W&F Detacheringen BV

Eersel

Opinie o W&F Detacheringen BV

gość 2014-02-28 17:25:19
Witam. Ktoś zna tę agencję, pracował przez nią i może wyrazić swoją opinię? Będę bardzo wdzięczny.
marian512 2014-03-17 15:34:50
Pracowałem przez to biuro i mogę powiedzieć że jest wypłacalne. Warunki mieszkaniowe niezłe, płaca nie za wysoka ale zawsze płacą na czas(szkoda że co 4tygodnie).
Nie jest to złe biuro, warto zaryzykować i pojechać do Eersel.
Sith84 2014-04-08 16:48:07
Bardzo dobre biuro ,na wesolo :D
Marek 2014-11-28 12:49:00
Bardzo dobre biuro , pracowałem u nich ale już mie nie chcą , jednak polecam.
xa 2015-11-16 20:00:52
Pracowałem przez to biuro, i jestem bardzo zadowolony z współpracy, polecam każdemu, ludzie prowadzący to biuro są bardzo pomocni w różnych sprawach. Pozdrawiam
zima zła 2015-12-15 09:19:15
Panie z agencji są spoko, gorzej pracuje sie z polskimi pracownikami i warunki mieszkaniowe niezbyt dobre na zimę
haa 2016-02-05 15:46:02
Tak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] czytam te wasze brednie, i myślę sobie tak, zdzieraja żywcem juz tylko z czego sie da. w ogóle nie dbają o pracowników i nie zalezy im na nich. liczy sie tylko Kasa !!!!!czy to bedzie alkoholik czy jakis tuman po prostu oni mają płacone od osoby. biorą kase i płacą nam mizernie. jak czytam te wasz wypowiedzi to mam wrażenie ze piszą to osoby z biura. bardzo prosze nie pisac bredni- te biuro jest na prawde bardzo słabym pracodawcą !!!!!
co do wypowiedzi Rafała - nie kompromituj się chłopie - jezeli to ta osoba o której myśle - to weź sie zastanów bo byłeś pierwszym podpierdalaczem na firmie - który o niczym nie miał pojęcia !!
bummm 2016-02-05 15:53:19
praca budowlanych, chłopie czy ty wiesz w co sie pchasz !!! dostaniesz gumowce i bedziesz napierdalał jak rumun. łopatą. firmy motto powinno brzmieć - lubisz być okradany - my to załatwimy , u nas szybko dorobisz sie garba - to pewne .. dobra nie chce mi sie pisać na temat tego biura bo to nie ma sensu. chce wam tylko uświadomić ze to nie jest takie kolorowe jak te osły tutaj wypisują
grzes 2016-03-20 12:50:46
Pracowałem w firmie w&f iwszystko bylo ok podpisalem kontrakt na miejscu polecam
arabska wiosna 2016-03-26 17:48:05
Oferują pracę brudną i śmierdzącą. Płacą śmieszne pieniądze jak na europejskie stawki. Dobra opcja dla bezrobotnych którzy muszą podratować się. Ale pokoje to każdemu powinni jednoosobowe dawać. Nikt nie chce się męczyć z obcymi osobami. Wystarczy że w pracy jest ciężko. Holendrzy jeżdżą autami a polscy pracownicy jeżdżą na rowerach w każdą pogodę. Ktoś lubi pedałowanie i dobrą obsługę , polecam :) Ale teraz pełno tam dzikich arabów wszędzie. Nie wiem czy bezpiecznie tam jechać.
Jack 2016-04-06 16:46:40
pracuje u nich jako spawacz, zarobki jak w każdej innej holenderskiej agencji. Nie licz na norweskie płace jeżeli pracujesz w Holandii. Z tego co mi wiadomo zatrudniają sporo spawaczy czyli musi się opłacać i, co ważne, kasa zawsze na czas
jon 2016-06-10 08:45:53
polecam, uczciwe biuro
VDL 2016-10-03 22:18:57
jak każdy pośrednik,rozmowa tel,to jedno a realia po przyjeździe to drugie.
damian g 2016-10-07 14:14:14
Prawdę znają Ci którzy pracowali,nie ma miodu.Ściągają łatwo wiernych na siłę,po to aby na człowieku zarobić. ?Jesteś spawaczem-trafisz na wosk,jesteś operatorem cnc-trafisz na węgielki.Co nie które domki to jest tragedia,bardzo bulwersuje też to żę, żywność ginie z lodówek.
donPedro 2016-10-07 16:16:29
@damian g ? pracuje w jednej z firm o ktorej piszesz . nie ma tutaj spawaczy czy operatrorow CNC. podejrzewam, ze kompetentny operator czy spawacz nie podjolby sie tej roboty ... taka jest moja wizja :-) jak nie nadaje sie do spawania a potem bierze sie za prace na recyklingu to chyba H z kolesia a nie spawacz :-0 :-) Co do lokalizacji to nie hotele z 5 gwiazdkami , jedne lepsze, jedne gorsze , zawsze to domy a nie brudne i zimne bungalow.
Jacek 2016-10-11 11:26:39
No w tym momencie to pracownicy ogólnobudowlani to są oczywiście potrzebni, to nie powinno w ogóle nikogo dziwić, bo to przecież jest nawet w ogłoszeniach na ich stronie, poszukajcie jesli nie wierzycie
bezproblemowo 2016-10-27 01:51:14
Przed wyjazdem warto zabrać zaświadczenie o numerze konta walutowego z banku że należy do nas. To jedyna niespodzianka jaka mnie spotkała. Poza tym nie spodziewałem się niczego po pracy w agencji , trzeba podchodzić do takich ofert pracy z dystansem. Agencja zarabia i wy zarabiacie jak wam się uda utrzymać. Nie róbcie sobie żadnych planów na przyszłość. Możecie nie przejść okresu próbnego , praca też może się szybko skończyć. Panie z biura bardzo kontaktowe i można na nie liczyć ale każdy jak wiadomo dba o własny interes. Kombinatorów nie brakuje. Radzę uważać i dokumenty trzymać przy sobie łącznie z umową. W cudzym kącie ciężko się mieszka ale wspólnie można dać radę. Prace mają dla osób z doświadczeniem bo lewusy sobie raczej nie poradzą. Na wynagrodzenie sporo czasu się czeka jak na holenderskie warunki.
desperado 2016-11-28 17:19:24
Nie warto,stawki są liche oraz nic szczególnego.Jest wiele agencji które proponują większy hajs. Na domkach alkoholizm palenie zioła brud,smród,kiła i mogiła.Są agencje w których można naprawdę dobrze zarobić a W&F niczym pozytywnie nie zaskoczy. nie polecam.
Zostaw swoją opinię o W&F Detacheringen BV - Eersel
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie W&F Detacheringen BV