Wilk Elektronik

Opinie o Wilk Elektronik

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Wilk Elektronik?

W internecie wisi oferta pracy na stanowisko handlowca. Firma wymaga znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z zespołem oraz klientem. Czy podczas rekrutacji ta znajomość języka jest jakoś sprawdzana? Może trzeba odegrać jakąś scenkę albo rozwiązać test? Może ktoś był już na rozmowie i podzieli się wrażeniami :)

Xyz

Zapraszają na rozmowę, rekrutują i na tym się kończy kontakt. Nie zostałeś wybrany, to już się nie odezwą, chociaż podczas rozmowy kwalifikacyjnej obiecują coś innego.

Wanda
@Xyz

nic a nic nie bylo kontaktu od nich, nawet ze sie nie dostales do pracy? nie mowie juz o jakims konkretnym feedbacku ze cos mozesz poprawic na przyszlosc?

HR.Goodram
@Wanda

Cześć, Wysokie standardy procesu rekrutacyjnego to dla nas priorytet, dlatego przykładamy szczególną uwagę do komunikacji z Kandydatem. W zależności od miejsca, w którym aplikujesz status aplikacji sprawdzisz w tym właśnie kanale. Czyli jeśli jest to praca.pl otrzymasz stosowny komunikat w zakładce „historia aplikacji”; jeśli w pracuj.pl – analogicznie w „strefa pracuj”, jeśli aplikujesz do nas mailowo, wówczas odpowiedzi udzielamy mailowo lub do Ciebie zadzwonimy. Ponadto na każdym etapie rekrutacji można skontaktować się z osobą odpowiedzialną za rekrutację pod numerem telefonu / mailem wskazanym w informacji dla kandydatów, którą otrzymałeś/aś po pierwszym etapie testowym. Kandydaci, którzy zostali zaproszeni do naszego procesu rekrutacyjnego niejednokrotnie proszą o poszerzony feedback i taki otrzymują – jesteśmy do Waszej dyspozycji via tel / mail / Linkedin (bezpośredni kontakt z naszym HR). Jeśli nie otrzymałeś/aś odpowiedzi zwrotnej sprawdź zatem powyższe miejsca / spam w skrzynce mailowej lub skontaktuj się bezpośrednio z działem HR, który udzieli wszelkich informacji. Z pozdrowieniem Goodram HR Team ????

@Wanda

Nic a nic :) ich śmieszna odpowiedź, że samemu trzeba dzwonić żeby się dowiedzieć jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że nawet lepiej, że tam nie pracuję :)

Irena
@Xyz

A to ja też nie lubię tego typu sytuacji, ale wiesz może gdzieś im to umknęło. Myślałeś by sam się do nich odezwać?

Kala Nowy wpis
@Xyz

Ja dostałam meila zwrotnego i na wysokim poziomie

Może może

Witajcie - pytanie o dział IT. Jak tam wygląda praca? Kto nim zarządza, atmosfera itp. Dzięki za jakieś info - pozdro dla wszystkich.

Irena
@Może może

A jakie masz doświadczenie na stanowisku IT?

@Może może

W dziale IT jest duża rotacja, w ostatnim czasie z działu odeszły 3 osoby (60% działu) został tylko kierownik i zastępca kierownika. W dziale panowała i panuje kompletna dezorganizacja i chore zasady.

@Może jednak nie

Szkoda że tak późno...

@@Może jednak nie

Ale chyba mimo wszystko do dziś już uzupełnili te braki? Są trzy nowe osoby czy jeszcze kogoś szukają?

Owca

De facto zerkam tutaj z powodu ogłoszenia wystawionego dzisiaj i tego, że w sierpniu zewnętrzny headhunter zagadywał o udział w tej rekrutacji, a dopiero teraz zaczynam leniwie rozglądać się za czymś nowym. Dwa lata temu byłem tam na rozmowie, robiłem testy, odbyłem rozmowę z kierownikiem, proces jak proces, nie pamiętam żeby zapaliła mi się jakaś czerwona lampka. Jedyny powód, dlaczego uciąłem uciąłem od razu "romans" z headhunterką było: "Nie wchodzi się 2x do tej samej rzeki, mieli okazję mnie wybrać nie skorzystali" Wiem, że z jednego z serwisów dosyć regularnie dostaję info o nowej ofercie z tej firmy, ale teraz sprawdziłem i ogłoszenie wychodzi zbyt regularnie: lut/mar/cze/lip/sie/paź/lis.

@Owca

Wynika z bardzo dużej rotacji w dziale IT. Też rekrutowałem i zrezygnowalem po usłyszeniu opinii krążącej o firmie. Szkoda czasu.

Agata

Takie zakłady to można akurat wszędzie sobie robić, bo czemu by nie? To ile najdłużej wytrzymują, chyba nie każdy ma taki słomiany zapał do pracy tutaj?

