SFC Solutions Częstochowa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o SFC Solutions Częstochowa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

MK
@Nowy

Potwierdzam, atmosfera jest super (mam porównianie z moją poprzednią pracą) Ludzie mili, pomagają, podpowiadają co i jak. Wszędzie trzeba pracować i wszędzie są jakieś wymagania, ale jak ludzie są ok to jest łatwiej. Ogólnie polecam - teraz zatrudniają.

Pracuję w SFC Solutions od niedawna. Praca biurowa, atmosfera pomiędzy pracownikami bardzo miła. Pensja taka jaką chciałem przyjmując się(nie najniższa krajowa do średniej brakuje). Ogólnie jestem zadowolony. Mam UoP na czas nieokreślony. Premie świąteczne czy paczki na mikołaja dla dzieci. Nie wiem jak wygląda praca na produkcji(różne opinie zależy od stanowiska). Ale pracę biurową oceniam pozytywnie.

@MK

Na jakie stanowiska jeszcze zatrudniają? Widziałam tylko aktualna opcję dla elektryka. Napisze ktoś coś więcej o samych wynikach z pracy? podobno przysługuje premia ale jakiej wysokości i za co tak konkretnie?

John
@Nowy

Firma poprawna, może nie ma kokosów, ale atmosfera jest dobra i kierownictwo przyjazne. Nie jest to klasyczne corpo i jest szansa nauczyć się przydatnych rzeczy.

Iga Nowy wpis

dzień dobry. :) zauważyłam, że jest teraz dostępna oferta dla księgowego działu należności, komentarzy dość dawno tu nie było a ja rozważam swoją aplikację. Jest tu może ktoś kto opisałby atmosferę? ciekawi mnie przyczyna naborów

Były pracownik produkcji Nowy wpis

Praca nie najgorsza ale totalny brak zorganizowania częste przestoje i zmiana działu gdzie nikomu nie będzie chciało Cię niczego nauczyć a mimo to każdy będzie narzekał na twoją efektywność(nie ma się co im dziwić jeśli inni pracownicy są rozliczani z ilości wykonanej przez nich pracy a szkolenie pracownika tylko im w tym przeszkadza).Wszystkiego musisz nauczyć się samemu nikt nie będzie miał czasu Cię wdrożyć.Brak informacji zwrotnej na temat jakości wykonywanej przez ciebie pracy liczą się tylko ilość.Ciągła rotacja pracowników.Warunki pracy z powodu na temperaturę/opary na początku mogą wydawać się ciężkie ale szybko można się do tego przyzwyczaić.Bezpieczeństwo pracy na wysokim poziomie ciężko zrobić sobie krzywdę. Jeśli nauczysz się pracy na danym stanowisku i pracujesz uczciwie nikt nie powinien mieć problemów do twojej pracy lecz tak jak pisałem wyżej stanowiska/pracownicy cały czas rotują więc ciężko znaleźć sobie "swoje" miejsce.Duże problemy już na etapie planowania produkcji przez rekrutacje pracowników kończąc na komunikacji. Mimo to część pracowników pracuję już wiele lat i jak widać można się do tego przyzwyczaić(albo w przeszłości zakład radził sobie trochę lepiej). Z pozytywnych stron miejsce uczy samodzielności i kombinowania a także pracy w chaotycznych warunkach dlatego nie uważam czasu który spędziłem w tej firmie za zmarnowany zawsze warto spróbować i przekonać się samemu jak pracuję się w źle prosperującej firmie gdzie naprawdę wiele błędów wynika tylko i wyłącznie ze złej organizacji pracy.Większość nowo zatrudnionych pracowników samemu rezygnuje z pracy więc by zostać na dłużej wystarczy minimalne zaangażowanie.Jeśli szukasz już poważnej/konkretnej oferty w moim przekonaniu nie warto tracić tu swojego czasu.

Asia Nowy wpis

Parę opinie dotyczyło liderów i ich sposobu zarzadzania, ciekawa jestem konkretów odnośnie perspektywy z tego stanowiska. może mi je ktoś opisać? ogólnie to awans jest możliwy czy raczej trzeba przez ogłoszenie się dostać? Jakie są wymagania i ewentualne widełki?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w SFC Solutions Częstochowa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SFC Solutions Częstochowa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
alice2345

okropna robota ! liderzy absolutnie nie wiedzą, jak zarządzać zespołem ! Obora pozwala sobie krzyczeć na pracowników za nieprzestrzeganie norm, które w zasadzie są nierealne do spełnienia po przepracowanym miesiącu nie otrzymałem całej pensji , nie zapłacono mi za 4 dni pracy! kiedy poprosiłem o zrozumienie tego , odpowiedź pochodziła od kerovnika, że system nie działa i nie mogą policzyć moich godzin pracy ???? ???? ♀ ️ to tylko (usunięte przez administratora) !

