SGS Industrial Services Poland Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o SGS Industrial Services Poland Sp. z o.o.

Gość Nowy wpis

Tak jak było napisane kiedyś właśnie w tym pierwszym kwartale który teraz mija są powystawiane oferty. nie widzę tylko niestety niczego dla ślusarza. Czy wszystkie wakaty są już wzięte?

Nie widzę tu aktualnych opinii, tym bardziej na temat pracy jako inspektor od BHP, a natknąłem się na taka ofertę od spółki sprzed chyba dwóch miesięcy. Mam doświadczenie w branży niestety jak widać się spóźniłem i w sumie nie wiem czy mam żałować? Wiecie ogólnie czy często kogoś szukają? I czemu tu opinie na miesiące już się urwały?

Manager SGS

Oferta pracy na stanowisko Inspektora BHP rzeczywiście była zamieszczona 2 miesiące temu. Wyłonilismy w procesie rekrutacji odpowieniego kandydata na to stanowisko i podpisaliśmy z nim umowę o pracę. Na tą chwilę obecną chetnie zatrudnimy elektryków, ślusarzy oraz spawaczy do pracy w Poznaniu oraz osoby posiadające kwalifikacje w wymienionych zawodach do pracy w krajach UE.

@Manager SGS

Witam serdecznie, co w tym przypadku z pracą dla kobiet? Czy jakiekolwiek nabory do Biura będą jeszcze przewidywane? Mam na myśli początek kolejnego kwartału

Manager Nowy wpis

Na chwilę obecną nie przewidujemy naborów do biura. W pierwszym kwartale 2024 będziemy zatrudniać wyłącznie pracowników na stanowiska ślusarz, spawacz i elektryk.

Czy w SGS Industrial Services Poland Sp. z o.o. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Spawacz umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 14 lipca na Pracuj.pl.

Manager SGS

W SGS obowiązuje nienormowany czas pracy. Pracownik zatrudniony na stanowisku spawacza nie może świadczyć pracy zdalnej.

Nowy wpis

@Manager SGS

Jednakże nienormowanym czasem pracy są objęci tylko pracownicy zarządzający firmą w imieniu pracodawcy. Powyzsze nie dotyczy pracowników zatrudnionych na stanowiskach tj. np.: ślusarz, spawacz czy monter.

Kamil Sebastian W

Nazywam się Kamil Sebastian W (bardziej znany Jako Don Ropa/Ropa), ale raczej nie trzeba mnie przedstawiać. Chociaż pracuje w SGS dopiero od dwóch lat już krążą o mnie legendy. Wiele osób nigdy mnie nie widziało, a doskonale znają o mnie różne historie. Jeżeli chodzi o mnie, jedno jest pewne – każdy ma u mnie czystą kartę, a co na niej zapisze zależy tylko od niego. Jeżeli chodzi o SGS jest to system pracy, który mi jak najbardziej odpowiada. Szczerze mogę przyznać, że lubię to co robię i znam się na tym. Dużymi zaletami są wynagrodzenia na czas oraz, czego brakowało mi w poprzedniej firmie, wiem na ile minimalnie jest wyjazd oraz istnieje możliwość jego przedłużenia aby więcej zarobić. Kolejnym plusem pracy w SGS jest możliwość rozwoju, a zarazem nikt nie oczekuje od Ciebie, że będziesz się znał na wszystkim. Jeżeli więc masz trochę ambicji, możesz się doskonalić w tym co robisz w dogodnym dla siebie tempie. Uważam, że praca w SGS to nie męczarnia, można robić to co się lubi i czerpać z tego radość. Pracowałem wcześniej w wielu różnych firmach i uważam, że w końcu trafiłem dobrze. Kolejną zaletą jest konkretna umowa o pracę, nie trzeba martwić się ze pracujesz na umowie śmieciowej bez pokrycia. Jeżeli się starasz i Ci zależy możesz liczyć, że zostaniesz doceniony podwyżką. Jeśli chcesz zarobić, nie musisz martwić się, że długo będziesz siedział w domu. Będziesz chętny do pracy- firma na pewno znajdzie Ci jakiś wyjazd. Z drugiej strony musisz być świadomy, że zatrudniając się w SGS będziesz pracował w systemie zjazdowym i być zdecydowany na ten rodzaj pracy. Wiele osób podpisuje umowę, przyjeżdża do pracy i narzeka na system pracy, demotywując przy tym innych pracowników, jeżeli więc chcesz pracować bądź świadomy zalet i wad tej pracy. Jednak prawda jest taka, że jest to praca w ciężkich warunkach: niedogodne miejsca, praca na wysokości, w różnych wilgotnościach i temperaturach. W kuluarach mówi się, że to praca tylko dla twardzieli. Pracując już sporo w innych firmach poznałem się na ludziach i wiem, że do pracy przychodzą ludzie różnych gatunków. Chwalą się „czego to nie robili” w poprzednich pracach, a w rzeczywistości nie potrafią rozróżnić podstawowych narzędzi. Najgorsze jednak jest, że mimo luk w swojej wiedzy i umiejętnościach brak w nich motywacji i chęci do nauki. Okazuje się później, że po upłynięciu sporego czasu nadal trzeba ich kontrolować i wszystko kolejny raz powtarzać. Zdobywając swoje doświadczenie nauczyłem się odpowiedniego podejścia, aby nie zabiegać o sympatię innych, potrafię oddzielać pracę od życia prywatnego. Jeżeli ktoś w pracy ma mnie docenić, nie będzie patrzył na mnie pod kątem moich zachowań prywatnych a moim podejściem do pracy i zaangażowaniem. Na sam koniec napisze tak nie mam rodziny, wiec dla mnie nie przeszkadza system zjazdowy, ale każdy wie co podpisuje i na co się godzi wiec nie rozumiem później gorzkich żalów, nie podoba się komuś praca to niech się zwolni, a nie demotywuje swoim nastawieniem resztę ludzi… prawda jest taka ze wszędzie trzeba pracować.

