Opinie o Eming BV w Apeldoorn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Eming BV. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Eming BV o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eming BV w Apeldoorn

Uwaga na tą firmę. Obiecują obiecują a tylko wyłudzają dane. 2/10 osób wyjeżdża a połowa z tego nie dostanie kasy. Uwaga!!!!!!!!!!!

Krysia
@Marcin

A tydzień przed ktoś pisał, że u niego wszystko wyszło 10 / 10. Jak to możliwe, żeby część z ludźmi miała reguły poukładane i żeby wszystko się zgadzało a tym samym u kogoś byłoby źle? Ktoś inny obsługuje?

Marcin Nowy wpis

Krysia Nowy wpis
@Marcin

Tomasz K Nowy wpis

Wszystko co powiedzieli przez telefon to się zgadza. Praca ok, mieszkanie ponad standard. Wypłaty się zgadzają i są na czas. Kontakt z koordynatorem Nick bardzo dobry. Polecam Eming 10/10.

Jan

Witam uwaga na tą agencje obiecuja na wstepie dobre dochody i miła atmosfere , sa to obietnice bez pokrycia na miejscu okazuje sie ze w arogancki sposób próbują człowieka urobic , rekrutor o imieniu Arnold lub Xander to typowe przejawy cwaniaków graja człowiekiem jak piłka bez szacunku i kultury pytaja na wstepie ile masz pieniedzy bo trzeba auto zatankować sluzbowe potem jesli sie nie zgadzasz z ich wizją zatrudnenia poprostu ci wysmieja w twarz i bede grac wielkich panów , najlepiej omijac ich agencje znajomy któy u nich przepracował 2 miesiace nie dostał obiecanych pieniedzy w całosci bo powiedzieli ze dochód który podali był dochodem pełnym razem z dodatkami wakacyjnymi czyli musisz pracowac do wakacji aby ci sie pieniadze zgadzały

Smerw
@Jan

Jan a tak w ogóle to płacą jakieś pieniądze jest tam polski koordynator oni mają non stop wystawione oferty pracy tyle mają zakładów czy taka rotacja w ludziach jest i czym jest to spowodowane . Mógł by ktoś to skomentować i się wypowiedzieć na ten temat .

A jaki konkretnie argument stoi za tym, że to jednak rotacja? jak by nie patrzeć faktycznie jest wystawionych teraz z 26 ofert ale są one rozrzucone na wiele miast co za tym idzie również zakładów z którymi współpracują... Są jakieś powody żeby się obawiać o zatrudnienie gdyby się przyjąć?

Wyjeżdżał ktoś z nimi na spawacza? Jak tak panowie to bardzo bym prosił, napiszcie coś, czy tak dobrze szprechacie po niemiecku :D jak tam wymagają w ofercie, czy raczej podstawy wystarczą? Bo u mnie wszystko jest tylko z tym językiem średnio, a wyjechać bym chciał bardzo.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Eming BV się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Witam, pojawiła się tu jakiś czas temu taka opinia odnośnie tego, że komuś chyba nie zapłacono w terminie. Czy to w ogóle prawda? A nawet jeśli już ma dojść do jakichś opóźnień to czy pracownicy są przed tym jednak informowani, że ma dojść do jakiejś obsuwy?

Czy zdarzają się nadgodziny w Eming BV?

Dzien dobry, Dziekuje za pytanie. Tak, nadgodziny sa zawsze mozliwe.

Ciekawy jestem, skoro tylko roku wymagają doświadczenia od operatora CNC, to jakie mają stawki? I czy one się jakoś zmieniają z czasem czy jednakowe niezależnie od doświadczenia? Chciałbym wiedzieć, na co mogę liczyć, bo w tym ogłoszeniu malutko informacji.

Dzień dobry, Dziękujemy za pytanie. Mile widziane doświadczenie w obsłudze CNC od 1 roku. Prawdopodobnie im więcej tym lepiej. Jeśli kandydat potrafi więcej niż tylko obsługiwać maszynę, możliwe, że wynagrodzenie będzie wyższe.

Gadał z nimi ktoś już w sprawie tego ogłoszenia na operatora wózka widłowego? Jak tak to chociaż bym chciał wiedzieć, jaki tam jest ten wymiar pracy, bo w ofercie to wymienili chyba każdy możliwy. Ile godzin w miesiącu wychodzi? To coś stałego czy tak, że sie jest "na zawołanie" po prostu?

