Opinie o Energoinżynieria Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Energoinżynieria Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Energoinżynieria Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy audytorskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energoinżynieria Sp. z o.o. w Kraków

Niestety nie mogę polecić tej firmy, jako miejsca pracy. Na wstępie nie zrobiono mi żadnego szkolenia, nie powiedziano ani słowa na temat organizacji pracy, nie przedstawiono mi pracowników. W tej firmie nie ma kompletnie możliwości rozwoju. Jeśli jesteś osobą młodą, dopiero zaczynającą swoją karierę tym bardziej odradzam, będziesz robić skany, wydruki, będziesz poprawiać podwójne spacje w opisach... nikt nie będzie się Tobą interesował. Jeśli chodzi o wypłatę, na początek nie licz na więcej niż minimalna krajowa, (usunięte przez administratora)powie, że to i tak dużo jak na to, że dopiero zaczynasz, najchętniej dałby jeszcze mniej. Atmosfera w pracy bardzo gęsta, nikt się do nikogo nie odzywa, nie pomaga sobie wzajemnie. (usunięte przez administratora) Miło byłoby wymienić jakikolwiek pozytyw tego miejsca, ale nic nie przychodzi mi do głowy.

Energoinzynieria Nowy wpis

Stanowczo nie zgadzam się z przedstawioną opinią gdyż są stekiem kłamstw, prawdopodobnie rozżalonej osoby nie radzącej sobie z powierzonymi obowiązkami i komunikacją. Poniżej merytoryczne argumenty: 1. Zawsze z nowym pracownikiem omawiane są najważniejsze spawy organizacyjne 2. Zawsze nową osobę przedstawiamy pracownikom. Szczególnie tym z którymi bezie współpracować. 3. Wszyscy młodzi pracownicy dostają ambitne zadania i uczestniczą w wartościowych projektach przemysłowych. Wystarczy zaglądnąć na stronę firmy i zapoznać sie z realizacjami. Realizowane są tez projekty z zespołami z innych krajów. 4. Drukowaniem i skanowaniem zajmuje się osoba z administracji. Okazjonalnie w przypadku drukowania dużej ilości dokumentacji jest potrzebna pomoc ale są to wyjątkowe sytuacje. Pracownik realizuje projekty nie skany, wydruki itp. 5. Firma oferuje możliwość zdobycia praktyki zawodowej do uprawnień co w wielu innych firmach jest niemożliwe. 6. W firmie sa bardzo młodzi pracownicy z roczników 91-2000. Nie ma więc dużej bariery pokoleniowej. Problem z komunikacją musiał wyniknąć z ograniczeń komunikacyjnych osoby opiniującej 7. Żaden pracownik który jest na pełny etat po studiach, nie zarabia kwoty najniższej krajowej. Wynagrodzenia są znacznie wyższe. Ponadto są premie roczne dla stałych pracowników. 8. Szkolenia realizowane sa w razie potrzeb. Dla osób nowych nie przewidujemy szkoleń z obsługi programów office czy programów do rysowania w 2d gdyż każdy kandydat deklaruje znajomość tych programów. Jeśli realizowane prace wymagają dodatkowych szkoleń to takie są organizowane np. szkolenia z Autocad Plant 3D, szkolenia z raportowania ESG, szkolenia z raportowania GHG. Jednak to zależy od obowiązków jakie są przydzielane danej osobie. 9. Firma zatrudnia około 20 pracowników, nie jest korporacją, każdy pracownik realizuje różne prace i wszyscy pracownicy są zadowoleni z możliwości realizacji ciekawych projektów. Każdy ma możliwość stosunkowo szybkich awansów np. na kierownika projektów gdyż zespół jest młody i osoby z predyspozycjami do wyższych stanowisk od razu są premiowane na nie, co w innych zakorzenionych dużych firmach jest nie do pomyślenia. Przykładem szybkich awansów jest Pan Szymon, Który rok po studiach dostał możliwość prowadzenia dużych projektów m.in. przy realizacji projektu Elektrociepłowni EC Zgierz, gdzie sprawdził się bardzo dobrze. Nadal prowadzi aktualnie duże projekty w energetyce zawodowej. 10 Atmosfera w firmie jest dobra, pracownicy ze sobą rozmawiają i jest w porządku. Osoba opiniująca chyba ma jakiś problem z komunikacją z ludźmi. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy zawsze może o nią poprosić. Nowi pracownicy dostają konkretne zadania ale nie są zdani na samych siebie, każdy może otrzymać pomoc jak tylko się zapyta. 11. Energoinzynieria nie toleruje przytoczonych zachowań w stosunku do pracowników. Jeśli takie sytuacje się zdarzyły należało to zgłosić do szefa a nie obrażać ludzi publicznie. Nikt z pracowników nie zgłasza żadnych problemów, a Pan Szymon jest osobą lubianą i nie zasługuje na takie publiczne oszczerstwa. Pietrzak Krystian. PS prosimy aby osoby mające coś do powiedzenia miały odwagę się podpisać.

