Delta HR Sp. z o.o.

Opinie o Delta HR Sp. z o.o.

Te oferty tutaj w zakładce są aktualne, prawda? zastanowiło mnie to zapytanie jednego Pana o to czy są, skoro widać ze mają je wystawione. Ja bym chyba chciał wybrać się na te na Hamburg. Co myślicie? Chłodnie mam na myśli. Był ktoś teraz albo stale jeździ i może polecić? (4 / 1)

Pi

Prawo jazdy bcd kod 95 (usunięte przez administratora) Szukam coś na autobusy, gotow na wyjazd w każdej chwili. Angielski komunikatywny. Może macie coś?

@Pi

Tak aktualnie poszukujemy kierowców autobusów - zapraszamy do kontaktu :-)

Faktycznie jest tu tak dużo zgłoszeń jak ktoś pisał? Odnosili się wtedy akurat do chłodni z dojazdem. Czy ktoś teraz jeździ i by udzielił więcej informacji? czy warto się kontaktować? Jakie są warunki w praktyce?

Witam. Proszę o kontakt, od 3 dni czekam na odpowiedź w sprawie oferty. Pani na infolinii nie odbiera moich telefonów i nie oddzwania. Wcześniej nie było u was takiego problemu, ale obecnie jest tragedia, żeby coś ustalić

@Piotr

Aktualnie mamy bardzo dużo zgłoszeń. Prosimy o wiadomość sms, potraktujemy ją priorytetowo i oddzwonimy jak najszybciej ;-)

@Delta HR Sp. z o.o.

Pisałem SMS, dalej nikt nie odpowiada. Jeśli oferta jest już niekatulana to też bym chciał dostać taką informację. Chodziło o chłodnię z dojazdem. Rozumiem, że jest dużo zgłoszeń, ale obecnie wasz dział rekrutacji to jakaś porażka

@Piotr

Na ten moment do każdego kandydata zgłosiliśmy się. Najprawdopodobniej kontaktuje się Pan pod zły numer. Nasze dane kontaktowe są bardzo proste, podajemy jeszcze raz: praca@deltahr.pl 500 555 282 500 555 289 Zapraszamy do kontaktu, do usłyszenia!

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Delta HR Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Kierowca C+E w Niemczech, system 3/1 oraz 4/1, polska dyspoz.

W metadanych pozostały resztki ogłoszenia na stanowisko Specjalista ds. rekrutacji (5,000-7,000 zł brutto/mies.). Wolno zapytać, z jakiego okresu to widełki i czy są aktualne? Mowa tam była o statusie ucznia lub studenta, a czy specjalista w prawdziwym tego słowa znaczeniu ma szansę?:)

A wiecie coś może w takiej sytuacji o przyjęciach na wspomnianą teraz niedawno infolinie? :) jakie są warunki zatrudnienia? ogólnie to czy możliwa jest praca zdalna? Zauważyłam właśnie ten komentarz odnoszący się do sporej liczby zgłoszeń, dlatego się orientuję

Damian

Firmy nie ma pod adresem który podają w google. Kiedyś współpracowałem z panem marcinem i byłem zadowolony. Natomiast obecnie siedzi tam jakaś pani która kreci zamiast odpowiadac na pytania. Chcialem do nich podjechac, żeby poznać szczegóły, ale firmy nie ma pod wskazanym adresem i okazuję się, że nigdy nie było. Nie polecam, dobrze, że odkryłem to przed zdecydowaniem się na wyjazd

@Damian

Panie Damianie Cieszymy się, że był Pan zadowolony. Od czasu COVID pracujemy zdalnie. Nasza działalność jest dalej aktywnie prowadzona. Pod adresem we Wrocławiu mieści się jedynie sala konferencyjna. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Do usłyszenia! ;-)

@Delta HR Sp. z o.o.

Witam, a tak z ciekawości to gdzie można naleźć oferty do Państwa bezpośrednio? Chciałam poszukać w internecie ale wyskakują mi teraz same dla kierowców. zainteresowała mnie po prostu szansa na potencjalna prace zdalna. Jakie warunki należy jednak przy tym spełniać?