Hahaha
@Kamil Sebastian W

Ropa przestań opowiadać bzdury.Legendy krążą bo masz wielkie ego i ludzie z tego leja :D

Janek
@Kamil Sebastian W

Sporo rzeczy jest prawdą ale wychwalanie się na temat swoich kompetencji osoby która sama zbyt wiele jeszcze nie potrafi tylko doskonale oceniać i podważać prace innych jest trochę nie na miejscu . Firma jak najbardziej ok .

Firma SGS Industrial Services Poland Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Inspektor ds. BHP. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
D.B

Firma w porządku ,wypłaty zawsze na czas , praca często w fajnej atmosferze (zdarzają się wyjątki jak wszędzie). Warunki mieszkalne dobre a w razie problemów Panie z biura starają się pomóc . Jeśli ktoś szuka pracy za granicą na dłuższy okres jak najbardziej polecam .

Hahaha

Dla mnie firma spoko. Kontakt z paniami z biura był zawsze dobry. Ludzie w firmie jak to ludzie raz trafiają się spoko a raz oszołomy tego niestety się nie przeskoczy. Pracowałem trochę w tej firmie i mogę ja polecić. Jedyne co mi przeszkadzała to zbyt rzadkie zjazdy do domu a tak to wszystko ok.

Danny
@Hahaha

Powiem szczerze, zero stresu, cały proces przyjęcia z egzaminem np. na ślusarza to prosta sprawa, lecisz szlifem, gwintowanie, kąty z docinkami na wymiar i po sprawie. Płynniej/szybciej chyba się już nie da. Firma dla mnie również bez zastrzeżeń, bo pomimo tego, że na tydzień po przyjęciu mnie do pracy miałem problemy zdrowotne/chorobowe. To cieszę się że mam nadal spoko prace, jestem zdrowy i to mi do szczęścia wystarczy.

Czy Geodeta jest możliwy w firmie SGS Industrial Services Poland Sp. z o.o.? Ktoś z pracujących się wypowie?

Manager SGS

Rekrutacja na stanowisko geodety zostałą przeprowadzona w sezonie letnim. Obecnie nie poszukujemy pracowników z takimi kwalifikacjami.

Arek

Jak wyglada test na montera konstrukcji stalowych w siedzibie firmy?

@Arek

Dzień dobry, testy sprawdzające kwalifikacje zawodowe kandydatów do pracy odbywają się poza siedzibą firmy. Są przeprowadzane przez wykwalifikowanego instruktora. W trakcie testu należy wykonać zadanie zgodnie z rysunkiem technicznym. Sprawdzane są głównie umiejętności obsługi elektronarzędzi.