KOS-SA

Pracuję dla tej agencji już ponad półtora roku. W tym czasie spotkałem różnych kandydatów do pracy (ze względu na wspólne z nimi mieszkanie w jednym domku - pokoje 1 osobowe, cztery osoby na domek) , którzy odjechali po kilku dniach i ludzi, którzy dalej dla niej pracują. Uczciwie muszę powiedzieć, że agencja dotrzymuje słowa. Płaci tyle ile obiecała w ofercie i dopełnia też warunków umowy (musicie tylko dobrze przeczytać ofertę) dla mnie wszystko było zrozumiałe i wszystko poszło dobrze i do dzisiaj dla nich pracuję. Musicie sobie zdać sprawę z jednej rzeczy: to jest agencja pośrednictwa pracy! To (tutaj w Holandii) znaczy, że jakiś przedsiębiorca potrzebuje pracowników (przyjmijmy, że malarzy) to zgłasza się do agencji takiej jak Eming i oni szukają mu malarzy po całym świecie. Znajdują ich, wynajmują mu kwaterę, już na początku dają mu ubranie robocze (czasem, zanim pójdzie do pracy), często wynajmują dla niego samochód z wypożyczalni. No i teraz co się okazuje? ten kandydat nie przyjeżdża :) (dlatego w postach odpowiadają, że czasami dopłacają do pracownika). Inna sytuacja: przyjechało dwóch malarzy, dostawali pensję zgodnie z umową na czas, dostali samochód, dostali pokoje jednoosobowe (warunki socjalne naprawdę przyzwoite) popracowali 3 tygodnie i agencja musiała z nich zrezygnować. Dlaczego? Bo nie spełniali warunków pracodawcy! Później się dowiedziałem od innego malarza, że tamci dwaj malowali a przy okazji chlapali farbą dookoła, nie zabezpieczali podłogi, paprali robotę, nie nadawali się do malowania (sam bym takich do swojego mieszkania nie wpuścił. następni: Przyjechało dwóch malarzy w niedzielę do naszego kwaterunku. No to na przywitanie impreza. Rano na kacu do pracy. Dostali ubrania, sprzęt (jakiś tam, nie wiem jaki bo nie jestem malarzem). Wracają po pracy, zadowoleni. No to "bania", impreza przez pół nocy. Wtorek przepracowali (no to wieczorem "bania"). Środa wracają z pracy wcześniej i mówią, że im się kontrakt skończył. Eming nie daje pracy, on tylko pośredniczy w jej znalezieniu i to co sobą reprezentujecie (to czy chcecie pracować, czy umiecie pracować w danym zawodzie, czy przyjechaliście pracować czy imprezować) to sami musicie przemyśleć. Rada: jak nie masz doświadczenia w danym zawodzie a mówisz Emingowi, że masz albo mówisz, że chcesz się przyuczyć do danego zawodu a tak naprawdę to ci na tym nie zależy, to lepiej poszukaj sobie innej agencji i pracy w innym zawodzie. W Holandii pracy jest full. No i na koniec, żeby nie było tak kolorowo o tej agencji to powiem, że po kilkunastu miesiącach szukam pracy w swoim zawodzie w innej agencji. Prawda jest taka, że jak mają już pracownika od długiego czasu to zaczynają go olewać. Nowym kandydatom na to same stanowisko oferują o kilkadziesiąt euro więcej niż nam, doświadczonym, zaczynają się jakieś chore oszczędności przy zapewnieniu dobrej jakości odzieży i takie tam inne pierdoły.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Eming BV?

poszkodowany

Witam ludzie uważajcie na nich to dziwna agencja (usunięte przez administratora) i arogancja poczułem to na własnej skórze

Xx
@poszkodowany

Dlaczego tak twierdzisz? Rozwiń swoją wypowiedz, nie rozumiem dlaczego nazywasz się „poszkodowanym”?

Bar

Jak długo trwa proces rekrutacyjny ? Czy można liczyć na zatrudnienie od 1 lipca na stanowisku elektryk?

@Bar

Ja nie wiem, ale mam pytanie co do tej rekrutacji, ile ma etapów. Jest tylko jedna rozmowa kwalifikacyjna czy kilka? I ile trwa okres próby?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Eming BV?

