Newborn Plastic Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Newborn Plastic Sp. z o.o.

@pankoj Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

I am from Bangladesh; Can I apply this Job & Can I get a job offer? In that case Poland doesn't have any embassy in Bangladesh so it takes a lot of time to get a visa. In that case, how can I get help you and if you give me the job details, I will be grateful.

Weronika

Ile może zarobić kobieta w newborn na rolomatach zgrzewakach ?

@Weronika

Dzień dobry, 4342 zł - 4942 zł brutto + premie ;-)

Weronika
@Newborn Plastic Sp. z o.o.

Czy na zgrzewakach jest nocna zmiana i do tej nocnej zmiany jest jakiś dodatek ?

słabo to wygląda.
@Newborn Plastic Sp. z o.o.

Ile tej premii bo tak ogólnie to dosyc marna płaca?

Elizka
@słabo to wygląda.

Najniższa krajowa +200 zł dodatku do 4 brygadowki tak to wygląda????

@Elizka

Zależy o jakim stanowisku mowa :) Jeżeli chodzi o pomocnika operatora myjni- nie wymagamy żadnego doświadczenia -oferujemy 4342zł + dodatek funkcyjny + premia od tonażu oraz dodatek za godziny nocne.

@Weronika

Na chwilę obecną pracujemy w systemie 2-zmianowym.

Elizka Nowy wpis

Chyba w większości tak jest poprostu nie szanują człowieka żeby tylko wyzyskać ???? chodź ja uważam że na mieleckiej strefie bardziej znajdzie coś sensownego i lepiej płatnego niż w Kolbuszowej

Klementyna

Opisze mi ktoś co konkretnie robi taki pomocnik operatora folii? Jak przykładowy dzień z pracy wygląda? zastanawiam się na ile to ciężkie i na ile praca może zdawać się być monotonna

@Klementyna

Praca z pewnością nie jest monotonna ;-) Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz odwiedzenia naszej firmy wówczas dokładniej pokażemy jak wygląda dzień pracy pomocnika. Zadaniem pracownika na tym stanowisku jest m.in. wspomaganie operatora folii w obsłudze wytłaczarek do produkcji folii, mieszanie barwników czy wymiana wałków, drukowanie etykiet itd.

NN
@Newborn Plastic

Jaki z tego pieniądz netto?

@NN

Wynagrodzenie pomocnika operatora folii wynosi od ok.3 400 zł - 3 800 zł netto - zależne jest ono m.in. od ilości godzin nocnych, nadgodzin, premii tonażowych oraz dodatków.

ON
@Newborn Plastic Sp. z o.o.

Czyli 3800zł to jest max? Szału nie ma.

Nowy wpis

@ON

Max jako pomocnik, oczywiście zawsze istnieje możliwość awansu na operatora folii - wówczas wynagrodzenie również wzrośnie ;-)

ONA

Witam, @pracodawca Widzę, że widnieje ogłoszenie na specjalistę ds zakupów. Na jakie wynagrodzenie może liczyć osoba z doświadczeniem??? Czy są premie kwartalne czy miesięczne?

@ONA

Wynagrodzenie na jakie może liczyć specjalista ds. zakupów to ok. 5 000 - 6 000 netto oczywiście zależy ono m.in. od doświadczenia ;-)

Doma Nowy wpis
@Newborn Plastic

Dzień dobry. W ogłoszeniu dla specjalisty ds. zakupów wskazany jest także rozwój. Jak można go rozumieć? Zastanawiam się po prostu czy wraz ze wzrostem wspomnianego doświadczenia możliwy stacje się jakiś awans. Jeśli tak to na jakie stanowiska?

Firma Newborn Plastic S.C. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Mechanik utrzymania ruchu. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?

Od miesiąca już widzę, że widnieje oferta dla pomocnika operatora myjni. Do teraz faktycznie nikt się nie znalazł czy po prostu to oferta dla większej liczby osób? Piszą o pracy zmianowej, ale nie określają godzin. Czy są one takie same jak na innych stanowiskach (7 – 22)?

Na to stanowisko jest prowadzona rekrutacja ciągła. Tak jest to praca 3 zmianowa w systemie 4 brygadowym (7-15-23). Zapraszamy do kontaktu - odpowiemy na wszystkie pytania. Pozdrawiam

Nadia
@Pracodawca

Jak może wyglądać początek z dnia pracy takiego operatora myjni oraz jego zakończenie? O 7 jest otwarcie i trzeba być wcześniej czy jednak na spokojnie można przyjść i wszystko przygotować?

Czy polecacie aplikować na elektryka? kiedyś pojawiło się pytanie o to jak na UR nalicza się premie, ale nie widzę jednoznacznej odpowiedzi... W treści oferty zawarło się też to, że doświadczenie jest mile widziane. czy ma ono wpływ na oferowana stawkę?