Dd

Firma tylko patrzy na czym oszukać pracownika. Zabrać podatek. Wysłać do pracy samochodem gdzie karty paliwowe zablokowane. Ubranie robocze raz na rok gdzie przy pracach spawalniczych i remontowych max 3 miesiące wytrzyma. Firma krzak ogólnie

JACEK
@Dd

czy można coś więcej na priw., 605420243

@Dd

Firma nie (usunięte przez administratora) pracowników i niczego nie zabiera. Rzeczywiście, zdarzyło się, że karty paliwowe zostały zablokowane z uwagi na nagły wzrost cen paliw i przekroczony limit transakcji, za co przepraszamy. Po zgłoszeniu problemu przez pracownika niezwłocznie zajęliśmy się sprawą i jeszcze tego samego dnia nastąpiło odblokowanie kart. Dołożymy wszelkich starań, aby podobna sytuacja nie powtórzyła się w przyszłości. Ubrania robocze są wydawane raz na rok, każdy pracownik otrzymuje bluzę oraz spodnie w ilości dwóch kompletów, dodatkowo kurtkę zimową z odpinanym polarem, T-shirty w ilości 5 szt., 2 bluzki z długim rękawem, obuwie oraz kask. W przypadku szybszego zużycia odzieży lub jej uszkodzenia przy pracy, na budowie sporządzany jest protokół zniszczenia ubrania, na podstawie którego pracownik otrzymuje nową odzież. Odnoszę wrażenie, że osoba Dd, która określiła naszą Spółkę idiomem: "firma krzak", nie zna jego znaczenia. Bo przecież “krzak”, “firma krzak”, od lat już oznacza w mowie po­tocznej firmę oszukańczą, która stara się naciągnąć swoich klientów na pieniądze, a potem uciec w krzaki, lub też taką, która podaje jako swoją siedzibę jakieś fikcyjne miejsce, gdzie znajdują się tylko chwasty i krzaki. Spółka SGS Industrial Services Poland ma swoją siedzibę w Nysie, a jej dane adresowe nie są fikcyjne. Firma prężnie się rozwija i obecnie zatrudnia ponad 90 pracowników. Do końca roku planujemy zwiększyć zatrudnienie o 1/3 i mamy nadzieję znaleźć pracowników z odpowiednimi kwalifikacjami i godnych naszego zaufania.

Gigs
@Manager SGS

I tu się nie zgodzę. Podatek z Niemiec akurat firma zabiera. Dobrze wiemy jak jest. Podpisywaliśmy dokumenty które pozwalają firmie na zabranie pieniędzy z podatku a jeżeli byśmy nie podpisali to wiadomo co by było.

Nie wypłacają nadgodzin , robią jakiś wał na zwrocie podatku z Niemiec każą podpisać jakąś klauzure i odbierają podatek z Niemiec za ciebie. Kierownik Przemek (lichtensztajn) stalkuje ludzi stosuje mobbing i nie zna się nawet na robocie nie stosuje się do bhp i ogólnie od pluga oderwany wieśniak księgowa wysyła fotki z wanny i przeprasza że to miało być do męża bo liczy na (usunięte przez administratora) ogólnie firma krzak kasa mizerna jak na wykonywana pracę a superwajzerow rodziny pana Przemka więcej niż monterów a nawet na planach się nie znają i na robocie nie polecam

Manager SGS

Niestety, zdarza się zatrudnić niewłaściwe osoby, co w w skutkach jest bardzo kosztownym błędem. Nie licząc kosztów rekrutacji, doposażenia pracownika w odzież, narzędzia, przeprowadzenie badań lekarskich oraz niższej produktywności w okresie wprowadzania nowego pracownika na dane stanowisko, musimy do tego doliczyć straty poniesione z tytułu spadku motywacji odchodzącego pracownika oraz spadku motywacji innych członków jego zespołu. Natomiast w przypadku zwolnienia pracownika dyscyplinarnie, może zdarzyć się jak w powyższym przypadku, że będzie on działał na szkodę firmy, chcąc zepsuć jej reputację i zniechęcić innych potencjalnych kandydatów do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Barbara
@Manager SGS

Czy często zdarzają się w takim razie zatrudnianie "niewłaściwych osób"? Przecież właśnie po to jest rekrutacja, żeby wnikliwie sprawdzić kandydata i nie popełniać błędów przy zatrudnianiu.