Drogi Adam, Bardzo przykro jest czytać, że miałeś negatywne doświadczenia z nami. Czy możemy się z Tobą skontaktować? Nie rozpoznaję nas w twojej opowieści. Wynagrodzenia, które oferujemy są uważane za bardzo dobre na rynku. Płacimy zgodnie z holenderskim układem zbiorowym pracy, a często nawet do niego dopłacamy. Chciałabym znaleźć z panem dobre rozwiązanie.

oli

A czy płacą regularnie tygodniówki ?

johan
@Pracodawca

jak możesz dopłacać ? jak od klienta bierzesz drugie tyle ? płacisz 500 , a bierzesz pewnie 1400 od klienta , to w jaki sposób dopłacasz ?

Na jakie benefity można liczyć w firmie Eming BV?

Witamy, dziekujemy za wiadomosc. Firma Eming swoim pracownikom oferuje: ● Holenderski kontrakt pracy na dlugi czas; ● Dobre wynagrodzenie; ● Konto emerytalne w Stipp(+); ● Zakwaterowanie (pokoje jednoosobowe) przez Eming i zgodnie ze standardem SNF; ● Możliwość korzystania z samochodu służbowego; ● Jeśli jest to niezbędne do Twojej pracy, zapewniamy narzędzia (elektryczne); ● Dobrej jakości odzież roboczą; ● Osoba kontaktowa w Twoim języku; ● Ubezpieczenie zdrowotne za pośrednictwem firmy ZEM.

Urszula

Cześć, piszę w sprawie oferty na stanowisko Malarz, która się pojawiła tutaj w serwisie jakiś czas temu. Jest osoba, która dobrze zna pracę tam i może przybliżyć, czy to jest wciąż aktualne + jakie oferują wynagrodzenie? Bardzo dziękuję.

@Urszula

Wynagrodzenie zalezy od doswiadczenia zawodowego (zazwyczaj jest to 500-550 eur/tyg. nett.).

Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma Eming BV? Czy oprócz pensji w wysokości około 4700 można liczyć na dodatkową premię?

Witamy! Eming oferuje: ● Holenderski kontrakt pracy na dlugi czas; ● Dobre wynagrodzenie; ● Konto emerytalne w Stipp(+); ● Zakwaterowanie (pokoje jednoosobowe) przez Eming i zgodnie ze standardem SNF; ● Możliwość korzystania z samochodu służbowego; ● Jeśli jest to niezbędne do Twojej pracy, zapewniamy narzędzia (elektryczne); ● Dobrej jakości odzież roboczą; ● Osoba kontaktowa w Twoim języku; ● Ubezpieczenie zdrowotne za pośrednictwem firmy ZEM.

Jolanta

Z tego co opisujesz aż ciekawa jestem, w której z grup Ty ostatecznie się znalazłeś? Z tą gorączką to sytuacja przytoczona z własnego doświadczenia? To jeszcze przy okresie pandemii?

V
@Jolanta

Nie no ubzdurałem sobie wszystko przecież Jolu. Mnie za to ciekawią twoje reakcje tutaj ;)

Jolanta

Ok. ;) widzę, że deklaruje Pan aktualne zatrudnienie tutaj. Istnieje szansa na szersze odniesienie się co do powyższej opinii?

Aneta

No ale chyba nie jest aż tak źle skoro jesteś tam dłuższy czas jesteś i przenosili Cię kilkakrotnie, czymś Cię musieli zachęcić, czyż nie?

Drogi pracownik, Bardzo przykro jest czytać, że miałeś negatywne doświadczenia z nami. Czy możemy się z Tobą skontaktować? Nie rozpoznaję nas w twojej opowieści. Wynagrodzenia, które oferujemy są uważane za bardzo dobre na rynku. Płacimy zgodnie z holenderskim układem zbiorowym pracy, a często nawet do niego dopłacamy. Chciałabym znaleźć z panem dobre rozwiązanie.

piotr

Dokładnie jak mówisz totalne dno zbieranina z covebo i larex (usunięte przez administratora)

@piotr

Nawet jeśli to co z tego?

Zostaw merytoryczną opinię o Eming BV - Apeldoorn

• Jak się pracuje w Eming BV?

Zobacz opinie na temat firmy Eming BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eming BV?

Eming BV