Loki

Nie szanują wypowiedzenia umowy. Masz cały czas (usunięte przez administratora) jak chory. Innymi słowy traktują cię jak narzędzie. Normy są mocno zawyżone. Same warunki pracy są do zniesienia, jeśli pracujesz na montażu. Na plus trzeba im dać możliwość nadgodzin 150% w soboty lub 200% w niedzielę, a także premię 500 złoty jeśli ktoś (desperacko chcący zarobić) przepracuje każdy dzień w tygodniu plus soboty i w niedziele co do jednej w miesiącu. Na dłuższą metę praca tutaj szkodzi zdrowiu przez opary. Polecam jedynie desperatom na kilka miesięcy, nie dłużej. Nie licz na rozwój - liderzy są umordowani psychicznie.

Inżynier

Przyszły inżynierze, studencie Jeśli zamierzasz wybrać się do tego zakładu na praktyki, tudzież staż, zrezygnuj. Lepiej zdecyduj się na podpisanie umowy w zakładzie na tej samej ulicy, ale 181 numerów niżej. Jako student nauczysz się tutaj sprzątać, myć i segregować rzeczy. Wszystko tłumaczone, że tak wygląda ich praca - ale jakoś nigdy nie widziałem, żeby te roześmiane panie sprzątały halę. Według nich każdy konstruktor będzie musiał oklejać regały, machać ścierą i zamiatać halę. Podczas "przyuczenia" w tym fantastycznym dziale inżynierii wyśmiewanie ze strony "opiekunek" było normalne. Już pomijając, że potencjalny konstruktor/inżynier projektowania był rzucony w ramiona wannabe inżynierek procesu. Pytanie o przeniesienie było zwieńczone śmiechem. W końcu powinniśmy dziękować im za łaskę, że mogliśmy pracować dla nich za darmo. Dla kierownika działu inżynierii i jego trzech (usunięte przez administratora)jesteś warty tyle co Ukrainiec na linii

Jake

W ofercie pracy informowano o atrakcyjnym wynagrodzeniu w dziale jakości. Na miejscu okazuje się, iż zaczynasz pracę od najniższej krajowej na umowę zlecenie na produkcji, po miesiącu bądź kilku 4000 brutto (najniższa obecnie 3600, więc aż tyle!!!!) A po jeszcze innym czasie może i 4000 netto, albo i nie. Jeżeli to jest atrakcyjne wynagrodzenie, to tak atrakcyjnie nisko w Częstochowie chyba nikt nie płaci. Pozdrawiam.

hank

Nie polecam brygadzista ma wszystko gdzieś, całe 8 godzin przesiedzi, wysyła tylko ludzi, żeby coś robili za niego, wyzywa, gdzie to jest niedopuszczalne, żeby wyzywać swoich pracowników, brygadzista przyjeżdża na która chce i wpisuje sobie o godzinę do przodu wyjście,jak nie wyrabiasz się na maszynie to brygadzista pokazuje won z firmy, tylko że owy brygadzista nie wie ile potrzeba czasu na obsługę 3 stanowisk gdzie średnio jedna maszyna pochłania 300sztk razy 3 macie wynik 900sztk na godzinę , zresztą skąd ma wiedzieć jak cały czas trzyma palca w (usunięte przez administratora) a kolegom daje jedno stanowisko , omijajcie szerokim łukiem niech zapierniczają skaplerzyki z Czatachowy.A gdzie jest BHP-owiec cały czas śmierdzi benzyną aż na wymioty zbiera a po drugie od tego paliwa można się zapalić wszędzie jest prąd kable się walają po podłodze tragedia ja bym zamknął taki zakład brak znajomości przeciwpożarowej masakra kto im podpisał odbiór hali powinni go wsadzić za takie zaniechania.,

John

MK

@MK

Iwona

Jesteś w stanie w pierwszej kolejności jakkolwiek przybliżyć okoliczności odnośnie tej całej kasy? W czym konkretnie miałby być problem? I tak pzt., to jedyny powód, który z góry miałby wykończenie firmy sugerować?

Bieda w firmie. Pieniędzy nie ma. Nie rozliczają się z kontrachentami. Radzę omijać z daleka bo możesz nie zobaczyć pieniędzy

@Paweł

A napiszesz coś więcej odnośnie tego nie rozliczania się z kontrahentami? W jakich to okolicznościach, wcześniej normalnie Wszystko było regulowane? A wiadomo, jak to wobec pracowników obecnie wygląda? W tym kontekście Wszystko gra?

Iwona

Czyli do dziś raczej podczas pracy tutaj kokosów nie zbiję jak zasugerował czy może coś do teraz się zmieniło w tej kwestii? Pytam w kontekście speca od HR, bo jest info na stronie, że szukają właśnie i fajnie byłoby móc poznać szczegóły przed słaniem cv. Ktoś pomoże? Współpraca z zespołem jak jest oceniana? Ludzie generalnie rotują czy praca w miarę stabilna? I co z tymi kokosami tak ostatecznie?

Zostaw merytoryczną opinię o SFC Solutions Częstochowa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Częstochowa

• Jak się pracuje w SFC Solutions Częstochowa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy SFC Solutions Częstochowa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SFC Solutions Częstochowa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

SFC Solutions Częstochowa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością