DAFA Polska sp. z o.o.

Opinie o DAFA Polska sp. z o.o.

ja też

popieram powyższą opinię i zastanawiam się tylko jaki trzeba mieć tupet żeby przyznać się publicznie jaką jest się żmiją(usunięte przez administratora)

do obiektywnego

No to się wykazałaś Pani Agnieszko teraz to już przynajmniej wiadomo dlaczego ludzie lecą skoro tak podstępnie się ich wygryza i takie rzeczy do przełozonego sie donosi szkoda tylko że swoje zasługi przypisuje się innym, osobiście byłem świadkiem jak to chwaliła się na stołówce jak kupiła sobie nowe mieszkanko a cały zakup załatwia w pracy przez internet i jak to wydzwania i szczegółów dopina bo w domu to bidula czasu nie miała i jeszcze z tymi paznokciami przecież wiadomo jak było i kto je malował nie raz ledwo kubek trzymała żeby sobie nie uszkodzić..i kto tu przepraszam jadem zalatuje???? skoro swoje nieróbstwo zwala się na innych no ale to przecież w jej naturze zamydlić innym oczy i pokazać jakim się jest świetnym pracownikiem a innych oczernić, juz wszyscy się przekonali jaka to podstępna osoba a jaką uczciwą i lojalną chce pokazać przed przełożonym szkoda tylko że nie słyszy jak go smaruje na papierosku a z tym piwkiem to lepiej nie wyskakuj bo i tak się nikt go z tobą nie napije. A koleżanka z controlingu to co???? po godzinach siedziała żeby też paznokietki malować?????? rany, czy nikt nie widzi się tu wyprawia?????

...

....oby zauwazyl....prace ludzi oczywiscie a nie darcie mordy z byle powodu....a z ta kadrowa?dajcie spokoj...komu ona sie moze podobac?zapewne swojemu mezowi;)

xx

w firmie duzo zmian,duzo sie dzieje a nierobstwo sie szerzy....czy ktos madrze to zauwazy?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DAFA Polska sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy?
obiektywny

co ma schludny wygląd, adekwatny do wykonywanej pracy do chęci podobania się komuś? Nie mylmy pojęć. Ale jak wyglądasz lepiej, to może przedstaw się z imienia i nazwiska i zobaczymy, kto ma lepsze nogi, jest lepiej ubrany, bardziej dba o higienę, ma czystsze paznokcie etc. Czy może nie masz odwagi? A widzę, że jad leje się z Was strumieniami. Ale to typowe - zamiast popatrzeć w lustro i zacząć poprawianie świata od swoich błędów i nieróbstwa, łatwiej się czepiać innych. To zajmuje chwilę, można się dowartościować, pokozaczyć zza komputera. Szczególnie, jak się zostało wywalonym z roboty za nieróbstwo lub tragiczną jakość pracy. Albo jest się zwyczajnie cienkim i nie da się podskoczyć wyżej, a gdzieś trzeba niespełnione ambicje wylać. Ja nie zauważyłem, by zwolniony był ktokolwiek uczciwie pracujący - przynajmniej z tych, z których pracą (bądź jej brakiem) miałem do czynienia. No ale może potraficie mi wykazać, że np "była" kadrowa uczciwie pracowała - jak ktoś mi to wykaże, to stawiam kratę piwa ;) A może to kto inny tak uczciwie pracował i go źli ludzie wywalili? Wy też we własnej firmie płacilibyście ludziom za siedzenie pół dnia w internecie, a drugie pół malującym paznokcie? I jeszcze byście się cieszyli mówiąc, że to świetny pracownik, bo cały dzień coś robi? hahaha I dla świadomości - tak jak w każdej firmie, w której pracowałem, tak i w tej - kadry nie są decyzyjne w kwestii personalnego doboru osób do zwolnienia! To są decyzje dyrektorów/przełożonych, a kadry są tylko wykonawcą poleceń w tej sytuacji. Pozdrawiam, życząc byście się własnym jadem i zawiścią kiedyś nie udławili.

xxx

Takkk, zapewne, na pewno się potrafi odezwać tylko że z reguły pierdooli głupoty i tylko w taki sposób , żeby się podlizać temu który obecnie jest na "fali", choć dla mnie osobiście może w JJJ (usunięte przez administratora)do emeryturki.

....skad wiecie ze pisal?mowil?:)Bo jako jeden z nielicznych potrafi sie odezwac...ja sobie to cenie

Właśnie zastanawiam się

Przecież wszyscy dobrze wiemy, że następny leci Grzesio technolog nasz kochany.

