RE/MAX Carbon

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o RE/MAX Carbon

Dominika Nowy wpis

Moja rozmowa rekrutacyjna przebiegła bardzo profesjonalnie. Pani Justyna przeprowadziła rozmowę na bardzo wysokim poziomie. Zostały mi przedstawione plusy oraz minusy pracy jako agent nieruchomości. Jednocześnie padł szereg pytań o moje dotychczasowe doświadczenie. Początkiem kwietnia dołączyłam do zespołu, gdzie atmosfera jest bardzo przyjazna, a każdy z pracowników dzieli się swoją wiedzą.

Właściciel Nowy wpis
@Dominika

Dziękuję za opinię nt procesu rekrutacyjnego, życzymy szybkich transakcji oraz wielu klientów :)

Mateusz Nowy wpis

Witam, Podsumowując cały proces rekrutacyjny z całą pewnością mogę powiedzieć, że nigdy nie spotkałem się z takim profesjonalizmem od początku procesu rekrutacyjnego. Nie ukrywam chodziłem jeszcze na inne rozmowy w tym czasie ale każda następna uświadamiała mnie, że to właśnie tu powinienem zacząć swoją przygodę. Dla potwierdzenia moich słów pracuję już 4 tygodnie i pozytywów jest znacznie więcej niż się spodziewałem :)

Właściciel Nowy wpis
@Mateusz

Mateusz trzymamy kciuki za wysokie wyniki. Wesprzemy Cię w tym procesie !

Kamil Gonciarz

Witam Rozmowa rekrutacyjna jest przeprowadzona na bardzo wysokim poziomie - gdzie nigdy wcześniej nie spotkałem się z takim przebiegiem rozmowy . Poziom zadawanych pytań oraz podejście do człowieka na najwyższym możliwym poziomie . Rozmowa składa się z dwóch etapów na którym są przedstawione wszystkie plusy i minusy pracy , a na każde pytanie jasna i klarowna odpowiedź spełniającą oczekiwania . Po pierwszym etapie zdecydowałem się podjąć pracę w teamie takich ludzi , którzy każdy jest pomocny , podpowiada i jest nastawiony pozytywnie do obcego człowieka . Próbowałem szukać czegoś aby się "doczepić" ale nie udało mi się znaleźć jednej takiej rzeczy . Jeżeli ktoś wynajdzie coś takiego to chętnie bym się dowiedział co może być nie tak . Podsumowując dołączyłem do zespołu i dzisiaj rozpocząłem szkolenie w REMAX CARBON i myślę że to jest bardzo dobra decyzja . Polecam każdemu przyjść i się przekonać na własnej skórze . Pozdrawiam

Właściciel biura
@Kamil Gonciarz

Dziękujemy za opinię nt procesu rekrutacyjnego i witamy w zespole!

Jaka umowa obowiązuje w RE/MAX Carbon podczas okresu próbnego?

@biuro

W REMAX CARBON forma współpracy to model B2B, tym samym nie obowiązuje okres próbny „jako taki”.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie RE/MAX Carbon? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Jak wygląda ścieżka kariery w RE/MAX Carbon? Czy trudno jest zdobyć awans?

Biuro RX CARBON

Ścieżka kariery jest jasna i klarowna, opisana także podczas rozmów rekrutacyjnych, w naszym biurze można rozwijać się jako niezależny Agent i taki pozostać lub dążyć do rozwoju siebie i w perspektywie czasu budować swój zespół Agentów w ramach biura RX CARBON

Daria

Niedawno zakończyłam proces rekrutacji w firmie remax Carbon. Rozmowa została podzielona na dwa spotkania. Na pierwszym zostały omówione plusy jak i minusy pracy jako agent, dokładne sprawdzenie mojej osoby pod kątem tego czy jest to praca dla mnie (na tej ocenie bardzo mi zależało), każde zadane przeze mnie pytanie spotkało się z rzetelną odpowiedzią. Rozmowa była bardzo długa, ale konkretna dzięki czemu świadomie mogłam podjąć decyzje o rozpoczęciu pracy w tej agencji. Byłam na innych rozmowach i żadna nie była tak profesjonalna, ciężka a jednoczenie przyjemna i nikt nie zrobił na mnie tak dobrego wrażenia jak Pani Justyna i Pan Łukasz. Na drugiej rozmowie zostały rozwiane wszelkie watpliwości dzięki czemu w przyszłym tygodniu rozpoczynam nową przygodę z REMAX Carbon. Proces rekrutacji jak i osoby z którymi do tej pory miałam przyjemność się spotkać oceniam bardzo pozytywnie!

