Polska Agencja Pozyskiwania Funduszy Unijnych Sp. z o.o.

Opinie o Polska Agencja Pozyskiwania Funduszy Unijnych Sp. z o.o.

Mania Nowy wpis

Hej, interesuje mnie praca jako doradca klienta zwłaszcza, że możliwa jest przy tym opcja na część etatu. te stawki godzinowe mnie ciekawią. Wpisane są od 20 do 60 zł. czy na polowce etatu można mieć te 60?

Michał Nowy wpis

Dzięki firmie udało mi się pozyskać upragnione dofinansowanie! Polecam każdemu

XYZ Nowy wpis

Siemka. Widziałem w ofercie dla doradcy klienta, że doświadczenie nie jest wcale wymagane, bo podobno naucza kogoś wszystkiego w parę dni. Czy to się zgadza? jak wygląda takie szkolenie i jaka umowa może być przy tym podpisywana?

Roma

Otóż znalazłam w sieci informacje, że doradcy klienta pracują tutaj na B2B lub na zlecenie, stawki za godzinę wahały się od 28 zł brutto, do 55 zł netto. Od czego to zależy? Agencja sprawdza doświadczenie i dotychczasową skuteczność w pozyskiwaniu środków i na takiej podstawie proponuje stawki? Ciekawa jestem ogromnie :)

K Nowy wpis
@Roma

Dla zwykłych doradców (którzy zajmują się TYLKO kontaktem z klientami do prostszych programów) jest kwota podstawowa + prowizja od podpisania umowy, plus jeśli ktoś wykazuje inicjatywę to jest fajnie nagradzany premiami różnymi. Ja sobie chwaliłam ten system :)

Czy kandydat na stanowisko Doradca klienta w firmie Polska Agencja Pozyskiwania Funduszy Unijnych Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Aneta

NIe polecam, uciekajcie od tej firmy z daleka!!! Hej, chcę podzielić się z Wami jak wyglądała moją wpółpraca z Papfu a właściwie strata mojego prywatnego czasu, Wszystko zaczęło się od tego, że przeszłam ostatni proces rekrutacji jakim była rozmowa. Wszystko wydawało się w porządku, dostałam info, że mam podać moje dane osobiste do umowy. W tym samym dniu co piszą do mnie na jaki adres wysłać telefon firmowy, dali mi znać, że rekrutacja została odwołana. Firma krzak. Dzwoniłam na wszystkie nr i nikt nie mógł akurat rozmawiac. śmierdzi przekretem na kilometr. Nie pozdrawiam. Zawracacie tylko (usunięte przez administratora) i moj wolny czas.

@ano
@Aneta

Miałem dokładnie taką samą sytuację. Próbowałem się skontaktować w różny sposób: telefonicznie, SMS i mailowo - zero odzewu. Niby zaoferowali wynagrodzenie za czas poświęcony na zapoznanie się z materiałami.. zobaczymy czy się z tego wywiążą.

@@ano

Hej, drugi tydzień widzę, że mija odkąd ta wiadomość została dodana a nie widzę by jakiś ciąg dalszy nastąpił. Czy wszystko już rozliczone? Albo inaczej dogadane?

Adka

Zarobki doradców na przełomie roku wzrosły o 20? Jeszcze parę miesięcy temu ktoś pisał o kwocie do 60 zł a mnie teraz w aktualnej ofercie wyświetla się do 80 zł. Czy jeszcze jakieś zmiany mogły nastąpić?

@pracodawca Dzień dobry, jak wygląda sprawa z feedbeckiem do kandydatów- czy jeśli kandydatura jest odrzucona to wysyłacie maila z informacją?

Do teraz są może jeszcze jakieś komplikacje z kontaktem? Widzę ze wcześniej padła wzmianka o problemach z CRM, ale ktoś niedawno znowu cos o nich wspomniał. w jaki sposób wtedy pracownicy organizują swoją pracę? i jak to wygląda w relacji z kandydatem? Po jakim czasie występuje jakiś feedback po rozmowie?

Ile jest zmian w Polska Agencja Pozyskiwania Funduszy Unijnych Sp. z o.o.?

Czy nie ma możliwości, aby doradca klienta pracował jednak na umowie o pracę? Wydaje mi się, że mój profil kandydata jest atrakcyjny dla firmy, ale studentem już nie jestem. Czy zeszłoroczne stawki za godzinę brutto 20-60 zł wzrosły i o ile? Tj. ta minimalna na pewno, ale o ile?

Jakub D

Dzięki firmie dostałem dofinansowanie dla małych gospodarstw wszystko zdalnie na wszystkie pytania dostarczone odpowiedzi niby czasem ciężko sie dodzwonić ale dużo pracy telefonów da sie zrozumieć że człowiek nie jest sam na 1 firme

Rolnik sam w dolinie.
@Jakub D

Fajna auto promocja. Nabór na małe gospodarstwa rozpoczyna się 15.09.2023 a Pan już dostał, wooow cóż za szybkie działanie. Umowy podpisanej przez firmę Papfu też się doprosić nie można ty oczywiście zeskanuj wyślij podpisaną a z naszej strony wała dostaniesz. Jak ktoś podaje dane do logowania do strony ARiMR bez umowy i bez podpisanej klauzuli poufności to kręci bata na siebie. Śmierdzi przekrętem z daleka.

@Rolnik sam w dolinie.

W ramach ścisłości nabór rozpoczyna się 21 września. Rozwój Małych Gospodarstw, to nie jest pierwszy program dla małych gospodarstw, wcześniej był taki program jak Restrukturyzacja i to o ten chodziło naszemu klientowi. Nasi klienci wypełniają ankiety i podają wszelkie informacje/wrażliwe dane dopiero po otrzymaniu oryginału umowy. Czas oczekiwania na umowę może trwać do kilku dni, a dosłanie podpisanego skanu umowy usprawnia ten proces.

