GPPH s.c. K. Rzeźnik W. Piechota

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o GPPH s.c. K. Rzeźnik W. Piechota

Piotr Nowy wpis

Zauważyłem że pojawiła się oferta na stanowisko "Konstruktor - Technolog", czy firma posiada biura w innym mieście czy tylko Mielec ? Oferta ciekawa jednak odległość 120km to za dużo na dojazd. @Pracodawca

Nowy wpis

@Piotr

Dzień dobry, posiadamy siedzibę tylko w Mielcu.

Dzień dobry, w ofercie dla specjalisty ds. sprzedaży było napisane, że wymaga się biegłości w wybranym języku obcym takim jak na przykład niemiecki, włoski i inne. nie widzę przy tym w ofercie wzmianki o kursach językowych. Czy są one docelowo oferowane?

Nowy wpis

Dzień dobry, aktualnie raz w tygodniu w godzinach pracy przez 1h są prowadzone lekcje języka angielskiego. Osoby uczęszczające na lekcje są podzielone na trzy grupy ze względu na stopień zaawansowania.

Łukasz

Chciałbym zapytać czy na firmie są przyjęcia na stanowisko ślusarz, oraz wyczytałem że firma planuje wybudowanie hali w Chorzelowie. Czy firma planuje mieć w Chorzelowie stoją filie czy planuje całkowicie przenieść produkcję?

@Łukasz

Witam, a gdzie udało się Panu wyczytać te informację? również chętnie poznam szczegóły. To kiedy ta cala hala ma powstać? Podano terminy?

@Łukasz

Zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Rekrutacji mailowo na adres rekrutacja@gpph.pl lub telefonicznie +48 574-866-566. Na pewno zostanie Pan poinformowany, czy aktualnie jestprowadzona rekrutacja lub czy będzie prowadzona w najbliższej przyszłości. Co do budowy nowej siedziby - siedziba będzie w Tuszowie Narodowym w obrębie nowej Strefy Ekonomicznej (odległość zaledwie ok. 10 km od miejscowości Mielec). Zostanie tam przeniesiona cała siedziba GPPH.

J.w. - Co do budowy nowej siedziby - siedziba będzie w Tuszowie Narodowym w obrębie nowej Strefy Ekonomicznej (odległość zaledwie ok. 10 km od miejscowości Mielec). Zostanie tam przeniesiona cała siedziba GPPH. Na tę chwilę nie ma oficjalnego teminu przeniesienia siedziby firmy.

Jaka atmosfera jest między działami w GPPH s.c. K. Rzeźnik W. Piechota?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w GPPH s.c. K. Rzeźnik W. Piechota odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Danka

Witam, czy tutaj występuje okres próbny? widziałam to zapytanie na forum na które nie udzielono jednoznacznej odpowiedzi względem formy umowy. A gdy znalazłam ofertę dla specjalisty ds. sprzedaży to nie wyczytałam w niej takich informacji. jeśli już jakaś próba występuje to ile w zasadzie trwa?

@Danka

Tak, w naszej firmie osoby są zatrudniane na okres próbny 3 miesięcy, a następnie po okresie próbnym na umowę o pracę na czas nieokreślony.

Aneta

Witam, czy firma przyjmuje kobiety? Jeśli tak to na jakie stanowiska? Słyszałam dużo pozytywnych opinii i nie ukrywam, że jestem zainteresowana pracą

@Aneta

Ze względu na rozwój poszukujemy nowych osób do pracy, kobiet również. Mamy wiele stanowisk - i takich związanych z pracą biurową i stanowisk produkcyjnych. Najlepiej obserwować nasz fanpage Pracuj w GPPH na facebooku lub stronę internetową. Można także kontaktować się z naszym działem rekrutacji: https://gpph-group.com/pl/kariera/

Aneta
@GPPH s.c. K. Rzeźnik W. Piechota

Dziękuję za odpowiedź. Wysłałam CV. Pozdrawiam

Kiedy ten wspomniany multisport został w praktyce dodany? Mam przed sobą dawniejsza ofertę dla specjalisty ds. planowania i w niej nie ma jeszcze o nim wzmianki o opiece także. czy to oznacza, że z czasem dodawane są kolejne benefity do oferty? czy będą jakieś konkretne planowane na kolejny rok? Albo jakieś inne ogólne zmiany?