@Barbara

Zatrudnienie niewłaściwej osoby nie zdarza się często. Niezależnie jednak od tego jak długo przebiega proces rekrutacji i ile czasu poświęcimy na sprawdzenie kandydata, na rynku pracy można spotkać osoby mało zaangażowane w pracę, z niewielkimi kompetencjami, ale za to z doskonale rozwiniętą umiejętnością przechodzenia przez proces rekrutacji, która pomaga im bez trudu znaleźć nowego pracodawcę. Pomimo ciągłego udoskonalania, rozwijania i unowocześniania metod wykorzystywanych w procesach rekrutacji oraz stosowania coraz bardziej wysublimowanych i rozbudowanych narzędzi rekrutacyjnych, trudno mówić o wnikliwym sprawdzeniu kandydata przed rozpoczęciem przez niego pracy na danym stanowisku. Okazuje się, że kandydat, który podczas rozmów sprawiał bardzo dobre wrażenie, po zatrudnieniu niewiele potrafi, w poprzedniej pracy wykonywał zupełnie inne zadania, dlatego nie jest w stanie sprawnie realizować powierzanych mu w nowym miejscu obowiązków.

Były pracownik firmy

Jestem byłym pracownikiem firmy SGS z siedzibą w Nysie. Nie rozumiem skąd biorą się negatywne opinie jeżeli podczas mojej pracy żaden z pracowników nie narzekał na firmę. Po pierwsze firma zapewniała bardzo dobre warunki mieszkaniowe, dodatkowo opłacane było paliwo więc dojazd do pracy odbywał się bez dodatkowych kosztów. Wynagrodzenie było zawsze wypłacane na czas, starannie wyliczone i w razie wątpliwości- wyjaśnione skąd biorą się poszczególne kwoty. Byłem w stałym kontakcie w pracodawcą, można było zawsze liczyć na pomoc z jego strony. Warunki umowy jakie zostały przedstawione w Polsce nie odbiegały niczym od pracy za granicą. Ze względu na sytuację rodzinną musiałem się zwolnić z firmy i pozostać w Polsce natomiast gdyby nie to na pewno kontynuowałbym pracę w SGS. Ludzie często nie szanują swojej pracy oraz wymagają o wiele więcej niż sami oferują.

Barbara
@Były pracownik firmy

Super widzieć jednak, że praca poza Polską może mieć odpowiedni charakter i jasno wyklarowane warunki, jednak mam pytanie- na jaki rodzaj umowy można liczyć? Nie ukrywam, że jako studentka chciałabym podjąć pracę na umowie zlecenie

@Barbara

Dzień dobry, nie zatrudniamy na podstawie umowy zlecenie. Wszyscy pracownicy w naszej firmie są zatrudnieni na umowy o pracę.

Szkoda słów

Firma szuka tylko jak 50 i 100 zabrać do swoich kieszeni , najlepiej żebyś robił bez urlopów od poniedziałku do niedzieli , zjeżdżasz na urlop to dają ci wypowiedzenie , albo wymyślają coś jakiś powód żeby się ciebie pozbyć bo nie mają pracy a jak chcesz dowody to nikt wysłać nie może . Kiedyś było wypłacane do 200 godzin a reszta szła do "banku godzin" gdzie w Polsce nie ma nic takiego , a teraz nagle mówią że wypłacają wszystko to pytanie gdzie są nasze 50 i 100?! Nie polecam -rep

Beata
@Szkoda słów

Jeśli to co piszesz to prawda, a na samo pytanie nie ma reakcji, to chyba są przecież jakieś inne ewentualne ścieżki, którymi można to wyegzekwować? Czy dla Ciebie jak i innych to temat zamknięty?

Manager
@Szkoda słów

Firma niczego nie zabiera, każdy pracownik otrzymuje odcinek z wynagrodzenia, na którym są wyszczególnione wszystkie godziny i nadgodziny pracy. Zjazd na urlop nie jest powodem wypowiedzenia umowy o pracę, bo każdy ma prawo do odpoczynku. Na wypowiedzeniu umowy zawsze jest podana przyczyna rozwiązania stosunku pracy. Pracownik, który nie zgadza się na rozwiązanie, ma prawo do złożenia wyjaśnień i do odwołania się od decyzji. Nigdy nie było sytuacji w naszej firmie, aby osoba w niej zatrudniona nie miała rozliczonych i wypłaconych nadgodzin.

