Opinie o NXT START w Ossendrecht

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ENGNR. Technical BV. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ENGNR. Technical BV o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ENGNR. Technical BV w Ossendrecht

jon

dobra opieka praktycznie od samego początku czułem się "zaopiekowany" przez pana rekrutera.

Jaco
@jon

a miałeś jednego konkretnego? jeżeli tak to powiedz kto, żeby było wiadomo do kogo najlepiej podbijać

bartas
@jon

I co dla mnie najwazniejsze opiekuje się osoba z polski ale taka ktora wie co sie dzieje i potrafi ogarnac zgloszenia

Tuki
@bartas

ALe jakie zgłoszenia masz na myśli???

bartas
@Tuki

no jak jej zglosisz ze cos jest do zalatwienia a jakie inne

Honey

Jeżeli kogoś to interesuje to teraz szukają na CNC

Massimo
@Honey

Widzialem jeszcze na mechaników samochodowych jbc

Gabriela
@Massimo

a warto czy nie? tak krótko wspomnieliście, że może to oczywiste ale wolę się upewnić. praca stabilna i kasa wystarczająca?

pirat
@Gabriela

jak dla mnie warto przynajmniej z nimi pogadać. Kontakt bardzo wporządku i dobra współpraca. Już kilka miesięcy

Nawi
@pirat

A może ktoś powiedzieć coś więcej o tej ofercie dla mechaników? Co tam trzeba dokładniej robić? Bedzie dajnie jak ktos kto z nimi gadal napisze.

Gabriela
@pirat

Kilka? Czyli po okresie próbnym itp? no i idziesz w jakiś obszar / specjalizację czy jak inaczej robota tu jest zorganizowana? podwyżka jest już zapowiedziana?

Ron

Mam wrażenie że jest u nich coraz lepiej przynajmniej z mojej perspektywy tak to na ten moment wygląda

Łucja
@Ron

A możesz napisać coś więcej? Lepiej to znaczy że więcej płacą czy co się tam zmieniło na lepsze? Zastanawiam się, czy nie wyjechać z tą agencją

Ron
@Łucja

Z mojej perspektywy kontakt z biurem, nie było nigdy źle ale teraz jest jeszcze lepszy, niż miałem kiedyś. Może tez kwestia, że trafiłem na naprawdę dobrego rekrutera

Barteek97

Chciałem zapytać czy może ktoś się wypowiedzieć co do warunków mieszkania jak to wyglada jeśli chodzi o internet same warunki mieszkalne itd, i czy polecacie jechać przez ta firmę na stanowisko tokarz ?

Mechanik Samochodowy

rozmowa na poziomie, z Panią Polką. Udzielone wszystkie szczegółowe informacje o stanowisko i firmie w której miałbym pracować. jestem bardzo zadowolony, mam nadzieję że dostanę pracę.

prawo jazdy, samochód, czy mówię po angielsku, jakie mam doświadczenie i jakie auta miałem okazję naprawiać w swojej pracy

Nin

Bardzo dobry kontakt z biurem w PL zresztą jak już tu ktoś wcześniej wspominał. Czekam obecnie na potwierdzenie oferty.

Samurai
@Nin

I jak, masz już jakieś info albo pojechałeś czy jednak nie? Powiesz coś więcej?

Michu
@Samurai

czy może pracujesz w Polsce? Bo widziałem też oferty pracy w Polsce z możliwością wyjazdu i zastanawiam się jak to wygląda

@Michu

są też w PL ale niestety Ci nie pomogę bo sam pracuje przez nich w Holandi

songo

praca na produkcji ok, polecam

Essa
@songo

Możesz powiedzieć coś więcej? W jakim zakładzie robisz? Żeby wiedzieć gdzie warto uderzać

Zagraniczniak

Czy jeżeli chce wyjechac z kolega z Rumunii to jest taka opcja czy tylko z polski?

Kondi
@Zagraniczniak

Po projekcie na ktorym robie wnioskuje ze nie bedzie problemu bo sa nie tylko polacy ale tez osoby z innych krajow nawet z potrugalii

leo
@Kondi

są też pracownicy z innych państw więc się nie przejmuj powinno być dobrze

APA

wiem, ze to pytanie się już pojawiało, ale może od tego czasu się się tutaj u nich zmieniło... w jakiej części Holandii się pracuje? Północ czy południe?

SPAWACZ

Dobra firma, rekrutacja prowadzona w dobrej atmosferze. Po przyjeździe póki co wszystko zgadza sie z tym o czym mnie zapewnili. Pierwsze dni w pracy też dobre, obowiązki przy spawaniu mag takie, jak opisywali.

proktor
@SPAWACZ

Pracujesz dalej jako spawacz? Albo ktoś inny moze powiedzieć jak jest po dłuższym czasie?