Cichy
@Właśnie zastanawiam się

Czyżby? Na wszystkich pisał na Gowork i teraz kolej na niego? Przypominają mi się wpisy PGR

@Właśnie zastanawiam się

I tak to jest;Nowy robol po awf-ie,mijają miechy i STOPER technolog.Ale dalej się strzela z ucha na górę, jak to można zmniejszyć koszty produkcji.Właśnie tak moi drodzy dochodzimy do cięcia kosztów.Najpierw się popracowało na hali. to tu to tam a teraz się normy podnosi.A wy koledzy i koleżanki dalej pijcie z nim wódzię.

Z produkcji

Jak to kto???Gołym okiem widać kto postępuje nie właściwie i jeszcze się z tym wywyższa...

ROBOL

Ciekawe kto następny?

świetlik

Widzę,ze nareszcie ktoś zaczął myśleć w firmie...

ktos

uwazam ze firma jest kiepska

pojebany
@ktos

Należy się z tym zgodzić , ale pod jednym warunkiem, nie firma a część tępych ludzi , którym wydaje się że są tak zajebiści że szok, a tak naprawdę zajmują swoje stanowiska za [usunięte przez moderatora]. Tylko niech zainteresowani nie zapominają skąd się wybili bo świat jest za mały żeby palić za sobą mosty, Polecam niektórym zmienić swoje zachowanie i nie drzeć ryja o wszystko , szczególnie o rzeczy na które nie mamy bezpośredniego wpływu, [usunięte przez moderatora] (interchemall nie jest jedyną instytucją na świecie). zawsze język i usta można wykorzystać do lepszych , bardziej wzniosłych celów:-)

aaa

Miałeś lub miałaś na myśli podwyżki norm...na ostatnim spotkaniu wyraźnie to było powiedziane.

MMMM

MOIM ZDANIEM NOWY [usniete przez moderatora] POMYŚLI JAK DAĆ LUDZIOM PODWYŻKI. Z PEWNOŚCIĄ POPRAWI TO NASTROJE W FIRMIE

james bond

ciekawe jakie ? ostro myśli, bo go nie widać i nie słychać na produkcji

;-)

W firmie szykuje się rewolucja... nowy Pan [usniete przez moderatora] ma super pomysły

...

Raczej tak nie rób. Najlepiej udaj sie do dyrektora i porozmawiaj z nim nie powinien stważać problemów zawsze w okresie wypowiedzenia masz możliwość nie przychodzenia do pracy.

ktos

sluchaj sprawa wyglada nastepujaco olej ich i tyle i poporostu nie przychodz do [usniete przez moderatora] hehe

pojebany

Opis konwersacji zarówno pomiędzy pracownikami jak i między pracownikami a przełożonym + osobami poszczególnych działów faktycznie jest formą monologu.( Nie dotyczy to WSZYSTKICH).Na wszystkie sugestie odnośnie produkcji, jej organizacji odpowiedzi są bardzo podobne : "bo tak " , " bo nie", "bo dyrektor powiedział ", " bo sie nie da" bo za drogie, bo za tanie, i w kółko to samo.A jak coś się wydarzy (braki surowców, reklamacje ) to zainteresowani są w szoku. To nie MY, to ONI .Im wyżej zajmowane stanowisko to zdziwienie większe mimo iż trwa to od lat. I później wypełnianie ankiet, osłupienie z wyników- wystarczy posłuchać nie trzeba zatrudniać firmy AON.Dobra rada, niech niektóre osoby jeśli nie mogą pomóc to niech chociaż nie przeszkadzają .( dziwne usprawnienia, zebrania, kreatywna matematyka, niczym nieograniczona wiara w system Exact,) Ps. niektórzy potrafią obsługiwać wagę laboratoryjną , nawet elektroniczną (taka uwaga dla jednej osoby z dyrekcji:-))

Monologi bądz też nie wiesz z kim rozmawiasz bo czasami to może się odwróci przeciwko tobie mowa zarówno o górze jak i dole!!! Więc jest czasami lepiej trzymac się z boku i nie wnikac. Ale to też może byc zle odbierane....odludek a moze wolny słuchacz? Niestety żyjemy w takich czasach gdzie każdy martwi się o siebie a druga osoba się nie liczy.

Zostaw merytoryczną opinię o DAFA Polska sp. z o.o. - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w DAFA Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DAFA Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DAFA Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DAFA Polska sp. z o.o.