JaSam!
@Manager

Co tu dużo mówić... nikt w życiu nie dostał nadgodzin bo rozpisujecie nadgodziny na czas zjazdu do domu. Więc wypłacać nadgodziny a je rozliczacz 1 za 1 a nie 50 czy 100 to dwie różne sprawy... nawet nie wspominając że księgowa która nie potrafi już powiedzieć "dzień dobry" beż "yyy" "iiii" "mmmm" bo musi pomyśleć co by tu powiedzieć żeby się nie "wkopać" i zamydlić oczy pracownika, wypisuje urlop bez wiedzy pracownika bo jak to wielokrotnie słyszałem..."No"yyyyy" zabrakło Panu godzin na rozliczenie pobytu w domu i "yyyyy" musiałam zabrać kilka dni urlopu na poczet wolnego.... tak iż, gdyż wychodzi prostym rachunkiem że po pół roku okazuje się że pracownik nie ma już urlopu do wykorzystania a żadnego wniosku urlopowego pracownik nie wypisał.... ale jak to powiedziała księgowa gdy jeden z pracowanaikow wyłożył jej tę teorie przed oczy " spokojnie Panie K. "Yyy"szystko będzie... i wolne będzie i pieniążki będą. Nie pozdrawiam

@Szkoda słów

To co piszesz to widzę że masz w głowie siano chłopie zPGERU trzeba iść do szkoły żeby w tej firmie pracowac

@Szkoda słów

Jest to pomówienie, które w żaden sposób nie odpowiada rzeczywistości. Nadgodziny, zarówno 50 jak też 100 są rozliczane zgodnie z Kodeksem Pracy. Nigdy nie miała miejsca sytuacja, w której pracownik otrzymałby wynagrodzenie za 200 godzin pracy, a pozostałe nadgodziny były zapisane na koncie "banku godzin".

SGS Industrial Services Poland Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Elektryk w Niemcy. Wziąłeś udział w tym procesie? Na co według Ciebie powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

Manager SGS

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko elektryk. Poszukujemy wykwalifikowanych pracowników w zawodzie ślusarz, spawacz oraz dekarz. Warunkiem koniecznym jest posiadanie prawa jazdy i znajomość języka niemieckiego lub angielskiego. Zapewniamy zakwaterowanie oraz pokrywamy koszty dojazdu do pracy.

Bruno

Co jak co, ale płacą uczciwie i zawsze na czas. Chyba każdy ma świadomość na co się godzi. I tyle ma zarobione.

Manager SGS

Serwis GoWork.pl daje możliwość wyrażenia opinii na temat podmiotów zatrudniających, co z kolei umożliwia odwiedzającym znalezienie i zapoznanie się z informacjami na temat interesujących ich pracodawców. Należy jednak pamiętać o tym, że wolność słowa, nie oznacza swobody i wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek czy, naruszania godności innych. Naszą godność osobistą i dobre imię chroni prawo, które zakazuje wyrażania opinii zawierających pomówienia i oszczerstwa, a także takich, które znieważają inne osoby. Po przeczytaniu opinii zawierających nieprawdziwe i obraźliwe treści dotyczące Spółki SGS jak również pracowników, w niej zatrudnionych, podjęliśmy decyzję o zgłoszeniu sprawy do Prokuratury celem zobowiązania Administratora Serwisu GoWork.pl do podania numerów IP, a tym samym uzyskania danych osobowych osób dopuszczających się przestępstwa z art. 212 k.k., 216 § 1 k.k. i innych. Zgodnie bowiem z w/w przepisami ten kto pomawia inną osobę, grupę osób czy instytucję, narażając ją na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności lub kto znieważa inną osobę w jej obecności albo pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do tej osoby dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. Będziemy dążyć do ujawnienia osób rozpowszechniających niezgodne z prawdą i szkodliwe dla naszej firmy informacje, tak aby mieć możliwość dochodzenia rekompensaty za naruszenie dóbr osobistych na drodze postępowania sądowego. Nie pozwolimy na to, aby firma SGS wskutek nieprawdziwych oskarżeń obecnego czy też byłego pracownika, działającego na szkodę pracodawcy w wyniku konfliktu interesów, poniosła straty, albo ucierpiał jej wizerunek. Ukrywanie się pod pseudonimem (nickiem) nie powoduje bezkarności.