Witamy, na ten moment nie prowadzimy rekrutacji do naszego biura.

Ruda
@Delta HR Sp. z o.o.

Wtedy pewnie widać byłoby oferty? to gdzie ich w zasadzie szukać? : ) czy w tym przypadku staże są prowadzone? Stażyści są przyjmowani?

Piotr z

Może jakiś ofertą na D z małym doświadczeniem coś około 6 miesięcy. Język angielski. Szukam czegoś z zakwaterowaniem system może byc 2/1 3/1

@Piotr z

Ja jak patrzyłem wcześniej na stronę to było w ofertach cos na autobus, teraz jak popatrzyłem to właśnie jest to o czym piszesz 3 /1 lub 2 /1 na miejskim z tym, że trzeba znać niemiecki. Tu w ogóle angielski jest wymagany, że o nim wspominasz?

Wspomniałem bo mam kilka ofert i niemiecki lub angielski chociaż podstaw wymagają. Ale dzięki za odpowiedź

Delta HR
@Piotr z

Aktualnie poszukujemy kierowców kat D w systemie 2/1 lub 3/1 do Musnter

@Delta HR

Ok dziękuję za odpowiedź ,zadzwonię do was .

@Delta HR

Jeździł ktoś teraz może? jaka ocena? Warto się zgłosić? Ja bym na 3 / 1 wolał o ile jest jeszcze dostępne. proszę tez o informacje czy trzeba zacząć w grudniu czy można na spokojnie od stycznia?

Czy w firmie Delta HR Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Karol

Czy posiadają Państwo jakieś oferty na kat C bez doświadczenia ?

@Karol

Bez doświadczenia i od razu za granicę? Widziałem jedną ofertę blisko granicy z polskim dyspozytorem. Było w opisie zawarte, że istnieje opcja na szkolenie z danego typu zestawu, z tym że to było C+E. Pracodawca nie pomógłby E dorobić?

@Karol

Aktualnie poszukujemy kierowców kat C do Berlina. Doświadczenie nie jest wymagane, na początku współpracy firma oferuje pełne przeszkolenie które jest płatne w 100%.

@Delta HR Sp. z o.o.

Wyżej ktoś sugerował wyrobienie uprawnień na E. czy to jest możliwe? pod warunkiem podpisania chociażby jakiegoś dokumentu lojalnościowego? To wspomniane przeszkolenie z jakich etapów się składa i ile trwa?

@Delta HR Sp. z o.o.

Witam, ja akurat E posiadam, nie potrzebuje tej informacji, o którą kolega pytał. Macie Państwo na stronie ofertę z wywrotką oraz dopiskiem o wolnych weekendach. A godzinowo jak to wygląda? w piątek o której przyjazd a potem wyjazd?

Aktualnie poszukujemy do kilku firm jeśli chodzi o zestawy typu wywrotka. Zapraszamy do kontaktu mailowego praca@deltahr.pl lub telefonicznego 500 555 282, 500 555 289 aby ustalić szczegóły.

Jak tylko dorobi Pan kategorię E zapraszamy do kontaktu. Nie ma umowy lojalnościowej. Szkolenie trwa zazwyczaj tydzień ale wszystko zależy od umiejętności kandydata.

Firma Delta HR Sp. z o.o. poszukuje pracowników na Kierowca Autobusu w mieście Münster. Czy ktoś brał już udział w rekrutacji w tej firmie i może wypowiedzieć się na jej temat? Z ilu etapów się składa?

