Opinie o ROYAL BERRY w Bemmel

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ROYAL BERRY. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ROYAL BERRY na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ROYAL BERRY w Bemmel

......

dodać ze 7,50 euro za godz to jest jak za granicę nie wielkie pieniądze w tym że w kradna jedzenia cudze kto sobie robi kanapki to potrafią zjeść komuś za zarobione pieniądze z wyjątkiem paru osób naprawdę fajnych reszta masakra rodzice nie potrafią dzieci wychować masakra.Kierownictwo bardzo wporządzku

Yomi
@......

No to chyba się pomyliłaś osoby. Kierownictwo nie jest spoko. Widać że mało byłaś / byłeś jeżeli tak sądzisz o tym bardziej ludziach którzy " zarządzają" ???? jak już to za 9 euro niż za 7,50. Po za tym oprócz Polaków to jeszcze pracują Rumuni. Zanim oceniasz jakieś dziecko, spójrz najpierw na Swój sposób pisania i składnie słów

Pracowałam w tej firmie jakiś czas, jeśli chodzi o całokształt tej firmy to naprawdę się dziwie że ta firma jeszcze funkcjonuje w jakimś stopniu, z drugiej strony są tam ludzie gdzie ( chodzi o niektóre osoby funkcyjne ) na skraju wytrzymałości potrafią tak zorganizować prace że ma to ręce i nogi mimo że nawet czasami nie mają z czego wykonać zamówienia. Pracodawca żyje chyba na innej planecie bo na dobrą sprawę nie ma pojęcia co się dzieję w jego firmie, zamówienia bierze na okrągło gdzie nawet nie ma towaru by wykonać zamówienie, ale jego to nie obchodzi ma od tego wyznaczone osoby że mają myśleć za niego, te osoby zasługują naprawdę na brawa i szacunek. jeśli chodzi o ogół pracy jak i warunków mieszkalnych to tak. Praca sama w sobie jak i wszędzie ma swoje plusy i minusy, wszystko było by dobrze jakby szefostwo wiedziało jaka truskawka ma być zbierana a nie że przez pół dnia zbierasz tak jak zawsze, a nagle przychodzą do ciebie osoby wyższe i mówią ze źle zbierasz i otrzymujesz nie potrzebną gadkę. Jeśli natomiast chodzi o warunki mieszkalne to na wielki MINUS, pokoje 8 osobowe, 4 osobowe, 2 osobowe przy dwu osobowych zazwyczaj jest to na zasadzie że jakaś osoba jest wysoko funkcyjna ale to rzadko. W resztach pokoi jest mieszanina ludzi Polsko-Rumuńska jest to złe ze względu na bariery języczne jest ciężko się porozumieć bo każdy jest nauczony do czegoś innego, tak samo potem każdy się dziwi że ludzie nom stop chodzą do biura żeby przenieść kogoś bo nie da się wytrzymać, nie będę mówiła o reszcie bo za dużo by pisać. Natomiast szefostwo; RENATA( Salvia)- jest to osoba neutralna idzie się do niej z problemem, po czym zacznie cię zachwalać że nie ma tu tak dobrego pracownika jak on, po prostu to jest na zasadzie takiej żę to co się chce w danym momencie od Renaty usłyszeć to ona to powie po czym nic z tym problemem nie robi i najlepiej żeby nie zawracać jej głowy i godzić się na wszystko co chcę. Następny ALLAN ( Salvia)- dziwny człowiek ma swoich ulubieńców których traktuje najlepiej, innych traktuje natomiast bardzo źle chodzi, popycha chłopaków, czasem nawet szarpie, krzyczy, wyzywa. Jest to człowiek który jest wiecznie nie zadowolony jak robota ma dobre tempo to przyjdzie i popędza ludzi żeby jeszcze szybciej i stale tylko co mówi ( Allan jest nie happy) on cały czas jest nie happy. Wiem że powstała tam nowa lokacja, ale nie wiem kto tam do końca jest więc się nie wypowiem. Ale mogę powiedzieć o drugiej lokacji. ANNA ( Clivia)- bardzo nie sympatyczna osoba, ona jest polką a polaka w łyżce wody by utopiła, ma ona bardzo wysokie stanowisko w tej firmie ale nie wiem co kogo podkusiło żeby ona je miała jak ona nawet nie potrafi mówić po Angielsku lub minimalnie po Rumuńsku, idzie do Rumunki i gada jej o pracy co ma robić tyle że mówi jej po polsku i biedna nic nie rozumie, później idzie i się wyżywa na innych, oczywiście ma swoich wybrańców i oni są dla niej najlepsi, reszta dla niej to masakra, naprawdę wredna osoba. Jest tam jeszcze ERYK( Clivia)- specyficzny człowiek, wtrąca się w sprawy które go nie dotyczą i oczywiście na niekorzyść innych. Jeśli planuje ktoś pracować w tej firmie to niech się dowie od innych osób jak tam jest aktualnie.

