Opinie o Bilance w London

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Bilance. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Bilance o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bilance w London

Pablo Nowy wpis

Proszę żeby nie usuwać tych wiadomośći bo jesteście (usunięte przez administratora) i naciągacze

Barbara

Super się współpracuje, polecam, polecam, polecam, Ryan Ramon zakochałam się w tego pana, uczciwy i bardzo miły broker.

Krzysztof
@Barbara

Witam Panią. Potrzebuję kontakt na jakiegoś brokera z tej firmy.

@Barbara

Proszę podaj jak sie można z tymi (usunięte przez administratora)skontaktować ?

Agata
@noen

Hej bo widzę, że od miesięcy walczysz o ten kontakt. Udało się? Nie myślałeś, żeby to gdzieś zgłosić?

@Agata

KNF twierdzi że Bilance nie jest w rejestrze brokerów, czyli to (usunięte przez administratora)

Agata Nowy wpis

I od zawsze tak było?

mbiernat40@gmail.com Nowy wpis
@Agata

Cześć, zgłosiłem i czekam na efekt. Jednocześnie proszę o kontakt inne osoby oszukane przez Binance, wspólnie będzie łatwiej dochodzić praw.

Agata Nowy wpis
@mbiernat40@gmail.com

I co udało się już tę całą sprawę rozwiązać? Co z innymi osobami dużo ich było?

noen

Nadal brak kontaktu z supportem a jak wyciągali kasę ode mnie to miałem 3 telefony dziennie od Adelia . Brak możliwości wypłaty środków. Zgłaszam sprawe na Policję.

Małgorzata
@noen

A ile pieniędzy wpłaciłaś? No i jak sprawa się rozwija?

@Małgorzata

Wpłaciłem 20.000$ Nadal brak kontaktu.

Agata
@noen

Jezu aż tyle? Już zgłosiłeś to prawda? Co policja na to?

noen

Brak kontaktu z suportem, nie ma możliwości wypłacić kasy, jestem pełen obaw że to (usunięte przez administratora)

Firma Bilance poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Вася

Фирма говно , наебалово , процент хороший но таргет хуй сделаешь , трафик шляпа ниче не меняется

tuo96

potwierdzam wszystko, co jest napisane niżej

Nikolas

jak narazie , nie ma do czego sie doczepic

User

Zmieniłem już chyba 5 firm brokerskich na niektórych straciłem, ta jest podobna do polskiej XTB , ale większość funkcji ułatwione do tego jest uczciwa i u mnie bardzo przyjemny doradca.

Grzegorz
@User

Mam dokładnie taka sama sytuacje ....

Munio

Dobre to jest, kasa leci tylko z obawy są jak korekta pójdzie = )

Tom

The platform is not convenient for me personally, I traded on the best platform before, but the analyst lost my money where I traded before, here we earn a little bit but we earn ...

Eryk

Firma spoko, ale nie polecam handlować bez sygnałów analityka ... utopiłem w taki sposób 500$, teraz otwieram tylko zlecenia które mi mówią otwierać

Mati

Petarda !!!! Jest moc moja inwestycja jest śmieszna jak powiedział przewodzący 1000 dolców, ale w ciągu tygodnia 200$ na plusie dla mnie to (usunięte przez administratora) kasy mam 19 a będę zarabiał więcej rodziców xD

Bogdan Kręgielewski

Z ogromną ostrożnością podchodzę do brokerów, bo w 2019 bylem (usunięte przez administratora) przez PartnerGroup. Po sprawdzeniu tej firmy i rozmowa z doradca zrozumiałem ze warto zaryzykować chociaż doradca mówi z nie ma żadnego ryzyku. Minęło 3 miesiące współpracy jestem naprawdę zadowolony i przyszedłem do myśli zostawić tutaj swój pozytywny komentarz. Mam na plecach komornika po tych oszustach z PartnerGroup , za 3 miesiące z kwoty inwestycyjnej 3500 EUR (które pożyczyłem od brata mam już nie cale) 9000 EUR Oczywiście pieniądze wzięte od brata zainwestowałem dopiero po miesiącu .... nie myślcie że jestem aż tak głupi i naiwny , najpierw sprawdziłem jak pracują i wypłaciłem trochę .....

Mateusz

Miałem doradcę, który ciągle mnie namawiał na wpłatę bardzo dużych środków według mnie 10k $. Po trzech miesiącach namawiania zrobiłem to z wielka obawa , bo to są oszczędności życia ... Ale teraz po dwóch tygodniach handlu żałuje z nie zrobiłem tego wcześniej, bardzo różnią się zyski jeżeli porównywać forex i akcje lub crypto

Bartek
@Mateusz

hehe to masz farta że masz tyle kasy .... ja musiałem brać kredyt udzielili jakieś drobiazgi 2tysiaka , (usunięte przez administratora) bankowskie

Kacper
@Mateusz

proszę poinformować czy pan korzystał pod czas współpracy z programu AnyDesk?

Mateusz
@Kacper

tak , czasami teamwiewer

Kinga

Kilka raz już miałam złe doświadczenie, w końcu trafiłam na uczciwą firmę Wypłacam raz w miesiąc polecam !!!

Leon

This is really one of the best brokers on the market, within half a year of my 10 thousand dollars they managed to make 60 thousand

Twoja Stara

Małe spredy i wykształcony doradca to już dwie przyczyny, dlaczego wybieram tego brokera, nie źle zarobiliśmy na ostatniej korekcie krypto, 80% sygnałów są bardzo dobre

Krzysztof

Współpracowałem z dużo różnymi firmami, ale ta jest uczciwa Wypłaca środki w ciągu 1-3 dni roboczy Wszystko na razie jest ok

Zostaw merytoryczną opinię o Bilance - London

• Jak się pracuje w Bilance?

Zobacz opinie na temat firmy Bilance tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bilance?

Bilance