Jack
@proktor

Jest okej, można nawet na miejscu wziąć od nich auto - tak pisze, nie widziałem, żeby ktoś o tym wspominał a mi np. to na miejscu pomogło

Hedwi

Jest ok, polecam prace w ENGNR.

iks
@Hedwi

Mozesz jakos rozwinac?

Hedwi
@iks

U mnie dobry kontakt z biurem, praca taka jak na papierze

prime
@Hedwi

dalej wszystko ok po tych kilku miesiącach? Interesuje mnie praca długoterminowa wiec wole wiedziec

F12

Projekt dla operatora maszyn spoko polecam sprobówać i się z nimi skontaktować. Nie wiem jak inne nie wypowiadam się.

Zibi
@F12

a dużo Polaków?

Danielos
@Zibi

troche jest ale generalnie osoby z różnych państw, w większości przypadków spoko ludzie

Pz

Nie polecam jeśli chodzi o prace jako rekruter w tej firmie. Fakt faktem nie wiem, jak to wyglada od strony „zaplecza”, ale sam przebieg rekrutacji na to stanowisko jest śmiechu warty. (usunięte przez administratora) Po moim telefonie do pana prowadzącego rekrutacje dowiedziałam się, ze zaraz zainterweniuje i do mnie oddzwoni. Po minucie dostałam wiadomość na maila, ze przepraszają za zmarnowany czas, ale znaleźli kogoś innego. Po jednym dniu!! Faktycznie mają za co przepraszać. Zmarnowałam czas i pół dnia urlopu na niekompetentnych ludzi! Agencja pracy, która nie potrafi przeprowadzać odpowiednio procesów rekrutacji na stanowisko REKRUTERA, aż strach pomyśleć jak organizowane są inne rzeczy w tej firmie.

johnny

polecam wyjazd biuro w Polsce bardzo pomocne

ManU

czy mają coś dla operatorów maszyn prod i czy wiecie jakie są warunki?

Były

jak mają zlecenia na spawaczy to polecam brac, wygląda to naprawdę dobrze

NB
@Były

Dołączam się praca zgodna z opisem w sumie nic mnie nie zaskoczyło więc dobrze bo jednak jadąc tyle km do pracy to jest jedna z najważniejszych rzeczy

Maciek

Profesjonalna obsługa dobre warunki pracy pracuje i nie ma problemów jestem mechanikiem Van Mosser

Tomi

Dojeżdża się na własną rękę?

wuwu

bardzo fajny energiczny zespół, z pozytywnym nastawienie naprawde dobrze mi się z nimi komunikowało. Praca też w porządku.

Alan
@wuwu

Możesz trochę rozwinąć?

auto
@Alan

Pewnie chodziło mu o to, że w razie pytań możesz zadzwonić i Ci pomogą. Jeżeli chodzi o miejsce pracy to nie wiem gdzie kolega pracował, więc ciężko coś powiedzieć.. w każdym razie sam mogę przyznać, że operatorzy maszyn mają się tutaj dobrze

1988

Trzeba mówić dobrze po angielsku? Sprawdzają na rozmowie czy przejdzie jak coś tam rozumiem?

ruffrider
@1988

zawsze lepiej jak znasz angielski łatwiej się dogadać na miejscu. I możesz lepiej dogadać się w robocie i chociażby w sklepie bo akurat ja w większości natykam się na holendrów którzy znają angielski

Kolo
@ruffrider

a macie namiary na jakis przyspieszony kurs ang online, żeby ogarnac chociaz podstawy??

Gaja
@Kolo

Masz tego pełno w internecie, poszukaj. Możesz nawet zacząć uczyć się na (usunięte przez administratora) chociaż lepiej iść jednak na jakiś kurs bo jest większa motywacja.

KES
@Gaja

Angielski to w tych czasach podstawa bez tego jak dla mnie ani rusz. No chyba że znasz niderlandzki też trafiłem na taki przykład że facet mówił po niderlandzku a nie po angielsku, chociaż ciezko uwierzyć.

sd
@KES

A z niderlandzkim też biorą?

bez

Miła Pani po drugiej stronie słuchawki, wszystko wytłumaczyła w szczegółach. Jeszcze się nie zdecydowałem, ale zobaczymy

Zostaw merytoryczną opinię o ENGNR. Technical BV - Ossendrecht

• Jak się pracuje w ENGNR. Technical BV?

Zobacz opinie na temat firmy ENGNR. Technical BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ENGNR. Technical BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 30 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ENGNR. Technical BV?

Kandydaci do pracy w ENGNR. Technical BV napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ENGNR. Technical BV