........

Nie ma dyscypliny każdy robi co mu się podoba tylko w tedy się boją jak kierownictwo przychodzi tak to każdy ma (usunięte przez administratora) z wyjątkiem paru osób po za tym reszta to masakra szkoda tam jechać

........

Strasznie kablują trzeba uważać w to co się mówi bo raz można coś złego powiedzieć i jest się wyrzuconym z pracy masakra wyśmiewają się z innych osób nie polecam

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie ROYAL BERRY? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
....

Patrzą tylko kto jest słabszy w grupie i os razu jest wyśmiewanie się z drugiej osoby nawet się nie da dobrze wyspać bo ktoś potrafi w nocy wejść do pokoi masakra

...

Drzwi w pokojach otwarte beż kluczy każdy wchodzi w nocy do kogoś jak mu się podoba to nie jest bezpieczne ludzie chytrzy na kase tylko patrzą jak sobie ktoś nie poradzi to go wyrzucają bo ktoś ma słabą normę to pewnie trzeba go wyrzucić nikt tego nie zrozumie w tym plecaki przeszukiwane kradzione jedzenie zjedzone kanapki ludzie mahają rękami na kogoś kto jest słabszy w grupie masakra

Llll

Masakra nikomu z Polski nie polecam tam jechać włamują się na konta na Facebooku w pracy też nie potrafią nic pokazać masakra nikt tam.naf niczym nie panuje masakra wyśmiewają się z innych osób jakaś masakra potrafią nie dać kluczyka do szafki w przypadku osoba może być okradziona wielka firma która nawet w trakcie pracy do ubikacji nie można wyjść powinna być zawiadomiona holenderska inspekcja pracy żeby sprawdzała kto jął się zachowuje

Tomasz

Jak tam jest teraz?

Majka

Witam Czy wybiera się ktoś w kwietniu do pracy przy truskawkach w tej firmie ?

Karlos

Witam Wybiera się ktoś na sezon do pracy przy truskawkach ? Ewentualnie czy ktos był i moglby wyrazic opinie na temat tej pracy ? Pozdrawiam

Lidia
@Karlos

a oni biorą w ogóle sezonowych pracowników? Też jestem ciekawa stawki.

Amelia
@Karlos

Hej.Chce gdzieś wyjechać na zbiór truskawek.Moze akurat tu?Ktoś jest w stanie podać informacje,czy praca u tego pracodawcy jest na akord?Na godzinę? ile można zarobić na tydzień na czysto i jak atmosfera w pracy i po pracy?Dzięki.

EWA

TO JEST (usunięte przez administratora)POKÓJ NA 8 OSÓB 6 METRÓW NA 3.5 BEZ OKNA I POGANIACZKI TE CO PRACOWAŁY TAM JUZ PARĘ RAZY ZRYWALISMY KWIATKI Z TRUSKAWEK A TE JEDNA MAGDA I ANDZELIKA CHODZIŁY I TYLKO WARCZAŁY JAK PSY TEMPO TEMPO PO JEDNYM DNIU TEGO NIEWOLNICTWA ZJECHALIŚMY NAPRAWDĘ TO PONIŻEJ GODNOŚCI CZŁOWIEKA

Zostaw merytoryczną opinię o ROYAL BERRY - Bemmel

• Jak się pracuje w ROYAL BERRY?

Zobacz opinie na temat firmy ROYAL BERRY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ROYAL BERRY?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ROYAL BERRY