Były Pracownik Nowy wpis
@Energoinzynieria

@Pracodawca Na początku chcę zaznaczyć, że to jest moja opinia. Nie każdy musi się z nią zgadzać, aczkolwiek proszę o szacunek i zachowanie choć odrobiny klasy. Ciągłe pisanie o moim rzekomym braku umiejętności komunikacyjnych jest słabym tłumaczeniem mojej opinii ;) Zgadzam się ze stwierdzeniem że jestem osobą rozżaloną, ponieważ w końcu zostały zmarnowane moje nerwy i czas, który mógł być przeznaczony na coś rozwijającego. 1. Racja, zostało mi przekazane gdzie jest kuchnia i łazienka. 2. Wynika z tego że jestem wyjątkiem. 3. Wiem jakie projekty były realizowane, ponieważ jestem byłym pracownikiem. Nie wiem czym zajmujecie się w tej chwili, ale z tego komentarza wynika, że sporo się u Was zmieniło w ostatnim czasie w takim razie. 4. To duży postęp. Podczas mojej pracy wielokrotnie byłm świadkiem sytuacji, kiedy pracujące studentki (pracujące mam na myśli realizację projektów oczywiście ;) ) ciągle skanowały, drukowały i składały dokumenty. Nie twierdzę, że nie powinny tego robić, aczkolwiek nie widzę w tym nic rozwijającego poza zapoznaniem się jak działa skaner. 5.  Gratuluję. W mojej aktualnej pracy również jest taka możliwość 6. Nie uważam się za osobę z ograniczeniami komunikacyjnymi. W obecnej pracy mam świetne relacje z pracownikami, a różnica między tym i tamtym miejscem pracy jest diametralna. 7. Pamiętam rozmowę z jednym z pracowników i coś mi się wydaje, że niektórzy mieli płacone poniżej minimalnej ;) (na godzinę) 9. Zgadzam się, że (usunięte przez administratora) na dużą wiedzę, jednak dalej uważam że powinien zmienić swój stosunek do młodszych pracowników. 10. Pytania podczas mojej obecności padały, aczkolwiek jak wcześniej wspomniano, odpowiedzi (usunięte przez administratora)były często sarkastyczne i lekceważące. Jak tu dalej pytać o cokolwiek? Nie uważam się za osobę z ograniczeniami komunikacyjnymi. W obecnej pracy mam świetne relacje z pracownikami, a różnica między tym i tamtym miejscem pracy jest diametralna. 11. To żadne oszczerstwa, tylko moja opinia. Nikt nie został obrażony. Po prostu nie wspominam tej pracy dobrze i jeśli mogę wyrazić swoją opinię to właśnie to robię w miejscu do tego przeznaczonym. Poza tym sam fakt, że w bardzo krótkim czasie zwolniło się sporo pracowników oraz że ciągle panuje tam jedna wielka rotacja ludzi, dużo świadczy. PS jeśli jest możliwość dodania anonimowej opinii, to z niej korzystam.