Agata Nowy wpis
@Kandydat

Czyli ten problem stale tutaj trwa? To ilu osób obecnie brakuje? Ciekawa jestem w jaki sposób to rozwiążą w takim razie

rekrutacja zdalna z udziałem Dyrektor Finansowej i (usunięte przez administratora). Pani Dyrektor z klasą właściwą zajmowanemu stanowisku. Niestety, zachowanie (usunięte przez administratora) pozostawia wiele do życzenia, brak kultury.... Standardem procesów rekrutacyjnych jest informacja zwrotna do aplikujących, bez względu na rezultaty procesu. W Wilk Elektronik te reguły nie obowiązują, kontaktują się wyłącznie z osobami zakwalifikowanymi do kolejnego etapu, a reszta zostaje poinstruowana w trakcie rozmowy o możliwości uzyskania informacji zwrotnej w dziale HR. Kompletny brak profesjonalizmu!!!

Pytania merytoryczne i z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

El77

Szkoda czasu na tą firmę, przeprowadzają rekrutację kilka rodzajów dziwnych testów w zamkniętym pokoju na czas, myślę że niezależnie od stanowiska. Rozmowa najpierw jest bardzo miła trwa ok pół godziny i kolejną godzinę testy - testy na inteligencję, psychologiczne. A potem można czekać i brak jakiejkolwiek odp. czy kolejny etap będzie czy nie. Więc jeśli ktoś na poważnie szuka pracy to niech się zastanowi, bo czas jest cenny.

Mam pytanie o atmosfere w ksiegowosci, czy warto rekrutowac? Ostatnio szukaja glownej ksiegowej i zastanawiam sie nad aplikowaniem, ale nie chce wpasc z deszczu pod rynne... Prosze o info:)

Aneta
@Kandydat

Nie tylko głównej księgowej szukają, ale jeszcze do dwóch stanowisk. Wygląda to, jakby był do obsadzenia kawał działu :3 Ja chcę zapytać o tego pracownika biurowego do Tychów, jak jest testowany i czy w ogóle język angielski? Ktoś coś?

Xyz

Ciężko. Nie przepracujesz kilku lat to nic nie dostaniesz nie lubią awansować, po minimum 4 latach mozes się doczekać pierwszego awansu.

@Xyz

To dość długo. Z awansem dostaje się też podwyżkę? Czy o nią można się tu starać bez wyższego stanowiska?

Bolek
@Mikołaj

Podwyżki są co roku praktycznie na wszystkich stanowiskach. Chyba, że przytrafiło się jakieś L4, wtedy jest okres karencji ???? A awans może być nawet po roku - w chwili obecnej są takie osoby na produkcji,wiec to nie jakieś "Urban legend".

@Bolek

Okres karencji po l4? Ile to trwa?

Wanda

A wiadomo kto to się włamał?

Pracuję w Wilku od kilku lat. Jak dla mnie firma jak firma - a przerobiłem ich już kilka - każda praca ma swoje plusy i minusy. Pracować trzeba wszędzie. Tu mam stabilną prace, wypłatę zawsze na koncie, jest dobry socjal jesli tylko chce się z niego korzystac. Dla mnie ok

Tommy

Byłem na rozmowie, atmosfera w porządku w czasie rekrutacji, częśc polegająca na rozmowie ok, czesc papierowa - no coż, test z wiedzy o firmie - mam sporo uwag. Moim zdaniem jeśli szuka się kandydata, który przychodząc na rozmowę będzie miał w małym paluszku historię firmy i jej sytuację rynkową (min.konkurencja, najwięksi partnerzy biznesowi, typy produktów) - to trochę podejscie jakbym kolokwium zdawał. Bardziej oczekiwałem sprawdzenia wiedzy związanej ze stanowiskiem na które kandydowałem. Duży minus za nie poinformowanie o wyniku rozmowy mimo solennych (nie wymuszonych przeze mnie) obietnic wraz z podaniem terminu, kiedy już na pewno dowiem się czy przeszedłem do drugiego etapu. Nie przeszedłem, to mnie olali.

Xxxx

Byłam ostatnio na rozmowie kwalijikacyjnej ...musze przyznać że byłam mile zaskoczona rozmowa którą przeprowadzala bardzo sympatyczna pani. Cały stres poszedł na bok. Teraz czekam na tel. ☺☺☺

@Xxxx

Ja też na rozmowie byłem mile zaskoczony... Po przepracowaniu 3 miesięcy szukałem innej pracy. Radzę odmówić jak zadzwonią.

Zmotywowana
@Xxxx

Tak na początku wszyjscy są mili ale jak ci wystawią fakturę do zapłaty to już tak miło nie będzie

Zaciekawiony
@Zmotywowana

Za co fakturę?