Rolnik ponad granicami
@Polska Agencja Pozyskiwania Funduszy Unijnych Sp. z o.o.

Szanowny Pracodawco, Niezwykle imponuje fakt, iż są Państwo w stanie przeczytać w myślach swojego komentującego i wiedzą o jaki program chodzi, mimo nie podania przez osobę komentującą nazwy konkretnej dotacji. Niezwykle imponujące zdolności komunikacyjne. Niezwykła firma i niezwykli pracownicy, szkoda, że nie ma takich więcej ????!

@Rolnik ponad granicami

Na szczęście mamy bazę klientów, którzy z nami współpracują i klient, który ma na imię Jakub, a nazwisko się zaczyna na D, był tylko jeden. Bez problemu udało nam się to zweryfikować i pragnęliśmy rozwiać wszelkie wątpliwości osoby odpowiadającej. Tylko różnica pomiędzy Państwa komentarzem i tym powyżej jest taka, że my nie musimy się domyślać, tylko jesteśmy tego pewni. Nie rozumiemy tylko po co taki złośliwy komentarz pełen jadu. Podziwiamy wszystkich ludzi, którzy mają tyle czasu, żeby przeglądać wszystkie firmy na go work i czytać o nich opinie, bo z komentarza wynika, że Pan/ Pani nie korzystał/a z usług naszej firmy, a komentarz miał tylko na celu napisanie swojej frustracji niczym niepodpartej.

Kevin sam w ..

Tak po prostu od kilku dni dzwonię do jednej Pani M., drugiej Pani R., Pana K. w PAPFU z zamiarem zadania pytania czy został już złożony wniosek w moim imieniu do MRiRW w sprawie dofinansowania rozwoju małych gospodarstw. Hmm, niespodzianki nie ma, nikt nie odpowiada. Ciekaw jestem kiedy wyłączą telefony, zgadnijcie?

@Kevin sam w ..

Dzień dobry, mamy od kilku dni problemy z CRM, dlatego kontakt był utrudniony. Prosimy o telefon pod numer: 573 569 900 gdzie doradcy są dostępni od 8 do 20 lub maila na adres: kontakt@papfu.pl i od razu ktoś się z Panem skontaktuje.

Krystyna

PAPFU to bardzo dobra, rzetelna Firma godna polecenia. Solidnie i sprawnie przygotowali wniosek, dostałam dofinansowanie. Mój doradca, Pan Bartosz zawsze do dyspozycji, nawet się zdarzyło, że na swoim urlopie. Zdarzało mi się czasem dzwonić nawet kilka razy w ciągu dnia i zawsze mogłam liczyć, że Pan Bartosz odbierze, albo oddzwoni. Miły, sympatyczny, pomocny. Naprawdę polecam usługi PAPFU.

B.

Z czystym sumieniem mogę polecić PAPFU - największy plus to współpraca zdalna, ponadto są na bieżąco ze wszystkimi informacjami o naborach, zmianach itp. Po podpisaniu umowy otrzymałam swojego doradcę, który kontaktował się ze mną mailowo, telefonicznie - co ważne nie było problemu z kontaktem np po 18:00 - pracuję i zazwyczaj dopiero po tej godzinie byłam dostępna, doradca nie robił z tego problemu. Wszystko przebiegło dobrze, dostałam decyzje pozytywną z Agencji, na chwilę obecną mam już rozliczoną inwestycje - poinformowałam doradcę, że gdyby były kolejne nabory do ktorych się kwalifikuje, to jestem jak nabardziej chętna do dalszej współpracy. Także polecam - ja jestem zadowolona bardzo

M

Jezeli dostaniecie szanse pracy w PAPFU, a zalezy Wam na pracy w gronie młodych, pomocnych osob- nie wahajcie sie! Do PAPFU powrocilam po przerwie, co o czyms swiadczy, oczywiscie nie zaluje! Na starcie otrzymujecie ogromny kredyt zaufania co do jakosci Waszej pracy- warto po ludzku byc w porzadku. Szybkie kanały komunikacji miedzy pracownikami i szefostwem daje Wam stabilność i szybkie odpowiedzi na pytania (czesto trudne) zadawane przez Klientow. Pracownicy są młodą, zaangażowaną ekipą do ktorej mozesz dołączyć, a jak juz dostaniesz taką szansę, wykorzystaj, bo warto!

Stały klient

Ja tam jestem zadowolony, papfu pisało mi dwa wnioski i wszystko było ok. Warto też się wysilić i czytać ze zrozumieniem, platforma go WORK, raczej z nazwy, jest przeznaczona do opinii na temat PRACY w firmie. Ja firmę polecam i skorzystam przy innych dofinansowaniach

A

Polecam, otrzymałem dofinansowanie - wszystko bezproblemowo i zdalnie.

Klient silos

Wszystko super , firma rzetelna i wie co robi, jestem zadowolony ze współpracy

Jak wygląda ścieżka kariery w Polska Agencja Pozyskiwania Funduszy Unijnych Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Aneta

niestety nic dobrego o tej firmie nie mogę powiedzieć. Wniosek o dofinansowanie przegapiono??? i nie został złozony o czy nikt nie poinformował mnie. Pieniezy odzyskać nie mogę. nikt nie odbiera telefonu i nikt nie odpisuje na maile

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Agencja Pozyskiwania Funduszy Unijnych Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polska Agencja Pozyskiwania Funduszy Unijnych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Agencja Pozyskiwania Funduszy Unijnych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Agencja Pozyskiwania Funduszy Unijnych Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polska Agencja Pozyskiwania Funduszy Unijnych Sp. z o.o.