Ttt Nowy wpis
@Były Pracownik

Rtt

@Pracodawca Nowy wpis
@Były Pracownik

Szanowny Były Pracowniku. Niestety jest Pan/Pani ostatnią osobą która może kogoś pouczać w sprawie zachowania klasy. Publicznie wskazuje Pan/Pani swoją negatywną opinię na temat firmy oraz konkretnych osób nie podając najważniejszych informacji - swojego imienia oraz czasu pracy, tak aby każdy mógł obiektywnie zweryfikować jak bardzo zna Pan/Pani firmę w której Pan/Pani pracował/a i jak bardzo przekazana opinia jest wiarygodna. Ponadto nawet administratorzy gowork usunęli czesc wypowiedzi stwierdzając naruszenie regulaminów. Zgadzam się ze każdy ma prawo wyrażać opinie natomiast trzeba to robić merytorycznie i podając pełny obraz sytuacji. Dodatkowo podaje Pan/Pani kolejne tezy nie mające nic wspólnego z rzeczywistością ( kwestia zatrudnienia - w ostatnim czasie - ok pół roku odeszły od nas 3 lub 4 osoby. 1 osoba nie podała przyczyny - wiec pewnie nie spodobała sie jej firma, druga osoba chciała od zawsze pracować na budowie i nasza firma była miejscem do zdobycia umiejetności teoretycznych, kolejna osoba wraca w rodzinne strony po studiach, kolejna osoba przeszła na własną działalność, ale jest wdzięczna za zdobyte umiejetnosci które jej w tym pomogły i dalej jednak współpracuje z nami. Zatrudnienie na umowę o prace zwiększyło sie z ok 8 osob do 14 osób, a wszystkie osoby posiadające umowę o prace pracują nieprzerwanie). Stąd tez nie widzę tu żadnej "rotacji"o której Pan/Pani pisze. Zwiększenie zatrudnienia wynika ze zwiększonej ilości kontraktów. Wracając jeszcze do kwestii drukowania dokumentacji. To ubolewam nad podejściem wskazującym, że ta czynność uwłacza młodej osobie i jest nierozwijające dla osoby zdobywającej dopiero doświadczenie. Złożenie projektu budowlanego/wykonawczego nie jest umiejętnością prostą i każdy aspirujacy na stanowiska Projektanta/Kierownika Projektów powinien tą umiejętnośc posiadać, gdyż potem musi poprawnie tą dokumentacje przygotować/sprawdzić poprawność przygotowania. I ponownie nie zgadzam sie ze stwierdzeniem że młode osoby tylko to u nas robią, bo jeśli Pan/Pani faktycznie pracował u nas to wie Pan/Pani ze to kłamstwo i powinien Pan/Pani przeprosić. A pomoc zespołowi w tych czynnościach gdy jest szybki termin wydania dokumentacji i jedna osoba z administracji która nie jest w stanie w wymaganym czasie wykonać jest po prostu naturalna. Z takim podejściem do współpracy w zespole Pan/Pani daleko nie zajdzie. Wracając jeszcze do wynagrodzeń – każda osoba przed zatrudnieniem otrzymuje informacje o warunkach wynagrodzenia oraz sama te warunki może zaproponować i uzgodnić. Jesteśmy otwarci na rozmowy. Jeśli komuś nie odpowiadają stawki, nie powinien przychodzić do nas „tracić czas” jak Pan/Pani wspomina. Proszę zatem się zastanowić nad swoim frywolnym publicznym wydawaniem opinii gdyż jest Pan/Pani młoda osobą i nie zdaje sobie Pan/Pani sprawy z konsekwencji dla firmy jakie ponosimy dzięki takim nierzetelnym informacjom. Chowanie się za monitorem komputera nie upoważnia Pana/Pani do naruszania dóbr osobistych osób i podmiotów przekazując nierzetelne informacje. PS jesli osobiscie w danym pracowniku coś mi jako pracodawcy nie odpowiada, to rozmawiam o tym w cztery oczy. Nie poruszam takich tematów przy wszystkich pracownikach a tym bardziej publicznie. Dlatego tez jesli faktycznie wystepował jakis problem z osoba kierująca, należało to zgłosić do pracodawcy, gdyż wspomniane przez Pana/Pani zachowania nie są u nas tolerowane. Ponadto nie miałbym w sobie tyle złośliwości, aby wydawać jakiemukolwiek byłem pracownikowi negatywną opinię ( tym bardziej anonimowo) aby utrudnić mu problem w znalezieniu pracy. Pietrzak Krystian

Zostaw merytoryczną opinię o Energoinżynieria Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Energoinżynieria Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Energoinżynieria Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Energoinżynieria Sp. z o.o.
  • Aleja Pokoju 82
    31-581 Kraków

Energoinżynieria Sp. z o.o.