na +, wystarczy poczytać opinie o innych klimatach jak ludzie kimają w melinach i pracują 2-3 dni tygodniowo. Myślę że mogę polecić.

Samik

Spawacz niedaleko Eindhoven - kwatery jednoosobowe, trzeba było mieć doświadczenie, lepiej jak ma się auto ale itsniała też możliwość wynajmu od firmy. Oczywiście wymagany angielski.

Pioter
@Samik

hej dzięki za info! to jak auto chcieli albo mogli dać to prawko zawsze na 100 wymagane?

Kameleon
@Pioter

Poniżej jest już odp na to pytanie - tak prawko praktycznie w każdej ofercie trzeba mieć. tym niemniej moim zdaniem nic nie ryzykujesz jak jesteś dobry fachura i wyślesz do nich bez prawka z zapytaniem, czy tak też da radę.

Zostaw merytoryczną opinię o Yver B.V. - Bladel

• Jak się pracuje w Yver B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Yver B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Yver B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 8 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Yver B.V.