Byly pracownik
@Manager SGS

To jeszcze niech ta prokuratura zaglądnie na ten "hipotax", ale spokojnie PIP sie tym zajmie osobiście.

Hi
@Manager SGS

Ukrywanie się pod pseudonimem lub nickiem nie powoduje bezkarności- racja. Ale warto podkreślić, że wystarczy przedstawić wasze umowy, aneksy i inne dokumenty aby udowodnić swoje racje, które zostały przedstawione w wcześniejszych komentarzach. Każdy prawnik i księgowy po zobaczeniu tych bzdur od razu ostrzega, że jest to wszystko skonstruowane na niekorzyść pracownika! Panie nie do końca chyba zdają sobie sprawę z tego, że ludzie nie są (usunięte przez administratora) i wystarczy jedna opinia fachowca, która potwierdzi każde słowa, które zostały napisane w opiniach. Chyba nie do końca zdają sobie Państwo sprawę, że podanie konta firmowego do wypłaty zwrotu z podatku nie jest do końca legalne. Ale myślę że odpowiednio zajmie się tym odpowiednia instytucja ;) Ale będąc biernym obserwatorem można stwierdzić, że kontrola będzie ciekawa. Jeśli chodzi o przedstawiony wyżej artykuł z kodeksu karnego: chyba powinni państwo mocno to przemyśleć. Między prawdą, a "pomówieniami działającymi na szkodę" jest bardzo duża różnica... tym bardziej że każdy były pracownik ma swoją umowę, swoje rozliczenia i całą dokumentację z firmy i łatwo jest wszystko udowodnić. Z resztą wiadomości z księgową, czy pracodawcą na (usunięte przez administratora) nie znikają proszę Państwa;) Pozdrawiam serdecznie, życzę dalszego rozwoju i może opinie o Państwa firmie dadzą coś do zrozumienia i spowoduje to poprawę w firmie. Ps. Prawda jest taka, że gdyby nie spoko kasa to każdy by tą robotą walnął i zgłosił nieprawidłowości w dokumentacji do PIP lub innej instytucji. Z resztą, chyba słabo znają państwo pracowników skoro większość opinii jest wystawiona właśnie przez nich-obecnych:) pozdrawiam

Omd
@Hi

Czyli wypada wystawiać tylko pozytywne opinie bo inaczej policja i sąd.

Ilona
@Hi

Ciężki widzę klimat. Ale wspomniałeś też że jest spoko kasa. Możesz to jakoś bliżej określić, np. widełkami?

Hi
@Ilona

Ciężko stwierdzić, bo takjak pisali wcześniej te wypłaty różnią się diametralnie od siebie. Mogę jedynie wspomnieć że ok 10k zł można zarobić w tej firmie. A wszystkie negatywne komentarze dziwnym trafem zniknęły z portalu. A to ciekawe :D

Beata
@Hi

W sensie, że autorzy uznali, że przesadzili po prostu? ;) No to ok 10 k to piękna kwota! Tylko szkoda, że ta cała niepewność w takim razie jest. :/ Czyli każdy na taką sumkę może liczyć?

tytus

Wiem o kim piszesz.Ten Konrad w okularach.Popieram mściwa bestia z niego,ale trafi kiedyś ... .Co do firmy to polecam.

Konrad

To wy jesteście mściwe bestie.Co was moja przeszłość obchodzi.Zreszta nawet nie wiecie jak było.Nie pozdrawiam

Czy SGS Industrial Services Poland Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

jojo

NO PEWNIACHA ,nawet z pod Biedrony przedszkolaki są moglich EDZIA

Konrad

Zgłaszam to na policję.Biuro też poinformuje.Nikt nie będzie mnie oczerniał

Zostaw merytoryczną opinię o SGS Industrial Services Poland Sp. z o.o. - Nysa

• Jak się pracuje w SGS Industrial Services Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SGS Industrial Services Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SGS Industrial Services Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SGS Industrial Services Poland Sp. z o.o.