Hipek110

Witam. Zacznę od tego, że nie spotkałem się z tyloma i tylko pozytywnymi opiniami na temat pracodawcy czy agencji pośrednictwa pracy. Szukam dobrej pracy już od dłuższego czasu, ale dopiero trafiłem na deltę Mam prawko C+E od kilkunastu lat ale znikome doświadczenie w prowadzeniu zestawów, bo zaledwie 4 tygodnie . Wybór padł na pracę za granicą. Czy tutaj jest szansa dla "świeżaka" z komunikatywnym angielskim? Z góry dziękuję za informację I pozdrawiam

@Hipek110

Tak oczywiście posiadamy wiele ofert gdzie możliwe jest przyuczenie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego ;-)

Lidia

Ofert pracy dla kierowców jest kilkadziesiąt, jest w czym wybierać. A czy firma poszerza zespół o kolejnych specjalistów ds. rekrutacji? Widziałam, że w ogłoszeniach mowa jest o zdalnej, czy to jest tak, Panowie Kierowcy, że się z Wami kontaktują tylko mailowo, czy tel. albo na żywo też? I mam nadzieję, że jednak agencja się odezwie ws. pracy w ich HR :)

@Lidia

Aktualnie nasz zespół jest pełny :-)

Soppek

Witam, czy ktoś może pracuje a Kassel przez ta firmę ? Chodzi mi i BDF, jakieś opinie porady

Slavo

Agencja godna polecenia...opieka koordynacyjna na poziomie, stały szybki kontakt, pomoc w zapewnieniu innej propozycji pracy na szybko

Poszukuję pracy 2/1 blisko granicy Drezden Lipsk.,obecnie pracuje 3/1 w Lipsku ,posiadam adr ,certyfikat lotniskowy. Info tomsylpio@gmail.com. Pozdrawiam .

marcor

Szukam pracy jako kierowca C+E . 10 lat doświadczenia na plandece i wannie. Najlepiej w systemie 2/2 lub 2/1. Byłoby dobrze gdyby trafiło się coś blisko granicy . Proszę o kontakt na maila : marcor@poczta.fm

Panowie poleci ktoś w Niemczech dobrą firmę system 2/2 8 lat doświadczenia

@Kamil

Na jakie stanowsko? Rozumiem, że szukasz pracy? W czym masz 8 lat doświadczenia?

@Marta

Wanna firana polecisz jakąś dobrą firmę tylko bez jezyka

Zuzanna
@Kamil

a to tu da radę bez języka? nie będzie ciężko? w umie to ciekawa jestem czy oferowaliby jakieś ewentualne kursy wobec tego, są jakieś?

Arek

Polecam śmiało, oferta zgodna z umową, warunki w firmie ok, jest baza, praca według tacho, myśle, że wypłata też bedzie się zgadzać. Pracuje w okolicach Bremen na chłodni, właśnie jestem po 2 tygodniach w firmie.

Rafek
@Arek

Witam mógłbym prosić o kontakt jestem zainteresowany ofertą pracy bramek chłodnia 723733692

Przemek
@Arek

Jak z dojazdem? Bo właśnie tam aplikuje.

@Przemek

Można się zabrać z granicy PL-DE, za darmo busem

Seaper
@Arek

I jak tam wygląda praca? Jak auta? Też się właśnie zastanawiam aby tam pójść będę wdzięczny za jakieś info. Czy ładunki 1 -1, jak z wymianą palet, czy jest ciśnienie aby czasy do oporu

@Seaper

Auta dobre, klima postojowa, lodówki. Auta w miarę nowe więc spoko. Ładunki to zależy od dyspozycji, głównie cantral lagery więc jest do zniesienia.

Gs
@Arek

Witam , można prosić i jakiś kontakt mam kilka pytań pozdrawiam

Delta HR
@Gs

Zapraszamy do kontaktu pod 500555289

Bob
@Arek

Część Arek jeszcze tam jeździć na chłodni w Bremen w systemie 2/2?

Piterr
@Arek

Hej . Jestem kierowcą. Jeśli można się z wami zabrać proszę o kontakt 516671709 pozdr ???? Piotr

Kamil

Czy pracuje ktoś z okolic Koszalina w Berlinie na BDF bez jezyka. I jak to wygląda

Zostaw merytoryczną opinię o Delta HR Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Delta HR Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Delta HR Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Delta HR Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 26 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Delta HR Sp. z o.o.