@Zaciekawiony

No właśnie. Mnie też zainteresowała ta faktura. Myślałem, że to firma płaci pracownikowi, a nie odwrotnie. Może to za jakieś zniszczenia?

elo
@Mikołaj

Jakie zniszczenia? To pewnie faktura za jakieś usługi.

Mario
@Mikołaj

Chyba pracownik płaci jak coś zrobi źle ....

@Mario

Co takiego można zrobić źle? Może chodzi o kary umowne zawarte w kontrakcie. Fajnie byłoby jakby ktoś to wyjaśnił.

Hej, jakieś konkretne opinie czy warto składać cv czy lepiej omijać szerokim łukiem.. Nie chciałbym wpaść z deszczu pod rynnę?

Mi
@Nowy

To zależy, jeżeli nie masz doświadczenia, ogarniasz Excel i masz blisko to warto. W tej firmie jest olbrzymia rotacja na Biurach i Produkcji co świadczy o firmie

@Mi

Wiesz, że rotacja może być z różnych powodów. Nie warto aż tak generalizować. Ten Excel jest konieczny? Na jakim poziomie trzeba go znać?

pytanie

Witam, mam pytanie co do stanowiska młodszego specjalisty ds. logistyki. Jak ta praca w tym zakresie wygląda czy ktoś już pracował na tym stanowisku i chciał przedstawić opinię co do tego stanowiska, współpracowników i sytuacji w tej firmie czy warto czy lepiej sobie darować???

Uszcześliwiona

Nigdy nie byłam tak zadowolona z życiowego wyboru jak odchodząc z tej firmy. Zniknął codzienny stres pójścia do pracy i obawy, że coś może się zepsuć a Ty zapłacisz za to fakturę bo zwala winę na pracownika. Polecam trzymać się od tej firmy z daleka... Firma na ma kosztów produkcyjnych bo za wszystko ludzie płacą...

zainteresowany

Witam, jak wyglądają warunki na produkcji dla nowo przyjętych, a jak po czasie? Czy trudno się dostać na stanowisko pracownika produkcji bez doświadczenia?

Pani zadowolona
@zainteresowany

Jestem zadowolona ze odeszłam z tej firmy. Warunki na początku jak i po jakimś czasie takie same, za najniższą krajową. Tylko wypisać czy mogą fakturę za zniszczenie czegoś.

Czy w firmie Wilk Elektronik są regularne szkolenia pracownicze?

Nikt

Tak

pracownik Wilk

Wilk i szkolenia? W życiu! Nie ma żadnych szkoleń. Jak wnioskujesz samemu to nie dość, że czekasz miesiącami na zgodę to musisz podpisać lojalkę na 3 lata - nawet jak szkolenie jest darmowe! bo masz lojalkę za dzień wolny i koszty dojazdu - to juz lepiej wziąć urlop i się na własną rękę szkolić. Spóźnisz się 5 min i musisz urlop wypisywać na te minuty, nie możesz wziąć l4, bo premii nie dostaniesz za kwartał - takich chorych zasad jest cale mnóstwo

@pracownik Wilk

Potwierdzam... Moje zwolnienie z tej firmy było najlepszym wyborem w życiu :) nie mówię o faktach które wystawiają za niewielkie szkody, który nieumyślnie spowoduje się na produkcji. Szkoleń brak, a jak już są szkolenia to lajalka albo musisz im wrócić kasę za szkolenie.

Nadia

Cześć, po raz kolejny widzę ogłoszenie na stanowiska asystentki handlowca z rosyjskim, czy jest tam tak $źle, czy ludzie się nie sprawdzają, że tak duża rotacja, jak ogólnie warunki bo nie wiem czy pracę zmieniać?

@Nadia

Moim zdaniem sztywne zasady, które tam panują nie odpowiadają większości... Byłem widziałem. Nie polecam

Xxxx

Witam. Jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna? Slyszalam, ze trzeba jakies puzle ukladac... Mozna uzyskac wiecej informacji?

Nina

Praca na produkcji, czy jest skomplikowana? Jakie są zarobki?

Aneta
@Nina

Nie wiem, czy ciężka, ale pracując w Wilk Elektronik na produkcji do Twoich obowiązków będzie należeć: produkcja,montaż i pakowanie wyrobów elektronicznych, testowanie wyrobów oraz obsługa maszyn i urządzeń. Takie informacje znalazłam w sieci. To jak? Taki charakter pracy by Ci odpowiadał?

Wiktor

Świetna firma, doskonaląca swoje produkty praca tu to czysta przyjemność, polecam dla fachowców!!

Zostaw merytoryczną opinię o Wilk Elektronik - Łaziska Górne

• Jak się pracuje w Wilk Elektronik?

Zobacz opinie na temat firmy Wilk Elektronik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wilk Elektronik?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wilk Elektronik?

Kandydaci do pracy w Wilk Elektronik napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wilk Elektronik