MultiSport jest dostępny dla pracowników od początku poprzedniego roku (2022). Co jakiś czas dodawane są kolejne benefity, aktualnie z takich oferujemy też pracownikom ubezpieczenie grupowe oraz pakiet medyczny LuxMed :)

Jaka umowa obowiązuje w GPPH s.c. K. Rzeźnik W. Piechota podczas okresu próbnego?

JKarp

Firma @Pracodawca jest godna polecenia. Rzadko kiedy spotyka się miejsce pracy gdzie pracownicy są dla siebie bardzo życzliwi a pracodawcy doceniają oddanie pracownika. Dodatkowym plusem jest pakiet benefitów jakie pracownik dostaje. Jeśli ktoś szuka pracy to naprawdę, naprawdę polecam.

@JKarp

Kierownictwo GPPH to ludzie mocno zaangażowani w życie firmy i aktywnie w nim uczestniczący – a przy tym szanujący każdego pracownika bez względu na zajmowane przez niego stanowisko. Zaangażowanie i doświadczenie pracowników są także dodatkowo doceniane przez możliwość dalszego rozwoju. Ponadto Firma oferuje bonusy takie jak w pełni finansowana opieka medyczna, Multisport, szkolenia. Zdecydowanie firma GPPH to jedna z nielicznych na mieleckim rynku z takim podejściem do pracowników. Szczerze polecam tego pracodawcę.

Justyna

Firma która dynamicznie się rozwija i pozwala pracownikom nabrać dużego doświadczenia. Polecam.

Mateusz

Towarzyszą mi bardzo pozytywne doświadczenia i emocje związane z firmą. Pracodawca godny polecenia.

Czy w GPPH s.c. K. Rzeźnik W. Piechota możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Marzena

Witam, na stronie jak i na jednym z portali widziałam, że szukali kiedyś do siebie speca ds sprzedaży. Z tego co było na forum pisali o multisporcie jako jednym z benefitów czy do dziś doszły jakieś jeszcze? W ogłoszeniu widziałam dofinansowanie do kursów ale także ogólny dostęp do szkoleń czy ktoś rozwinie ten temat? o jakich dla speców od sprzedaży jest tu mowa? jak są częste i czego można się nauczyć?

@Marzena

Dzień dobry, jeśli chodzi o benefity, to oprócz karty multisport oferujemy również pakiet medyczny LuxMed, a także bilety dla pracowników i ich rodzin na domowe mecze Stali Mielec :) Jeśli chodzi o szkolenia, to organizujemy je dla danego działu - w dziale handlowym jest to zazwyczaj cały dzień szkoleń, na które prowadzący przyjeżdżają do naszej siedziby. Co do stanowiska specjalista ds. sprzedaży - polega ono na sprzedaży produktów z naszej oferty, pozyskiwaniu nowychklientów i dbaniu o długotrwałe, pozytywne relacje biznesowe - w związku z tym pracując na tym stanowisku, można nabrać właśnie w/w umiejętności :) Dodatkowo wystawiamy się także na targach branżowych, dzięki temu osoba na tym stanowisku ma możliwość kontaktu osobistego na żywo z klientami :)

Zostaw merytoryczną opinię o GPPH s.c. K. Rzeźnik W. Piechota - Mielec

• Jak się pracuje w GPPH s.c. K. Rzeźnik W. Piechota?

Zobacz opinie na temat firmy GPPH s.c. K. Rzeźnik W. Piechota tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GPPH s.c. K. Rzeźnik W. Piechota?

GPPH s.c. K. Rzeźnik W. Piechota