Dzień dobry, tak oczywiście doświadczenie ma wpływ na oferowaną stawkę. Za pomysły optymalizacyjne przewidziane są dodatkowe premie uznaniowe. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź odwiedzenia naszej firmy - postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania. Pozdrawiam

JFENZI

witam czy jest możliwość dostania sie na magazyn kobiet czy bardziej brani pod uwagę sa mężczyźni @Pracodawca

@JFENZI

Oczywiście, Panie również są brane pod uwagę w procesie rekrutacji :)

Zosia
@Pracodawca

Na czym miała by polegać praca na magazynie dla kobiet ?

W jaki sposób praca kobiet może wyglądać na samym magazynie? Są tu może jakieś doświadczone panie i by się odniosły? Proporcjonalnie jest ich mimo wszystko mniej? W internecie widnieje teraz oferta dla pomocnika operatora folii, stąd też zainteresowanie

Norbi

Chcą właśnie przyjąć kogoś na stanowisko Operatora wytłaczarki folii. Kogoś, kto nie ma nic przeciwko uczeniu się nowych umiejętności i dyspozycyjnego do pracy zmianowej. Więc, na ile zmian jest robota ustalona, z jakim wyprzedzeniem poznać można grafik i z jakich korzystać szkoleń?

Mania

A wiecie, że właśnie trwa rekrutacja w firmie na stanowisko Elektryk utrzymania ruchu. No i moje pytanie to, jak naliczana jest premia uznaniowa? Skoro napisali o tym w ofercie, to czy ta premia jest co miesiąc i jest znaczna? Jakie to kwoty?

Iwona

W ofercie „pracownik magazynowy” jest mowa o pracy w systemie dziennym zmianowym, mam pytanie w związku z tym. Jakie są dokładne godziny pracy, ktoś wie? Potrzebuję wiedzieć dokładnie.

@Iwona

Tak, praca w systemie dwuzmianowym 7.00-22.00. Zapraszamy do kontaktu :)

Magdalena
@Newborn Plastic S.C.

Czy można aplikować bez uprawnień na wózki widłowe? Wiem, że jest to wymagane, aczkolwiek zastanawiam się czy pomagacie je zdobyć jako firma?

@Magdalena

Wymagana jest dobra umiejętność obsługi wózka widłowego, natomiast uprawnienia UDT są mile widziane. Tak, oczywiście refundujemy koszt szkolenia i zdobycia takich uprawnień.

Magdalena

Ile wynoszą te premie za pomysły optymalizacyjne? Bo wdziałam, że szukają kogoś teraz jako Operatora wytłaczarki folii. Tam napisali właśnie o takich premiach. A jaka jest konkretnie kwota?

@Magdalena

Tak poszukujemy osób na stanowisko Operator wytłaczarki do produkcji folii. Jeżeli posiada Pani wiedzę i doświadczenie w tym zakresie, a dodatkowo ma pomysł jak zoptymalizować proces produkcji- zapraszamy do kontaktu :) Oczywiście przewidujemy dodatkowe premie. Pozdrawiam

Iza

W ogłoszeniu na analityka biznesowego podano widełki płacowe 4000 - 4500 ale chciałabym podpytać czy to stawki netto czy brutto? Poza tym piszą tam coś o premiach uznaniowych. Na jakich zasadach można je uzyskać? Powiedzcie proszę bo zastanawiam się nad złożeniem cv

@Iza

Wynagrodzenie uzależnione jest od posiadanego doświadczenia, znajomości MS Office oraz systemu ERP. Proszę śmiało wysłać CV skontaktujemy się z Panią. Pozdrawiam

Aneta

Czemu tak opisujesz tego Pana? Czemu wyniszczenie? Co takiego się dzieje? Ile w takim razie można zarobić i ile płacą na niekorzyść Twoim zdaniem?

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Mechanik w firmie Newborn Plastic S.C.. Czy mogę liczyć na 5700 PLN, jeśli chcę pracować na Mechanik?

16_83_2

Zapraszamy na rozmowę do naszej siedziby.

Na mechanik

Na mechanik to nie. Jako mechanik to może tak analfabeto i skąd ci sie wzięło akurat 5700? A może od razu 6000 na równo?

Na mechanik

Jesteś administratorem i chcesz pracować jako mechanik (usunięte przez administratora) Skąd ty sie wzięłoś na mechaniku?

Zostaw merytoryczną opinię o Newborn Plastic Sp. z o.o. - Kolbuszowa

• Jak się pracuje w Newborn Plastic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Newborn Plastic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Newborn Plastic Sp. z o.o.?

Newborn Plastic Sp. z o.o.