AL2009

Zakończyłam właśnie proces rekrutacji i od przyszłego tygodnia oficjalnie startuje w zespole. Proces rekrutacji był świetny. Wszystko wytłumaczone, 2 spotkania przed podpisaniem umowy, rozsiane wszelkie wątpliwości i przede wszystkim przedstawione te zle strony pracy agenta a nie same plusy. Pomogło mi to w pewnej świadomości podjąć decyzje, jaka było wejście do zespołu. Jestem bardzo zadowolona z procesu rekrutacji i nie mogę doczekać się rozpoczęcia pracy w tak super zespole.

Piotrek

Jako ktoś, kto już pracuje w Remax Carbon, chciałbym podzielić się swoją dobrą opinią na temat procesu rekrutacji, zarządu i ludzi, z którymi współpracuję. W procesie rekrutacji wszystko odbyło się w jasny i profesjonalny sposób, co od razu mnie zadowoliło. Pytania które padły podczas rekrutacji można potraktować jako niebanalne i zaskakujące. Zarząd firmy jest naprawdę zaangażowany w nasz rozwój i zawsze możemy z nimi swobodnie porozmawiać. Ludzie w Remax Carbon są naprawdę smympatyczni. Wszyscy sobie pomagają i dzielą się swoją wiedzą, co sprawia, że praca jest przyjemniejsza. Współpraca między nami jest doskonała, dzięki czemu osiągamy dobre wyniki. Jestem zadowolony z pracy w Remax Carbon i cieszę się, że mogę być częścią takiego zespołu. Tutaj docenia się nowe pomysły, a nasza praca naprawdę się liczy.

Agent anonim

Rzetelny proces rekrutacyjny pozwala świadomie podjąć decyzje obu stronom co gwarantuje ze nikt nie znajdzie się w tym biurze przypadkiem. Zespół jest budowany bardzo świadomie z uwzględniłem poszczególnych osobowości. Cykl szkoleń pomaga zrozumieć specyfikę pracy a mentor zapewnia wsparcie i pomoc w trudnych sytuacjach. Polecam gorąco!

Domi

Jestem częścią REMAX Carbon już ponad 2.5 roku - to moje miejsce, cieszę się, że tu trafiłam i zostaję na dalszą przyszłość. Biuro daje możliwość rozwoju, narzędzia, szkolenia, jeśli się chce - można zarabiać niemałe pieniadze. Dla mnie WIEDZA w pracy jest turbo ważna - tutaj na własną rękę niewiele muszę w tej kwestii. Ważna jest też WSPÓŁPRACA - tutaj to nie mżonka. WSPARCIE - tego tu nie brakuje i największe podziekowania za to Justynie - jest idealną szefową. Najważniejsza jest dla mnie WOLNOŚĆ - i tu ją mam. W tej pracy nie jest łatwo, ale jeśli chcesz i masz odwagę wziąć odpowiedzialność za swój SUKCES - to idealne miejsce, niczego Ci nie tu zabraknie.

Marcin Biały

Cześć, proces rekrutacyjny przerósł moje oczekiwania, po okresie wdrożeniowym zaczęliśmy prace, wlascicielka biura podchodzi do każdego indywidualnie i zależy od zaangażowania skupia się na danym partnerze w biznesie więcej lub mniej, dla mnie to odpowiednie podejście, gdy poświęcenie czasu jest wymagane ustalamy wcześniej grafik, jeżeli nie to zajmuje się biznesem. Najlepiej przyjść i samemu się przekonać, może akurat trafi się w swoje gusta i zbuduje biznes :)

Bardzo profesjonalny proces rekrutacyjny, dostałam wszystkie informacje jak działa biuro, jak wyglada współpraca. Widać dobra energię i przede wszystkim super podejście do ludzi.

Natalia Balcer

Pracowałam jako pracownik administracji. Nigdzie się tyle nie nauczyłam, co w tym biurze. Polecam pracę i jako agent nieruchomości I, jeśli to możliwe, pracę na innych stanowiskach.

Pani Ewa Kos Re/Max pełen profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolona z jej usług i serdecznie polecam.

Dawid K.

Witam,jesteśmy po współpracy z firmą Remax Carbon,dokładnie prowadził nas pan Adrian P. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi,jakość na bardzo wysokim poziomie, pan Adrian odpowiadał na każde telefony pytania i był zawsze do usług ,co było owocem sprzedaży naszego mieszkania którego tak bardzo było trudno sprzedać w tych czasach... do samego końca sprzedaży był z nami i pomagał we wszystkich zalatwieniach, polecamy bardzo gorąco i pozdrawiamy serdecznie ????????

