Better Loyal Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Better Loyal Sp. z o.o.

Romanhydraulik Nowy wpis

Nie polecam firmy, (usunięte przez administratora) na wszystkim. Nagle dostałem informacje ze miesiąc temu zrobiłem jakiś błąd w pracy na budowie na której nie bylem i -1000euro z faktury.

@Romanhydraulik

Przepraszam, ale gdzie logika i osoby w firmie, do których można się zgłosić, by to wyjaśnić? Przecież wynikałoby z tego, że robisz nawet tam, gdzie Cię nie ma. I czy kontrakt b2b, to jedyna forma współpracy, czy i z umowy o pracę można skorzystać? 8 m-cy temu przy ofercie właśnie dla hydraulika podali jedynie b2b, ale z kolei w ogłoszeniu że stycznia dla elektryka pisali już o umowie o pracę.

Wera Nowy wpis

A ja dla taty szukam informacji o pracy jako elektryk. Jest to praca za granicą i widziałam w ofercie, że zapewniają bezpłatne zakwaterowanie. Jak ono wygląda? To jest mieszkanie? Czy pokój w jakimś większym mieszkaniu lub w hotelu? I jest tam darmowy internet dla mieszkańców?

jacek Nowy wpis

Witam, mam propozycję pracy w tej firmie na stanowisku montera wentylacji.czy jest ktoś kto może podzielić się opinią na temat tej firmy? Praca będzie na Gewerbie Czy firma jest solidna pod wzgledem zleceń , czy jest wypłacalna, czy nie ma problemu z wynagrodzeniem? z góry dziękuję za odpowiedz

Wojciech

Szukają właśnie montera instalacji sanitarnych/pomocnika spawacza do roboty w Heidelbergu. Piękne miasto, tylko czy można u nich robić na niemieckiej umowie o pracę? Piszą w ogłoszeniu o samozatrudnieniu jedynie i stawce za pracę od 12,4 do 13,8 tyś zł brutto / m-c. Chciałbym też wiedzieć, ile z tej kwoty zabierze płacenie za zakwaterowanie?

@Wojciech

Zakwaterowanie opłaca firma bez potrąceń ! Nie ma zatrudnienia , tylko samozatrudnienie

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko SPAWACZ 311 od zaraz w firmie Better Loyal Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.

Firma Better Loyal Sp. z o.o. szukała pracownika na Kierowca b. Czy ktoś może był tam zatrudniony i opowie o swoich doświadczeniach?

Łysy

Płaca na czas i jest dobry kontakt do firmy.

Bardzo fajna firma, dobry kontakt, zakwaterowanie dobre stawki.

Witam czy ktoś może miał już doczynienia z tą firmą a może w niej pracuje? Proszę o opinię. Dziękuję i pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Better Loyal Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Better Loyal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Better Loyal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Better Loyal Sp. z o.o.?

Better Loyal Sp. z o.o.