Helena
@Dawid K.

Wydawało mi się że co jak co ale teraz czasy na sprzedaż mieszkania są bardzo dobre. No ale powiedz mi jak z prowizjami, kojarzysz czy były większe niż w innych biurach?

Dawid K.
@Helena

Najwazniejszy jest efekt końcowy, jesteśmy zadowoleni z kwoty ktora mamy już po opłatach. Czasy są bardzo trudno na sprzedaż a będą jeszcze gorsze bo ludzie będą mieli problem z kredytami, tym bardziej Żywiec tez jest trudnym terenem zeby coś sprzedać bo nie każdy chce tu mieszkać tym bardziej w starszym budownictwie.

Renata
@Dawid K.

Z tego co wiem państwo podobno znowu coś wprowadza odnośnie zapomogi dla kredytobiorców, chyba będzie możliwość przez kilka lat nie spłacać, zawsze to coś. Ale właśnie skoro czasy są trudne a nawet będą jeszcze gorsze to myślisz, że jak ktoś się zastanawia to warto już teraz skorzystać z ich usług czy trochę poczekać ze sprzedażą?

Łukasz Drob

Współpracuję z RE/MAX Carbon od roku czasu. Przez 12 lat pracowałem w różnych miejscach, na bazie wcześniejszych doświadczeń z pewnością mogę stwierdzić, że w końcu znalazłem miejsce, środowisko, w którym mogę rozwijać siebie oraz swój biznes. Sposób prowadzenia biura przez Panią Justynę, opiera się na budowaniu silnych fundamentów sukcesu. W duch pracy zespołowej, rozwijania umiejętności miękkich oraz twardych. Sam system sprzedażowy REMAX uważam za jedyny prawidłowy, który powinien mieć rację bytu na rynku pośrednictwa nieruchomościami w tym kraju.

Hanna
@Łukasz Drob

Brzmi dobrze, a potwierdzasz to, co piszą w poprzednim komentarzu, że nie trzeba mieć doświadczenia w branży?

Wiktor

Współpraca w Zespole Agentów RE/MAX Carbon to nie puste słowa. Tu faktycznie dla Agentów najważniejszy jest Klient, a dla Właścicielki biura Agent. Brak doświadczenia w branży nie stanowi przeszkody - w Twojej drodze do sukcesu wszyscy Ci pomogą.

Jeśli ktoś wie z czym się wiąże praca w nieruchomościach na podstawie kontraktu B2B to praca ta nie powinna być zaskoczeniem. Nic samo się nie zrobi. Prowadzenie własnej działalności to niełatwy kawałek chleba, ale jeśli jest się nastawionym na efekty to tylko ciężką własną pracą można te wyniki osiągnąć. Biuro daje wszystkie narzędzia, wsparcie mentalne, wsparcie zespołu oraz mentora ale to od Agenta zależy czy to wykorzysta. W tej branży da się zarabiać od pierwszych miesięcy. Jedynie własna samodyscyplina pozwala na efekty. Dla osób, które myślą, że przyjdą i będą pokazywać fajne nieruchomości klientom i tyle to od razu wyprowadzam z błędu, to tak nie wygląda. Najpierw trzeba te nieruchomości pozyskać i sprawdzić czy w ogóle da się je sprzedać. Ta praca to nieustanna nauka zarówno pod względem prawnym, nauka zachowań ludzkich i nauka siebie. Polecam najpierw zobaczyć „z czym to się je” i czy to praca dla mnie, a nie później wylewać żale, że się nie da albo że to nie działa.

Justyna

Jeżeli poszukujesz biura nieruchomości o ugruntowanej pozycji, jasnych zasadach współpracy, partnerskich relacjach i doświadczeniu na rynku, to ta firma jest tym właśnie miejscem. Ofertowe kandydatom sprawdzony model biznesu, narzędzia do pracy, wsparcie mentora w biurze oraz właściciela biura i administratora. Zapraszamy na spotkanie chętnie porozmawiamy szerzej onmozliwosckschbwspolprwcy z RE/MAX Carbon

Zostaw merytoryczną opinię o RE/MAX Carbon - Katowice

• Jak się pracuje w RE/MAX Carbon?

Zobacz opinie na temat firmy RE/MAX Carbon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RE/MAX Carbon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 12 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RE/MAX Carbon